Ποιο βιντεοπαιχνίδι θα αγοράσετε;

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Εγώ αγόρασα το ninja gaiden sigma 2 για τα γενέθλιά μου και θα αγοράσω για τα χριστούγεννα το assassin's creed 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Περιμενω πως και πως το Diablo III και το guild wars 2 :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Εγκώ ντεν παίζει παιχνίδια σε υπολογιστή...:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$David$

Νεοφερμένος

Ο $David$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ θα αγοράσω το PES 2010 για ps3 και το tekken 6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
nioniosmeg, υπάρχουν και κονσόλες εκτός από τον υπολογιστή. $David$, σου προτείνω να πάρεις το φίφα 10. Είναι καλύτερο εδώ και 2 χρόνια. Τώρα αυτά με το προ είναι καλύτερο είναι μακακίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Μέχρι να βγει το Diablo III δεν αγοράζω τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγω τα παιχνίδια που έχω αυθεντικά είναι maniac mansion, prince of persia, need for speed 1 ,need for speed 2 se, fifa 96, nba live 95, nba live 97, fifa world cup 98

από τότε και μετά τα κατεβάζω (γιατί δεν είμαι διαθετημένος να πληρώνω 50ευρώ το παιχνίδι) (στο ΧΒΟΧ 1 δεν έχω κανένα παιχνίδι αυθεντικό και στο wii έχω μόνο το zelda που το έδινe μαζί με την συσκευή)

:D

το τελευταίο παιχνίδια που κατέβασα είναι το fifa 2010 και το Nfs shift :no1:και για το wii το wii sport resort

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
nioniosmeg, υπάρχουν και κονσόλες εκτός από τον υπολογιστή. $, σου προτείνω να πάρεις το φίφα 10. Είναι καλύτερο εδώ και 2 χρόνια. Τώρα αυτά με το προ είναι καλύτερο είναι μακακίες.
Επίσης είναι τεράστια ΜΑΚΑΚΙΑ αυτό που λες!!Οι περισσότεροι παίζουν pro!!:)
Αλλά αυτό είναι υποκειμενικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
ωραιο το προ εχει παρει τα πληθη...Αλλα σαν το φιφα το 10 φιλε μου δεν ειναι...τετοιο γκειμπλει δεν εχεις ξαναδει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
wii sports resort την επόμενη εβδομάδα λογικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ααααα, τώρα που το θυμήθηκα... αν και το Playstation μου έχει ψιλοκολλήσει και έχει χαλάσει το Playstation 2 (aka δεν έχω πού να παίξω) Fifa 2000 ftw. Το καλύτερο, το πιο γαμάτο και πορωτικό φίφα που έχει κυκλοφορήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
το καλυτερο action rpg για μενα ειναι το NoX.... :xixi: Παλιο αλλα ειναι ιστορια..ειναι γαματο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εχω να αγοράσω παιχνίδι από το FIFA 96 :P

Τώρα κατεβαίνει το PRO 2010 και περιμένω να το κάψω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Θα σε κλείσουν μέσα ρε!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εχω να αγοράσω παιχνίδι από το FIFA 96 :P

Τώρα κατεβαίνει το PRO 2010 και περιμένω να το κάψω :)


έτσι και εγώ μια τα ίδια είναι κοροιδία να πληρώνεις 30-50 ευρώ ένα παιχνίδι προτιμώ να τα κατεβάζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Θα σε κλείσουν μέσα ρε!!!:P:P:P

Ας τολμήσουν :P

έτσι και εγώ μια τα ίδια είναι κοροιδία να πληρώνεις 30-50 ευρώ ένα παιχνίδι προτιμώ να τα κατεβάζω :)

Ακριβώς,ας ήταν οι τιμές προσιτές και θα αγόραζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Σήμερα το PES 2010 για ps3 φυσικά, και το περιμένω με ανυπομονησία. Ακόμα πρόκειτε να πάρω το uncharted 2 και το F1 09 για το psp.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ααααα, τώρα που το θυμήθηκα... αν και το Playstation μου έχει ψιλοκολλήσει και έχει χαλάσει το Playstation 2 (aka δεν έχω πού να παίξω) Fifa 2000 ftw. Το καλύτερο, το πιο γαμάτο και πορωτικό φίφα που έχει κυκλοφορήσει.

πολύ ωραίο το fifa 2000 αν και εγώ το θεωρώ το 3ο καλύτερο fifa το πρώτο ήταν fifa 99 μετά το fifa 96 και μετά το fifa 2000. Τα ποδοσφαιράκια που βγαίνουν τώρα αν και πολύ πιο ρεαλιστικά και όμορφα αλλά και πιο δύσκολα στο χειρισμό έχουν χάσει την μαγεία των παλιών.


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0wJLWck2izI[/ame] [ame]https://www.youtube.com/watch?v=SRlt7fETmvw[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=TmztXJDRmv0[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Τι μου θύμισες τώρα,ωραίες εποχές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Θα πάρω τον Νοέμβρη το Dragonball Raging blast μαζί με το PS3 Slim. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top