Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τετράμηνο, φροντιστήριο,διαγωνίσματα,τεστ]

regginaki

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
παιδια θελω να ρωτησω ιδιαιτερα τα παιδια που εχουν δωσει πανελληνιες και που φυσικα ειχαν στοχους...αλλα και αυτα που δινουν φετος!!!
στα τεστ που γραφουμε μεσα στην ταξη που ειναι σε μικρη υλη σχεδον σε ολα τα μα8ηματα μεσο ορο γραφω απο 20-17 με πιο συνηθισμενα απο 18 και πανω...απλα...στα διαγωνισματα π ειναι σε μεγαλθτερη υλη μεχρι τωρα στο καθε μαθημα εχω γραψει απο ενα.. ειναι οι εξης βαθμολογιες!
αρχαια 54/60 στο γνωστο δλδ 18 και στο αγνωστο 36,35/40 δλδ 18,06 περιπου..με μεταφραση 18/20 μοναδες που πιανει..!στο φροντ μ ειπαν οτι εγραψα πολυ καλα και ο,τι λαθος εκανα ηταν απο χαζομαρες!ας που στο γνωστο εχασα λιγο απο εισαγωγη..και κατι αλλα ψιλα..οι αναπτυξεις ηταν πολυ καλες!στο αγνωστο εχω γραψει και 20 μεταφραση(μονο για κειμενο αναφερομαι ετσι σε τεστ μεσα στην ταξη)
λατινικα ΔΥΣΤΥΧΩς εγραψα 17,7 και στεναχωρεθηκα(απαισια εε?)στα τεστ βεβαια στην ταξη μεσα ειναι καλυτερα ολα απλα εκει μπερδεψα καποια αρθρα σε ουσιαστικα και καποια περιεργα ρηματα!
ιστορια πρωτο διαγωνισμα στο δευτερο κεφαλαιο εγραψα 16.3(επειδη μπερδεψα στην πηγη τη μια κατι...και να φανταδτειτε εκανα λαθη στη γνωστη απο το βιβλιο ενω στην αγνωστη πηγα πολυ καλα!)
κειμενα εγραψα 16 και εκθεση ακομη δν εχουμε γραψει ομως σε αυτες π παω τη βδομαδα πανω κατω γραφω 18 και 16,5 καποιες π θυμαμαι τωρα!συνολικα 4 εχουμε γραψει(μια τη χρωσταω!!!:PPPP)
αυτα πανω κατω...θελω να πειτε οσοι δωσατε πως γραφατε στα πρωτα διαγωνισματα?τα πηγαινατε τελειαααα???
αχ δε ξερω εχω αγχωθει για το τι θα γραψω στο τελος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι καθόλου!!!! Στο σχολείο μια ζωή έγραφα 12 και 15 και δεν είχαν σημασία στο τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εεε,ας μην γελιομαστε οι βαθμοι του σχολειου δεν ειναι οντως αντιπροσωπευτικοι των βαθμων των πανελληνιων ,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι αμα πατωνεις συνεχεια οτι θα τα πας τελεια στις πανελληνιες.


απο τους βαθμους σου κοπελια βλεπω οτι πας μια χαρα,δεν εχεις λογο να αγχωνεσαι ,στις πανελληνιες ειναι εντελως διαφορετικα απο τα διαγωνισματα του σχολειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

regginaki

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εεε,ας μην γελιομαστε οι βαθμοι του σχολειου δεν ειναι οντως αντιπροσωπευτικοι των βαθμων των πανελληνιων ,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι αμα πατωνεις συνεχεια οτι θα τα πας τελεια στις πανελληνιες.


