Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
στο α τρίμηνο δεν κάναμε καθολου τεχνολογία (δεν είχαμε καθηγητη) και δεν πήραμε βαθμο σε αυτό το μάθημα. Τώρα που ξεκινησαμε τι γίνεται;:nono:
ο βαθμος που θα παρετε στο β τριμηνο θα μετραει κ για το α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Βασικα δεν πρεπει να βγαινει ετσι.Εμεις φετος δενπηραμε βαθμο στη Χημεια και λεγαμε στον υποδιευθυντη ,ο οποιος μας κανει μαθηματικα , εαν αυτο σημαινει οτι μειωνεται ο μεσος ορος μας με καποιο τροπο.Και μας ελεγε οτι στην ουσια αυτη δεν βγαιζουν μεσοορο ξερχωριστα ια καθε τριμηνο.Παιρνουν ,ας πουμε την ιστορια, στο πρωτο,δευτερο ,τριτο τριμηνο και στις εξετασεις και βγαζουν εκει μεσο ορο.Και καπως ετσι.Αν καιμεμπερδεψε λιγακι εχω να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

masterakias

Νεοφερμένος

Ο Ζαχαριας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
στο α τρίμηνο δεν κάναμε καθολου τεχνολογία (δεν είχαμε καθηγητη) και δεν πήραμε βαθμο σε αυτό το μάθημα. Τώρα που ξεκινησαμε τι γίνεται;:nono:
ο βαθμος που θα παρετε στο β τριμηνο θα μετραει κ για το α
μπορεί ομως και να παρουν το Μ.Ο του β+γ τριμήνου...εμάς αυτό θα κάνουν με τα αγγλικά και τα γαλλικά που δεν κάναμε στο α' τρίμηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
εγω το ειπα επειδη ετσι θα κανουν σε 'μας στην πληροφορικη,ενταξει σε αλλα σχολεια μπορει να γινει αλλιως απλως το ειπα μηπως ειναι ετσι,που ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
α τριμηνοο εβγαλα 17 κ 12/13. παιζει να πάρω αριστείο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δεν είναι απίθανο, αλλά εξαρτάται και από τους βαθμούς που έχουν μπει γενικά στο σχολείο σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Νομιζω οτι αριστειο παιρνουν οσοι εχουν ΓΜΟ απο 18,5 και πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Right.
Εγώ έκανα λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
α τριμηνοο εβγαλα 17 κ 12/13. παιζει να πάρω αριστείο;

Αν παρεις καπου τοσο (και λιγακι παραπανω βασικα) στα υπολοιπα τριμηνα μαλλον θα παρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
20 και 18 σε απροειδοποίητα ιστορίας...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pelagie

Νεοφερμένος

Η pelagie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αυτό το τρίμηνο δεν μας έβαλα ακόμα τεστάκια αλλά διαγωνίσματα είναι 2,3...
αλλά μας είπαν μόνο σήμερα τους βαθμούς στα αρχαία (14-):ermm:
με σκότωσε πάλι η μάμα μου:vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ στο τρίμηνο είχα μέσο όρο 19 και 3 στο τελεύταιο διαγώνισμα στα αρχαία ειχα 19 είμαι και η δεύτερη απουσιολόγος:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ έβγαλα μέσο όρο 19.4. Στην οικιακή οικονομία είχα γράψει 11 και μου έβαλε στον έλεγχο 20 ! ! !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
άλλο ένα παράδειγμα πλασματικών βαθμών...
Εσύ είσαι ευχαριστημένος και περήφανος για τις επιδόσεις σου; Αυτή τη στιγμή δε θα έπρεπε να καμαρώνεις , αλλά να προβληματίζεσαι. Σταματήστε πια να τα περιμένετε όλα έτοιμα...
Για να το σταματήσω θα σε προβλημάτιζα. Πραγματικά αξίζεις 15 και πολλά σου λέω. Θέλεις να συνεχίσεις να ζεις άπο την αφέλεια άλλων; Βρίσκω τη συμπεριφορά της/του καθηγητριας/καθηγητη σου τελείως άκυρη και ανεύθυνη.
Φιλικά. σκέψου ό,τι σου είπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αυτό το τρίμηνο δεν μας έβαλα ακόμα τεστάκια αλλά διαγωνίσματα είναι 2,3...
αλλά μας είπαν μόνο σήμερα τους βαθμούς στα αρχαία (14-):ermm:
με σκότωσε πάλι η μάμα μου:vava:

