Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το σίγουρο είναι ότι ένα άθλημα είναι πολύ διαφορετικό όταν αρχίζεις να παίζεις ή έστω όταν καταλάβεις το τι ακριβώς συμβαίνει! Προφανώς στο παιχνίδι που έβλεπες δεν υπήρχε μόνο άμυνα ζώνης και σίγουρα δεν έμπαιναν τόσο εύκολα τα γκολ:P

E σε σχεση με το ποδοσφαιρο εμπαιναν πολυ πιο ευκολα και με πολυ μεγαλυτερη συχνοτητα. Βεβαια θα μου πεις οτι ειναι και το γηπεδο πιο μικρο αλλα και παλι αυτο ενισχυει ακομα περισσοτερο την προτιμηση μου στο ποδοσφαιρο. Επιπλεον δεν ξερω ακριβως τις τακτικες-συστηματα του παιχνιδιου αλλα εμενα μου εχει αποτυπωθει εντονα να παιζουν οι αμυνομενοι αμυνα ζωνης. Σιγουρα το ποδοσφαιρο ειναι πιο πολυπλοκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Darts :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Βόλεϋ...το αγαπώ!Δεν μου αρέσει απλά! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
1) Κολύμβηση (κυρίως ελεύθερο)
2) Tennis (αν και ποτέ δεν έμαθα λόγω περιοχής-πέφτουν μακριά τα τενις club εκεί που μένω- εχω μανία με το tournois de roland garros)
Στηρίζουμε Sarapova και Federer!
3) Ξέχασα να αναφέρω πως είμαι fan και του ice skating. Όταν έχει πρωταθλήματα στη tv (κυρίως παγκόσμιο) προσπαθώ να τα παρακολουθώ. Αν και τα βάζει κουλές ώρες. Προτιμώ ατομικό αντρών κ γυναικών. Βαριέμαι τα pairs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
στην κορυφη βαζω το ποδοσφαιρο και ευρωπαικο και αμερικανικο, μου αρεσουν πολυ both. μετα μπαινουν μπασκετ, τεννις και οταν εχει π. πρωταθληματα κλπ μ αρεσει να βλεπω κολυμβηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μπάσκετ και taekwondo.
Oκ και ping pong
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenakiskoo

Νεοφερμένος

Η elenakiskoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αγαπώ την κολύμβηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Έχετε ήδη ψηφίσει Τένις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Στο σχολειο επαιζα συχνα βολλευ
κριμα που τωρα δεν εχω πια χωρο και χρονο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο σχολειο επαιζα συχνα βολλευ
κριμα που τωρα δεν εχω πια χωρο και χρονο :P
Τι εννοείς για τον χώρο; Έπαιζες indoors volley;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα. Μπορω να δβ στην τηλεοραση οτι αθλημα να ναι. Εστω και ας μην κτλβν και πολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Μπασκετ με διαφορα... Αλλα επειδη δεν βρισκω συχνα παρεα να παιξω, αρκουμαι στη μπαλα(οχι πως με χαλαει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
γιατι δεν υπαρχει σαν επιλογη το γυμναστηριο?νταξ κατα καποιον τροπο αθλημα ειναι και αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Crossfit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γιατι δεν υπαρχει σαν επιλογη το γυμναστηριο?νταξ κατα καποιον τροπο αθλημα ειναι και αυτο...
???? κατα ποιον τρόπο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
???? κατα ποιον τρόπο???

bodybuilding,powerlifting,power bodybuilding,crossfit,calisthenics(αν και το τελευταιο δεν εχει να κενει πολυ με γυμναστηριο αλλα εχει σχεση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ιππασία :inlove: Ότι καλύτερο για φυσική άσκηση,επικοινωνία με ζώα και ανθρώπους και....διαμόρφωση ''στύλ'':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Έχοντας περάσει από όλα σχεδόν τα αθλήματα, έλεγα δεν θα κατασταλάξω πουθενά :P. Έχω κάνει βόλευ, ποδόσφαιρο, στην κολύμβηση λίγο πόλο,ενόργανη και ρυθμική γυμναστική,ποδηλασία ερασιτεχνικά,και όλα τα υπόλοιπα λίγο πολύ στην κατασκήνωση. Έτεινα λοιπόν να πιστέψω ότι δεν είμαι κάποιου συγκεκριμένου αθλήματος :P. Αλλά φέτος ξεκίνησα στίβο.♥ Πηγαίνω στίβο από τέλη Σεπτεμβρίου, και πραγματικά έχω λατρέψει αυτό το άθλημα! Στον ήδη πιεσμένο χρόνο, με φροντιστήρια, σχολεία και κατεύθυνση, έχω στριμώξει 4 μέρες την εβδομάδα την προπόνηση μου. Αν δεν πάω προπόνηση, νιώθω άρρωστη, ειλικρινά! Με εκφράζει στο 100%, για αυτό και βάζω πάντα τα δυνατά μου, δεν χάνω ποτέ καμία προπόνηση και όταν έχω ελεύθερο χρόνο, ψάχνω που θα στριμώξω μια ώρα παραπάνω προπόνηση :P. Πάει, το βρήκα το άθλημα μου ♥.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θαλάσσιο σκι. Ασχολούμαι από μικρό παιδί, αλλά (δυστυχώς) τα τελευταία χρόνια το έχω (σχεδόν) εγκαταλείψει.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Πινκ πονκ....εγώ πάρει και πανελλήνιο στο ομαδικό των Λυκείων και έχω ταξιδέψει μαζί με το υπόλοιπο team στην Ιταλία για παγκόσμιο!!!!
Δυστηχώς δεν έχω χρόνο πλέον για να το εξασκήσω :/ Και το μπάσκετ μου αρέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top