Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
αγαπάμε μπάσκετ :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Με σειρά προτίμησης! :P

1. ποδόσφαιρο
2. Ταε-κβον-ντο
3. σκι (και γενικά όλα αυτά στο χιόνι)
4. Τεννις

Από τα 4 μόνο με το 2 έχω ασχοληθεί (τώρα έχω σταματήσει βέβαια, αλλά εννοείται ότι θα συνεχίσω).
Εεε τα υπόλοιπα 3, απλά τα βλέπουμε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Με σειρά προτίμησης! :P

1. ποδόσφαιρο
2. Ταε-κβον-ντο
3. σκι (και γενικά όλα αυτά στο χιόνι)
4. Τεννις

Από τα 4 μόνο με το 2 έχω ασχοληθεί (τώρα έχω σταματήσει βέβαια, αλλά εννοείται ότι θα συνεχίσω).
Εεε τα υπόλοιπα 3, απλά τα βλέπουμε :whistle:
3 και 4:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Σαν το μπάσκετ δεν έχει.. Το ξεκίνησα λόγω ύψους ,αλλά δεν μπορώ να με φανταστώ χωρίς μπάσκετ στην ζωή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Με σειρά προτίμησης! :P

1. ποδόσφαιρο
2. Ταε-κβον-ντο
3. σκι (και γενικά όλα αυτά στο χιόνι)
4. Τεννις

Από τα 4 μόνο με το 2 έχω ασχοληθεί (τώρα έχω σταματήσει βέβαια, αλλά εννοείται ότι θα συνεχίσω).
Εεε τα υπόλοιπα 3, απλά τα βλέπουμε :whistle:

Τα υπόλοιπα 3; Κάπου σ' έχασα με τους αριθμούς.

edit: Άκυρο, διάβασα "με τα 2 έχω ασχοληθεί" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
για κάποιον που ασχολούνταν με στίβο (4 χρόνια) και κολύμβηση (5 χρόνια) τι έχετε να προτείνετε? :Ρ

ψάχνω ένα άθλημα να κάνω τώρα που είμαι φοιτήτρια γτ θέλω να ξεσπάω κ λίγο :)

πιστεύω είναι λίγο αργά για να επιστρεψω σε καποιο απο τα 2 π ανέφερα οπότε θέλω κάτι καινούριο ίσως...

ήθελα να πάω για ποδόσφαιρο (ναι όταν ήμουν μικρή έπαιζα με τα αγοράκια αρκετό ποδόσφαιρο :Ρ) αλλά είμαι κορίτσι και δεν βρίσκω καμία να ενδιαφέρεται (θελουμε να παμε με παρεα να ξεκινησουμε :Ρ)

μήπως να το γυρίσω σε γυμναστήριο απλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
για κάποιον που ασχολούνταν με στίβο (4 χρόνια) και κολύμβηση (5 χρόνια) τι έχετε να προτείνετε? :Ρ

ψάχνω ένα άθλημα να κάνω τώρα που είμαι φοιτήτρια γτ θέλω να ξεσπάω κ λίγο :)

πιστεύω είναι λίγο αργά για να επιστρεψω σε καποιο απο τα 2 π ανέφερα οπότε θέλω κάτι καινούριο ίσως...

ήθελα να πάω για ποδόσφαιρο (ναι όταν ήμουν μικρή έπαιζα με τα αγοράκια αρκετό ποδόσφαιρο :Ρ) αλλά είμαι κορίτσι και δεν βρίσκω καμία να ενδιαφέρεται (θελουμε να παμε με παρεα να ξεκινησουμε :Ρ)

μήπως να το γυρίσω σε γυμναστήριο απλά;

Γιατί δεν μπορείς να πηγαίνεις κολύμβηση ή στίβο;
Είσαι γρια τώρα; :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εquilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Koλύμβηση 12 χρόνια και μπάσκετ 5 χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ναι ντρέπομαι να επιστρέψω :Ρ :Ρ :Ρ αν και δεν θέλω στίβο γιατί τα έδινα όλα και γύριζα πτώμα πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αγαπωωωωωωωωωωωω βολευ!!!!θεικο αθλημα και μοναδικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
μπάσκετ λατρεία διαχρονική! μ' αρέσει πολύ να παίζω πινγκ πονγκ με χαλαρώνει πολύ κολύμβηση μόνο open water πισίνα δε λέει :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evoni

Νεοφερμένος

Η evoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
taee :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Για μένα είναι η ενόργανη και η ρυθμική γυμναστική!! Πήγαινα 8 χρόνια! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Κολυμβηση 6, Waterpolo 4 χρονια. Σταματησα τον αθλητισμο λογω πανελληνιων και τωρα που περασα Κρητη (Βιολογια) και το πανεπιστημιο εχει πισινα λεω να ξαναρχισω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Τεννις παίζω 2μιση χρόνια αλλα παντα τα αγαπούσα και το έβλεπα και ποδόσφαιρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αυτο -------> :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Football Rules!

Είναι λατρεία. Μετά πάει το Μπάσκετ το οποίο μου αρέσει αρκετά επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top