απο τους βαθμους σου κοπελια βλεπω οτι πας μια χαρα,δεν εχεις λογο να αγχωνεσαι ,στις πανελληνιες ειναι εντελως διαφορετικα απο τα διαγωνισματα του σχολειου.
ενννοεις οτι στο σχολειο και στο φροντ ειναι πιο ευκολα η πιο δυσκολα απο τις πανελληνιες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Μια χαρα εισαι, μη φοβασαι τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει γιατί αλλά δεν εμπιστεύομαι τα διαγωνίσματα του σχολείου.
Έχω γράψει καλούς βαθμούς μέχρι τώρα (κείμενα:19, ιστορία:19, 20 αρχαία:19, 19,5)
αλλά μου φαίνονται κάπως επιεικείς οι καθηγητές μου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει γιατί αλλά δεν εμπιστεύομαι τα διαγωνίσματα του σχολείου.
Έχω γράψει καλούς βαθμούς μέχρι τώρα (κείμενα:19, ιστορία:19, 20 αρχαία:19, 19,5)
αλλά μου φαίνονται κάπως επιεικείς οι καθηγητές μου...:(
Kι εγω νομιζω οτι ειναι αρκετα επιεικεις στο σχολειο.

Βεβαια ειναι και αναλογα με τον καθηγητη.

Γενικα εχω γραψει καλους βαθμους κι εγω στο σχολειο.

(Κειμενα:19,Αρχαια:20 και 18,Iστορια:19,Λατινικα βεβαια πατωσα στο διαγωνισμα ουτε να το σκεφτομαι δε θελω,εχω ομως ενα 18 απο τεστ,οποτε νταξ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδια θελω να ρωτησω ιδιαιτερα τα παιδια που εχουν δωσει πανελληνιες και που φυσικα ειχαν στοχους...αλλα και αυτα που δινουν φετος!!!
στα τεστ που γραφουμε μεσα στην ταξη που ειναι σε μικρη υλη σχεδον σε ολα τα μα8ηματα μεσο ορο γραφω απο 20-17 με πιο συνηθισμενα απο 18 και πανω...απλα...στα διαγωνισματα π ειναι σε μεγαλθτερη υλη μεχρι τωρα στο καθε μαθημα εχω γραψει απο ενα.. ειναι οι εξης βαθμολογιες!
αρχαια 54/60 στο γνωστο δλδ 18 και στο αγνωστο 36,35/40 δλδ 18,06 περιπου..με μεταφραση 18/20 μοναδες που πιανει..!στο φροντ μ ειπαν οτι εγραψα πολυ καλα και ο,τι λαθος εκανα ηταν απο χαζομαρες!ας που στο γνωστο εχασα λιγο απο εισαγωγη..και κατι αλλα ψιλα..οι αναπτυξεις ηταν πολυ καλες!στο αγνωστο εχω γραψει και 20 μεταφραση(μονο για κειμενο αναφερομαι ετσι σε τεστ μεσα στην ταξη)
λατινικα ΔΥΣΤΥΧΩς εγραψα 17,7 και στεναχωρεθηκα(απαισια εε?)στα τεστ βεβαια στην ταξη μεσα ειναι καλυτερα ολα απλα εκει μπερδεψα καποια αρθρα σε ουσιαστικα και καποια περιεργα ρηματα!
ιστορια πρωτο διαγωνισμα στο δευτερο κεφαλαιο εγραψα 16.3(επειδη μπερδεψα στην πηγη τη μια κατι...και να φανταδτειτε εκανα λαθη στη γνωστη απο το βιβλιο ενω στην αγνωστη πηγα πολυ καλα!)
κειμενα εγραψα 16 και εκθεση ακομη δν εχουμε γραψει ομως σε αυτες π παω τη βδομαδα πανω κατω γραφω 18 και 16,5 καποιες π θυμαμαι τωρα!συνολικα 4 εχουμε γραψει(μια τη χρωσταω!!!:PPPP)
αυτα πανω κατω...θελω να πειτε οσοι δωσατε πως γραφατε στα πρωτα διαγωνισματα?τα πηγαινατε τελειαααα???
αχ δε ξερω εχω αγχωθει για το τι θα γραψω στο τελος!!!
Τα πας παρα πολυ καλα, δε χρειαζεται να αγχωνεσαι καθολου!! Και εγω στα πρωτα διαγωνισματα καπου εκει εγραφα... Αληθεια, που θελεις να περασεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

regginaki

Νεοφερμένος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
φιλολογιααα!!και ψυχολογιαα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikodim14

Νεοφερμένος

Ο nikodim14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Λατινικα 98/100
Λογοτεχνια 79/80
ιστορια 100/100
και τωρα περιμενω με αγωνια τα αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grego

