Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα φυγουν σε εισοδους μουσειων,φουτερακια(κανει κρυο Πραγα :P) κλπ.Αν μεινει κανενα ψιχουλο θα σε εχω στα υποψην μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Φουτεράκια? OVER ME!?

Αν σ' έχω στην άπειρη λίστα φίλων μου σ' αυτό το site να ξέρεις, έφυγες.

ps καλά να περάσετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα περασουμε σουπερ στο υποσχομαι.:P
Αφου θα χουν εμενα.:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θα πάμε 12-17 Μαρτίου (Βαρκελώνη).
Μας μένουν βέβαια αρκετά χρήματα που πρέπει να μαζέψουμε (γύρω στα 20.000 ακόμα :/:), αλλά ελπίζουμε να τα καταφέρουμε.
Έχουμε ακόμα πάρτυ, χοροσπερίδα κτλ... Είμαστε και γύρω στα 70 άτομα...
Και μεις πριν 2 χρονακια πηγαμε 12-19 Μαρτιου Βαρκελωνη...Ηταν απλα γαματα,αν και μας βγηκε ο κουκος αηδονι(αλλα τοτε λεφτα υπηρχαν) :P Καναμε και την μεγαλη βλακεια που κλεισαμε ξενοδοχειο εξω απο την πολη ενω αν διναμε 30€ ο καθενας θα ημασταν μεσα..:mad: Καλα να περασετε και την επομενη μερα τα κεφαλια μεσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Και μεις πριν 2 χρονακια πηγαμε 12-19 Μαρτιου Βαρκελωνη...Ηταν απλα γαματα,αν και μας βγηκε ο κουκος αηδονι(αλλα τοτε λεφτα υπηρχαν) :P Καναμε και την μεγαλη βλακεια που κλεισαμε ξενοδοχειο εξω απο την πολη ενω αν διναμε 30€ ο καθενας θα ημασταν μεσα..:mad: Καλα να περασετε και την επομενη μερα τα κεφαλια μεσα ;)

To πακέτο δεν είναι και πολύ ακριβό σε σχέση με πέρυσι που τα παιδιά πήγαν Ρώμη. Πέρυσι ήταν 750 το άτομο!
Απλώς εμείς είμαστε κ πολλά άτομα, είμαστε και σε κρίση...:P

Θα περάσουμε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Φυσικά και αξίζει. Και σε ερείπια να μένετε θα είσαι με την παρέα και τους φίλους σου!;)
Ναι ρε συ εννοειται αυτο! :clapup:Και αυτος ειναι και ο λογος που παμε οι περισσοτεροι! Εγω αναφερομουν στην πολη καθαρα και στο ποσο ωραια ειναι για τους επισκεπτες... Σημερα εμαθα οτι θα παμε και Πατρα!!! :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εμεις Βολοοοο :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εμεις Βολοοοο :D:D
Βολο πηγαμε στην τριτη γυμνασιου και περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑΑ!!!! θυμαμαι μειναμε στο Πηλιο.;) καλα να περασεις!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Βολο πηγαμε στην τριτη γυμνασιου και περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑΑ!!!! θυμαμαι μειναμε στο Πηλιο.;) καλα να περασεις!!!!! :clapup:

και εμεις τωρα συζηταμε αν θα μεινουμε Πηλιο η μεσα στο Βόλο...ευχαριστωωωω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
και εμεις τωρα συζηταμε αν θα μεινουμε Πηλιο η μεσα στο Βόλο...ευχαριστωωωω:)
στο πηλιο να μεινετε! ειναι πιστευω πιο ωρααια!!!! ;) στο βολο να πατε απλα για βολτα και για νυχτερινη εξοδοο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fr3netic

Νεοφερμένος

Ο fr3netic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πιστεύω ότι από τη στιγμή που οι περισσότερες σχολικές εκδρομές πραγματοποιούνται χειμώνα θα μπορούσαν κάποια σχολεία να πάνε σε ένα χιονοδρομικό όπως το Bansko ας πούμε λόγω των πολλών πλεονεκτημάτων που έχει και της ποιότητας φυσικά.Think about it guys εγώ όταν ήμουν μαθητής πάντα ήθελαν πάω σε ένα χιονοδρομικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εμείς μένουμε Ελλάδα...;)
15 με 20 Μαρτίου βουλιάζει η Κρήτη!!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πιστεύω ότι από τη στιγμή που οι περισσότερες σχολικές εκδρομές πραγματοποιούνται χειμώνα θα μπορούσαν κάποια σχολεία να πάνε σε ένα χιονοδρομικό όπως το Bansko ας πούμε λόγω των πολλών πλεονεκτημάτων που έχει και της ποιότητας φυσικά.Think about it guys εγώ όταν ήμουν μαθητής πάντα ήθελαν πάω σε ένα χιονοδρομικό :)
Το να παει μια ολοκληρη ταξη 80+ παιδιων σε ενα χιονοδρομικο ειναι πολυ επικινδυνο γι αυτο κιολας δν γινονται τετοιες εκδρομες,επειδη αν γινει καμια μαλ.. που σ'αυτη την ηλικια το να μην γινει ειναι απιθανο,σκεψου τι κραξιμο κτλ κτλ θα φανε απο τους γονεις οι καθηγητες....Γι'αυτο κιολας δν γινονται τετοιες εκδρομες ή αμα γινουν παει ενα μονο τμημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
με την αλλαγή του νόμου για τις εκδρομές, μένουμε σπίτια μας... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:D οι καθηγητές που πάνε μαζί σας εξωτερικό πληρώνουν εισητήρια ; ξενοδοχείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
:D οι καθηγητές που πάνε μαζί σας εξωτερικό πληρώνουν εισητήρια ; ξενοδοχείο;

το ψηνεις για καθηγητης? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
το ψηνεις για καθηγητης? :P
όχι πλέον δε μπορώ :( απλά κάθονται τον μισό χρόνο αν πάνε και τζάμπα και ένα ταξιδάκι το χρόνο + μονοήμερες τότε όποιος δε πάει πρέπει να είναι πολύ χαζός. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
όχι πλέον δε μπορώ :( απλά κάθονται τον μισό χρόνο αν πάνε και τζάμπα και ένα ταξιδάκι το χρόνο + μονοήμερες τότε όποιος δε πάει πρέπει να είναι πολύ χαζός. :(

μπορεις ...ποτε δεν ειναι αργα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
μπορεις ...ποτε δεν ειναι αργα....:P
δε πειράζει θα μείνω εδώ που είμαι αν είμαι τυχερός θα με στέλνουν οι φαρμακευτικές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
δε πειράζει θα μείνω εδώ που είμαι αν είμαι τυχερός θα με στέλνουν οι φαρμακευτικές
καλύτερα να σε στέλνουν οι φαρμακευτικές!Δεν είναι και ότι πιο εύκολο να ελέγξεις 100 17χρονα που κάνουν ότι τους καπνίσει στην εκδρομή.(ειδικα αν είσαι σε ξένη χώρα έχεις μεγάλη ευθύνη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top