Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
χαχχαχαχ!!!!!!! αντε θα γινεις κ διασημη!!!!!!!!!!!
βασικα δεν ξερω ακομα σιγουρα ποτε ανεβαινω για μονιμα!!!!! λογικα προσ το τελος του μηνα αρχεσ οκτωβρη!!!!!
ειδες καμια ανακοινωση για το ποτε ξεκιναμε;;;;;
εσυ ποτε λες να ανεβεις!!!!;;;;:P:P:P

Νομίζω πως μου είπε η γραμματέας 6 Οκτώβρη, αλλά δεν είμαι και σίγουρη. :who:

Εγώ θα ανέβω στις 3 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Νομίζω πως μου είπε η γραμματέας 6 Οκτώβρη, αλλά δεν είμαι και σίγουρη. :who:

Εγώ θα ανέβω στις 3 :D

ωραιοτατα!!!!!!!!!! βολευει παρα πολυ 6 οκτωβρη!!!!!! χιχιχιχι:P:P:P
αν οντως ξεκινησουμε τοτε κ εγω καπου εκει θα ανεβω βασικα 4-5 λογω εκλογων!!!!!! να σου πω εχεις μηπως φεισμπουκ;;;;;:P:P:P:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ωραιοτατα!!!!!!!!!! βολευει παρα πολυ 6 οκτωβρη!!!!!! χιχιχιχι:P:P:P
αν οντως ξεκινησουμε τοτε κ εγω καπου εκει θα ανεβω βασικα 4-5 λογω εκλογων!!!!!! να σου πω εχεις μηπως φεισμπουκ;;;;;:P:P:P:):):)

Ναι όντως βολεύει πολύ 6, αλλά ξεκινάμε με ένα ωραίο 5ώρο και μάλιστα με Φυσική.. τι καλά...:P
Ναι έχω, θα στο στείλω με πμ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ήταν το taxigirl στα γιάννεναααααααααααα;;; φτουυυυυυυυυυυ....και το λατρεύω αυτό το παιχνίδιιιιιιιιιιιιιι:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ναι όντως βολεύει πολύ 6, αλλά ξεκινάμε με ένα ωραίο 5ώρο και μάλιστα με Φυσική.. τι καλά...:P
Ναι έχω, θα στο στείλω με πμ!!!:)

αχου τι καλα!!!!!!:'(:'(:'(:'(:'( (λεμε τωρα)
δεν το ειχα καταλαβει αυτο!!!!!!! χιχιχιχι!!!!! στειλτο μ να σε κανω φιλη!!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ήταν το taxigirl στα γιάννεναααααααααααα;;; φτουυυυυυυυυυυ....και το λατρεύω αυτό το παιχνίδιιιιιιιιιιιιιι:'(

Ήταν ήταν μάλιστα έκανε γύρω γύρω τν λίμνη και μέσα στο κάστρο :P
Όμως δν είδα τν Σταυροπούλου εκεί που ήταν το συνεργείο μετά που σταμάτησαν. :hmm:

αχου τι καλα!!!!!!:'(:'(:'(:'(:'( (λεμε τωρα)
δεν το ειχα καταλαβει αυτο!!!!!!! χιχιχιχι!!!!! στειλτο μ να σε κανω φιλη!!!!!!:P:P

Δεν σε δώσανε πρόγραμμα; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ήταν ήταν μάλιστα έκανε γύρω γύρω τν λίμνη και μέσα στο κάστρο :P
Όμως δν είδα τν Σταυροπούλου εκεί που ήταν το συνεργείο μετά που σταμάτησαν. :hmm:



Δεν σε δώσανε πρόγραμμα; :what:
μου το εδωσαν... κ το εμαθα σχεδον απέξω χιχιχι!!!!! απλα τωρα ειδα οτι 6 οκτωβρη πεφτει τριτη που εχουμε φυσικη!!!!!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
μου το εδωσαν... κ το εμαθα σχεδον απέξω χιχιχι!!!!! απλα τωρα ειδα οτι 6 οκτωβρη πεφτει τριτη που εχουμε φυσικη!!!!!!:'(:'(:'(

