Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
τιποτα..........:D

απλα ξερω εναν Δημητρη απο την σχολη αυτη...:P

κατάλαβα!!!!! :P:P:P:P
-----------------------------------------
Για το σπίτι λέω :p :p




Εγώ θα μείνω μόνη μου :P:P (Μπαμ νια νια νια :P)

εσύ κ αν είσαι τυχερή!!!!! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Για το σπίτι λέω :p :p




Εγώ θα μείνω μόνη μου :P:P (Μπαμ νια νια νια :P)
μη με κοροιδευεις επειδη εγω θα μεινω με την αδελφη μου...........:'(:'(:'(:'(:'(:'(




κιακια..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
μη με κοροιδευεις επειδη εγω θα μεινω με την αδελφη μου...........:'(:'(:'(:'(:'(:'(




κιακια..:mad:

Είμαι, είμαι. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μη με κοροιδευεις επειδη εγω θα μεινω με την αδελφη μου...........:'(:'(:'(:'(:'(:'(




κιακια..:mad:

κ εγώ με τον αδερφό μου θα μείνω μπαμ!!!!!:(:(:(
δεν είναι δίκαιο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki

Νεοφερμένος

Η nenaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ωραία!!!!! στο εύχομαι!!!!! εγω το έχω ετοιμό!!! βσκ θα μείνω με τον αδερφό μου που κάνει το διδακτορικό του εκεί στο μηχανικών υλικών γιατί αυτό τελείωσε!!!!!:):):)


ο αδερφοσ σου τελειωσε αυτη τν σχολη ε? να σ πω μπορει μηπωσ να μαθεισ μερικα στοιχεια γ τ σχολη γιατι εκει περναω κ εγω και ειμαι πολυ προβληματισμενη με το τι θα κανω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
κ εγώ με τον αδερφό μου θα μείνω μπαμ!!!!!:(:(:(
δεν είναι δίκαιο!!!!!!


:'(:'( Το ξερω πως ειναι πολυ αδικο.. Εμενα πιστευω πως θα με ελεγχει συνεχεια..Αυτο ειναι το πρωτο που με νευριαζει.. Το δευτερο ειναι πως θα την εχω συνεχεια πανω απο το κεφαλι μου και θα φωναζει για την μουσικη που θα ειναι λιγουλακι δυνατα μωρε...
Αδικο, πολυ αδικο...μετανιωνω καποιες φορες που δεν εβαλα την αλλη πολη που επιανα με την ιδια σχολη..

:jumpy::jumpy: ε..ρε τι εχουμε να τραβηξουμε..........!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgina

Νεοφερμένος

Η gorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
΄αν έχει καποιος εμπειρία για τον τρόπο που πρεπει να ψάξω για σπιτι στα γιαννενα ας μου απαντήσει σας παρακαλω. να απευθυνθώ σε μεσίτη;
-----------------------------------------
επειδή μπερδευτηκα με τις περιοχες που αναφέρατε μπορει κάποιος να μου προτείνει περιοχή για να αρχισω το ψάξιμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgina

Νεοφερμένος

Η gorgina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
συγχαρητήρια!!! πέρασα και εγώ στα γιάννενα αλλά όχι στη σχολή σου. ευχομαι να περάσουμε καλά αλλά προς το παρών ψάχνω για σπίτι αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει πλζ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
λοιπον εγω οχι δεν προτεινω μεσιτη.. Η καλυτερη λυση ειναι να παρεις ολες τις κολονες με την σειρα και να δεις τα ενοικιαστηρια... Οι περισσοτεροι που ειδα ετσι κανουν. Αν παλι βρεις ενοικιαστηρια αλλα μπερδευεσται λιγο για το πως θα πατε στην οδο που θα λεει μην πανικοβληθεις....Ρωτα τους περαστικους....μη σου πω καλυτερα τους περιπτεραδες...ναι το δευτερο ειναι καλυτερο... Εγω προτεινω για ενα βολικο σπιτι να βρεις κοντα στο κεντρο να ξερεις ομως πως ειναι τσιμπημενα.... Αν θες κατι πιο φτηνο τοτε σεισμοπλεικτα...πολοι φοιτητες πανε εκει...Εκει ειναι πιο φτηνα... Μη ξεχναμε πως υπαρχουν και οι εστιες για οποιον εχει μεγαλο προβλημα...
Παντως μην ντραπεις να ρωτησεις τους ξενους.... Ρωτοντας πας στην πολη....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Αναλόγως τι θες να βρείς, τι σε βολεύει. Εγώ σε 23τμ 10λεπτά με τα πόδια απ'το κέντρο μένω και πληρώνω 260ε νοίκι.

