Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Φυσικά αν σου αρέσει το υγρό στοιχείο;)Εγώ είμαι κοντά στα 2 οπότε στο πόλο θα πάιζω είτε φουνταριστός είτε τερματας:P.Tώρα για να μάθεις...Ξεκινήσαμε λίγο αργά νομίζω:P.Άλλοι παίζουν από τα 12 τους.Αλλά εξαρτάται από το πόσο θα προπονείσαι και τι θες να πετύχεις,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Φυσικά αν σου αρέσει το υγρό στοιχείο;)Εγώ είμαι κοντά στα 2 οπότε στο πόλο θα πάιζω είτε φουνταριστός είτε τερματας:P.Tώρα για να μάθεις...Ξεκινήσαμε λίγο αργά νομίζω:P.Άλλοι παίζουν από τα 12 τους.Αλλά εξαρτάται από το πόσο θα προπονείσαι και τι θες να πετύχεις,

δλδ αν πας 3 προπονησεις την εβδομαδα σε ενα χρονο θα εισαι μετριος;;;γυμνασζεσαι οσο και το basket;;;;ναι πραγματι ξεκινήσαμε αργα αλλα δεν πειραζει,αξιζει τελικα το ολο εγχείρημα προσπαθεια;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε μπορώ να στο απαντήσω με σιγουριά αυτό.Εγώ επειδή θα ξαναδώσω είτε θα πάιζω με κάποια πιο μικρή κατηγορία ή θα ασχοληθώ μόνο με την κολύμβηση που απαιτεί λιγότερο χρόνο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota1993

Νεοφερμένος

Η giota1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μπασκετ και παλι Μπασκετ!!!Δν παιζω σε ομαδα και ουτε για δεξιοτεχνης περνιεμαι αλλα αν παρω υπ' οψη το υψος μου....Η προσπαθεια μετραει!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Δε μπορώ να στο απαντήσω με σιγουριά αυτό.Εγώ επειδή θα ξαναδώσω είτε θα πάιζω με κάποια πιο μικρή κατηγορία ή θα ασχοληθώ μόνο με την κολύμβηση που απαιτεί λιγότερο χρόνο;)

πωπω φιλε χαρα στο κουραγιο σου εγω δεν θα μπορουσα να ξαναδωσω με τπτ....

εγω θα δω αν εχει ομαδα πολο θα γραφω και αν ειναι θα κανω και κολύμβηση(για γυμναστική περισσοτερο)....


θα δουμε,thanx για τις info man;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όχι απλά πρέπει να κάνεις πρώτα κολύμβηση.Και γω φέτος άρχισα να μαθαίνω μη νομίζεις;) Και γω λόγω ύψους δυστυχώς center έπαιζα αλλά κάτω από το νερό τα πράγματα είναι ύπουλα:P

Μόνο ύπουλα; Δύο φίλους είχα που έπαιζαν πόλο σε ομάδα, μετά από κάθε αγώνα έβλεπες νυχιές, χτυπήματα, μελανιές και δεν συμμαζεύεται στα πόδια. Ξύλο κανονικό. :/:

For the record η μία κοπέλα σακατέψει το γόνατό της και δεν της επιτρέπεται πλέον να ασχοληθεί επαγγελματικά.

On τώρα, επειδή γενικά μ' αρέσει η γυμναστική και τα αθλήματα, να βλέπω δεν έχω πρόβλημα, τα απολαμβάνω όλα. :D Προτιμώ τένις, μπάσκετ/βόλλεϋ/ποδόσφαιρο και ό,τι έχει να κάνει με νερό. Εννοείται καλλιτεχνικό πατινάζ γιατί κάθομαι και αναλύω τις κινήσεις και ψάχνω να βρω ποιες αθλήτριες έχουν κάνει και μπαλλέτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
For the record η μία κοπέλα σακατέψει το γόνατό της και δεν της επιτρέπεται πλέον να ασχοληθεί επαγγελματικά.

