Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
μια χαρα:no1:,ειναι πολυ μακρια απο κεντρο(νομαρχια-γηπεδο-μωλο κτλ)?
σαν περιοχη ειναι πολυ καλη,σωστα?

Αναλόγως τι θεωρείς πολύ καλή περιοχή:P
Σχετικά κοντά είναι όλα. Πάνω απο 20 λεπτά δεν θα κάνεις πάντως για κανένα, όσο αργά και να πηγαίνεις:P

που περίπου μένεις? αν θές απάντησε σε πμ

Παύλου Μελά, αν ξέρεις που είναι το ΙΚΑ.


btw, πάρτε το mappie, θα σας βοηθήσει:
https://ilug.void.gr/map.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ετσι φαινεται......... ;)

Θα ερθουν και αλλες 3 κοπελες απο Χαλκιδικη Γιαννενα.. :yeah:
Αν και εγω θα κατεβαινω συχνα Θεσσαλονικη...:zilia::zilia:

και εμένα δυο καλοί μου φίλοι εδώ, είναι από Χαλκιδική!Πάντως πολλοί Θεσσαλονικείς και Χαλκιδικιώτες στα Γιάννενα!



απ ποιο μερος της θεσνικης?

Από Τούμπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εσυ τι θα σπουδασεις βαμ βαμ????? κ που μενεις χαλκιδικη?

Δεν σπουδαζω ακομη καλε..:P
Περασα στο τει Λογοθεραπειας στα Γιαννενα αλλα ειμαι στο β εξαμηνο..
Απο βορεια Χαλκιδικη ειμαι..:)
-----------------------------------------
Αναλόγως τι θεωρείς πολύ καλή περιοχή:P
Σχετικά κοντά είναι όλα. Πάνω απο 20 λεπτά δεν θα κάνεις πάντως για κανένα, όσο αργά και να πηγαίνεις:P



Παύλου Μελά, αν ξέρεις που είναι το ΙΚΑ.


btw, πάρτε το mappie, θα σας βοηθήσει:
https://ilug.void.gr/map.html

:PΜενεις σε πολυ καλη περιοχη βρε.. Μπραβο.Και το βρηκες και μια χαρα μονο με 260.. Να σε ρωτησω κατι? Εγω θα ερθω για σπιτι μετα τα Χριστουγεννα.. Λες να βρω τιποτα ? Και αν ναι θα ειναι καλο?? :what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Δεν σπουδαζω ακομη καλε..:P
Περασα στο τει Λογοθεραπειας στα Γιαννενα αλλα ειμαι στο β εξαμηνο..
Απο βορεια Χαλκιδικη ειμαι..:)
-----------------------------------------


:PΜενεις σε πολυ καλη περιοχη βρε.. Μπραβο.Και το βρηκες και μια χαρα μονο με 260.. Να σε ρωτησω κατι? Εγω θα ερθω για σπιτι μετα τα Χριστουγεννα.. Λες να βρω τιποτα ? Και αν ναι θα ειναι καλο?? :what::what:

Μετά την εξεταστική Φεβρουαρίου, όπως μετά απο κάθε εξεταστική, θα αδειάσουν αρκετά σπίτια επειδή κάποιοι παίρνουν πτυχίο.
Τι εννοείς καλό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
παιδια εγω ειμαι γιαννενα τριτο ετος , ο,τι θελετε σε μενα .( καλα μην το παρακανουμε κιολας :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μετά την εξεταστική Φεβρουαρίου, όπως μετά απο κάθε εξεταστική, θα αδειάσουν αρκετά σπίτια επειδή κάποιοι παίρνουν πτυχίο.
Τι εννοείς καλό?

