Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ παίζω volley εδώ και 5 χρόνια και θα συνεχίσω..πιο παλιά πήγαινα και κολύμβηση για 3 χρόνια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

herculesthemad

Νεοφερμένος

Ο Ηρακλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μπασκετ Χ
Ποδοσφαιρο Χ
Volley X
Κολυμβηση Χ
Πολο X
Tennis X
Τι θα λέγατε για λίγο ύπνο :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
herculesthemad μαζι σου!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Μπασκετ Χ
Ποδοσφαιρο Χ
Volley X
Κολυμβηση Χ
Πολο X
Tennis X
Τι θα λέγατε για λίγο ύπνο :no1:
Καλός και αυτός,άλλα ρε φίλε,να μην κουνήσουμε κανένα χέρι;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alecs327

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγω παιδια παντος....παω 5 χρονια μαθηματα αγιογραφιας....και εδω και 1 χρονο ασχολουμαι με το virtual tuning.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Εγώ έχω περάσει από πολλά αθλήματα.Πήγαινα 2 χρόνια τέννις,4 χρόνια κολυμβητήριο,3 χρόνια παραδοσιακόύς χορούς(δν είναι άθλημα αλλά έχει σχέση) και πήγαινα και 3 χρόνια μπάσκετ.Το μπάσκετ θα το συνέχιζα.Μου αρέσει πάρα πολύ.Τρελαίνομαι.Ειναι το αγαπημένο μ άθλημα αλλά δυστυχώς δν έχω χρόνο...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εγω παιδια παντος....παω 5 χρονια μαθηματα αγιογραφιας....και εδω και 1 χρονο ασχολουμαι με το virtual tuning.....
Δεν είναι αθλήματα αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Ποδόσφαιρο και volley.
Πιο πολύ ποδόσφαιρο! Φυσικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
μπασκετ
ποδοσφαιρο
κ μ αρεσει πινγκ πονγκ κ τεννις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Ρακέτες στην παραλία....:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

herculesthemad

Νεοφερμένος

Ο Ηρακλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλός και αυτός,άλλα ρε φίλε,να μην κουνήσουμε κανένα χέρι;;;:)
ε στον υπνο δεν πεταμε που και που τα χερια μας αριστερα η δεξια:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
wind surfing ή και στη χειρότερη περίπτωση bungee-jumping!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
ε στον υπνο δεν πεταμε που και που τα χερια μας αριστερα η δεξια:no1::D
Σωστό!!!:no1:Βέβαια αν υπνοβατείς,κουνάς και κανένα πόδι!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
θα θελα να ασχοληθω με την κολυμβηση!!πιστευετε πως μπορω να ξεκινησω σ' αυτη την ηλικια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
θα θελα να ασχοληθω με την κολυμβηση!!πιστευετε πως μπορω να ξεκινησω σ' αυτη την ηλικια?
Κοίταξε,αν είσαι σε καλή φυσική κατάσταση και ακόμα καλύτερα αν έχεις ασχοληθεί με κάποιο άθλημα τότε με αρκετή προσπάθεια θα τα καταφέρεις..Αν πάλι όχι..θα είναι πολύ δύσκολο..Βέβαια ανάλογα,αν θες να κάνεις πρωταθλητισμό ή απλά για να γυμνάζεσαι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Κοίταξε,αν είσαι σε καλή φυσική κατάσταση και ακόμα καλύτερα αν έχεις ασχοληθεί με κάποιο άθλημα τότε με αρκετή προσπάθεια θα τα καταφέρεις..Αν πάλι όχι..θα είναι πολύ δύσκολο..Βέβαια ανάλογα,αν θες να κάνεις πρωταθλητισμό ή απλά για να γυμνάζεσαι..:)
οχι θελω απλα να γυμναζομαι κανοντας ταυτοχρονα κατι που μ' αρεσει!Α, μιας που εχεις ασχοληθει δε μου λες καποια πραγματακια να ξερω?τις εμπειριες σου ας πουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
οχι θελω απλα να γυμναζομαι κανοντας ταυτοχρονα κατι που μ' αρεσει!
Ωραία τότε,εγώ θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις!!!Ποτέ δεν είναι αργά!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Α, μιας που εχεις ασχοληθει δε μου λες καποια πραγματακια να ξερω?τις εμπειριες σου ας πουμε!
Κοίταξε,το κολύμπι είναι η καλύτερη γυμναστική,γιατί υπάρχει η αντίσταση του νερού..Μου άρεσε πολύ και εξακολουθεί να μ'αρέσει!Χαζομάρα μου που το σταμάτησα,αν και τώρα τρελαίνομαι για το volley...Συγκεκριμένες εμπειρίες δεν έχω...μιας και ήταν λίγος ο καιρός που ασχολήθηκα...Πάντως σου εύχομαι καλή αρχή..Αν σου αρέσει το κολύμπι και το νερό,θα το λατρέψεις...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Σ' ευχαριστω πολυ millerovia!!Kαι εγω πιστευω οτι θα μου αρεσει πολυ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Κολύμβηση κ εμένα θα μου άρεσε πάρα πολύ, αλλά δυστυχώς δεν έχουμε κολυμβητήριο εδώ.βασικα έχει χτιστεί ένα εδώ κ 2 χρόνια, αλλά δεν το έχει αναλάβει κανείς κ δεν μπορούμε να πάμε πουθενά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top