Ποιοι έχετε περάσει ή ενδιαφέρεστε να περάσετε σε Τμήμα Νοσηλευτικής;

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Μάθε την ελληνική νομοθεσία για να μην σου βάζουμε μείον!!!!!!!
ΑΕΙ= πανεπιστήμια κ ΤΕΙ δεν υπάρχει ΑΕΙ-ΑΤΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
να ρωτησω και κατι αλλο..εχω μια φιλη που εβγαλε 12297 μορια και θελει να μπει ιατρικη(ανηκει στους πολυτεκνους)υπαρχει περιπτωση να πεσσουν τοσο για τις ειδικεσ κατηγοριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
να ρωτησω και κατι αλλο..εχω μια φιλη που εβγαλε 12297 μορια και θελει να μπει ιατρικη(ανηκει στους πολυτεκνους)υπαρχει περιπτωση να πεσσουν τοσο για τις ειδικεσ κατηγοριες?
με τιποτα..μεχρι 16900 πηγε για πολυτεκνους..ιατρικη αλεξανδρουπολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
αλλος τροπος δεν υπαρχει ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μάθε την ελληνική νομοθεσία για να μην σου βάζουμε μείον!!!!!!!
ΑΕΙ= πανεπιστήμια κ ΤΕΙ δεν υπάρχει ΑΕΙ-ΑΤΕΙ

Οι νόμοι είναι για να αλλάζουν. Μην άγχεσαι, σύντομα το ψευτο-δίλημμα θα πάψει να υφίσταται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
με τιποτα..μεχρι 16900 πηγε για πολυτεκνους..ιατρικη αλεξανδρουπολης

Νομίζω κάπου στα 14.000 μόρια ήταν η χαμηλότερη Ιατρική στους πολύτεκνους ..

Οι νόμοι είναι για να αλλάζουν. Μην άγχεσαι, σύντομα το ψευτο-δίλημμα θα πάψει να υφίσταται.

Δηλαδή για να καταλάβουμε και εμείς που είμαστε από έξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
να ρωτησω και κατι αλλο..εχω μια φιλη που εβγαλε 12297 μορια και θελει να μπει ιατρικη(ανηκει στους πολυτεκνους)υπαρχει περιπτωση να πεσσουν τοσο για τις ειδικεσ κατηγοριες?
υπάρχει αλλά είναι πλέον νωρίς.
1) Να πάει να δώσει από νυχτερινό
2) Να ζήσει τα χρόνια του λυκείου εξωτερικό και να δώσει με τους ομογενείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litsaki17

Νεοφερμένος

Η litsaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ΑΕΙ νοσηλευτικης=νοσηλευτης..... ας τους αλλους να ψαχνονται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
να ρωτησω και κατι αλλο..εχω μια φιλη που εβγαλε 12297 μορια και θελει να μπει ιατρικη(ανηκει στους πολυτεκνους)υπαρχει περιπτωση να πεσσουν τοσο για τις ειδικεσ κατηγοριες?

Αυτη θελει να μπει.Θα βγει ποτε ομως να την τελειωσει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Τι σχέση έχει αυτή η ιατρική με την νοσηλευτική σχολή και συζητάτε για αυτό σε αυτό το θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λαλαουνης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λαλαουνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Ρε παιδια οσοι περνατε αει νοσηλευτες, απο δουλεια κανατε μαλλον λαχειο!!
Ξερω οτι απορροφουνται κατευθειαν ολοι κ μενουν κενες θεσεις.
στα ΤΕΙ ειναι ποιο δυσκολα 1/7 και στα ΙΕΚ 1/13.
Μιλαω παντα για δημοσιο
Τωρα η δουλεια ειναι οντως δυσκολη , επαχθης θα λεγα αλλα τι να κανουμε καλυτερα απο ανεργος.
Τωρα η ιατρικη θελει πολλα χρονια και μπορειτε καλυτερα αφου διοριστητε να το κυνηγησετε
εκ του ασφαλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litsaki17

Νεοφερμένος

Η litsaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
καλα με την ιατρικη βασικα δεν τελειωνεις και ποτε μεχρι να απρεις ειδικοτητα ας τα να πανε...!!!!
επισης οταν εισαι νοσηλευτης δεν εχεισ τις ιδιες ευθυνες μ το γιατρο...
το αει νοσηλευτικης προσφερει αρκετα καλες γνωσεις και εχει ενα αρκετα υψηλο επιποδο σπουδων κατα τη γνωμη μου...
ειναι μια καλη εναλλακτικη λυση σε περιπτωση που δεν μπεις ιατρικη καθως εχει καλες επαγγελματικες προοπτικες...καλυτερες απο των τει σιγουρα!!επιπλεον αν δε τα καταφερεςι εδω (αν και απιθανο κανεις νοσηλευτης δεν ειναι ανεργος για πολυ καιρο) σιγουρα με ενα χαρτι πανεπιστημιο σε κοιτανε λογο διαφορετικα στο εξωτερικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Έλα να μαζεύονται τα πρωτάκια εδώ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Γεια σας παιδια,υπαρχει κανεις που περασε στη Σπαρτη και ειναι απο Θεσσαλονικη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους ειμαι καινουργιος στο forum και απο σημερα πρωτοετης στην Νοσηλευτικη Σπαρτης. Διαβασα αρκετα και ...ψιλομπερδευτικα αλλα θα τα δω απο κοντα και θα σχηματισω προσωπικη αποψη.Θελω να μαθω αν θα μπορω καθε ΠΣΚ να ανεβαινω Αθηνα,(οικογενειακοι λογοι). Αν ειναι κανεις απο Αθηνα που να φοιτα τωρα στην σχολη και μπορει ας μπει στον κοπο να με ενημερωσει σχετικα. Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Καλησπερα σε ολους ειμαι καινουργιος στο forum και απο σημερα πρωτοετης στην Νοσηλευτικη Σπαρτης. Διαβασα αρκετα και ...ψιλομπερδευτικα αλλα θα τα δω απο κοντα και θα σχηματισω προσωπικη αποψη.Θελω να μαθω αν θα μπορω καθε ΠΣΚ να ανεβαινω Αθηνα,(οικογενειακοι λογοι). Αν ειναι κανεις απο Αθηνα που να φοιτα τωρα στην σχολη και μπορει ας μπει στον κοπο να με ενημερωσει σχετικα. Ευχαριστω.

Είμαι στη Νοσηλευτική Αθηνών.

Χωρίς να ξέρω τι γίνεται στης Σπάρτης το αντίστοιχο τμήμα, σε συμβουλεύω ότι αν θες ΠΣΚ, προσπάθησε να χώσεις όλα τα εργαστήρια σου μέχρι την ημέρα της Πέμπτης, για να είσαι φρί την Παρασκευή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athanasis27

Νεοφερμένος

Ο athanasis27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ papas. Θα επανελθω στο μελλον για αποριες και συμβουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα!Πέρασα και εγώ φέτος στη νοσηλευτική σπάρτης και είμαι πολύ χαρούμενη δεδομένου ότι έδινα 2η φορά πανελλήνιες..αυτές τις μέρες ψάχνω για σπίτι και θα ήθελα να ρωτήσω που είναι το καλύτερο μέρος να ψάξω μιας και δεν έχω πάει ποτέ στην σπάρτη.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top