Δηλαδη να μην ειναι παλιο. Να ειναι καινουριο κ σε καλη περιοχη. Και φυσικα χωρις επιπλα. Ισως να ζητω πολλα και να βρω δυσκολα ενα τετοιο σπιτι οταν θα ερθω εγω..:(
Επισης εγω το θελω για τον Ιανουαριο. Απο τοτε θα ερθω Γιαννενα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Δηλαδη να μην ειναι παλιο. Να ειναι καινουριο κ σε καλη περιοχη. Και φυσικα χωρις επιπλα. Ισως να ζητω πολλα και να βρω δυσκολα ενα τετοιο σπιτι οταν θα ερθω εγω..:(
Επισης εγω το θελω για τον Ιανουαριο. Απο τοτε θα ερθω Γιαννενα. :(

Τι να σου πώ, φοιτητής Ιατρικής είμαι, όχι μεσίτης :P

Μιας και έρχεσαι από βου εξάμηνο, 6 μήνες μπορείς να κάτσεις σε κάτι κατοικήσιμο(!) και μετά ψάχνεις πιο χαλαρά αφού τελειώσει η εξεταστική Ιουνίου. Λίγο βαρεμάρα +κάποια λεφτά η μετακόμιση, αλλά είναι μια άποψη, αν θες να βρείς σπίτι που να σε ευχαριστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δλδ αποκλειεις εντελως την περιπτωση να υπαρχει εστω και ενα καλο σπιτι φοιτητη της Ιατρικης....? (:who: αν και εγω σε περασα για μεσιτη με τοσα που ξερεις):P
Εξαλλου δεν θελω μονο γκαρσονιερα. Ας ειναι και με δυο δωματια αλλα ας ειναι καλο σπιτι αυτο με ενδιαφερει. Παρεα για να μεινω εχω..:xixi:
Αλλα μαλλον γκαρσονιερα θα ψαξω...τεσπα ....παλι φλυαρω....:xixi:
Ισως κανω αυτο που λες με το να βρω στην αρχη κατι απλο τουλαχιστον με σκεπη :P για να μεινω και μετα βλεπουμε...:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Δλδ αποκλειεις εντελως την περιπτωση να υπαρχει εστω και ενα καλο σπιτι φοιτητη της Ιατρικης....? (:who: αν και εγω σε περασα για μεσιτη με τοσα που ξερεις):P

Τι να σου πώ, φοιτητής Ιατρικής είμαι, όχι μεσίτης :P

>><<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Συγνωμη μπορεις να κανεις μια μεταφραση απο αυτο που εγραψες ?? :what:

Μια πλακα πηγα να κανω η κοπελα, χαλαρωσε...:xixi:


Παντως σε ευχαριστω πολυ για την πιο πανω απαντηση σου..:thanks::thanks:
Αν και ευγενικο παιδι ξεχασα πριν να σου πω...Ευχαριστω..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Είχα ξαναδώσει την απάντηση, οπότε χρειάζονταν μόνο αυτά τα 2 quotes. Αλλά το χαζοσύστημα δεν τα αναγνωρίζει ως μηνύματα οπότε έπρεπε να γράψω κάτι και θεώρησα το >><< πολύ δημιουργικό :p

Χαλαρός είμαι, περίπου. Πάω για διάβασμα ξανά :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δεν χρειαζεται να απαντησεις..Ξερω τι απαντηση θα μου δωσεις.. Απλα εχει βαρεσει λιγο ο πυρετος και ειναι και βραδυ..
Καλη σου μερα...
Ευχαριστω για τριτη φορα...
-----------------------------------------
Είχα ξαναδώσει την απάντηση, οπότε χρειάζονταν μόνο αυτά τα 2 quotes. Αλλά το χαζοσύστημα δεν τα αναγνωρίζει ως μηνύματα οπότε έπρεπε να γράψω κάτι και θεώρησα το >><< πολύ δημιουργικό :p

Χαλαρός είμαι, περίπου. Πάω για διάβασμα ξανά :p
Οκ..τωρα ειδα το μηνυμα σου..!!!
Καλο διαβασμα....!!!:no1::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να μου απαντήσετε σε αύτήν την ερώτηση..Πόσο περίπου κάνει το φοιτητικό εισιτήριο των ΚΤΕΛ για Θεσσαλονίκη με επιστροφή?Επίσης κανένα παιδί που πέρασε στο μαθηματικό?
-----------------------------------------
κι εγώ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Παιδιά θέλω να μου απαντήσετε σε αύτήν την ερώτηση..Πόσο περίπου κάνει το φοιτητικό εισιτήριο των ΚΤΕΛ για Θεσσαλονίκη με επιστροφή?Επίσης κανένα παιδί που πέρασε στο μαθηματικό?
-----------------------------------------
κι εγώ!!!!

