Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Νταξ για 13 χρονων μια χαρα εισαι στα 1.72 εγω ημουν 1.78...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω 13 χρονων ημουν 1.65!! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xcrucify

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καταρχην γεια σας! Ειμαι καινουριος στο site :P . Απο αθληματα κανω μπασκετ στο οποιο δεν ειμαι και πολυ καλος:P αλλα η μεγαλη μου πορωση ειναι το skate:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Νταξ για 13 χρονων μια χαρα εισαι στα 1.72 εγω ημουν 1.78...

και πόσο είσαι τώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
1.88
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AleXnDrA

Νεοφερμένος

Η AleXnDrA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω κανω στιβο(μηκος) 6 χρονια τωρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ναυσικά

Δραστήριο μέλος

Η Nαυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 411 μηνύματα.
sailing forever!!!!!η μεγάλη μου αγάπη και αδυναμία η θάλασσα.....και η αγαπημένη μου ταινεία"η θάλασσ μέσα μου"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
αμα ο χορος είναι τοτε εγώ κάνω hip hop yo!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickangelo

Νεοφερμένος

Ο NiCko$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπασκετάκι 5 χρόνια Α.Γ.Σ.Ι (αθλητικός γυμναστικός σύλογος ιωαννίνων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kebikebirodos

Νεοφερμένος

Η Αρχοντίααα Ρόδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ έκανα 6 χρόνια στίβο, ταχύτητες.. αγαπώ το στίβο και θα ήθελα να ασχοληθώ και επαγγελματικά έλα όμως που δεν σου εξασφαλίζει τίποτα.. τρίτη λυκείου τώρα σταμάτησα για το διάβασμα έχω πάρει του κόσμου τα κιλά από τότε που σταμάτησα να πηγαίνω συστηματικά.. Σκέφτομαι να περάσω εκέι που θέλω -παιδαγωγικά- και πάλι θα ξεκινήσω και από κει και πέρα όσο πάει.. Πάντως οραίο πράγμα ο αθλητισμός και ο πρωταθλητισμός αν έχεις το κόλλημα και κρίμα για όσους δεν έχουν γνωρίσει τι πραγματικά σημαίνει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω δεν κανω καποιο αθλημα αλλα μικρη πηγαινα volley... Θα ηθελα να ασχοληθω και τωρα αλλα δεν προλαβαινω..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrWho

Νεοφερμένος

Η DrWho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Eίμαι 14 χρονών (σε 3 περίπου μήνες γίνομαι 15) και παίζω μπάσκετ. Μου αρέσει πάρα πολύ και είναι το όνειρό μου όταν μεγαλώσω να παίξω σε μεγάλες ομάδες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AleXnDrA

Νεοφερμένος

Η AleXnDrA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω με τη σειρα μου κανω στιβο(μηκος) 6 χρονια περιπου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
πουεΓώ ασχολούμαι με το badminton ένα χρόνο περίπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marina.94

Νεοφερμένος

Η Marina.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω παω τεχνικη κολυμβηση 9 μηνες και πηγαινα δυομισι χρονια κλασσικη κολυμβηση. πιστευω πως ειναι το καλυτερο αθλημα.:no1: και γυμναζεσαι και δροσιζεσαι και ωραιο σωμα φτιαχνεις!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ πάω κλασσικό χορό 7 χρόνια περίπου και ξεκίνησα και σύγχρονο φέτος... Το ψήνω όμως το καλοκαίρι αυτό να κάνω beach volley =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
εγω θα θελα να ασχοληθω με το Βολευ..ειναι τελειο...αλλα δν εχω κανα φιλο που να παιζει να παμε μαζι σε ομαδα γιατι εγω απο μονος μου ντρεπομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petalouda56

Νεοφερμένος

Η ΣΟΦΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγωεδω κ 2 χρονια κανω στιβο,σφαιρα κ ακοντιο.Ακομα παιζω μπασκετ κ καμω ρυθμικη γυμναστικη,κορδελα:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Θα θελα να παιζω χοκεΰ επι παγου, αλλα δεν ξερω σε πια απο τις παραπολλες ομαδες που εει η ροδος να γραφτω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
εγω εχω ασχοληθει με κολυμβηση μπασκετ παλι κολυμβηση κοπηλασια και τελευταια στιβο τριπλουμ μηκος κ 400μ δυστυχως λογω μαθηματων κ κυριως γαλλικων εχω να παω 3 μηνες προπονηση:( κ εχω αρχισει να πλαδαρευω απο το να καθομαι ολη μερα σε μια καρεκλα καλη ωρα αυτη την στιγμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top