Ποιοι έχετε περάσει ή ενδιαφέρεστε να περάσετε σε Τμήμα Νοσηλευτικής;

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Τζοβανα,αυριο Τεταρτη θα καταβω στην Σπαρτη να δω πως ειναι τα πραγματα και γυριζοντας θα σε ενημερωσω. Ομως αν καποιος/α μπορει να με ενημερωσει προς ποια μερια(δρομοι) της πολης ειναι καλυτερα να κοιταξω για σπιτι, π.χ να ειναι κοντα στην σχολη, στην συγκοινωνια,στην λεσχη, κλπ. Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Το πανεπιστημιο της Σπαρτης ειναι λιγο πιο εξω απο το κεντρο της πολης οποτε σπιτι εκει κοντα δεν θα βρεις..Εκει θα πηγαινεις πιθανον με το ΚΤΕΛ που περνα!Καλυτερα να μεινεις στο κενρο της πολης,δηλαδη σε καποιον παραδρομο της Κων/νου Παλαιολογου(ο κεντρικοτερος δρομος της Σπαρτης)
Η Σπαρτη ειναι απιθανη πολη,μικρη που σημαινει οτι συντομα θα τους μαθεις σχεδον ολους,με ωραια μαγαζια κ ωραιους ανθρωπους!
Καλη φοιτητικη ζωη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Τζοβανα,αυριο Τεταρτη θα καταβω στην Σπαρτη να δω πως ειναι τα πραγματα και γυριζοντας θα σε ενημερωσω. Ομως αν καποιος/α μπορει να με ενημερωσει προς ποια μερια(δρομοι) της πολης ειναι καλυτερα να κοιταξω για σπιτι, π.χ να ειναι κοντα στην σχολη, στην συγκοινωνια,στην λεσχη, κλπ. Ευχαριστω.

Ευχαριστω πολυ..αντε και απο οκτωβρη συμφοιτητες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ..αντε και απο οκτωβρη συμφοιτητες..:)

και εγω παιδια...:)..απο Αθηνα ειστε και οι 2 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ναι ναι..και εγω απο Αθηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Όλοι Σπάρτη περάσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ναι....κανενας απο Θεσσαλονικη βρε παιδια ? :worry: :worry: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Το πανεπιστημιο της Σπαρτης ειναι λιγο πιο εξω απο το κεντρο της πολης οποτε σπιτι εκει κοντα δεν θα βρεις..Εκει θα πηγαινεις πιθανον με το ΚΤΕΛ που περνα!Καλυτερα να μεινεις στο κενρο της πολης,δηλαδη σε καποιον παραδρομο της Κων/νου Παλαιολογου(ο κεντρικοτερος δρομος της Σπαρτης)
Η Σπαρτη ειναι απιθανη πολη,μικρη που σημαινει οτι συντομα θα τους μαθεις σχεδον ολους,με ωραια μαγαζια κ ωραιους ανθρωπους!
Καλη φοιτητικη ζωη!!!!
Δηλαδη αν καταλαβα καλα ολες οι μετακινησεις μου θα γινονται με το ΚΤΕΛ. Την Κων/νου Παλαιολογου ανεβοκατεβαινει το ΚΤΕΛ ? Τελικα αλλου γινονται τα μαθηματα, αλλου τα εργαστηρια, αλλου η λεσχη, ολα σκορπια ειναι τελικα αυτο καταλαβα, συνεχεια μες... το λεωφορειο θα ειμαι... πλακα θα εχει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Δηλαδη αν καταλαβα καλα ολες οι μετακινησεις μου θα γινονται με το ΚΤΕΛ. Την Κων/νου Παλαιολογου ανεβοκατεβαινει το ΚΤΕΛ ? Τελικα αλλου γινονται τα μαθηματα, αλλου τα εργαστηρια, αλλου η λεσχη, ολα σκορπια ειναι τελικα αυτο καταλαβα, συνεχεια μες... το λεωφορειο θα ειμαι... πλακα θα εχει :whistle:

