Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Ιλιαδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Soledad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει ο Στίβος αλλά λατρεύω και το μπάσκετ (ήμουν σε ομάδα:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Επέστρεψε κι η δημιουργός του θέματος μετά από αιώνες guys. Λοιπόν, έχω να πω ότι είμαι περίφαν για τους κολυμβητές και τους πολίστες του θέματος γιατί ανήκω στην ίδια κατηγορία. Και μάλιστα τώρα τελευταία μάλωσα με πολλούς μέσω νετ γιατί έλεγαν διάφορα για την κολύμβηση.
Επίσης έχω να πω στους γυμναστές της ενόργανης και της ρυθμικής ότι είμαι πολύ κοντά τους γιατί έκανα ενόργανη όταν ήμουν μικρή και τώρα ο αδέρφος μου ανήκει στην εθνική κι η αδερφή μου είναι στην Δ κατηγορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
βολλευ και κυριως beach βολλευ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Λατρεύω το τέννις.Ευτυχώς το σχολείο μου έχει γήπεδο τέννις κ' έτσι μπορώ να παίζω στα διαλείμματα κ' στην ώρα της γυμναστικής γιατί εκτός σχολείου είναι αρκετά δύσκολο λόγω έλλειψης χρόνου,ειδικά φέτος.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
πολλους τενιστες βλεπω εχει το forum...μπραβο...:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Λατρεύω το τέννις.Ευτυχώς το σχολείο μου έχει γήπεδο τέννις κ' έτσι μπορώ να παίζω στα διαλείμματα κ' στην ώρα της γυμναστικής γιατί εκτός σχολείου είναι αρκετά δύσκολο λόγω έλλειψης χρόνου,ειδικά φέτος.:/:
oπα και αλλη τενιστρια στην παρεα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Κωπηλασία :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εμενα παντα μου αρεσε το μπασκετ και λιγο το βολλευ...μ αρεσει που ειναι ομαδικα παιχνιδια και εκτονωνεσε και διασκεδαζεις μαζι με τους φιλους σου...παλαιοτερα ειχα γραφτει σε μια ομαδα βολλευ και εχω παιξει σε σχολικους αγωνες μπασκετ και χαντμπολ...παρ'ολη την ηττα ηταν πολυ ωραια..παντα μου αρεσαν τα αθληματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόκα κώλα

Νεοφερμένος

Ο Κόκα κώλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μπάσκετ να παίζω και ποδόσφαιρο να βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
κολυμβηση και ποδηλασια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
εννοειται το ποδοσφαιρο φυσικα :P αν και δεν εχω προβλημα να παρακολουθησω οποιοδηποτε αθλημα..ποδοσφαιρο παιζω απο μικρος και σε ομαδα αλλα λογω διαβασματος σταματησα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΕΦΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΕΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεχρόκαμπος (Καβάλα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ΜΠΑΣΚΕΤ!!!!!!! το λάτρεψα μετά την α γυμνασίου που με έβαλαν με το ζόρι οι γονείς μου σε μια ομάδα μπάσκετ στο χωριό....από τότε άρχισα να το παίρνω πιο σοβαρά κ έφτασα σε σημείο να πηγαίνω στην α λυκείου σε ενα σύλλογο 1 ώρα μακριά απ την περιοχή που μένω...κ πάνω που θα κατεβαίναμε πανελλήνιο σταμάτησα λόγω διαβάσματος...τώρα παίζω με την παρέα αν τύχει γιατί δεν προλαβαίνω (πανελλήνιες coming) !!!ιδού η απορία!!!υπάρχουν φοιτητικές ομάδεσ γυναικείου μπάσκετ???ασχολούνται σοβαρά ή του χρόνου π θα είμαι φοιτήτρια θα πρέπει να γραφτώσε σύλλογο???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
HANDBALL!!Ασχολούμαι τα τελευταία 7 χρόνια και εδώ και 3 χρόνια κάνω πρωταθλητισμό.Πέρσι βγήκαμε 2οι στην Ελλάδα με την ομάδα μου και φέτος θα συνεχίσω(ελαττωμένα βέβαια)παρόλο που έχω πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Και 'γω με μπάσκετ ασχολούμαι... αλλά γιατί στο ischool τις περισσότερες ψήφους το έχει το μπάσκετ και στη θεσσαλονίκη δε βρίσκω άτομα να πάμε να παίξουμε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Και 'γω με μπάσκετ ασχολούμαι... αλλά γιατί στο ischool τις περισσότερες ψήφους το έχει το μπάσκετ και στη θεσσαλονίκη δε βρίσκω άτομα να πάμε να παίξουμε;:confused:
Απο του χρονου μπορεις να υπολογιζεις εδω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
μου αρεσει το σκακι( ναι, ειναι αθλημα ) και η ποδηλασια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Απο του χρονου μπορεις να υπολογιζεις εδω :P

Μπασκετικός και σύ, ε; Αν είναι τότε θα τα κανονίσουμε.. Εγώ θα κάνω ομάδα μπάσκετ απο πληροφορικούς απθ και εσύ από παμακ και θα παίξουμε αντίπαλοι στα πρωταθληματάκια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μπασκετικός και σύ, ε; Αν είναι τότε θα τα κανονίσουμε.. Εγώ θα κάνω ομάδα μπάσκετ απο πληροφορικούς απθ και εσύ από παμακ και θα παίξουμε αντίπαλοι στα πρωταθληματάκια..:P
Ετσι ετσι :P

Εμεις εχω μαθει οτι παιζουμε συχνα μινι-τουρνουα,δεν ξερω τι γινεται στο ΑΠΘ ομως.

Βρες ατομα αν ειναι να παιζουμε κανενα ματσακι να σας κερδιζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στο απθ εχουμε διαπανεπιστημιακό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου.Μιας και το τμήμα μου παίρνει πολύ λίγα άτομα ελπίζω να καταφέρω να ασχοληθώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Ποδοσφαίρου και μπάσκετ σίγουρα, τώρα για άλλα δε ξέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top