Έι. Είναι κανείς στα Γιάννενα τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nmep

Νεοφερμένος

Η Έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ειμαι απο θεσσαλονικη κ περασα γιαννενα..στο τμημα νηπιαγωγων μια απο αυτες τις ημερες θα παω μια βολτα να δω πως ειναι η πολη γιατι ποτε μ δν εχω περασει ουτε απο απεξω:xixi:.εχω αρκετο αγχος για την πρωτη μερα στο πανεπιστημιο γιατι θα ειμαι μονη μ εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αναλόγως τι θες να βρείς, τι σε βολεύει. Εγώ σε 23τμ 10λεπτά με τα πόδια απ'το κέντρο μένω και πληρώνω 260ε νοίκι.

Έι. Είναι κανείς στα Γιάννενα τώρα?

εγώ πάω το άλλο Σάββατο και πολύ χαίρομαι...:D μου έλειψε ο μουχλιάρης καιρός χιχι

ειμαι απο θεσσαλονικη κ περασα γιαννενα..στο τμημα νηπιαγωγων μια απο αυτες τις ημερες θα παω μια βολτα να δω πως ειναι η πολη γιατι ποτε μ δν εχω περασει ουτε απο απεξω:xixi:.εχω αρκετο αγχος για την πρωτη μερα στο πανεπιστημιο γιατι θα ειμαι μονη μ εκει...

όλοι είναι λίγο πολλοί αγχωμένοι την πρώτη μέρα...αλλά σκέψου ότι από τα τόσα άτομα που πέρασαν στη σχολή σου σχεδόν όλοι είναι άγνωστοι μεταξύ τους => όλοι είναι φιλικοί και ψάχνουν για παρέα την πρώτη μέρα....μετά από κανέναν μήνα θα καταλάβεις ποια είναι τα φρούτα της σχολής και θα βρεις και την παρέα που σου ταιριάζει περισσότερο :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
εγώ πάω το άλλο Σάββατο και πολύ χαίρομαι...:D μου έλειψε ο μουχλιάρης καιρός χιχι

ελπίζω να είναι "χαλαρά" όπως και τον πρώτο χρόνο:P


βασικά θέλω κάποιον που να είναι τώωωωωωρα γιάννενα να μου κάνει μια χάρη που θα του πάρει 10 λεπτά:P (indrilgon ακούς :P?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoulini<3

Νεοφερμένος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
:'(:'( Το ξερω πως ειναι πολυ αδικο.. Εμενα πιστευω πως θα με ελεγχει συνεχεια..Αυτο ειναι το πρωτο που με νευριαζει.. Το δευτερο ειναι πως θα την εχω συνεχεια πανω απο το κεφαλι μου και θα φωναζει για την μουσικη που θα ειναι λιγουλακι δυνατα μωρε...
Αδικο, πολυ αδικο...μετανιωνω καποιες φορες που δεν εβαλα την αλλη πολη που επιανα με την ιδια σχολη..

:jumpy::jumpy: ε..ρε τι εχουμε να τραβηξουμε..........!!!

