Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Έχει πολλή σημασία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
ποιο πραγμα;
A λαθος καταλαβα δεν το λες σε μενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
οχι αα ετσι το ειπα....εσυ χριστοινα μαρια διαβασες την απαντηση μου για τισ προσβολες σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Εσυ ολα ετσι τα λες οταν πανε να σε μαλωσουν!:P
Οχι δεν το διαβασα! Δε με ενδιαφερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εε βεβαια η αληθεια δεν σε ενδιαφερει μονο να συλοφαντεις:xixi: ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
ρε παιδια γιατιτετοιο βρισιμο που ξερετε οτι δεν το αξιζα.....
και κατι αλλο διαβαζα αρκετα για αυτον το βαθμο
σε καθε διαγωνισμα εγραφα..:jumpy: αλλα εσεισ παλι θα με πειτε ψωνιο...
δεν πειραζει ομως...:)
-----------------------------------------
πιο πολυ για την χριστοινα μαρια το λεω αα και χρονια σου πολλα
Να σε ρωτήσω κάτι,χωρίς παρεξήγηση,σου έβαλαν 20 και στη γλώσσα;Δεν θα το επισήμαινα γιατί μπορεί να το είχες γράψει κατά λάθος,αλλά το ξαναγράφεις παρακάτω...Και να πεις ότι η κοπέλα δεν το γράφει το όνομά της ολοκάθαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ μην είναι εξικοιωμένος ΤΙ ΝΑ κάνουμε...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ευχαριστω για την υποστηριξη ....αλλα ξερεις οταν καθομαι να γραψω χαλαρα δεν προσεχω....αλλα εξαλου ειναι και ονομα ουτε επιθ.ουτε κατι τετοιο παντως ταιριαζεις πολυ μαζι της:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Nα σου πω κοπελια πρεπει να μαθεις να δεχεσαι την κριτικη και οχι να βριζεις οποιον σε κρινει! Α και να ξερεις δεν προλαβαινω να μετραω ορθογραφικα λαθη!
Βαζω ετσι μια τελεια στο οφ τοπικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
ξερεις ολοι δεν εχουν σαν και εσενα μαμα φιλολογο τι να κανουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι και συ που δεν έχεις πώς τα παίρνεις τα 20αρια ??

εξάλλου είναι κοπελιά ! ούτε στα greeklish δε γράφεται eksaloy !

Έβγαλες 19 & 12/13 και λες έλεος !
Εδώ άλλα παιδιά που προσπαθούν πάρα πολύ και ίσως είχαν κάποιες ατυχίες και πήραν σε κάποια μαθήματα πολύ χαμηλότερα απο 19-20 που πήρες εσύ !
Και Α γυμνασίου Α τρίμηνο -> |δεν υπάρχει| αυτός ο βαθμός !

Ξέρεις τι μου την δίνει περισσότερο ?? Η αχαριστία !
Μια χαρά είναι το 19 .... που να σου έβαζαν και 09 να δω τι θα έλεγες για την καθηγήτρια χαχα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ελατε ρε παιδια αφηστε την την κοπελα.Ακομα και δικιο να χετε δεν προκειται να αλλαξει τιποτα με το παλιοσυστημα που χουμε στο οποιο αδικουνται οι καλοι και οι κακοι ανυψωνονται μεχρι εκει που δεν παει.Περα απ' αυτα,νταξει σου βαλε 19 τεχνολογια δεν χαθηκε και ο κοσμος.Κι εμεις περσυ ειχαμε μια αυστηρη στην τεχνολογια αλλα δεν πειραζει.Που να φτασεις τριτη γυμνασιου δηλαδη.Φετος σε εμας ολοι (καλοι και κακοι μαθητες)πηραμε οτι ακριβως αξιζαμε και οχι το μισο σχολειο να βγαζει 20 και 19 και κατι οπως παλια.Ας πουμε ακουστε αυτο.Στα μαθηματικα που λετε του γραψα του κυριου 20 και συμμετεχω συνεχεια(δεν λεω ομως μποθρδες και οτι να ναι)και μου βαλε 19 στο 1ο τριμηνο.Νταξει δυσκολο μαθημα να μην επαναπαφθω και τα λοιπα.Ωραια το δεχομαι.Αλλα αμα το παμε ετσι γιατι να βαλει δεκαενια και στην αλλη που γραψε 18 ή 17 και δεν συμμετεχει το ιδιο;Καταλαβαινετε τι εννοω;Αλλα δεν θα τα βαψω και μαυρα.Γι' αυτο και συ βρε violitzou ασε τουσ βαθμους γιατι πραγματικα ειναι το πραγμα που αξιζει λιγοτερο απο ολα τα αλλα.Πρωτα κοιτα να μαθεις δυο πραγματα και μετα θα ρθουν τα αλλα απο μονα τουσ.Ακου τι σου λεω.Κι εγω τα ιδια εχω περασει και μετανιωνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
δεν λεω δικιο εχετε οι καθηγητες δεν επρεπε να μου βαλουν τοσο μεγαλους βαθμους...το ελεος δεν εχει σχεση με το οτι δεν εβγαλα 20αυτο θα ηταν αδιανοητο
με νευριασε που δεν εβαλε σε κανεναν 20 (καιδεν εννοω εμενα)ενω δεν κανουμε μαθημα.....ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ 1 ΤΡΙΜΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΣΚΕΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΥΜΦΩΝΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι βρε συ Χαρουλίνι ! Για ένα βαθμό ... σιγά το πράγμα !
Μάλλον δεν έχετε δει την αδικία που πέφτει !
Έχει κάθε δικαίωμα να βάλει όσο θέλει !
Και στον αδερφό μου Α'γυμνασίου στην Οικ.Οικονομία του έβαλε 15 , και συνολικά έβγαλε 18,1 :)
Μην κάνετε έτσι ! Cool !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Ρε παιδια περα απο τα αλλα πώς ξερει αυτη οτι εχω μαμα φιλολογο;:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
στην αττικη δεν ξερω ααλλα στα βορεια δινουν απλοχερα τους βαθμους:P
-----------------------------------------
Ρε παιδια περα απο τα αλλα πώς ξερει αυτη οτι εχω μαμα φιλολογο;:jumpy:
κατα αρχην δεν ειμαι αυτη εχω και ονομα αλλα υπαρχουν και θεμετα που γραφεις οτι η μαμα σου ειναι φιλολογος.....τι να πουμε και εμεις που δεν εχουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι γιαυτό στις πανελλήνιες πατώνουν οι αριστούχοι των βορείων χαχα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
A καλα συγνωμη τοτε...Παντως να ξερεις η μαμα μου δε με βοηθαει καθολου οσο κι αν θελει...Κι αυτο φαινεται απο το βαθμο μου 18,10 αφου τον κερδισα με την αξια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
γιατι το λες αυτο ? το να δινονται απλοχερα οι βαθμοι δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν καλοι πραγματικα μαθητες!!!
-----------------------------------------
A καλα συγνωμη τοτε...Παντως να ξερεις η μαμα μου δε με βοηθαει καθολου οσο κι αν θελει...Κι αυτο φαινεται απο το βαθμο μου 18,10 αφου τον κερδισα με την αξια μου!
μπραβο παντως που δεν δεχεσαι βοηθεια!αισθανεσαι ετσι πιο καλα...με τον εαυτο σου

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
christina.maria : Τον ίδιο βαθμό με τον αδερφό μου βγάλατε !
violitzou : Και να υπάρχουν , είναι overrated :D

Που είσαι ρε Ιάσωνα να βάλεις τάξη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top