Ποιο βιντεοπαιχνίδι θα αγοράσετε;

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γιατι???επειδη ειναι περισσοτερο για αγορια??:P:Pεχω περιεργα γουστα,αστα...!!! αλλα ειναι τελειο,δεν μπορεις να πεις???:)
Να επειδή τα περισσότερα κορίτσια παίζουν από μικρά με ξενέρωτα παιχνίδια. ΒARBIE και τέτοια και όταν μεγαλώσουν παίζουν the sims ή τα χαζοπαίχνιδα του facebook.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Απ' όοοοοοοοοοολα τα FPS's πήγες κι έπεσες στο COD? Duh..

Δεν πειράζει, δεν πειράζει, καλά είναι, για αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Εγώ αγόρασα το battlefield 3.Φοβερό παιχνίδι αλλά έχει προβλήματα,σε εμε΄να κάνει crash σε τυχαίες στιγμές για αγνώστους λόγους,σπάνια να μπορώ να παίξω πάνω απο μια ώρα,οπότε είμαι λίγο απογοητευμένος με αυτήν την αγορά(ευτυχώς το βρήκα σε καλή τιμή).Πάντως αν εξαιρέσουμε τα προβλήματα,είναι κατά τη γνώμη μου το καλύτερο online action fps που υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Αγορασα την προηγουμενη βδομαδα το Call of Duty(Deluxe Edition)!!!Aυτο ειναι παιχνιδι!!!!

Ναι αν είναι το πρώτο "δημοφιλες" fps που έχεις παίξει θεωρείς ότι είναι φοβερό,αλλά κατά τη γνώμη εμένα και πολλών άλλων είναι πατάτα.Τώρα βέβαια αυτά είναι γούστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenbias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lenbias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Απ' όοοοοοοοοοολα τα FPS's πήγες κι έπεσες στο COD? Duh..

Δεν πειράζει, δεν πειράζει, καλά είναι, για αρχή.

Γιατί ρέ ωραίο είναι το cod.Ντάξει βέβαια για μένα φέτος κορυφή=battlefield 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πολύ κακό για το τίποτα.

Σκοτώνουν κοριτσάκια for what again?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ναι αν είναι το πρώτο "δημοφιλες" fps που έχεις παίξει θεωρείς ότι είναι φοβερό,αλλά κατά τη γνώμη εμένα και πολλών άλλων είναι πατάτα.Τώρα βέβαια αυτά είναι γούστα..
Οχι,εχω παιξει παρα πολλα ακομα,αλλα αυτο μου αρεσει πολυ!!τελος παντων,οπως ειπες γουστα ειναι αυτα...!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
θελω να αγορασω το pro 2012!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το Fifa 12 είναι πολύ καλύτερο...

BTW έχω (χωρίς να τα έχω παίξει) Heavy Rain, God of War 3 και ICO COLLECTION στο ps3 και Skyrim στο pc (πειρατικό αυτό:redface:) και δεν βρίσκω χρόνο να παίξω T_T
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
μετά τις πανελλήνιες manager! λογικά θα περιμένω Οκτώβρη περίπου να βγει το καινούριο, αλλά θα το πάρω σίγουρα!! τρελό κάψιμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.





Το δεύτερο βέβαια θ αργήσει πολύ να βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος να αγοράζετε παιχνίδια, όταν μπορείτε να τα κατεβάζετε απο το internet τζάμπα; (Για PC μιλάω) :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος να αγοράζετε παιχνίδια, όταν μπορείτε να τα κατεβάζετε απο το internet τζάμπα; (Για PC μιλάω) :/

multiplayer :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ενα κλασσικο tekken σιγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
μετά τις πανελλήνιες manager! λογικά θα περιμένω Οκτώβρη περίπου να βγει το καινούριο, αλλά θα το πάρω σίγουρα!! τρελό κάψιμο!
Οκ, τουλάχιστον τώρα τελευταία έχω αρχίσει να νιώθω ότι δεν είμαι ο μόνος football manager addicted :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Ποιος ο λόγος να αγοράζετε παιχνίδια, όταν μπορείτε να τα κατεβάζετε απο το internet τζάμπα; (Για PC μιλάω) :/

εκτος από multiplayer, νομίζω ότι όταν ένα παιχνίδι αξίζει πραγματικά, και έχω σκοπό να το κάψω, νομίζω καλό ειναι να το στηρίξω και να το αγοράσω.. πχ ξέρω ότι αν αρχισω να παίζω manager θα λιώσω πάρα πολλές ώρες, δεν ειναι ότι θα παίξω 10 φορές και θα το πετάξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Συμφωνω με το φιλο απο πανω...οταν θες να στηριξεις ενα παιχνιδι το αγοραζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όταν θες να στηρίξεις ένα παιχνίδι πας και λες στους φίλους σου πόσο γαμάτο είναι.
Εγώ προσωπικά, λεφτά για παιχνίδια δεν δίνω (το WoW δεν μετράει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε καλά, ούτε γω για gaming PC + συντήρηση ανά πόσο, 2 χρόνια? 3? Έχει να κάνει και με το τι θες απ' τα παιχνίδια γενικά, τι παίζεις, πόσο και γιατί.

Δε λέω ότι γενικά οι PC gamers είναι βλάκες, σιγά! Αν είχα κι εγώ κόλλημα και ψαχνόμουν και ήθελα να μπω στη διαδικασία κι όλα αυτά κι εγώ για εκεί θα πήγαινα. Απλά λέω ότι υπάρχουν εναλλακτικές που με καλύπτουν χαλαρά τώρα, και πιο φτηνά τελικά (ίσως) ακόμα κι αν καταλήγεις να αγοράζεις ό,τι παίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Προχθές αγόρασα το Medal of Honor - Vanguard και τις επόμενες μέρες θα πάρω το Burnout 3 για Playstation 2. Έχω κολλήσει και με τις δύο σειρές!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Εγω προσωπικα μονο κατεβαζω.Και για το psp αμα θελω παιχνιδια,το εχω κρακαρει.οποτε και για εκει κατεβαζω:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top