Ποιο βιντεοπαιχνίδι θα αγοράσετε;

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για το metal gear solid 4? Σκέφτομαι να το νοικιάσω, αλλά δεν έχω παίξει κανένα άλλο παιχνίδι της σειράς. Θα μου αρέσει?

Τα χνάρια μου ακολουθείς Γιάννη... Νοίκιασέ το αξίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Αξίζει αλλά φοβάμαι μήπως δεν το ευχαριστηθώ αρκετά γιατί οπως είπα πιο πριν, είναι το μοναδικό παιχνίδι της σειράς που έχω παίξει. Αλλά έχω δει κάποια βίντεο και έχω διαβάσει κάποια πράγματα για το τι μπορείς να κάνεις στο παιχνίδι και εντυπωσιάστηκα από την πρωτοτυπία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ναι ρε, να φανταστείς ότι για stealth χώνεσαι μέσα σε ένα μεταλλικό βαρέλι το οποίο κυλάει κιόλας :P. Έτσι και αλλιώς ενοικίαση είναι, τι έχεις να χάσεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Δίκιο έχεις. Μάλλον θα το νοικιάσω από Δευτέρα γιατί έχω φρέσκο το fairytale fights.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Απλά να ξέρεις ότι είναι πιο εκτενή τα cutscenes παρά το gameplay του... Γίνονται skip όμως οπότε δεν θα έχεις πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Το ξέρω. Και αυτό είναι και θετικό και αρνητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

masterakias

Νεοφερμένος

Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δεν αγοράζω εδώ και αρκετό καιρό...σκέφτομαι να κατεβάσω το wrld of warcraft το καινούριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Άρα θες ένα παιχνίδι όπου δεν θα εθιστείς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,141 μηνύματα.
Battlefield: Bad Company 2

Το πρώτο παιχνίδι που αγόρασα αυθεντικό, μετά το Quake 2 το 1997. 30 well spent Euros! Τα αξίζει μέχρι τελικής δεκάρας, κι ακόμα δεν έχω δοκιμάσει το Multiplayer που αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο το πήρα (έχω δουλειές τώρα, μετά όμως θα παίξει κάψιμο!):D

ΥΓ: Ουπς! Ξέθαψα θέμα. Άκου 24 Ιανουαρίου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Battlefield: Bad Company 2

Το πρώτο παιχνίδι που αγόρασα αυθεντικό, μετά το Quake 2 το 1997. 30 well spent Euros! Τα αξίζει μέχρι τελικής δεκάρας, κι ακόμα δεν έχω δοκιμάσει το Multiplayer που αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο το πήρα (έχω δουλειές τώρα, μετά όμως θα παίξει κάψιμο!):D

ΥΓ: Ουπς! Ξέθαψα θέμα. Άκου 24 Ιανουαρίου... :P

Ωραίο παιχνίδι, αλλά το multiplayer έχει πολύ τακτική και πολύ πήγαινε-έλα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης Χανιά

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης Χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Eγώ έχω να αγοράσω παιχνίδι από εποχές Playstation 2.. Πρόσφατα κατέβασα για PC το COD: MW 2 και το SC: Conviction.. To 1o το τερμάτισα σε 5 ώρες και παίζω τώρα μόνο online και το 2ο με έχει απογοητεύσει τόσο που έχω ξενερώσει να το συνεχίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Μια απτα ιδια και γω Θαναση!Δεν αγοραζω συχνα παιχνιδια ειδικα αυτα που ειναι single game 1)τερματιζονται γρηγορα 2)βαριεμαι να παιζω μονος μου!
cod2 παλιοτερα, cod4, pro evolution σε αυτα εχουν γινει μαχες με τους φιλους μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
:hmm:κανενα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

massa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο massa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
mass effect 2 για οσους ξερουν να παιζουν.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Το Mass Effect 2 ( μιλαμε για επος οπως ηταν και το πρωτο ) και του χρονου σιγουρα το Gears Of War 3 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Call of Duty Black Ops,Pes 11,Assasins Creed 2,Xmen η αρχη: Γουλβεριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpetrakis

Νεοφερμένος

Ο gpetrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Όταν με το καλό πέσει η τιμή του (κατά τον Ιούνιο), ενδέχεται να πάρω το fifa 11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Ερχεται και το Dead Space 2 ( 28/1/2011 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top