Ποιο είναι το μεγαλύτερο λάθος της ζωής σας μέχρι τώρα;

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
το μεγαλυτερο μου λαθος ειναι πως γεννηθηκα.
Δεν μου αρεσει ο τροπος ζωης της πολης καθολου και θα προτιμουσα να μην ειχα γεννηθει.
Αλλο λαθος μου ηταν π δεν διαβασα για το διαγωνισμα των μαθηματικων, περιμενα πως θα διαβαζα στο ΣΕΠ κ θα εκανα κανα σκονακι, αλλα μονο 10 πηρα. Γκαντεμια μου μεσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
το μεγαλυτερο μου λαθος ειναι πως γεννηθηκα.
Δεν μου αρεσει ο τροπος ζωης της πολης καθολου και θα προτιμουσα να μην ειχα γεννηθει.

Το ότι γεννήθηκες δεν είναι δικό σου λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγω δεν κανω λαθη.
Κανουν ομως οι αλλοι και τα φορτωνουνε επανω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
που πήρα αρμόνιο με όχι και πολλές δυνατότητες...και τώρα πρέπει να πάρω άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
που πήρα αρμόνιο με όχι και πολλές δυνατότητες...και τώρα πρέπει να πάρω άλλο...
αυτο ειναι το μεγαλυτερο λαθος της ζωης σου?
μας κοροιδευεις... ? :lol::lol::lol:
-----------------------------------------
Εγω δεν κανω λαθη.
Κανουν ομως οι αλλοι και τα φορτωνουνε επανω μου.
οπα ρε Ιησου Ναζωραιε εσυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
αυτο ειναι το μεγαλυτερο λαθος της ζωης σου?
μας κοροιδευεις... ? :lol::lol::lol:
-----------------------------------------
τα άλλα δεν τα θεωρώ λάθη γιατί έμαθα πολλα...


ίσως ότι εμπιστευτηκα πάρα πολύ κάποιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
απο τα λαθη μαθαινουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
έγω έμαθα τόσα πολλά που δεν τα θεωρώ λάθη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Το ότι γεννήθηκες δεν είναι δικό σου λάθος.

πως δεν ειναι. Θα μπορουσα καλυστα οταν ημουν ενα μωρο να εκανα επιπλοκη στη γεννα κ να με σκοτοναν οπως κανουν σε πολλα μωρα. Αλλα νταξ τωρα, ας ζησω τη ζωη κ χεστηκα για τα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Tο μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου ειναι που εκανα παρεα και εμπιστευτικα καποιες ''φιλες'':mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
...και είναι κακό; :hmm:

ετσι πιστευα κ εγω, πως δεν ειναι κακο, μεχρι που καταλαβα οτι πολλοι ανθρωποι το εκμεταλλευονται.

φυσικα υπαρχουν κ εξαιρεσεις, αλλα σπανια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
το μεγαλυτερο λαθος της ζωης μου, το οποιο επαναλαμβανω συνεχως ειναι πως παρολο που λεω ''δεν θα μετανιωσω ξανα για καμια απο τις πραξεις μου'' γιατι υποτιθεται θα τις κρινω καλυτερα καθε φορα, καταληγω ακομα να χτυπαω το κεφαλι μου...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
το μεγαλυτερο λαθος μου ειναι οτι αφισα μονα τα χελονακια μου μαζι με την αδερφη μου...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει κάποιο τραγικό λάθος ακόμα.
Κάποιες ατυχείς επιλογές δεν τις θεωρώ λάθη.Όταν τις έκανα φάνταζαν σωστές.

Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο λάθος που έκανα ήταν που ευχήθηκα πέρσι "Να ευχηθώ καλές γιορτές και ο Θεός να βοηθήσει". ΕΧΑΣΕ Η ΝΤΟΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!
---------------------
Μέχρι στιγμής δεν έχω κάνει σημαντικό λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparounas

Νεοφερμένος

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Το οτι εφυγα (βασικα οι γονεις μου,αρα και 'γω μαζι) απο τη περιοχη που εμενα,τους φιλους μου,το σχολειο μου και γενικα ολοκληρη η ζωη μου αλλαξε. Αυτο ειναι ενα απο τα πραγματα που δεν θα συγχωρησω ποτε τους γονεις μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει κάποιο σοβαρό λάθος..Εκτός απο ασημαντα καθημερινα πραγματα...Ασπρες πικρες που λενε..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Οτι σε μια κομβικη περιοδο αποφασεων, πηγα με τα νερα των γυρω μου μπας και σταματησουν να με πρήζουν, δεν εκανα αυτο που πραγματικα ηθελα και τελικα εμεινα στα ιδια σκατα να σπανε τα νευρα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Το ότι έμπλεξα με μερικούς και με μερικές που στο τέλος βγήκαν σκάρτοι, αλλά ευτυχώς δεν τους έχω πλέον στη ζωή μου..!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Το ότι στα λατινικά έβαλα -e αντί για -i και μου κοψαν ένα μόριο.Κατά τα άλλα δεν κάνω λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top