Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
στο βου εξάμηνο χρησιμοποιούσαμε αληθινά χέρια, απ'ότι ξέρω στο γ χρησιμοποιούμε αληθινά ολόκληρα σώματα πάλι


οταν εννοεις χερια?
διαμελισμενα απο το υπολοιπο σωμα?:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
οταν εννοεις χερια?
διαμελισμενα απο το υπολοιπο σωμα?:no1:

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιχ....για κάποιο λόγο στο grey's anatomy όλα φαίνονται πιο όμορφα απ'ότι τα λέτε εσείς εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιχ....για κάποιο λόγο στο grey's anatomy όλα φαίνονται πιο όμορφα απ'ότι τα λέτε εσείς εδώ :P

[οφφ] Ε άμα βλέπεις τον Mc Dreamy και τον McSteamy Όλα φαίνονται πιο όμορφα.:P [/οφφ]


Και κάτι ον που το έχω απορία. :p

Στο σαιτ γράφει πως μέσα στα άλλα χαρτιά που πρέπει να πας για την εγγραφή, πρέπει να πας και κάτι εξετάσεις. Είναι υποχρεωτικές ή δεν τις ζητάνε καν όπως στο τει που πέρασα φέτος; :p
Και τις κάνεις εκεί ή πρέπει να πάω για εξετάσεις εδώ πριν μετακομίσω; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
[οφφ] Ε άμα βλέπεις τον Mc Dreamy και τον McSteamy Όλα φαίνονται πιο όμορφα.:P [/οφφ]


Και κάτι ον που το έχω απορία. :p

Στο σαιτ γράφει πως μέσα στα άλλα χαρτιά που πρέπει να πας για την εγγραφή, πρέπει να πας και κάτι εξετάσεις. Είναι υποχρεωτικές ή δεν τις ζητάνε καν όπως στο τει που πέρασα φέτος; :p
Και τις κάνεις εκεί ή πρέπει να πάω για εξετάσεις εδώ πριν μετακομίσω; :what:


[offtopic]ειδικά αυτός ο mc steamy..........:D αν είναι να κυκλοφορούν τέτοιοι γιατροί τότε εγώ στο νοσοκομείο θα τριγυρνάω συνέχεια :P[/offtopic]

είναι κάποιες ιατρίκες εξετάσεις...η γραμματεία θα σου ζητήσει στην εγγραφή να πας μια ακτινογραφία θώρακος...θα σε στείλουν μια γιατρέσσα πολύ τύπισσα (αν είναι αυτή κάθε χρόνο :P), θα την κοιτάξει, θα σου κάνει 5 ερωτήσεις για το αν έχεις νοσηλευτεί ποτέ κτλπ κτλπ. θα σου υπογράψει κάτι χαρτιά που σου δώσανε από τη γραμματεία της σχολής σου και αυτό ήταν :D

Kαι τουλάχιστον στο ΠΙ οι ιατρικές εξετάσεις είναι υποχρεωτικές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
[offtopic]ειδικά αυτός ο mc steamy..........:D αν είναι να κυκλοφορούν τέτοιοι γιατροί τότε εγώ στο νοσοκομείο θα τριγυρνάω συνέχεια :P[/offtopic]

είναι κάποιες ιατρίκες εξετάσεις...η γραμματεία θα σου ζητήσει στην εγγραφή να πας μια ακτινογραφία θώρακος...θα σε στείλουν μια γιατρέσσα πολύ τύπισσα (αν είναι αυτή κάθε χρόνο :P), θα την κοιτάξει, θα σου κάνει 5 ερωτήσεις για το αν έχεις νοσηλευτεί ποτέ κτλπ κτλπ. θα σου υπογράψει κάτι χαρτιά που σου δώσανε από τη γραμματεία της σχολής σου και αυτό ήταν :D

Kαι τουλάχιστον στο ΠΙ οι ιατρικές εξετάσεις είναι υποχρεωτικές!

