Ποιός ήταν ο χειρότερος βαθμός στα γραπτά σας;

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
μαθηματικα κατευθυνσης εγραψα 13 ως 14,4 το πολυ.....ατα αλλα περιμενω πανω απο 19... εκτος απο εκθεση φυσικα που δεν ξερω γυρω στο 15 υπολογιζω και αεππ γυρω στο 17-18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.mac

Νεοφερμένος

Ο t.mac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
στο 4 Θεμα το δ ερωτημα πηγα να το κανω με τον τρελο τροπο ρε Ρολ στην αρχικη αλλα αντι να θεσω συναρτηση συνεχισα και δεν μου βγηκαν τα ακρα ισα

Αν δν κάνω λάθος μιλάς για τ ζήτημα που ήθελε Θ.Μ.Τ.!!!Άσε το εκανε με ρολ ενας φίλος μου και δεν φαντάζεσαι τι λεπτομέρεια μπορεί να έχει!!Σχετικά με το χειρότερο Βαθμό πάντως θα είναι μακράν στην έκθεση οπως και για πολλούς απο εδώ αφου τα σχετικά εύκολα φετινά θέματα ισως δεν ήταν και τόσο εύκολα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arxodas

Νεοφερμένος

Ο arxodas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλα αν γραψατε ολοι τοσο καλα τι να πω??/

Τραβατε πιετε ενα καφεδακι να σας δει και λιγο ο απογευματινος ηλιος και αφηστε το pc γιατι δεν την παλευετε με τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dafnousaki

Νεοφερμένος

Ο dafnousaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αν δν κάνω λάθος μιλάς για τ ζήτημα που ήθελε Θ.Μ.Τ.!!!Άσε το εκανε με ρολ ενας φίλος μου και δεν φαντάζεσαι τι λεπτομέρεια μπορεί να έχει!!Σχετικά με το χειρότερο Βαθμό πάντως θα είναι μακράν στην έκθεση οπως και για πολλούς απο εδώ αφου τα σχετικά εύκολα φετινά θέματα ισως δεν ήταν και τόσο εύκολα!!

μου ηρθε μια εμπνευση αλλα δεν την αξιοποιησα καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rinaki

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλα αν γραψατε ολοι τοσο καλα τι να πω??/

Τραβατε πιετε ενα καφεδακι να σας δει και λιγο ο απογευματινος ηλιος και αφηστε το pc γιατι δεν την παλευετε με τιποτα

πες τα ρε αρχοντα....με το ζορι πηρα πανω απο 13 σε ολα....(εκτως απο χημεια 100αρι...)ακουσ εκει χειροτερος ο βαθμος 18.....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EIPHNH

Νεοφερμένος

Η EIPHNH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εκθεση, γυρω στ 16 υπολογιζω..τωρα θ δούμε..εκθεση είναι αυτή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
13-14 Στα μαθηματικά κατεύθυνσης... Υπολογίζω 14-16 στην έκθεση και τα άλλα να κυμανθούν από 17-20.
-----------------------------------------
πες τα ρε αρχοντα....με το ζορι πηρα πανω απο 13 σε ολα....(εκτως απο χημεια 100αρι...)ακουσ εκει χειροτερος ο βαθμος 18.....:lol:

+1:no1: Τα βλέπω και ψυχοπλακώνομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
εκθεση ποσο υπολογιζεις δηλαδη;


Αυτο το μαθημα δεν μπορεις να ξερεις πως θα ειναι. Μπορει να νομιζεις οτι ειναι 20 και να παρεις 10 και το αντιστροφο. Δεν μπορω να το προβλεψω ;)

Στην χειροτερη των χειροτερων κανα 15. Ωστοσο, μπορει να ειναι πολυ παραπανω. :) Θεωρω 17-18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
χαχα....τ βα8μοι ειναι αυτοι???:lol::lol:
ωωω ρε διαβασμα π ρι3ατε....εγω σ ολα εχω γραψει γυρω στ 12,13....κ μα8ηματικα κατ 7....:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki@qep

Νεοφερμένος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
βιολογια με διαφορα...! κανα 15 κ πολυ λεω, αυτα παθαινει οποιος δεν διαβαζει ολη τη χρονια:'(αλλα τι να κανω δεν τα παω καλα με την παπαγαλια δυστυχως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoezaxariadi

Νεοφερμένος

Η ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
έκθεση δεν νομιζω να χω παρει πανω απο 15 εκτος αν ειμαι τυχερη και πεσω σε κανενα καλο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Για τις πανελλήνιες δεν μπορώ να ξέρω, αλλά γενικά τρίτος χειρότερος είναι 15 στα μαθηματικά α' γυμν., δεύτερος 13 στην αγωγή γ' γυμνασίου και πρώτος και καλύτερος 12 στυη χημεία α' λυκείου!!! (από βλακεία το έχασα εκέινο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
εγώ τον χειρότερο βαθμό θα έχω στο ΑΟΔΕ!! Έλεος!!! δεν είχα διαβασει καθόλου χρηματοοικονομική διοίκηση και έπεσε... :mad: δεν το απάντησα... 20 μορια πιάνει. Στο Σ-Λ έχω ένα λάθος και τα υπολοιπα τα απάντησα αλλα με δικά μου λόγια... Τώρα τι να πω, αυτοί τα θελουν όπως τα λέει μεσα στο βιβλίο...