Νεοφερμένος

Ο Grego αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Στο φοντ. πάμε καλά..Ιστορία Α' Κεφ. 19 β' κεφ. 19,5 ( ε, στο επόμενο δε του μένει κ πολύ ακόμα... θα το φτάσω το 20 χαχα)Λατινικά
τα 5 πρώτα κείμενα 95% στα επόμενα 5 89,5%(πεσαμέεεεεεεεεεε.. ουφ...)Αρχαία Πρωταγόρας 16 (είμαι σκράπας.. το παραδέχομαι.. δε τα πάω καθόλου..ΤΕΛΟΣ!)Λογοτεχνία κρητικός 89% όνειρο στο κύμα 94%

Στο σχολείο απο την άλλη... κάτι συμβαίνει...
Αρχαία: εισαγωγή πρωταγόρα 16/20
ιστορια: α' κεφάλαιο 18,5/20
λογοτεχνία: κρητικός 19/20
λατινικά: 5 πρώτα κείμενα... 57%...και όμως...:'(:'(:'(:'(:'(είναι τελείως τρελό... απλά έφαγα ένα κόλλημα κ επιδεί προσπαθούσα να το λύσω έχασα όλο το χρόνο.. τον πολύ τον χρόνο.. άντε μη πω τπτ κ γι'αυτό!:'(
τι συμβαίνειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Ποιός ήταν ο βαθμός σας;[τετράμηνο, φροντιστήριο,διαγωνίσματα,τεστ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Στο φοντ. πάμε καλά..Ιστορία Α' Κεφ. 19 β' κεφ. 19,5 ( ε, στο επόμενο δε του μένει κ πολύ ακόμα... θα το φτάσω το 20 χαχα)Λατινικά
τα 5 πρώτα κείμενα 95% στα επόμενα 5 89,5%(πεσαμέεεεεεεεεεε.. ουφ...)Αρχαία Πρωταγόρας 16 (είμαι σκράπας.. το παραδέχομαι.. δε τα πάω καθόλου..ΤΕΛΟΣ!)Λογοτεχνία κρητικός 89% όνειρο στο κύμα 94%

Στο σχολείο απο την άλλη... κάτι συμβαίνει...
Αρχαία: εισαγωγή πρωταγόρα 16/20
ιστορια: α' κεφάλαιο 18,5/20
λογοτεχνία: κρητικός 19/20
λατινικά: 5 πρώτα κείμενα... 57%...και όμως...:'(:'(:'(:'(:'(είναι τελείως τρελό... απλά έφαγα ένα κόλλημα κ επιδεί προσπαθούσα να το λύσω έχασα όλο το χρόνο.. τον πολύ τον χρόνο.. άντε μη πω τπτ κ γι'αυτό!:'(
τι συμβαίνειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?
Αρχικα μην τρελαινεσαι. :D

Το οτι εγραψες στο φροντιστηριο στα Λατινικα 95% δειχνει οτι εισαι σε ενα πολυ καλο-για να μην πω αριστο- επιπεδο. :)

Τωρα οσο αφορα αυτο που επαθες στο σχολειο,μπορει να οφειλεται σε πολλους παραγοντες,οπως π.χ. το αγχος,η κουραση.

Ειναι λογικο να συμβαινουν αυτα.

Μην καθεσαι και τρελαινεσαι για τα διαγωνισματα του σχολειου.

Προσωπικα,ο μονος λογος που παω φετος στο σχολειο ειναι για να μην παιρνω απουσιες. :P

Ακομα και στην κατευθυνση,τα διαγωνισματα που μας βαζουν τα βλεπω καθαρα σαν μια ευκαιρια για να κανω επαναληψη.

