Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;

Ποιο είναι το αγαπημένο σας άθλημα;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 170)
  • Ποδόσφαιρο

    Ψήφοι: 38 22.4%
  • Μπάσκετ

    Ψήφοι: 47 27.6%
  • Βόλεϋ

    Ψήφοι: 31 18.2%
  • Handball

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κολύμβηση

    Ψήφοι: 24 14.1%
  • Ενόργανη Γυμναστική

    Ψήφοι: 6 3.5%
  • Στίβος

    Ψήφοι: 17 10.0%
  • Σκι

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Ρυθμική Γυμναστική

    Ψήφοι: 4 2.4%
  • Πολεμικές Τέχνες (Tae Kwon Do, Judo, kung fu κ.λπ.)

    Ψήφοι: 13 7.6%
  • Τένις

    Ψήφοι: 33 19.4%
  • Ping-pong

    Ψήφοι: 19 11.2%
  • Υδατοσφαίριση

    Ψήφοι: 5 2.9%
  • Κωπηλασία

    Ψήφοι: 3 1.8%
  • Ποδηλασία

    Ψήφοι: 18 10.6%
  • Κανένα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

tinkerbell21694

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου παιζω βολλευ..
ειναι το μονο πραγμα που μπορω να περναω ολη τν ωρα μου...
το βολλευ δεν ειναι τροποσ ζωησ για μενα, ειναι η ζωη μου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τέννις ήθελα κάποια στιγμή... αλλά δεν βρήκα ποτέ σοβαρή όρεξη να ασχοληθώ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου παιζω βολλευ..
ειναι το μονο πραγμα που μπορω να περναω ολη τν ωρα μου...
το βολλευ δεν ειναι τροποσ ζωησ για μενα, ειναι η ζωη μου!!!!!
Ερχομαι να συμφωνήσω μαζί σου...:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Τέννις ήθελα κάποια στιγμή... αλλά δεν βρήκα ποτέ σοβαρή όρεξη να ασχοληθώ. :(
Με το τέννις έχω ασχολούμε κάθε καλοκαίρι. Είναι πολύ καλό άθλημα. Τώρα τελευταία έχω επιδοθεί στη μακακία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosclick

Νεοφερμένος

Ο nikosclick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Με το τέννις έχω ασχολούμε κάθε καλοκαίρι. Είναι πολύ καλό άθλημα. Τώρα τελευταία έχω επιδοθεί στη μακακία.
Θα συνεχιστούν τα ανούσια posts ?:mad:(Ας μην ποστάρουμε μόνο για να ποστάρουμε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αδάμ

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ από το 1998 ασχολούμαι με τα αθλήματα της πισίνας(1998-2003 κολύμβηση,2003-... Υδατοσφαίριση) θεωρώ ότι τα παραπάνω αθλήματα είναι η καλλίτερη γυμναστική....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εγω ασχολουμαι με μπασκετ και ποδοσφαιρο, αλλα οχι σε καποιο συλλογο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
basket στους ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ την καλυτερη ομαδα της πολης!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω ασχολουμαι με τον χορο(αν αυτο θεωρηται αθλημα) και συγκεκριμενα κλασσικο μπαλετο και τζαζ εδω και 2 χρονια.Οταν ημουν δημοτικο,επαιζα μπασκετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγω πηγαινα 8 χρονια κολυμβητήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ έχω αλλάξει πολλά αθλήματα. Ποδόσφαιρο 2 χρόνια, τέννις 2 χρόνια, μπάσκετ 3 χρόνια και τώρα μόνος μου όποτε λάχει ποδήλατο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Καλα ποδηλατο και εγω κανω...ολοι κανουν!:p:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εννοώ στα 20 km/h μέση ταχύτητα 5-6 ώρες/εβδομάδα.:)

Όχι βολτούλες μόνο. (Καλές και οι βολτούλες.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
A πες έτσι....:no1::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
TAEKWONDO 10 περίπου χρονια,πραγματικά αξίζει να δειτε τι ειναι.Και παιζω και ποδοσφαιρο,παντα τερματοφύλακας.Απο εκει μου έχουν κολλήσει το παρατσουκλι "χταποδι".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Α ζηλευωωωωω θελω κι εγω tae kwon do :( Ειχα παει να γραφτω στην δευτερα γυμνασιου αλλα ντραπηκα γ@μω τις ντροπες μου :( Το εμαθα απο την αδερφη μου που εκανε 2 χρονια και ειναι γαματοοοοοοοοοο θελω θελω θελω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
2 χρονάκια σε ακαδημία ποδοσφαιρου
αλλά μετά βαρέθηκα ):
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Α ζηλευωωωωω θελω κι εγω tae kwon do :( Ειχα παει να γραφτω στην δευτερα γυμνασιου αλλα ντραπηκα γ@μω τις ντροπες μου :( Το εμαθα απο την αδερφη μου που εκανε 2 χρονια και ειναι γαματοοοοοοοοοο θελω θελω θελω :(


Βρε Krou μου γιατί ντράπηκες...δεν έχεις να χάσεις κάτι,να κερδίσεις πολλα.Ποτέ δεν είναι αργά.Σε ποιό σύλλογο είναι η αδερφή σου?:)Επιμένω να αρχίσεις,δεν ειναι αναγκη να κάνεις πρωταθλητισμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε ειμαι ντροπαλη γενικως :P Δεν κανει πια, αλλα πηγαινε στου Ζωγραφου (περιοχη), τωρα δε ξερω λεπτομερειες :P

Ισως απο του χρονου που θα εχω περισσοτερο χρονο να ξεκινησω, ωριμασα κιολας απο τα 13 και ισως το τολμησω :P Βασικα πρεπει να γυμναστω λιγο πρωτα γενικως γιατι δε θα μπορω ουτε το ποδι να σηκωσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ε ειμαι ντροπαλη γενικως :P Δεν κανει πια, αλλα πηγαινε στου Ζωγραφου (περιοχη), τωρα δε ξερω λεπτομερειες :P

Ισως απο του χρονου που θα εχω περισσοτερο χρονο να ξεκινησω, ωριμασα κιολας απο τα 13 και ισως το τολμησω :P Βασικα πρεπει να γυμναστω λιγο πρωτα γενικως γιατι δε θα μπορω ουτε το ποδι να σηκωσω :P

hehe καλα θα κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top