Μαθηματικά γενικής έγραψα 20
Μαθηματικά κατ. 18.6
Φυσική μάλλον 19+
ΑΕΠΠ νομίζω πάνω από 19
Έκθεση είμαι ευχαριστημένη, αλλά δεν μπορώ να υπολογίσω τίποτα... Σ' αυτό το μάθημα κάνουμε το σταυρό μας και περιμένουμε...:papas::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Oh, yes. ΑΟΔΕ, γύρω στο 15.
-----------------------------------------
Χαλαρώστε, γίνεται της πόρνης στην Έκθεση, ποιο "15 στη χειρότερη", πάτε καλά; Ούτε οι φροντιστηριάδες δεν ξέρουν πως διορθώνουν στα βαθμολογικά. Και δε λέω ότι θα πέσει κλάμα στο μάθημα, αλλά θα σας πρότεινα να λέτε λιγότερα για να μην απογοητευτείτε μετά και γίνετε και δυσάρεστοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Oh, yes. ΑΟΔΕ, γύρω στο 15.
-----------------------------------------
Χαλαρώστε, γίνεται της πόρνης στην Έκθεση, ποιο "15 στη χειρότερη", πάτε καλά; Ούτε οι φροντιστηριάδες δεν ξέρουν πως διορθώνουν στα βαθμολογικά. Και δε λέω ότι θα πέσει κλάμα στο μάθημα, αλλά θα σας πρότεινα να λέτε λιγότερα για να μην απογοητευτείτε μετά και γίνετε και δυσάρεστοι...


Εννοειται πως γινονται εκπληξεις αλλα τα πραματα ειναι συγκεκριμενα. Περιεχομενο, δομη, εκφραση. Αν καποιος εχει κριση σε αυτα που γραφει, διασταυρωνοντας προτεινομενες λυσεις και απο την πορεια του σε φροντιστηριο και σχολειο μπορει να ορισει μια κλιμακα οπου θα κυμανθει.

Εσυ για να λες χαμηλοτεορ το 15 στο ΑΟΔΕ φανταζομαι θα υπολογιζεις παραπανω στην εκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εννοειται πως γινονται εκπληξεις αλλα τα πραματα ειναι συγκεκριμενα. Περιεχομενο, δομη, εκφραση. Αν καποιος εχει κριση σε αυτα που γραφει, διασταυρωνοντας προτεινομενες λυσεις και απο την πορεια του σε φροντιστηριο και σχολειο μπορει να ορισει μια κλιμακα οπου θα κυμανθει.

Εσυ για να λες χαμηλοτεορ το 15 στο ΑΟΔΕ φανταζομαι θα υπολογιζεις παραπανω στην εκθεση?

Δεν υπολογίζω καθόλου την Έκθεση, τουλάχιστον όχι επίσημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal-Militiaman

Νεοφερμένος

Ο Metal-Militiaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
έκθσεση 0-20 (ποτέ δεν ξέρεις)
μαθηματικά γπ :20
μαθηματικα κατεύθυνσης :20
φυσική κατεύθυνσης: 20
και τώρα τα χειρότερα
ΑΟΔΕ: 16-17.2
ΑΕΠΠ: 15-17
Δυστυχώς την πάτησα στα εύκολα (μπορεί να είναι και η έκθεση,που δεν είναι εύκολο να πάρεις πάνω από 15) δεν ήξερα τίποτα από χρηματοοικονομική και να φανταστείται όλα τα άλλα τα διάβασα.
προγραμματισμό δεν ξέρω τι έπαθα; έκανα καλλές ασκήσεις και την πάτησα σε ένα Σ/Λ, στη θεωρία(στην κατανόηση του προβλήματος) και στο 3 θέμα (το γ ήταν λίγο ψαγμένο έως και πολύ μάλιστα). Κρίμα και έλεγα θα τελειώσω με ένα ωραίο μάθημα τις πανελλαδικές και δείτε τι έπαθα!!!
Τώρα για να περάσω απθ (πολυτεχνείο) εξατριέμαι από από την έκθεση(θέλω 13+).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
έκθσεση 0-20 (ποτέ δεν ξέρεις)
μαθηματικά γπ :20
μαθηματικα κατεύθυνσης :20

Μακάρι φίλε μου... αλλά μην το έχεις τόσο σίγουρα.
Είναι πράγματι πολύ δύσκολο να πάρεις 100 στα Μαθ.Κατ.

Προτιμότερο (πιστεύω) θα ήταν να πεις 19-20 παρά καθαρά 20...

Και όπως σου είπα και πριν βέβαια μακάρι να τα έχεις :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Φυσικη και Μαθηματικα Κατευθυνσης κατω απο τη βαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Φυσικη και Μαθηματικα Κατευθυνσης κατω απο τη βαση.
Καλα μην σε περνει απο κατω και εγω 1η χρονια κατω απο την βαση ειχα:P
Οσο για εκεθεση..αναθεμα αν ξερουν και οι ιδιοι...οτι πει "τ'αφεντικο".Καλα το οτι πεφτει αρκετο τσεκουρι σε ολα τα μαθηματα ειναι γνωστο νομιζω..Καθομαι και σκεφτομαι μερικες φορες,τοσος κοπος αξιζει αραγε?τοση πιεση,τοσο αγχος..ειλικρινα ακομα δεν ξερω να απαντησω σε αυτο.Αλλωτε τα λεω ετσι,αλλωτε αλλιως...Παντως μην ξεχνατε ακομα και καλα να μην τα πηγατε,συμπληρωστε το μηχανογραφικο κανονικα,ποτε δεν ξερετε τι μπορει να συμβει αλλα και να βγουν οι βασεις και να περασετε σε καποια σχολη τσεκαρετε την πρωτα και αν δεν σας αρεσει εχετε την επιλογη να ξαναδωσετε...το θεμα ειναι να σπουδασετε κατι που σας αρεσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top