το κτελ δεν περναει συγκεκριμενες μονο ωρες???αν εχουμε μαθημα καποια ωρα που δεν περναει???ολα σκορπια ε..ωχ αγχωθηκα τωρα για τα καλα!!!! :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Καλησπέρα! Κι εγώ Σπάρτη πέρασα παιδιά!
Πρώτον, συγχαρητήρια σε όλους μας! :D
Δεύτερον, εγώ θα πάω να ψάξω για σπίτι όταν πάω να κάνω εγγραφή γιατί δεν μπορούμε να πηγαινοερχόμαστε συνέχεια Σπάρτη με τους δικούς μου. Τρίτον, από Αθήνα είμαι και τέταρτο, ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ; :P

Ερώτηση: Το πανεπιστήμιο έχει σήτηση, σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποσο κανει το εισιτηριο κτελ αθηνα-σπαρτη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Το απλό εισιτήριο -νομίζω- πως είναι γύρω στα 18-19 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Το απλό εισιτήριο -νομίζω- πως είναι γύρω στα 18-19 ευρώ.

α οκ...τα εισιτηρια που ειναι με επιστροφη μηπως ξερεις σε τι χρονικο διαστημα ειναι η επιστροφη?μια φιλη μου ειπε πως ειναι για μια μερα αλλα δεν ειναι σιγουρη...(οπως καταλαβες ειμαι ασχετη :P :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Δυστυχώς δε γνωρίζω γιατί δεν έτυχε ποτέ να πάρω εισιτήριο με επιστροφή. Μπορείς όμως να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Δυστυχώς δε γνωρίζω γιατί δεν έτυχε ποτέ να πάρω εισιτήριο με επιστροφή. Μπορείς όμως να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις ;)