[off] Ναι είναι ο άτιμος... :D Ρε στα ελληνικά νοσοκομεία γτ δεν υπάρχουν τέτοιοι; :p) [/οφφ]

A ωραία φχαριστώ :xixi: Την ακτινογραφία από δικό μας γιατρό ε; :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
[off] Ναι είναι ο άτιμος... :D Ρε στα ελληνικά νοσοκομεία γτ δεν υπάρχουν τέτοιοι; :p) [/οφφ]

A ωραία φχαριστώ :xixi: Την ακτινογραφία από δικό μας γιατρό ε; :xixi:

[offtopic]μακάρι να ήξερα...:P όλα τα γερόντια στα ελληνικά νοσοκομεία μαζεύονται :P[/offtopic]

ναι ναι..από δικό σου γιατρό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
το πανεπιστημιο των ιωαννινων ειναι εξω απο την πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι όπως και το Παν.Κρήτης, το Πολυτεχνείο των Χανιων και ακόμα το Δημοκρίτειο(νομίζω σε όλες τις πόλεις) και της Πάτρας .Αν ξεχνάω κανένα συγχωρέστε με:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ναι όπως και το Παν.Κρήτης, το Πολυτεχνείο των Χανιων και ακόμα το Δημοκρίτειο(νομίζω σε όλες τις πόλεις) και της Πάτρας .Αν ξεχνάω κανένα συγχωρέστε με:P

ελεος.διαγραφονται επομενως τα γιαννενα απο τη λιστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ελεος.διαγραφονται επομενως τα γιαννενα απο τη λιστα

ίσα ίσα πρέπει να είναι στη λίστα σου...είναι εκτός πόλης...μια τεράστια πανεπιστημιούπολη...συγκοινωνία έχει...ησυχία έχει...σε περιπτώσεις καταλήψεων δεν ταμπουρώνονται μέσα στο πανεπιστήμιο να πετάνε πέτρες και μολότωφ στους αστυνομικούς...οπότε δε βλέπω το λόγο να μη τα προτιμήσεις...αν και Θεσσαλονικιά 5 φορές η πανεπιστημιούπολη των Ιωαννίνων παρά της πόλης μου..Αν πας στο εξωτερικό θα δεις ότι όλα τα πανεπιστήμια βρίσκονται εκτός κέντρου...και αυτό είναι το σωστό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ίσα ίσα πρέπει να είναι στη λίστα σου...είναι εκτός πόλης...μια τεράστια πανεπιστημιούπολη...συγκοινωνία έχει...ησυχία έχει...σε περιπτώσεις καταλήψεων δεν ταμπουρώνονται μέσα στο πανεπιστήμιο να πετάνε πέτρες και μολότωφ στους αστυνομικούς...οπότε δε βλέπω το λόγο να μη τα προτιμήσεις...αν και Θεσσαλονικιά 5 φορές η πανεπιστημιούπολη των Ιωαννίνων παρά της πόλης μου..Αν πας στο εξωτερικό θα δεις ότι όλα τα πανεπιστήμια βρίσκονται εκτός κέντρου...και αυτό είναι το σωστό

εεχω σπιτι στη θεσσαλονικη και εχω παει πολλες φορες στα πανεπιστημια.
ειναι καλυτερα πιστευεις τα γιαννενα και να τα προτιμησω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
εεχω σπιτι στη θεσσαλονικη και εχω παει πολλες φορες στα πανεπιστημια.
ειναι καλυτερα πιστευεις τα γιαννενα και να τα προτιμησω?