Μεταφορικά ή Κυριολεκτικά;
Εγώ έβγαλα μέσο όρο 19.4. Στην οικιακή οικονομία είχα γράψει 11 και μου έβαλε στον έλεγχο 20 ! ! !:D
Είχες καλά προφορικά;
άλλο ένα παράδειγμα πλασματικών βαθμών...
Εσύ είσαι ευχαριστημένος και περήφανος για τις επιδόσεις σου; Αυτή τη στιγμή δε θα έπρεπε να καμαρώνεις , αλλά να προβληματίζεσαι. Σταματήστε πια να τα περιμένετε όλα έτοιμα...
Για να το σταματήσω θα σε προβλημάτιζα. Πραγματικά αξίζεις 15 και πολλά σου λέω. Θέλεις να συνεχίσεις να ζεις άπο την αφέλεια άλλων; Βρίσκω τη συμπεριφορά της/του καθηγητριας/καθηγητη σου τελείως άκυρη και ανεύθυνη.
Φιλικά. σκέψου ό,τι σου είπα.
Έχεις ένα δίκιο αλλά μπορεί να του έχει τύχει κάτι.Δεν είπε το παιδί ότι χαίρεται, όμως.Από που το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
με τη στάση του το επιδοκιμάζει αυτό. Αντί να πει ας πούμε "εγώ έγραψα 11 αλλά η καθηγήτριά μου μου έβαλε 20 , τι αφελής κίνηση" λέει
Στην οικιακή οικονομία είχα γράψει 11 και μου έβαλε στον έλεγχο 20 ! ! !:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

betoni

Νεοφερμένος

Η Bέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
κοιτα δεν ειναι μονο τα γραπτα αυτα που μετρανε ειναι τα προφορικα και η συμπεριφορα και απο τι φαινεται στα προφορικα και στη συμπεριφορα ηταν πολυ καλος αλλα και παλι αν ημουν στη θεση της καθηγητριας θα του εβαζα 18 ή 17 και πολυ λεω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatetensor

Νεοφερμένος

Ο skatetensor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
άλλο ένα παράδειγμα πλασματικών βαθμών...
Εσύ είσαι ευχαριστημένος και περήφανος για τις επιδόσεις σου; Αυτή τη στιγμή δε θα έπρεπε να καμαρώνεις , αλλά να προβληματίζεσαι. Σταματήστε πια να τα περιμένετε όλα έτοιμα...
Για να το σταματήσω θα σε προβλημάτιζα. Πραγματικά αξίζεις 15 και πολλά σου λέω. Θέλεις να συνεχίσεις να ζεις άπο την αφέλεια άλλων; Βρίσκω τη συμπεριφορά της/του καθηγητριας/καθηγητη σου τελείως άκυρη και ανεύθυνη.
Φιλικά. σκέψου ό,τι σου είπα.

συμφωνω .κανουν να νομιζουν τα παιδια οτι ειναι ετοιμα να τους παρει η νασα.δε ξερω για εσας αλλα εμας στο σχολειο μου οι καθηγητες βαζουν οτι θελουν.:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosg4

Νεοφερμένος

Ο tasosg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Φυσικη 19 κ 20
Αρχαια 19 κ 20
Ιλιαδα 20
Μαθηματικα 20 κ 20 κ 20
Γεωγραφια 20
Ιστορια 19,5 και 20
Γλωσσα 19 κ 19
Εκθεση 18
Χημεια 20
Θρησκευτικα 20
Πληροφορικη 20
Αγγλικα 20 κ 20
Θελω να μου πειτε πως τα παω και ποσο περιπου μεσο ορο θα βγαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Αυτοί είναι οι βαθμοί των διαγωνισμάτων σου; Προφανώς θα περάσεις το 19 αλλά από κει και πέρα εξαρτάται από τους καθηγητές και την εικόνα σου στην τάξη. Ο μέσος όρος του πρώτου τριμήνου ποιος ήταν; Έχεις βελτιωθεί από τότε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top