Εεεε δν πειράζει θα τ'αντέξουμεεε:P

Άσχετο, αλλά φοιτητική ταυτότητα σε έδωκαν; ή μόνο το πάσο;

ή είναι το ίδιο; Γτ 2 έπρεπε να πάρουμε απ'ότι ξέρω...:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εεεε δν πειράζει θα τ'αντέξουμεεε:P

Άσχετο, αλλά φοιτητική ταυτότητα σε έδωκαν; ή μόνο το πάσο;

ή είναι το ίδιο; Γτ 2 έπρεπε να πάρουμε απ'ότι ξέρω...:what:
κοιτα εμενα μ εδωσαν μονο το πασο μ!!!! η κολλητη μ στην αθηνα στο παιδαγωγικο της εδωσαν κ τα 2!!!! ειλικρινα δεν εχω ιδεα γι'αυτο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
κοιτα εμενα μ εδωσαν μονο το πασο μ!!!! η κολλητη μ στην αθηνα στο παιδαγωγικο της εδωσαν κ τα 2!!!! ειλικρινα δεν εχω ιδεα γι'αυτο!!!!!!

Και μένα μόνο το πάσο μ δωσαν και για αυτό απορώ. :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και μένα μόνο το πάσο μ δωσαν και για αυτό απορώ. :what:
τι να σου πω!!!!! δεν εχω ιδεα!!!!!!:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
πηρες το πμ μου;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
τι να σου πω!!!!! δεν εχω ιδεα!!!!!!:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
πηρες το πμ μου;;;;;

Μάλλον στις 6 θα το δούμε και αυτό..:P
Ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ήταν ήταν μάλιστα έκανε γύρω γύρω τν λίμνη και μέσα στο κάστρο :P
Όμως δν είδα τν Σταυροπούλου εκεί που ήταν το συνεργείο μετά που σταμάτησαν. :hmm:

τους είδα και εγώ τελικά σήμερα...πάνω στη Δωδώνης...ήταν το συνεργείο έξω από το αμάξι και με κοίταξαν καθώς περνούσα και έλεγα από μέσα μου "αχ καλέ πείτε μου να έρθω να παίξωωωωωωω" :D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τους είδα και εγώ τελικά σήμερα...πάνω στη Δωδώνης...ήταν το συνεργείο έξω από το αμάξι και με κοίταξαν καθώς περνούσα και έλεγα από μέσα μου "αχ καλέ πείτε μου να έρθω να παίξωωωωωωω" :D:lol:
Τελειο..:xixi:
Αλλα δεν σε ειπαν φανταζομαι..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

nikiiiiiiiiii

Νεοφερμένος

Η nikiiiiiiiiii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Είναι κανείς στο μηχανικών επιστήμης υλικών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ποτε αρχιζουμε ρε παιδια?(για τη πληροφορικη) και ποτε κ πως θα δηλωσουμε τα μαθηματα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ποτε αρχιζουμε ρε παιδια?(για τη πληροφορικη) και ποτε κ πως θα δηλωσουμε τα μαθηματα?:)

στάσου ακόμα εεεεεεεεεχεις...μέχρι να αρχίσουν τα μαθήματα, μέχρι να πάρεις λογαριασμό για να δηλώνεις μαθήματα....ουυυυυυυυυυυυ

τα μαθήματα πάντως μάλλον ακριβώς μετά τις εκλογές θα αρχίσουν, θα βγει και το πρόγραμμα στο σάιτ της σχολής, μην ανησυχείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priest91

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
στάσου ακόμα εεεεεεεεεχεις...μέχρι να αρχίσουν τα μαθήματα, μέχρι να πάρεις λογαριασμό για να δηλώνεις μαθήματα....ουυυυυυυυυυυυ

τα μαθήματα πάντως μάλλον ακριβώς μετά τις εκλογές θα αρχίσουν, θα βγει και το πρόγραμμα στο σάιτ της σχολής, μην ανησυχείς
καλα τον λογαριασμο μου τον δωσαν στην εγγραφη..αα και κατι αλλο,εγω στην εγγραφη πηρα μονο το πασο με τη φοιτητικη ταυτοτητα τι παιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top