δε θα σου κρύψω ότι εγώ έλεγα ότι δεν υπάρχει περίπτωση κ ότι θέλω να περάσω Θεσσαλονίκη που έχει από τα καλύτερα πανεπιστήμια...ε πέρασα στα Γιάννενα και άλλαξα γνώμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αστικο για τα πανεπιστημια εχει περιπου ανα 10 λεπτα. Αυτο με την ιατρικη που λες κ με τις πλαστικες κουκλες που λες δε το γνωριζω αλλα ξερω σιγουρα οτι κατω απο την ιατρικη ή διπλα δε θυμαμαι εχει νεκροτομειο κ σε πληροφορω ειναι γεματο... Μπορει ανετα ενα παιδι που δε σπουδαζει στην ιατρικη να μπει. Τα πανεπιστημια δεν ειναι πολυ μακρυα απο την πολη κ σιγουρα δεν θα υπηρχε καλυτερο μερος για να τα εχουν. Ειδα κατι κ εφριξα. Για τα τει εκαναν μια γεφυρα πανω απο το δρομο κ πρεπει απο εκει να μπαινουν τα παιδια. Και σκεφτομαι εγω...''Καλα πως θα ανεβαινω εκεινα τα σκαλοπατια πρωι πρωι? 10 στασεις θα κανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αστικο για τα πανεπιστημια εχει περιπου ανα 10 λεπτα. Αυτο με την ιατρικη που λες κ με τις πλαστικες κουκλες που λες δε το γνωριζω αλλα ξερω σιγουρα οτι κατω απο την ιατρικη ή διπλα δε θυμαμαι εχει νεκροτομειο κ σε πληροφορω ειναι γεματο... Μπορει ανετα ενα παιδι που δε σπουδαζει στην ιατρικη να μπει. Τα πανεπιστημια δεν ειναι πολυ μακρυα απο την πολη κ σιγουρα δεν θα υπηρχε καλυτερο μερος για να τα εχουν. Ειδα κατι κ εφριξα. Για τα τει εκαναν μια γεφυρα πανω απο το δρομο κ πρεπει απο εκει να μπαινουν τα παιδια. Και σκεφτομαι εγω...''Καλα πως θα ανεβαινω εκεινα τα σκαλοπατια πρωι πρωι? 10 στασεις θα κανω....

χαχα..οι άνθρωποι για τη διευκόλυνση σας το κάνανε :P αν και δε βλέπω το λόγο...τόσο δύσκολο είναι να περάσεις εκείνο το δρόμο; και στην αρχή θα σου φαίνεται δύσκολο αλλά μετά θα το συνηθήσεις...τι να πω και εγώ που έχω να ανέβω 2 κάθετες ατελείωτες ανηφόρες για να φτάσω στη στάση του λεωφορείου από το σπίτι μου;:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ωχ...εσυ πρεπει να μενεις πολυ κατω βρε...συμφωνα με τους προυπολογισμους μου για τις δυο καθετες ανηφορες που λες πρεπει να καταλαβα που ειναι το σπιτι σου.. :D
Ναι ρε συ ξερω πως το εχουν κανει για διυκολυνση γιατι δεν εχεις προσεξει ποτε τι κινηση εχει συνεχεια εκει? Για να περασει ενα παιδι απο τη σταση απεναντι που ειναι το τει θελει κανα τεταρτο....Τεσπα ομως δε πειραζει το πολυ πολυ τα παιδια να γελαν μαζι μου που θα ειμαι με τον καφε στα χερια κ θα σταματω στις σκαλες για να ξεκουραζομαι κ ετσι θα ξεκινα κ η δικη τους μερα ωραια. Αντε βρε γεια εσας δουλευω.. Αν με πετυχεις κανα πρωι στο αστικο θα με καταλαβεις. Πραγματικα θα κοιμαμαι μεσα στο αστικο..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnes

Νεοφερμένος

Η Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ωραια τα Γιαννενακια για φοιτητες απο αλλες πολεις, αλλα προσωπικα εχω πηξει τοσο πολυ ολα αυτα τα χρονια εδω περα που δε βλεπω την ωρα να φυγω... Παντως για οποιαδηποτε πληροφορια εδω ειμαι να βοηθησω οσο μπορω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
χιονιζει?????????????????????????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Σπάνια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
στη λιμνη κανεις ευκολα surfing?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top