Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
πο παιδια τωρα εχω ανγος για το επομενο τριμινο πο δεν παω καθολου καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
πο παιδια τωρα εχω ανγος για το επομενο τριμινο πο δεν παω καθολου καλα

Ακόμα έχουμε Χριστούγεννα.Δεν χρειάζεται να αγχώνεσε.Κρίμα είναι να χχαλάς τις διακοπές σου.:)Και επίσης τι ενοείς δεν τα πας καλά,αφού ακόμα δεν άνοιξαν τα σχολεία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Τα Χριστουγεννα περασαν.
Ειρηνη δε χρειαζεται να ανησυχεις στο ειπα και σε ενα αλλο θεμα που το εγραψες!! Ουτως ή αλλως με τετοιους καθηγητες που χαριζουν τους βαθμους ετσι δε θα πεσεις κατω απο το 19 ειμαι σιγουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
πο παιδια τωρα εχω ανγος για το επομενο τριμινο πο δεν παω καθολου καλα

Μη χαλάς τις διακοπές σου από το άγχος.... :nono:
Απόλαυσέ το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μη χαλάς τις διακοπές σου από το άγχος.... :nono:
Απόλαυσέ το!
+1!Χαλάρωσε...φόρτησε τις μπαταρίες σου και θα είσαι οκ!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
+φωνω:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vagialena

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βαγιαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Το πιο δυσκολο διαγωνισμα που γραψαμε εμεις ηταν των αρχαιων! Αν και ολοι ειχαμε αδικηθει γιατι στο διαγωνισμα εβαλε τις ασκησεις του βιβλιου! Στο αλλο τμημα το ειχε πει αυτο, εμας ομως μας ειπε να διαβασουμε θεωρια! Και οταν ειδαμε μπροστα μας τις ασκησεις του βιβλιου πανικοβληθηκαμε! Τωρα αυτο δεν ηταν σκετη αδικια??? Αλλα δεν πρεπει να παραπονιεμαι.... 19 εγραψα!(Προς μεγαλη μου εκπληξη!) Στον ελεγχο παντως πηρα 17!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Τα Χριστουγεννα περασαν.
Ειρηνη δε χρειαζεται να ανησυχεις στο ειπα και σε ενα αλλο θεμα που το εγραψες!! Ουτως ή αλλως με τετοιους καθηγητες που χαριζουν τους βαθμους ετσι δε θα πεσεις κατω απο το 19 ειμαι σιγουρη.
βασικα Χριστινα δεν χαριζουν και τοσο πολυ βαθμους....ειμαι η μονη που εβγαλε τετοιο βαθμο στην 1 (εννοω κοντα στο20) οι αλλοι στο 19 και αυτο επειδη σε ολα τα διαγωνισματα τους εγραφα20 και στα τεστ 20 αντε και κανενα 19 και τωρα αν δεν τα παω καλα..τι θα γινει...????(μην το παρετε δειγμα ψωνιστικης συμπεριφορας παλι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
E τοτε μπραβο!! Πιστευω θα τα πας μια χαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Τα Χριστουγεννα περασαν.
Ειρηνη δε χρειαζεται να ανησυχεις στο ειπα και σε ενα αλλο θεμα που το εγραψες!! Ουτως ή αλλως με τετοιους καθηγητες που χαριζουν τους βαθμους ετσι δε θα πεσεις κατω απο το 19 ειμαι σιγουρη.