οκ δεν πειραζει.....φφφφ αντε να δουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
α οκ...τα εισιτηρια που ειναι με επιστροφη μηπως ξερεις σε τι χρονικο διαστημα ειναι η επιστροφη?μια φιλη μου ειπε πως ειναι για μια μερα αλλα δεν ειναι σιγουρη...(οπως καταλαβες ειμαι ασχετη :P :redface: )
Καλησπερα σε ολους/ες πριν απο 2 ωρες γυρισα απο την Σπαρτη, οι εντυπωσεις μου εναι καλες. Λοιπον που πηγα,τι ειδα,τι εμαθα και τι εκανα...Πηγα στο νοσοκομειο για να δω που βρισκεται. Ειναι αρκετα μακρια για να παει κανεις καθε μερα με τα ποδια..ξεχαστε το, γι αυτο υπαρχει το ΚΤΕΛ. Τα πρωινα φευγει ενα λεωφορειο απο το ΚΤΕΛ και σταματαει στο Μουσειο στην πλατεια εκει παιρνει ολους τους σπουδαστες για το νοσοκομειο,οποτε ολα οκ. Οι σπουδαστες μολις τελειωσουν το μαθημα τους παιρνει το λεωφορειο και σε 10΄ ειναι παλι στο κεντρο της πολης (στο νοσοκομειο ειδα την κατασταση με τα δρομολογια απο το νοσοκομειο στην πολη, εχει συχνα δρομολογια). Το taxi θελει 6 euro για να σε παει στο νοσοκομειο ετσι πολλοι το παιρνουν,δινουν απο 1,5 euro και εξυπηρετουνται. Το πανεπιστημιο ειναι στην αλλη ακρη της πολης, ειναι καινουργιο,μικρο και δειχνει 'ζεστο'. Η λεσχη ειναι στην ιδια οδο με το πανεπιστημιο αλλα οχι μεσα στο πανεπιστημιο. Μου ειπαν ομως οτι θα μεταφερθει... προσεχως μεσα στο χωρο του πανεπιστημιου.Οσο για την δωρεαν σιτιση μου ειπαν οτι εξαρταται απο το οικογενειακο εισοδημα.:mad: Δεν θελω να φοβησω κανεναν για το θεμα του σπιτιου αλλα γινοταν χαμος απο ενοικιαστηρια και υποψηφιους ενοικιαστες,νομιζω πως καλο θα ηταν να το ψαξετε απο τωρα μην το αφηνετε γιατι ειναι και τα ΤΕΙ μην το ξεχνατε. Εγω βρηκα ενα δυαρι με 250 euro LUX επιπλωμενο (πριν εμενε κοπελα και το ειχε σε αψογη κατασταση,τωρα που θα μεινω εγω...:whistle:) σε καινουργια πολυκατοικια 10΄απο το πανεπιστημιο,15' απο το κολυμβητηριο γιατι ειμαι αθλητης (κολυμπαω) και 5' απο τα ΚΤΕΛ. Αυτα προς το παρον και αναμενω...... αποριες σας:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους/ες πριν απο 2 ωρες γυρισα απο την Σπαρτη, οι εντυπωσεις μου εναι καλες. Λοιπον που πηγα,τι ειδα,τι εμαθα και τι εκανα...Πηγα στο νοσοκομειο για να δω που βρισκεται. Ειναι αρκετα μακρια για να παει κανεις καθε μερα με τα ποδια..ξεχαστε το, γι αυτο υπαρχει το ΚΤΕΛ. Τα πρωινα φευγει ενα λεωφορειο απο το ΚΤΕΛ και σταματαει στο Μουσειο στην πλατεια εκει παιρνει ολους τους σπουδαστες για το νοσοκομειο,οποτε ολα οκ. Οι σπουδαστες μολις τελειωσουν το μαθημα τους παιρνει το λεωφορειο και σε 10΄ ειναι παλι στο κεντρο της πολης (στο νοσοκομειο ειδα την κατασταση με τα δρομολογια απο το νοσοκομειο στην πολη, εχει συχνα δρομολογια). Το taxi θελει 6 euro για να σε παει στο νοσοκομειο ετσι πολλοι το παιρνουν,δινουν απο 1,5 euro και εξυπηρετουνται. Το πανεπιστημιο ειναι στην αλλη ακρη της πολης, ειναι καινουργιο,μικρο και δειχνει 'ζεστο'. Η λεσχη ειναι στην ιδια οδο με το πανεπιστημιο αλλα οχι μεσα στο πανεπιστημιο. Μου ειπαν ομως οτι θα μεταφερθει... προσεχως μεσα στο χωρο του πανεπιστημιου.Οσο για την δωρεαν σιτιση μου ειπαν οτι εξαρταται απο το οικογενειακο εισοδημα.:mad: Δεν θελω να φοβησω κανεναν για το θεμα του σπιτιου αλλα γινοταν χαμος απο ενοικιαστηρια και υποψηφιους ενοικιαστες,νομιζω πως καλο θα ηταν να το ψαξετε απο τωρα μην το αφηνετε γιατι ειναι και τα ΤΕΙ μην το ξεχνατε. Εγω βρηκα ενα δυαρι με 250 euro LUX επιπλωμενο (πριν εμενε κοπελα και το ειχε σε αψογη κατασταση,τωρα που θα μεινω εγω...:whistle:) σε καινουργια πολυκατοικια 10΄απο το πανεπιστημιο,15' απο το κολυμβητηριο γιατι ειμαι αθλητης (κολυμπαω) και 5' απο τα ΚΤΕΛ. Αυτα προς το παρον και αναμενω...... αποριες σας:hmm:

