Πολυήμερες σχολικές εκδρομές

Πού θα πάτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)
  • Μιλάνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Ρώμη

    Ψήφοι: 8 11.1%
  • Πράγα

    Ψήφοι: 7 9.7%
  • Βαρκελώνη

    Ψήφοι: 5 6.9%
  • Βιέννη

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Λονδίνο

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • Παρίσι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βερολίνο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μένουμε Ελλάδα

    Ψήφοι: 36 50.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 11 15.3%
  • Πουθενά

    Ψήφοι: 1 1.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.4%

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
εμεις εχουμε καποια μικροσκανδαλα οσον αφορα την 5ημερη καθως καποια ατομα τα οποια ειχαν δηλωσει οτι δεν θα ερχοντουσαν λογο χρηματων, τωρα τους δινουνε εκπτωση 100 ευρω ενω ολοι οι υολοιποι θα πληρωσουν κανονικα...πολλοι βεβαια μετα απο αυτο δεν δεχονται να πανε ενω ατομα που εχουν την εκπτωση δεν την δεχονται γιατι το θεωρουν αδικο για τους υπολοιπους...τι ναπ εις χαμος γινεται και τελικα δεν το βλεπω να πηγαινουμε.

Κρίμα, που δεν κατάλαβαν τι σημαίνει αλληλεγγύη μεταξύ συμμαθητών λόγω εγωισμού & περηφάνιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εμεις θα παμε τριημερη στο Ναυπλιο και το διαλεξαμε για να ερθε πιο φτηνα απο μεγαλουπολεις του τυπου Θεσσαλονικη... Η μαμα μου μου λεει οτι ειναι παρα πολυ ωραια πολη και θα περασουμε υπεροχα και μια φιλη μου που πηγε περισυ διακοπες λεει οτι δεν εχει ουτε καν μαγαζια και τα ξενοδοχεια ειναι σαν ερηπια... :confused: εσεις τι λετε? αξιζει να παω? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Φυσικά και αξίζει. Και σε ερείπια να μένετε θα είσαι με την παρέα και τους φίλους σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Oi 3ημερες αξίζουν η 7 ήμερη της Γ λυκείου ΟΧΙ δεν αξίζει. Αυτή είναι η περίοδος για διάβασμα και δεν είναι και μια μεγάλη εμπείρία που θα την λέτε στα παιδιά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Oi 3ημερες αξίζουν η 7 ήμερη της Γ λυκείου ΟΧΙ δεν αξίζει. Αυτή είναι η περίοδος για διάβασμα και δεν είναι και μια μεγάλη εμπείρία που θα την λέτε στα παιδιά μας.
κάποτε ήσουν καλό τρολλ..πλεον η κατάσταση έχει ξεφύγει και κανένας δεν γελάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ε, καλά, δεν πεθαίνει κανείς αν δεν πάει πενθήμερη!
Από την χρονιά μου δεν πήγε σχεδόν κανείς και δεν μας χάλασε!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
κάποτε ήσουν καλό τρολλ..πλεον η κατάσταση έχει ξεφύγει και κανένας δεν γελάει...
μα δε τρολάρω την γνώμη μου λέω. Δε πιστεύω ότι είνα καλό να φεύγεις 7 ημέρες 1μήνα ή λιγότερο πριν τις εξετάσεις.

Αν η 7ήμερη γινόταν μετά τις εξετάσεις τοτε θα ήταν τέλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ε, καλά, δεν πεθαίνει κανείς αν δεν πάει πενθήμερη!
Από την χρονιά μου δεν πήγε σχεδόν κανείς και δεν μας χάλασε!!! :)
ειναι το μονο πραγμα που δεν θα ξεχασω απο τα λυκειακα μου χρονια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ειναι το μονο πραγμα που δεν θα ξεχασω απο τα λυκειακα μου χρονια..

Εμείς περάσαμε καλά και στη Β' και στη Γ' Λυκείου, δεν περιμέναμε μια εκδρομή! :) Πήγαμε 3ήμερες γύρω στα Χριστούγεννα και ήμασταν κομπλέ!

Απλά σας έχει φάει το άγχος μου φαίνεται...Και περιμένετε αυτήν την εκδρομή για να ξεσαλώσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Πάλι καλά που εμείς πήγαμε τα Χριστούγεννα 6ήμερη και περάσαμε και σούπερ χωρίς άγχος !:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εμείς θα πάμε πριν το Πάσχα 7ήμερη Μαδρίτη και Νότια Ισπανία.Από τι βλέπω πολύ Ελλάδα υπάρχει φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
εμεις εχουμε κανονισει να παμε εκδρομη 26-27-28/1 θεσ/νικη...
και μας λεει τωρα η διευθυντρια οτι εχει σταλθει απο το υπουργειιο ...εγκυκλιος που λεει οτι
απαγορευονται ΟΛΕΣ οι εκδρομες που δεν ειναι σε προγραμμα(η εγκυκλιος σταλθηκε 23/12 :S)

αληθευει κατι τετοιο?εσεις που θα πατε...πατε με προγραμμα?

υγ* προγραμμα εννοω την περιβαντολογικη ,αγωγης υγειας...και τέτοια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Εμείς τελικά θα παμε 5ήμερη Κωνσταντινούπολη όπως είχαμε πει.
Μας είπαν κι εμάς για την εγκύκλιο αλλά είπανε ότι εμείς θα παμε. Δεν παμε με κάποιο πρόγραμα αλλά ο διευθυντής μας έχει γνωστούς σε ελληνικα σχολεία από όσο ξέρω και μας έστειλαν πρόσκληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως εμας δεν μας ειπανε τιποτα για απαγορευσεις κλπ.Φευγουμε 26 Μαρτιου με 2 Απριλιου για Πραγα,Βιεννη,Βουδαπεστη,Δρεσδη και οχι δεν θα τη χασω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:eek: Καλά πάτε καλά όλοι εξωτερικό.................... εγώ νόμιζα πως υπάρχει κρίση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καναμε ποσους χορους,καλοκαιρινο,χριστουγεννιατικο,πουλησαμε ημερολογια,ειπαμε τα καλαντα και ολοι μαζι σαν ταξη εχουμε περιπου 16.000 ευρω.Και η εκδρομη θα κοστισει περιπου 13000 ευρω.3 χρονια τα μαζευουμε αυτα τα χρηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Να ξέρετε πάντως, για τα 3k που μένουν είμαι εδώ, μη φοβάστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Θα πάμε 12-17 Μαρτίου (Βαρκελώνη).
Μας μένουν βέβαια αρκετά χρήματα που πρέπει να μαζέψουμε (γύρω στα 20.000 ακόμα :/:), αλλά ελπίζουμε να τα καταφέρουμε.
Έχουμε ακόμα πάρτυ, χοροσπερίδα κτλ... Είμαστε και γύρω στα 70 άτομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top