Γενικό -  Ποιο είναι το χειρότερό σας μάθημα;

Ποιό μάθημα είναι το χειρότερό σας; (Μόνο θετική + Τεχνολογική)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Μαθηματικά Κ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φυσική Κ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΕΠΠ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μάθημα Επιλογής

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 4 80.0%
  • Δε μου αρέσει κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μου αρέσουν όλα

    Ψήφοι: 1 20.0%

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Μόλις τώρα άρχισα να γράφω την Έκθεση που έχω για αύριο και διαπίστωσα για άλλη μία φορά ότι αυτό το μάθημα δεν θα το χωνέψω ΠΟΤΕ!!! Εσείς πιό μάθημα αντιπαθείτε πιό πολύ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Μαθηματικά της γενικής. Είναι τόσο γελοία ορισμένες φορές που με εκνευρίζουν: "δεν μπορεί να είναι μόνο αυτό η απάντηση :S"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
γιατι μονο θετικη? οι θεωρητικοι σε πηγαδι...?
εμενα το χειροτερο με διαφορα ΙΣΤΟΡΙΑ κατευθυνσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
γιατι μονο θετικη? οι θεωρητικοι σε πηγαδι...?
εμενα το χειροτερο με διαφορα ΙΣΤΟΡΙΑ κατευθυνσης
Άλλαξα τη δημοσκόπηση ώστε να είναι για Τεχνολογική + Θετική (μιας που έχουν κάποια κοινά μαθήματα). Οι θεωρητικοί μπορείτε να ανοίξτε αντίστοιχο θέμα στο Forum της Θεωρητικής. :iagree:

Φυσική SUCKS!

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_manager

Νεοφερμένος

Ο tasos_manager αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οι αρχές οργάνωσης και διοίκησης είναι το πιο βαρετό και το πιο χρονοβόρο μάθημα...
Με την έκθεση δεν έχω ασχοληθεί... ελπίζω για ένα ταπεινό 15 στο τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
γιατι μονο θετικη? οι θεωρητικοι σε πηγαδι...?
εμενα το χειροτερο με διαφορα ΙΣΤΟΡΙΑ κατευθυνσης
σορι το είπα γιατί η δημοσκόπηση δεν μπορούσε να γίνει και με θεωρητική και με τεχνολογική... αλλά έχεις δίκιο άρα οι υπόλοιποι ας στέλνουν μηνυμα χωρίς να συμμετέχουν στη δημοσκόπηση

Οι αρχές οργάνωσης και διοίκησης είναι το πιο βαρετό και το πιο χρονοβόρο μάθημα...
Με την έκθεση δεν έχω ασχοληθεί... ελπίζω για ένα ταπεινό 15 στο τέλος...

Μακάρι κι εγώ να πάρω 15!!!! Πάντως πιστεύω ότι στο μάθημα παίζει πολύ σημαντικό ρόλο... εμένα ο φυσικός μου με έχει κάνει να μου αρέσει πολύ η φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έκθεση, γράφεις για 19, παίρνεις 16.



Στα άλλα γράφεις για 20 και παίρνεις 20! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Άλλαξα τη δημοσκόπηση ώστε να είναι για Τεχνολογική + Θετική (μιας που έχουν κάποια κοινά μαθήματα). Οι θεωρητικοί μπορείτε να ανοίξτε αντίστοιχο θέμα στο Forum της Θεωρητικής. :iagree:

Φυσική SUCKS!

-petros
φυσική rulez.
anyway
θέλω να πώ πως η επιλογή "δεν μου αρέσει κανένα" δεν θα έπρεπε να υπάρχει αφόυ για να διαλέξεις θετική ή τεχνολογική αυτά τα μαθηματα θα σου αρέσουν. Τουλάχιστον, τα περισσότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ρε συ Αντώνη τα ποστ που στέλνεις είναι σε τοπικ Γ λυκείου και Β λυκείου για τα οποία δεν μπορείς να εκφέρεις άποψη...ΈΛΕΟΣ δηλαδη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
και γιατί δεν μπορώ να ελφέρω γνώμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πάντως κι εγώ αυτή την άποψη είχα όταν πήγαινα στο γυμνάσιο.. επίσης έχω αυτή την άποψη για το πανεπιστήμιο που δεν παρακολουθείται ενώ θεωρητικά σπουδάζεται αύτο που θέλετε και θα έπρεπε να σας αρέσει... οπότε δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι πριν μας τύχει!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μήπως γιατί δεν έχεις δει κανένα απο τα μαθήματα?Λέω εγώ τωρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αστρονομία..... Αλλά η πλάκα είναι ότι δεν επιλέξαμε κανένα μάθημα ......... Απλώς η έννοια του μαθήματος <επιλογής> δεν υπάρχει όπως υπήρχε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parvaneh

Νεοφερμένος

Η parvaneh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
οταν δε γραφω καλα,ολα χαλια ειναι!:Pσοβαρα τωρα,το χειροτερο μου ειναι η φυσικη κατ. ωστοσο οχι ολη αλλα το μεγαλυτερο μερος της...δε θα χωνεψω ποτε το ατιμο το στερεο...ενω οι ταλαντωσεις και τα κυματα ειναι τελεια!(νομιζω:thanks:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
Δεν το συζητώ μαθηματικά κατεύθυνσης!!! Ό,τι και να έχεις διαβάσει οι προσπάθειες με ένα κουλό θέμα είναι κάτι παράπανω από αδάψευστες,φρούδες.Αντίθετα με την οργάνωση που το απότέλεσμα είναι απολύτως ανάλογο της προσπάθειας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ οτι η επιλογή που έκανα (τεχνολογική κατεύθυνση) με ικανοποιεί πλήρως...Το ΑΟΔΕ βεβαια ειναι το μάθημα που με κουράζει περισσότερο γιατί περιέχει έννοιες που τις αναλύει με τρόπο δυσνόητο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
περισσοτερο αντιπαθω την φυσικη κ μαλλον στο τελος εκει θα πατώσω...

μακαρι βεβαια να μην επαληθευτουν τα λογια μου αλλα θελοντας κ μη μου εχει γινει ιδεα απο την αρχη της χρονια πως δεν ξερω τιποτα στο συγκεκριμενο μαθημα:hmm::hmm:
παρ'ολα αυτα οι κρουσεις εχω να ομολογησω ειναι συμπαθητικες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
μην πηγαίνετε έτσι στις πανελλήνιες.. Άμα δεν πιστεύεις εσύ ότι μπορείς να τα καταφέρεις τότε σίγουρα δε θα τα καταφέρεις. Αν πιστεύεις ότι έχεις ελπίδες και το παλέυεις, σίγουρα θα τα πας καλύτερα.

*εμπειρίες ζωής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
θεμα χαρακτηρα ειναι πιστευω οποτε οσο κ να λες "μην σκεφτεσαι ετσι" στα λογια μενεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
φυσικά, εγώ λέω αυτό που πιστεύω πως είναι το καλύτερο για όλους μας. Από εκεί και πέρα είναι δικό σου/σας θέμα. Αφού το ξέρεις ότι είναι θέμα χαρακτήρα, εσύ πρέπει να προσπαθήσεις να το αλλάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top