Ησυχασα λιγο που περναει το λεωφορειο και μας παιρνει για το νοσοκομειο...με αγχωνει που ειναι μακρια το πανεπιστημιο,αλλα οπως λες αν κανονιζουμε κ ειμαστε πολλοι με ταξι συμφερει...οι ανθρωποι πως σου φανηκαν??? :P περασες απο τη γραμματεια?..αα με κτελ πηγες?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ησυχασα λιγο που περναει το λεωφορειο και μας παιρνει για το νοσοκομειο...με αγχωνει που ειναι μακρια το πανεπιστημιο,αλλα οπως λες αν κανονιζουμε κ ειμαστε πολλοι με ταξι συμφερει...οι ανθρωποι πως σου φανηκαν??? :P περασες απο τη γραμματεια?..αα με κτελ πηγες?? :)
Οι ανθρωποι ειναι με οσους μιλησα στην αγορα ειναι μια χαρα, εξυπηρετικοι,ευγενικοι. Απο την γραμματεια περασα ηταν μια πολυ καλη και ευγενικη κυρια που μου ειπε 2-3 πραγματα που σας εγραψα πιο πανω. Για τις εγγραφες θα ενημερωθουμε απο το site της σχολης, η θα παρουμε τηλ. γυρω στις 10/9 περιπου. Πηγα με ΙΧ, λεωφορειο εχει καθε περιπου μια ωρα,μπες στο site του ΚΤΕΛ Λακωνιας τα εχει ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα! Κι εγώ Σπάρτη πέρασα παιδιά!
Πρώτον, συγχαρητήρια σε όλους μας! :D
Δεύτερον, εγώ θα πάω να ψάξω για σπίτι όταν πάω να κάνω εγγραφή γιατί δεν μπορούμε να πηγαινοερχόμαστε συνέχεια Σπάρτη με τους δικούς μου. Τρίτον, από Αθήνα είμαι και τέταρτο, ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ; :P

Ερώτηση: Το πανεπιστήμιο έχει σήτηση, σωστά;

Και εγω φουλ ενθουσιασμενη ειμαι!!!:clapup:

Καλησπερα σε ολους/ες πριν απο 2 ωρες γυρισα απο την Σπαρτη, οι εντυπωσεις μου εναι καλες.
Λοιπον που πηγα,τι ειδα,τι εμαθα και τι εκανα...Πηγα στο νοσοκομειο για να δω που βρισκεται. Ειναι αρκετα μακρια για να παει κανεις καθε μερα με τα ποδια..ξεχαστε το, γι αυτο υπαρχει το ΚΤΕΛ. Τα πρωινα φευγει ενα λεωφορειο απο το ΚΤΕΛ και σταματαει στο Μουσειο στην πλατεια εκει παιρνει ολους τους σπουδαστες για το νοσοκομειο,οποτε ολα οκ. Οι σπουδαστες μολις τελειωσουν το μαθημα τους παιρνει το λεωφορειο και σε 10΄ ειναι παλι στο κεντρο της πολης (στο νοσοκομειο ειδα την κατασταση με τα δρομολογια απο το νοσοκομειο στην πολη, εχει συχνα δρομολογια). Το taxi θελει 6 euro για να σε παει στο νοσοκομειο ετσι πολλοι το παιρνουν,δινουν απο 1,5 euro και εξυπηρετουνται. Το πανεπιστημιο ειναι στην αλλη ακρη της πολης, ειναι καινουργιο,μικρο και δειχνει 'ζεστο'. Η λεσχη ειναι στην ιδια οδο με το πανεπιστημιο αλλα οχι μεσα στο πανεπιστημιο. Μου ειπαν ομως οτι θα μεταφερθει... προσεχως μεσα στο χωρο του πανεπιστημιου.Οσο για την δωρεαν σιτιση μου ειπαν οτι εξαρταται απο το οικογενειακο εισοδημα.:mad: Δεν θελω να φοβησω κανεναν για το θεμα του σπιτιου αλλα γινοταν χαμος απο ενοικιαστηρια και υποψηφιους ενοικιαστες,νομιζω πως καλο θα ηταν να το ψαξετε απο τωρα μην το αφηνετε γιατι ειναι και τα ΤΕΙ μην το ξεχνατε. Εγω βρηκα ενα δυαρι με 250 euro LUX επιπλωμενο (πριν εμενε κοπελα και το ειχε σε αψογη κατασταση,τωρα που θα μεινω εγω...:whistle:) σε καινουργια πολυκατοικια 10΄απο το πανεπιστημιο,15' απο το κολυμβητηριο γιατι ειμαι αθλητης (κολυμπαω) και 5' απο τα ΚΤΕΛ. Αυτα προς το παρον και αναμενω...... αποριες σας:hmm:

Μια χαρουλα η πληροφορηση..εγω θα κατεβω το σαββατο και θα δωσω και εγω οτι πληροφοριες μπορω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top