Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
19 και 5/13:yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Χαμηλότερος βαθμός σε τεστάκι ένα 17άρι στα μαθηματικά. (Αχχχ, αυτό το αναθεματισμένο το - αντί για +)
Χαμηλότερος βαθμός σε διαγώνισμα 18 στη Χημεία(έχασα από το Σ-Λ, είχε παγίδες)
αχκαι εγω απο την βιασυνη μου το ιδιο επαθα....αντι για + εγραψα-....ουλαχισον πηρα ομως 19............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
-----------------------------------------
Χαμηλότερος βαθμός σε τεστάκι ένα 17άρι στα μαθηματικά. (Αχχχ, αυτό το αναθεματισμένο το - αντί για +)
Χαμηλότερος βαθμός σε διαγώνισμα 18 στη Χημεία(έχασα από το Σ-Λ, είχε παγίδες)
αχ και εγω απο την βιασυνη μου στα μαθηματικα το ιδιο επαθα....αντι για + εγραψα-....ουλαχισον πηρα ομως 19............!!!!!!!!!:)!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
πρωτο τριμηνο εβγαλα 19,6/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
16 και 8/13 λογω ελαχιστου διαβασματος και αρκετης κοτσανοανταρσιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
19 και 2 με διαβασμα μονο πριν το διαγωνισμα αρχαιων και ιστοριας :P
το χω χεσει αρκετα φετος μπορω να πω στο θεμα του διαβασματος..:xixi:




(και τωρα θα επρεπε να κανω τουλαχιστον την εκθεση για αυριο αλλαα:who::who:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midia

Νεοφερμένος

Η midia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Πάω Γ' Γυμνασίου και έβγαλα 18.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ο μικροτερος βαθμος σε τεστ ειναι 12 στα μαθηματικα (τι φαρμακερο που ηταν) και μικροτερος βαθμος σε διαγωνισμα 16 στην Οδυσσεια (πανωλεθρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
εμενα δυο(2) στα αρχαια μουαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ω μα ελεος κι εσυ! Τα εχεις φορτωσει στον κοκκορα; Αναρωτιεμαι για το ποιος θα ηταν ο Μ.Ο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Σιγά, πολύ στην εικασία το ρίχνετε και άδικα, εγώ είχα γράψει μονάδα στη μουσική όταν ήμουν Α' Γυμνασίου. Μόνο στον κόκκορα όμως δεν τα 'χω φορτωμένα...κι επίσης ας περάσετε πρώτα τη Γ' Γυμνασίου να έχετε τουλάχιστον σωστότερη κρίση, γιατί νομίζω ότι παραλληλίζετε την Α' γυμνασίου με τη Γ'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ε συγνωμη δεν τον κατεκρινα! Ενα σχολιο εκανα...Δεν ηξερα οτι απαγορευεται..!!!
Α και επισης τωρα προσεξα οτι παει τριτη γυμνασιου το παιδι!! Μη με σκοτωσετε κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεν απαγορεύεται ούτε "σκοτώνουμε". Το χω παρατηρήσει συχνά αυτό με τις εικασίες και τις φράσεις τύπου "τα φόρτωσες στον κόκκορα" και από άλλα μέλη της Α' Γυμνασίου, και είμαι σχεδόν σίγουρος ότι τέτοιου είδους σχόλια δεν θ' αρέσουν σε αυτούς που απευθύνονται, ειδικά όταν οι άλλοι δεν τους ξέρουν.

(πού και πού γράφουμε κάτι τέτοια μαργαριτάρια στα τεστ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον ξαροπ.Και τι σε νοιάζει τι κάνει ο καθένας.Δεν απευθύνομαι ειδικά σε εσένα αλλά με αφορμή το σχόλιό σου είπα να αναφέρω ότι πολλοί λέτε τέτοια αλλά αν σας συμβεί εσάς.Αφήστε τον καθένα να κάνει ότι θέλει...
Λοιπόν,μικρότερος 16 σε τεστάκι( αλλα ο μεγαλύτερος της τηα α γυμνασίου) και σε διαγώνοσμα 17,8 δηλαδή 18 από τα αγγλικά....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια Σταμπουλη

Νεοφερμένος

Η Μαρια Σταμπουλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
στο προηγουμενο διαγωνισμα εγραψα 20 μαθηματικα και βιολογια κανα 19-20 καπου εκει δεν ξερω ακομα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Είχα πάρει σε ένα τεστάκι στη γεωγραφία μικρό βαθμό γιατί ειχα μπερδέψει τη κλίμακα και είχε βγει λάθος το αποτέλεσμα.Μικρότερος βαθμός σε διαγώνισμα είναι το 16 στην Ιστορία.Αλλά στη μεγάλη μου αγάπη τη Βιολογία τα τεστάκια είναι στο 17-18 ενώ στο διαγώνισμα 19:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
στο τριημηνο εβγαλα 16,3/13:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Α,στο τρίμηνο 17,7\12:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsakellakis

Νεοφερμένος

Ο george sakellakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κάρπαθος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ιστορια 13
αγγλικα 18
γερμανικα 17
μαθηματικα 19
βιολογια 18
φυσικη αγογη 18
κοινονικη αγογη 18
αρχαια 11
ελενη 12
γλωσσα 13
κειμενα 12
φυσικη 18
χημεια 19

μ.ο. 16 5/10

στα διαγωνισματα το ψηλοτερο ηταν 20(μαθηματικα, φυσικη ,βιολογια) και χαμηλοτερο 5(αρχαια, ελενη)

εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος αφου ειχα και απο τους καλιτερους βαθμους του τμηματος μου!!!!!!

αναριοτιεμαι γιατι στεναχοριεσται με 16 , 17 και 18 που ειναι πολυ καλοι βαθμοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πιστεύω οτι το 16 και το 17 δεν είναι κακοί βαθμοί αλλά ούτε και καλοί..Προσωπικά δεν είμαι απόλυτα ευχαριστημένη με το βαθμό που έβγαλα.

Το 18 πάλι σου λέει οτι θες μια μικρή προσπάθεια ενώ το 19 και το 20 είναι πολύ καλοί βαθμοί.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαριτίνη45543

Νεοφερμένος

Η Χαριτίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εχουμε γράψει αρκετά τεστ και δεν θυμάμαι βαθμούς αλλα στο τρίμηνο πήρα 19 1/17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top