Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
εγω πηρα σημερα στ γραμματεια των νηπιαγωγων κ μ ειπαν πως τ μαθηματα εχουν ξεκινησει απο τις 28 αλλα αφου 2, 5 δε θα εχουμε μαθημα μ ειπε ν μην παω...!!!ειμαι απο αλλα πολη γι'αυτο...
απλα τωρα δε ξερω πως ν ενημερωθω για το προγραμμα....
λες να βγει στο www.uoi.gr ???

ρε παιδιά η κάθε σχολή βγάζει το πρόγραμμά της στο site της...
εδώ https://www.uoi.gr/schools/early-childhood/index.htm θα κοιτάς για το πότε θα ανακοινωθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγω πηρα σημερα στ γραμματεια των νηπιαγωγων κ μ ειπαν πως τ μαθηματα εχουν ξεκινησει απο τις 28 αλλα αφου 2, 5 δε θα εχουμε μαθημα μ ειπε ν μην παω...!!!ειμαι απο αλλα πολη γι'αυτο...
απλα τωρα δε ξερω πως ν ενημερωθω για το προγραμμα....
λες να βγει στο www.uoi.gr ???


https://www.uoi.gr/schools/early-childhood/ αυτή είναι η νέα σελίδα των νηπιαγωγών....δεν βρήκα κάτι για το πρόγραμμα..μόνο το περσινό είδα...δες και εσύ μήπως δεν είδα καλά!και γω από άλλη πόλη είμαι...κ το θεωρώ απαράδεκτο...που δεν ανακοινώνουν τίποτα στο ιντερνετ...ούτε καν την ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων!!!τι πρέπει να κάνουμε..?να παίρνουμε τηλέφωνο μέχρι να μας απαντήσει κάποιος?ή να πάμε μέχρι εκεί να δούμε?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΟΥΖΟΥ!!!!!

Νεοφερμένος

Η ΖΟΥΖΟΥ!!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
https://www.uoi.gr/schools/early-childhood/ αυτή είναι η νέα σελίδα των νηπιαγωγών....δεν βρήκα κάτι για το πρόγραμμα..μόνο το περσινό είδα...δες και εσύ μήπως δεν είδα καλά!και γω από άλλη πόλη είμαι...κ το θεωρώ απαράδεκτο...που δεν ανακοινώνουν τίποτα στο ιντερνετ...ούτε καν την ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων!!!τι πρέπει να κάνουμε..?να παίρνουμε τηλέφωνο μέχρι να μας απαντήσει κάποιος?ή να πάμε μέχρι εκεί να δούμε?!


τ ιδιο λεω κ εγω!!!
τεσπα θα περιμενω μηπως βγει τπτ σ'αυτη τη διευθυνση!!
σας ευχαριστω παντως!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.m

Νεοφερμένος

Η m.m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποτε αρχιζουν τα μαθηματα στο τμημα φιλολογιας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
τελικά δεν κοίταξα για κανέναν :p

Ιατρική απ'ότι ξέρω θα αρχίσει την τρίτη με βιοστατιστική, not sure though
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgina

Νεοφερμένος

Η gorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
γεια σας από τα Γιάννενα

καλή αρχή σε όλους.
θα ήθελα αν μπορούσε κάποιος από τους παλιούς στο οικονομικό να μου δώσει πληροφορίες για καθηγητες, μαθήματα ή ότι άλλο νομίζει ότι θα μου φανεί χρήσιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
γεια σας κ απο εμενα και απο το τμημα πληροφορικης....καποιος αλλος απο πληροφορικη γιαννενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
γεια σας κ απο εμενα και απο το τμημα πληροφορικης....καποιος αλλος απο πληροφορικη γιαννενα?

είπαμε εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
έχει κανείς βιβλιο για τη γραμμική άλγεβρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
έχει κανείς βιβλιο για τη γραμμική άλγεβρα??

αμέ...πέσατε σε βλάκα βασικά...πέρισυ το είχε πάρει ένας φοβερός καθηγητής...αλλά φέτος το ξαναπήρε ο ίδιος βλάκας που το είχε και τα προηγούμενα χρόνια...δε θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά περαστικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αμέ...πέσατε σε βλάκα βασικά...πέρισυ το είχε πάρει ένας φοβερός καθηγητής...αλλά φέτος το ξαναπήρε ο ίδιος βλάκας που το είχε και τα προηγούμενα χρόνια...δε θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά περαστικά :P
ναι ρε συ τα λεει παρα πολυ γρηγορα...το χρειαζεσαι το βιβλιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ναι ρε συ τα λεει παρα πολυ γρηγορα...το χρειαζεσαι το βιβλιο?

όχι...αν θες βρισκόμαστε κάποια στιγμή στη σχολή και στο δίνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
όχι...αν θες βρισκόμαστε κάποια στιγμή στη σχολή και στο δίνω...
Ωραία ευχαριστώ πολύ..εσυ ποτε μπορεις;εχεις αυριο μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ωραία ευχαριστώ πολύ..εσυ ποτε μπορεις;εχεις αυριο μαθημα?

αύριο έχω, αλλά το απόγευμα που δεν έχεις εσύ...τρίτη πρωί που θα έχουμε την ίδια ώρα μάθημα, έλα στις 11 στις σκάλες μέσα στο κτίριο, στον πίνακα ανακοινώσεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αύριο έχω, αλλά το απόγευμα που δεν έχεις εσύ...τρίτη πρωί που θα έχουμε την ίδια ώρα μάθημα, έλα στις 11 στις σκάλες μέσα στο κτίριο, στον πίνακα ανακοινώσεων!
ωραια τα λεμε τοτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki

Νεοφερμένος

Η nenaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις ποτε θα παρουμε τις επιδοτησεισ για τα λαπτοπ οσοι ανηκουν στο 25% των φοιτητων ? οποιοσ ειναι στη σχολη μηχανικων επιστημησ υλικων να μ ενημερωσει στο eleni-x@hotmail.com γιατι δν βρισκομαι στα γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εγώ φυσική στα Γιάννενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Έλα πλάκα μου κάνεις;! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Όχι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top