21,50 είναι η μία διαδρομή...άρα πήγαινε-έλα 43
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
21,50 είναι η μία διαδρομή...άρα πήγαινε-έλα 43

Σε ευχαριστώ πολύ..Ακριβο μου φαίνεται...Και πόσες ώρες κάνει?Α,και για την φοιτητική εστία,είναι δωρεάν το φαγητό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisGR

Νεοφερμένος

Ο NemesisGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ..Ακριβο μου φαίνεται...Και πόσες ώρες κάνει?Α,και για την φοιτητική εστία,είναι δωρεάν το φαγητό?

Αν είναι καλός ο καιρός γύρω στις 4 ώρες, βέβαια το χειμώνα με τα χιόνια μπορεί να δυσκολέψουν τα πράγματα...

Ναι το φαγητό είναι δωρέαν για όλους τους φοιτητές του πανεπιστημίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ_pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αν είναι καλός ο καιρός γύρω στις 4 ώρες, βέβαια το χειμώνα με τα χιόνια μπορεί να δυσκολέψουν τα πράγματα...

Ναι το φαγητό είναι δωρέαν για όλους τους φοιτητές του πανεπιστημίου

Περνάει κι από χωριά ?Γιατί κάνει 4 ώρες...Το κανονικό είναι γύρω στισ δυομιση με τον καινούριο δρόμο.Σε ευχαριστώ κι εσένα πάντως.Για το φαγητό ρώτησα γιατί άκουσα ότι εξαρτάται από την οικονομική κατάσταση του καθενός.Και ένα σχόλιο για την λεωφώρο Δωδώνης!Εκεί βρήκα σπίτι..Είναι ωραία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisGR

Νεοφερμένος

Ο NemesisGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Περνάει κι από χωριά ?Γιατί κάνει 4 ώρες...Το κανονικό είναι γύρω στισ δυομιση με τον καινούριο δρόμο.Σε ευχαριστώ κι εσένα πάντως.Για το φαγητό ρώτησα γιατί άκουσα ότι εξαρτάται από την οικονομική κατάσταση του καθενός.Και ένα σχόλιο για την λεωφώρο Δωδώνης!Εκεί βρήκα σπίτι..Είναι ωραία?

Περνάει από Βέροια, Κοζάνη, Γρεβενά και Μέτσοβο

Για το φαγητό κάνεις αίτηση σίτισης, όταν θα κάνεις την εγγραφή στη σχολή σου, αλλά όλοι τρώνε δωρεάν

Αν βρήκες στη Δωδώνης είσαι αρκετά τυχερός (βέβαια δε ξέρω πόσο το έκλεισες, αλλα γενικά είναι ακριβά) γιατί είναι ο κεντρικός δρόμος των Ιωαννίνων που οδηγεί στην πλατεία. Τα λεωφορεία για το πανεπιστήμιο διασχίζουν όλη τη Δωδώνης από την πλατεία μέχρι το πανεπιστήμιο, οπότε δε θα πηγαίνεις και μακριά για να παίρνεις το αστικό...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Και γω το χω απορία αυτό με το φαγητό. :hmm: Kάνουν τα στραβά μάτια και τρώνε όλοι; :D Γιατί σε διαφορετική περίπτωση δεν με βλέπω και πολύ καλά :p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Και γω το χω απορία αυτό με το φαγητό. :hmm: Kάνουν τα στραβά μάτια και τρώνε όλοι; :D Γιατί σε διαφορετική περίπτωση δεν με βλέπω και πολύ καλά :p:p

Τρώνε όλοι. Ίσως μία φορα το χρόνο να τύχει να σε ρωτήσει αν έχεις πάσο (το πρώτο έτος). Λες το ξέχασα και εντάξει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top