Γενικό -  Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;

Ποιό μάθημα είναι το χειρότερό σας; (Μόνο θετική + Τεχνολογική)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Μαθηματικά Κ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φυσική Κ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΕΠΠ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μάθημα Επιλογής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 4 80.0%
  • Δε μου αρέσει κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μου αρέσουν όλα

    Ψήφοι: 1 20.0%

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
βιολογια και εκθεση:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Βιολογια =|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sansper

Νεοφερμένος

Ο sansper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εννοείται ότι η Α.Ο.Δ.Ε. είναι το χειρότερο μάθημα! Δεν αντέχεται ρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πρωτού καν δω τα αποτελέσματα...
Σίγουρα θα υπάρχει μάχη μεταξύ έκθεσης και αοδέ!!!
Έκθεση θα ψηφίσω για μένα...! Το αοδέ μπροστά της φαντάζει ποίημα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
ΑΟΔΕ. Ελεεινό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riddle

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ΑΟΔΕ και τα μυαλά στα κάγκελα.. οϊμέ τι μας έλαχε και φέτος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sogertheo

Νεοφερμένος

Ο sogertheo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά της θετικής ενωθείτε!
Πρέπει να ανέβει το ποσοστό της βιολογίας! Είμαι πολύ low... και χαλαρά, είναι πιο παλούκι από όλα τα εξεταζόμενα, από όλες τις κατευθύνσεις...!!!
:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nad

Νεοφερμένος

Η. .. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Βαριέμαι πολύ την έκθεση.:down:
Η Βιολογία Κατεύθυνσης έχει πολύ ενδιαφέρον αντικείμενο, αλλά το βιβλίο είναι τόσο κακογραμμένο, που απωθεί και κουράζει...:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtob

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
:stars:Έκθεση κ βιολογία αλλά αφού δε μπορώ να επιλέξω 2 επιλέγω εκθεση:s!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εκθεση.. Βαριεμαι ελεεινα οταν εχω να γραψω ειτε εκθεση ειτε περιληψη.. Καθολου απιθανο να το παθω και στις εξετασεις:P
Η Βιολογια κατευθυνσης ειναι κατα τη γνωμη μου το πιο δυσκολο μαθημα(πιο δυσκολο κ απο αοδε) λογω της μεγαλης υλης. Αλλα κατα τ'αλλα ειναι πολυ ενδιαφερον. Οσο και να προσπαθω παντως, παπαγαλια δεν καταφερνω να το μαθω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekatsas

Νεοφερμένος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ΑΟΔΕ! Ένα μάθημα αποστίθησης σε μια κατέυθυνση που υποτίθεται ότι απευθύνεται σε "Πρακτικά" μυαλά. Αναρωτιέμαι ποια "μυαλά" το έχωσαν εδώ πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teorizo

Νεοφερμένος

Ο teorizo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
φυσική ασυζητητί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenalex

Νεοφερμένος

Η 'Eλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
απεχθάνομαι την φυσικη κατ.....δεν θα γραψω με μαθηματικη ακριβεια τιποτα!ελπιζω σε ενα 10....αλλα οψόμεθα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fuxi!

Νεοφερμένος

Η Fuxi! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μόλις τώρα άρχισα να γράφω την Έκθεση που έχω για αύριο και διαπίστωσα για άλλη μία φορά ότι αυτό το μάθημα δεν θα το χωνέψω ΠΟΤΕ!!! Εσείς πιό μάθημα αντιπαθείτε πιό πολύ;;;

Εμένα πάλι η έκθεση είναι ένα από τα αγαπημένα μου μαθήματα...Γιατί όλοι είστε τόσο αρνητικοί με το συγκεκριμένο μάθημα???Δεν χρειάζεται πανικός...
Πάντως το δικό μου χειρότερο μάθημα είναι τα μαθηματικά κατεύθυνσης!!Γιατί μου φαίνεται πολύ δυσκολο μάθημα..Για εμένα τουλάχιστον....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ulysses21

Νεοφερμένος

Ο ulysses21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Άλλαξα τη δημοσκόπηση ώστε να είναι για Τεχνολογική + Θετική (μιας που έχουν κάποια κοινά μαθήματα). Οι θεωρητικοί μπορείτε να ανοίξτε αντίστοιχο θέμα στο Forum της Θεωρητικής. :iagree:

Φυσική SUCKS!

-petros

γνώμη μου ισώς αλλα φυσική Rocks!!!
μην τα ισοπεδωνουμε όλα^^
νομιζω οτι ειναι ευκολη σχετικα με το απαραιτητο διαβασμα..(φυσικα μονο λυνοντας ασκησεις!)
απτην αλλη μαθ κατ πρεπει να το εχεις........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τα μαθηματικά.... σίγουρα. ειδικά αν είσαι άτομο που έπρεπε να πας θεωρητική άλλα σε πείσαν για τεχνολογική. Αν δεν το κατέχεις, δεν υπάρχει περίπτωση να γράψεις πάνω απο 17.
Και η έκθεση με εκνευρίζει γιατί η βαθμολόγηση είναι αισχρή. Ο ένας σου βάζει 16, ο άλλος 11 και μετά αστα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makbut

Νεοφερμένος

Ο makbut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μαθηματικά γιατί ποτέ δεν γράφω όσο θέλω και ΑΟΔΕ
γιατί μου την σπάει η παπαγαλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria...

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ μισώ την έκθεση...Είναι απαίσιο αυτό το μάθημα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Τα μαθηματικα κ.,τον πιο χαλια βαθμο θα εχω.. μακαρι να μην υπηρχαν :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
φετος δεν χωνεψα κανενα μαθημα...ανα διαφορες περιοδους σιχαινομουν και καποιο αλλο μαθημα...βασικα τα μαθηματικα γενικης με ειχαν αγχωσει αρκετα γιατι δεν τα εδωσα και πολυ σημασια[να μην πω καθολου] ολη τη χρονια.δινω 8 μαθηματα μαζι με το ειδικο και το υποτιθεμενο ευκολο[μαθηματικα γενικης] το ειχα αφησει στην ακρη.τελος καλο ολα καλα ομως με ενα ωραιο 18αρι τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top