συμφωνω απόλυτα!!!!! κ εγω αυτη την εντύπωση έχω για τον αδερφό μου!!!! αν κ ακόμα μου λέει οτι δεν θα το κάνει....πφφφφ!!!! ποιοσ ξέρει τι θα γίνει;;; εγώ να σ πω την αλήθεια δεν έχω ακριβώς μετανιώσει για τα γιάννενα αλλά δεν είμαι κ απόλυτα σίγουρη για την επιλογή αυτή γιατί είχα κ λόγουσ να πάω αθήνα!!!!!....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Οχι παιδια εγω ξερω πολλους που σπουδαζουν εκει και μου ειπαν πως στη λεσχη στα γιαννενα δικαιουμαστε ολοι...
και πως μαλιστα το φαγητο ειναι καλο απλα πολλοι δεν πανε επειδη απο καποια στιγμη και μετα το φαγητο επαναλαμβανεται δηλαδη εχουν βγαλει προγραμμα τι μαγειρευουνε ολοι τη χρονια οποτε πολυ πιθανον να τρωμε πολλες φορες το ιδιο φαγητο οποτε καποια στιγμη θα το βαρεθουμε/Γι'αυτο το λογο δεν πηγαινουνε αποτι μου ειπαν και οχι επειδη δεν ειναι καλο το φαγητο....



γιαννιώτισσα είμαι και έχω φάει στη λέσχη μια φορά ήδη.. μας είχαν πάει στην γ΄γυμνασίου με το σχολειο! και φάγαμε μπριζόλες με πατάτες, τυράκι φέτα και χωριάτικη..:P μια χαρα ήταν!!!!!
-----------------------------------------
παίδες μαζεύτε λεφτά τώρα το καλοκαίρι γιατί το φοιτητικό εισιτήριο των αστικών το πήγανε στο 1 ευρώ...μας πιάνουνε τον κώλο.... ΕΛΕΟΣ:mad::mad:



ρεεεεε..... 70 λεπτά δεν έχει!?!?!? :)
πότε πήγε 1 ευρώ?? αφού 90 λεπτά έχει το κανονικό!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ρεεεεε..... 70 λεπτά δεν έχει!?!?!? :)
πότε πήγε 1 ευρώ?? αφού 90 λεπτά έχει το κανονικό!!!!!

Απάντησε ήδη κάποιος λίγο πιο κάτω από αυτό νομίζω. 70 λεπτά κάνει, αλλά αν αναγκαστείς να αγοράσεις πάνω στο λεωφορείο κάνει 1 ευρώ. Ηλιθιότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Απάντησε ήδη κάποιος λίγο πιο κάτω από αυτό νομίζω. 70 λεπτά κάνει, αλλά αν αναγκαστείς να αγοράσεις πάνω στο λεωφορείο κάνει 1 ευρώ. Ηλιθιότητες.


α ναι..
βάλαν και ένα χαρτί μέσα στα λεωφορεία που λέει άμα το πάρεις πάνω κάνει 1ε, είναι 'αυξημένο'! ας έχουμε όλοι από οκτόβρη 5-6 εισητήρια στο πορτοφόλι παιδιά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Με 10 ευρω βγαζεις τα εισητηρια μιας εβδομαδας παντως..εμεις τοσο διναμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!~Giwt@~!

Νεοφερμένος

Η !~Giwt@~! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
και εγώ στα Γιάννενα πέρασα στο παιδαγωγικό δημοτικής!!!και απ' το λίγο που τα επισκέφθηκα για πρώτη φορά κατάλαβα οτι θα περάσω τέλεια αρκεί, βέβαια,να συνηθίσω το κλίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
και εγώ στα Γιάννενα πέρασα στο παιδαγωγικό δημοτικής!!!και απ' το λίγο που τα επισκέφθηκα για πρώτη φορά κατάλαβα οτι θα περάσω τέλεια αρκεί, βέβαια,να συνηθίσω το κλίμα...
Γιατι απο που εισαι? :)
Αν μου πεις πως εισαι απο Αθηνα ναι πιστευω πως θα δυσκολευτεις αρκετα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top