Συνηθως γραφω καλους βαθμους,αλλα και παλι δεν το θεωρω αυτο σοβαρη ενδειξη για το τι θα γραψω στο τελος στις Πανελληνιες,σε καμια περιπτωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μην καθεσαι και τρελαινεσαι για τα διαγωνισματα του σχολειου.
Από αυτά όμως μπορείς να χάσεις μόρια λόγω του προφορικού.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ε πρεπει να πεσεις σε μ@λακα καθηγητη μωρε για να σου κοψει προφορικο επειδη μια φορα εγραψες ασχημα. Εγω σημερα σηκωθηκα στις 5 το πρωι γιατι δεν προλαβαινα να διαβασω την προηγουμενη μερα, και εγραφα μαθηματικα στο σχολειο. Ετοιμη να κοιμηθω πανω στα θεματα ημανε. Το τελευταιο θεμα δεν το κοιταξα καν, εκλειναν τα βλεφαρα μου. Του ειπα οτι ημουν αρρωστη και να φανει επιεικης. :D
Αν μου βαλει κανα 19 στο τετραμηνο ενω του εχω ηδη γραψει 20 και συμμετεχω σαν τον μ@λακα στην ταξη.. φονικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

personGR

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τύρναβος (Λάρισα). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Φυσική Κατ. 85/100 (Έλα με τα χειρόγραφα γραπτά, δε μπορούσα να βγάλω τα γράμματα στη θεωρία :P)

ΑΕΠΠ. 85/100 (είναι κάτι παραπάνω από κατοστάρι, αν αναλογιστεί κανείς ότι ο αμέσως επόμενος είχει 70 :S)

Μαθ.Κατ 80/100 (δεν πρόλαβα να τα λύσω, το ξαναλέω :S)

ΑΟΔΕ, πικρή ιστορία (πέντε και πέντε), δεν είχα ανοίξει βιβλίο, δε θυμόμουν τίποτα :P (στο του δεύτερου κεφαλαίου 100 πάντως :P)

Έκθεση: 92/100 (!)

Μαθ. Γεν.: 100/100

ΥΓ: Πωπω είμαι γερή ψωνάρα τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ΕΓΡΑΨΑ 11/20 λατινικα

14/20 ιστορια

10/20 λογοτεχνια (λογου οτι εκεινη την μερα ειμουν καπωσ ψυλοχαλια)
13/20 εκθεση(απο βλακια μου ,στην εκθεση πηρα 29/40 και εχασα απο τα θεωριτικα πιο πολυ)
και τα αρχαια ακομα δεν μασ τα εχει η αλλλη!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parmas

Νεοφερμένος

Ο Victor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σχολείο:
Μαθηματικά κατ: 18 (τεστ) , 11 (διαγώνισμα) , 14 (διαγώνισμα)
Φυσική Κατ: 8 (τέστ), 16 (τέστ) , 12 (διαγώνισμα)
ΑΟΔΕ: Σε όλα πάνω απο 15 .. στα περισσότερα 18-20 (γράφαμε σε καθε μάθημα τεστ)
ΑΕΠΠ: 18 (τεστ), 20 (τεστ) , 17 (διαγώνισμα)
ΑΟΘ: 19 (διαγώνισμα), 16 (τεστ)
Μαθηματικα Γενικής: 2* (τεστ), 16 (διαγώνισμα) *(μας εβαλε τεστ lim[(x+2)/2] {x->2} και ΔΕΝ το έκανα :mad:)
Εκθεση: Πάντα πάνω 25/40

Φροντιστήριο:
Μαθηματικά κατ: 17 (τεστ) , 16 (διαγώνισμα)
Φυσική Κατ: 15 (διαγώνισμα)
ΑΕΠΠ: 18 (τεστ), 19 (τεστ) , 18 (διαγώνισμα)
ΑΟΘ: 18 (διαγώνισμα)

Τετράμηνο:
Μαθηματικά κατ: 16
Φυσική Κατ: 15
ΑΟΔΕ: 20
ΑΕΠΠ: 20
ΑΟΘ: 20
Μαθηματικα Γενικής: 17
Εκθεση: 16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
τετραμηνο
μαθηματικα κατ : 17
φυσικη κατ : 19
αεππ: 17
αοδε: 18
αοθ : 18
εκθεση : 17
μαθηματικα γενικης : 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Τετράμηνο σε κατεύθυνση :

Αρχαία : 20
Λατινικά : 20
Κείμενα : 20
Ιστορία : 20
Βιολογία : 20
Έκθεση : 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top