Αυτό έχει σημασία ή το νόημα του ποστ μου;Που πάντα πρέπει να σχολιάσεις.
Ειρήνη στο είπα και λίγο πιο πριν θα τα πας καλά αν συνεχίσεις έτσι χωρίς άγχος.Και θα τα πας ακόμα καλύτερα αν ξεκουραστείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ευχαριστω παιδια για τις συμβουυλες σας.....αν και δεν επιασαν δεν πειραζει...!!!
εσεις δεν εχετε ανγωθει ????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Μπα! Καθολου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
ευχαριστω παιδια για τις συμβουυλες σας.....αν και δεν επιασαν δεν πειραζει...!!!
εσεις δεν εχετε ανγωθει ????:hmm:
Φέτος,για τους βαθμούς όχι.Μόνο σε κανα δυο διαγωνίσματα τριμήνου αλλά it' s ok...Κοίτα πρέπει μην αγχώνεσε αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα επαναπαυτείς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
πως να επαναπαυτω εδω σου λεω οτι δεν μπορω να ησυχασω .....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
πως να επαναπαυτω εδω σου λεω οτι δεν μπορω να ησυχασω .....:(

Δεν το λέω για εσένα,γενικά μια θεωρία είναι....Αχ,όμως έτσι δεν γίνεται.Καταρχήν χαλάς τις διακοπές σου.Σε δικαιολογώ...Γιατί και εγώ σην αρχή είχα αγχωθεί επειδή 1 'βδομάδα πριν κλείσουν τα σχολεία γράψαμε τεστ στα αρχαία.Στην αρχή νόμιζα ότι δεν τα πήγα καλά αλλά τελικά πήγα πολυ καλά.Θέλω να πω ότι ένα άγχος όλοι λίγο-πολύ το έχουμε αφού πάρουμε βαθμούς αλλά πρέπει να προσπαθήσουμε να το αποβάλουμε γιατί μας χαλάει...Και ξέρω ότι αφού πήρες τόσο καλούς βαθμούς θέλεις να τους κρατήσεις αλλά αν συνεχίσεις έτσι θα τους κρατήσεις σίγουρα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
:thanks:μακαρι εευχαρισστω και παλι παιδια ......θα τα που με στους επομενους βαθμους πως τα πηγα
!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δεν το λέω για εσένα,γενικά μια θεωρία είναι....Αχ,όμως έτσι δεν γίνεται.Καταρχήν χαλάς τις διακοπές σου.Σε δικαιολογώ...Γιατί και εγώ σην αρχή είχα αγχωθεί επειδή 1 'βδομάδα πριν κλείσουν τα σχολεία γράψαμε τεστ στα αρχαία.Στην αρχή νόμιζα ότι δεν τα πήγα καλά αλλά τελικά πήγα πολυ καλά.Θέλω να πω ότι ένα άγχος όλοι λίγο-πολύ το έχουμε αφού πάρουμε βαθμούς αλλά πρέπει να προσπαθήσουμε να το αποβάλουμε γιατί μας χαλάει...Και ξέρω ότι αφού πήρες τόσο καλούς βαθμούς θέλεις να τους κρατήσεις αλλά αν συνεχίσεις έτσι θα τους κρατήσεις σίγουρα!!!:)
Εμείς γράψαμε διαγώνισμα τριμήνου στην Ιλιάδα 22 Δεκεμβρίου... Να βαράς το κεφάλι σου δηλαδή.... Έλεος.
Για το συγκεκριμένο είχα αγχωθεί πολύ γιατί έχουμε μια καθηγήτρια που για να πάρεις 20 πρέπει να γράψεις ό, τι θέλει εκείνη, και όπως θέλει εκείνη.... Για να καταλάβετε, από τα 50 παιδιά της Β Γυμνασίου μόνο εγώ και ένας άλλος έχουμε πάρει 1 φορά 20... Κανένας άλλος δεν έχει πάρει 20....
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι όσο αγχωτική και αν είσαι(και εγώ είμαι αγχωτικός και μάλιστα πάρα πολύ) πρέπει στις διακοπές να ηρεμείς και να χαλαρώνεις, διαφορετικά δε βγάζεις άκρη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.charmed

Νεοφερμένος

Ο giannis.charmed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγώ έβγαλα 19 νταν α τρίμηνο :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Καλα αφηστε εμεις την τελευταια βδομαδα ακομη διαγωνισματα και τεστ γραφαμε και πηραμε βαθμους στο παρα-τσακ,21 Δεκεμβριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
γιατι σου εβαλε 17 στον ελεγχο;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top