απο το πολο;;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
polo goalkeeper
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
απο το πολο;;;;:hmm:

Περίπου. Δηλαδή το χτύπησε στο πόλο, αλλά δεν ήταν κάτι τραγικό, έμεινε εκτός για ένα διάστημα, αλλά όταν επέστρεψε έγινε ακόμα χειρότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Περίπου. Δηλαδή το χτύπησε στο πόλο, αλλά δεν ήταν κάτι τραγικό, έμεινε εκτός για ένα διάστημα, αλλά όταν επέστρεψε έγινε ακόμα χειρότερα.

απαπαπα μην μου λες τετοια...απο κλωτσιά το επαθε;;;;εγω θελω να παω πολο για να μην ταλαιπωρείται ο αστράγαλός μου,λες να παθει κατι μεσα στο νερο;;;;:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikaki04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ξεχασμένες παραλίες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Στίβος στίβος στίβος !!! Ιδίως εμπόδια και ταχύτητα ! έκανα 6 χρόνια και ήταν τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου ως τώρα !!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
απαπαπα μην μου λες τετοια...απο κλωτσιά το επαθε;;;;εγω θελω να παω πολο για να μην ταλαιπωρείται ο αστράγαλός μου,λες να παθει κατι μεσα στο νερο;;;;:hmm::hmm::hmm:

Βρε μάτια μου ο κίνδυνος για να συμβεί μια στραβή υπάρχει σε κάθε άθλημα, εδώ εγώ έσπασα μετατάρσιο στο σύγχρονο (χορό) μόνη μου. :P

Τώρα αν τα ποσοστά επικινδυνότητας αυξάνοντα στο πόλο, ενδεχομένως ναι, αλλά δεν είμαι ειδική, καλύτερα να μιλήσεις με παιδιά που έχουν ασχοληθεί και μπορούν να σε κατατοπίσουν. Η λογική πάντως λέει πως οι πιθανότητες να καταπονήσεις τον αστράγαλό σου είναι περισσότερες στο πόλο παρά στην κολύμβηση π.χ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Βρε μάτια μου ο κίνδυνος για να συμβεί μια στραβή υπάρχει σε κάθε άθλημα, εδώ εγώ έσπασα μετατάρσιο στο σύγχρονο (χορό) μόνη μου. :P
loser:P

Τώρα αν τα ποσοστά επικινδυνότητας αυξάνοντα στο πόλο, ενδεχομένως ναι, αλλά δεν είμαι ειδική, καλύτερα να μιλήσεις με παιδιά που έχουν ασχοληθεί και μπορούν να σε κατατοπίσουν. Η λογική πάντως λέει πως οι πιθανότητες να καταπονήσεις τον αστράγαλό σου είναι περισσότερες στο πόλο παρά στην κολύμβηση π.χ.
εγω αλλο ρωταω πολο ή μπασκετ για τους αστραγαλους και γενικα αθρωσεις τι ειναι χειροτερο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Χειρότερο για τις αρθρώσεις των ποδιών είναι το μπάσκετ από τα δύο που λες. Εγώ με 10 χρόνια μπάσκετ και έχω ήδη χονδροπάθεια και υποψία μηνίσκου στα γόνατα. Δεν συζητώ για αστραγάλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Χειρότερο για τις αρθρώσεις των ποδιών είναι το μπάσκετ από τα δύο που λες. Εγώ με 10 χρόνια μπάσκετ και έχω ήδη χονδροπάθεια και υποψία μηνίσκου στα γόνατα. Δεν συζητώ για αστραγάλους...

οκ thanx;):clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Εχω ασχοληθει (ειτε πιο σοβαρα ειτε σαν χομπι) με πολλα οπως ποδοσφαιρο, μπασκετ, βολευ, πινκ πονκ, στιβος και κολυμβηση. Η κολυμβηση και το βολευ για μενα ειναι απ τα αγαπημενα μου αν και θεωρω την κολυμβηση τοπ αθλημα, οποιος θελει να ζησει μεχρι τα βαθια γεραμα ας κολυμπησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Ρε που ειναι το πινκ πονκ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ρυθμική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Προστέθηκαν στη δημοσκόπηση το ping-pong και το πόλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
Τα αγαπημένα μου αθλήματα, από άποψη διασκέδασης, εκεί που περνάω καλά δηλαδή παίζοντας, είναι το βόλευ και το πινγκ πονγκ, ενώ από άποψη γυμναστικής σίγουρα το πόλο, το πιο ανδρικό άθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top