Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Θα ηθελα να διδασκω σε σχολεια της Αφρικης η να γινω δημοσιογραφος με κατατακτηριες να κανω διαφορες ερευνες να ταξιδευω παντου και να μεταδιδω τα γεγονοτα οπως εχουν και οχι αλλοιομενα η μια παρομια εκμπομπη οως του Σταυρου Θεοδορακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ηθοποιός στο Hollywood :inlove:
Εφοπλιστής :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Θα ακουστει εξαιρετικα κλισε και παιδικο αλλα θα ηθελα να γινω αστροναυτης. Το ιδανικο σε μια εποχη που θα ηταν δυνατη η προσεδαφιση στους μακρινους πλανητες. Κατι λιγο πιο "ρεαλιστικο" ειναι πιλοτος πολιτικης αεροπορειας το οποιο δεν επιλεγω τωρα επειδη πιστευω οτι δεν θα εχω σταθεροτητα. Μου αρεσει πολυ ωστοσο. Ο αστροναυτης συνζυαζει αυτο το ενδιαφερον μου και την αστρονομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariosOik

Νεοφερμένος

Ο MariosOik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να γίνω σκηνοθέτης-σεναριογράφος ταινιών τρόμου ή/και δραματικών ταινιών. Γενικότερα θα ήθελα κάποια στιγμή να ασχοληθώ με τον κινηματογράφο αλλά και τη συγγραφή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Θα ήθελα πολύ να δουλέψω στο φυσικοθεραπευτήριο που ετοιμάζει ένας καλός φίλος ως υπάλληλος,να σπάμε τη πλάκα μας,να έχω και κάνα ραντεβού εκτός αν προλαβαίνω..δε ξέρω πως θα τα φέρει η ζωή,δεν είναι κάτι σίγουρο,ούτε τρελό,αλλά όταν κάνεις σωστά τη δουλειά σου και έχεις και καλή παρέα για μένα είναι το βέλτιστο!! Εξάλλου καλύτερα να δουλεύεις σε ιδιωτικό φυσικοθεραπευτήριο,αφού σε νοσοκομείο δύσκολο,και το να τρέχεις όλη μέρα για θεραπείες είναι λύση αλλά είναι πιο κουραστικό και όχι τόσο υποσχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θεωρείται "επαγγελματικό" όνειρο και δεν ξέρω πόσο τρελό θα το θεωρήσετε μερικοί, αλλά θέλω πολύ ως γιατρός να πάω για κάποιες εβδομάδες σε μία αποστολή των Γιατρών Χωρίς Σύνορα ή της Actionaid στην Αφρική. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν θεωρείται "επαγγελματικό" όνειρο και δεν ξέρω πόσο τρελό θα το θεωρήσετε μερικοί, αλλά θέλω πολύ ως γιατρός να πάω για κάποιες εβδομάδες σε μία αποστολή των Γιατρών Χωρίς Σύνορα ή της Actionaid στην Αφρική. :)

Πολυ ωραιο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Calan

Νεοφερμένος

Η Calan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα ήθελα να γίνω σεναριογράφος, αλλά αυτό είναι όνειρο απατηλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obito

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Obito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Να γινω φιλολογος στη μεση εκπαιδευση....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Να γίνω γνωστός ηθοποιός, παίζοντας στις πιο ακριβές παραγωγές του Χόλυγουντ, στα πιο επιτυχημένα μιούζικαλ του Μπρόντγουεϊ και στις μεγαλύτερες σκηνές θεάτρου σε Ευρώπη και Αμερική, έχοντας ως έδρα την Ελλάδα και καταφέρνοντας κάποια στιγμή να γράψω/σκηνοθετήσω/παράγω ελληνικές ταινίες με έλληνες ηθοποιούς, οι οποίες θα γίνονται τεράστιες επιτυχίες στο εξωτερικό και έτσι η Ελλάδα θα πάει μπροστά και θα αναγνωριστεί η χώρα μέσα στην οποία γεννήθηκε η υποκριτική. Άραγε..θα τα καταφέρω;; Μείνετε μαζί μου..και θα το μάθετε!! :D:P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Ηθοποιός :inlove:
Θεατρολόγος :inlove:
Συγγραφέας :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Να αποδείξω την Εικασία του Γκόλντμπαχ στα 16, να πάρω το νόμπελ στα 17, να με δεχτεί το MIT στα 17,5 και να διδάσκω τις Ασιατικές διάνοιες που θα με βλέπουν σαν Μεσσία την ώρα που οι αγαπητοί μου συμμαθηταί θα γράφουν ΑΟΘ :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
δεν ειχα ποτε τρελο ονειρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Να αποδείξω την Εικασία του Γκόλντμπαχ στα 16, να πάρω το νόμπελ στα 17, να με δεχτεί το MIT στα 17,5 και να διδάσκω τις Ασιατικές διάνοιες που θα με βλέπουν σαν Μεσσία την ώρα που οι αγαπητοί μου συμμαθηταί θα γράφουν ΑΟΘ :popcorn:

Πόσο είσαι τώρα, προλαβαίνεις να ξεκινήσεις ή χάλασε το σερί? :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πόσο είσαι τώρα, προλαβαίνεις να ξεκινήσεις ή χάλασε το σερί? :popcorn:

Πρέπει να ξεκινήσω άμεσα..!!!!! Ίσα που προλαβαίνω!!!!! :book::book::book:

δεν ειχα ποτε τρελο ονειρο

Oh, poor boy... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Να γινω φιλολογος στη μεση εκπαιδευση....


Πες μου σε ποιο σχολείο, μην ξεχάσεις τους (πρώην) συναδέλφους σου!

Αν πάντως δεν κάτσει διορισμός στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση, καθαρή γλωσσολογία.
(η Γραμμική Α περιμένει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Αν πάντως δεν κάτσει διορισμός στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση, καθαρή γλωσσολογία.
(η Γραμμική Α περιμένει)
Αχαχαχα...πάντα αναρωτιόμουν τι απέγινε η Γραμμική Α...πολύ σύντομα θα ξέρω :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Να χαρτογραφησω τον ιο του Αids, ωστε να φτιαξω εμβολιο χωρις παρενεργειες και οι ανθρωποι να μην πεθαινουν οταν κανουν ερωτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Να γίνω αστροναύτης για ένα διάστημα!Πάντα ήθελα να κάνω τα χόμπυ μου επάγγελμα και με αυτό να βγάζω τόσα ώστε να ζω άνετα. Όπως πάμε όμως το πιο τρελό όνειρο θα είναι να βρει κανείς δουλειά.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Να γίνω Βαρουφάκης και να με κυνηγάνε για δηλώσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top