Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
πλακα κανεις :!::!:
αυριο πρεπει να παρατηρησω κανα λεωφορειο :P

δες και πες μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BillyG

Νεοφερμένος

Ο BillyG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Kοιταξτε η τιμη του φοιτ. Εισιτηριου ειναι ο.70 ομως εχει βγει ανακοινωση οτι μπορει καποιος να παρει και μεσα απο το αστικο με 1eyro!:(.Οποτε προνοηστε απο πριν να εχετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Kοιταξτε η τιμη του φοιτ. Εισιτηριου ειναι ο.70 ομως εχει βγει ανακοινωση οτι μπορει καποιος να παρει και μεσα απο το αστικο με 1eyro!:(.Οποτε προνοηστε απο πριν να εχετε...
Εμένα μ'αρέσει πιο πολυ το,διεκδικήστε για να έχετε(όσον αφορά,αυτά τ'αυτονόητα αγαθά,υπηρεσίες που φορολογούμαστε;))
Υγ:Το να βάζεις κεφαλαία,αντιστοιχεί στον κώδικα εποικοινωνίας του κυβερνοχώρου,σαν να φωνάζεις,και δεν είναι ωραίο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BillyG

Νεοφερμένος

Ο BillyG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
απλη επισημανση εκανα!τα κεφαλαια τα χρησιμοποιησα τυχαια!ειναι σημαντικο το 8εμα τις τιμης των εισιτηριων.ηδη ειναι πολυ υψηλη η τιμη σε σχεση με αλλες πολεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εχει τα παντα,οτι μπορεις να φανταστεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BillyG

Νεοφερμένος

Ο BillyG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
η φοιτητικη ζωη στα Ιωαννινα αξιζει για τους εξης λογους:1)για τον μεγαλο αριθμο φοιτητων/τριων που φοιτουν στην πολη(συνυπολογιζοντας και αυτους απο τα τει) δινοντας μια αλλη αισθηση στην πολη 2)απο νυχτερινη ζωη εχει σχεδον τα παντα και για ολα τα γουστα(κλαμπ,μπουζουκια,αφτερ,πολλα μπαρ , καφετεριες κτλ...)3)υπαρχουν μερη για διαφορες εξορμησεις πχ σκι,ορειβασια κτλ4) η αρχιτεκτονικη οργανωση της πολης ειναι τετοια ωστε τα περισσοτερα μαγαζια βρισκονται σε κοντινες αποστασεις απο το κεντρο σε αντιθεση με αλλες πολεις που χρειαζεσαι μεταφορικο μεσο για να πας απο το ενα μερος στο αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω θελω να ρωτησω κατι για τα πανεπιστημια και την πολη των ιωαννινων ευρυτερα.οι συγκοινωνιες με τα πανεπιστημια ειναι αρκετα συχνες,η κτιριακη υποδομη του πανεπιστημιου ειναι επαρκης η κρινεται εντελως ανεπαρκης και τελος αν χιονιζει συχνα στην πολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
εγω θελω να ρωτησω κατι για τα πανεπιστημια και την πολη των ιωαννινων ευρυτερα.οι συγκοινωνιες με τα πανεπιστημια ειναι αρκετα συχνες,η κτιριακη υποδομη του πανεπιστημιου ειναι επαρκης η κρινεται εντελως ανεπαρκης και τελος αν χιονιζει συχνα στην πολη?


Οι συγκοινωνίες είναι αρκετά συχνές,αν και το αντίτιμο του εισιτηρίου,φτάνει στα ύψη...Η κτιριακή υποδομή της Πανεπιστημιούπολης είναι κάτι παραπάνω από επαρκής.Τέλος,αν και το κρύο είναι...αισθητό,χιονίζει σε φυσιολογικά πλαίσια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Οι συγκοινωνίες είναι αρκετά συχνές,αν και το αντίτιμο του εισιτηρίου,φτάνει στα ύψη...Η κτιριακή υποδομή της Πανεπιστημιούπολης είναι κάτι παραπάνω από επαρκής.Τέλος,αν και το κρύο είναι...αισθητό,χιονίζει σε φυσιολογικά πλαίσια...

εδω ισως να παρεξηγησες το νοημα μου....
μου αρεσει το ψυχρο ηπειρωτικο κλιμα και ιδιαιτερα της ηπειρου.θα μου αρεσε αν χιονιζε συχνα πυκνα στα γιαννενα για αυτ ρωταω.σε γενικες γραμμες το χειμωνα πως ειναι ο καιρος?
και κατι ακομα ,ρωτησα για την υποδομη του πανεπιστημιου γιατι ακουσα πολλα πραγματα για τρομερες ελλειψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πάντως εγώ για Γιάννενα Κρήτη και ίσως λιγότερο για Αλεξανδρούπολη ακούω καλά πράγματα για υποδομές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
εδω ισως να παρεξηγησες το νοημα μου....
μου αρεσει το ψυχρο ηπειρωτικο κλιμα και ιδιαιτερα της ηπειρου.θα μου αρεσε αν χιονιζε συχνα πυκνα στα γιαννενα για αυτ ρωταω.σε γενικες γραμμες το χειμωνα πως ειναι ο καιρος?
και κατι ακομα ,ρωτησα για την υποδομη του πανεπιστημιου γιατι ακουσα πολλα πραγματα για τρομερες ελλειψεις


Kοίτα,το χειμώνα κάνει κρύο,αλλά δε χιονίζει πολύ συχνά ή τουλάχιστον χιονίζει όσο και σε άλλες πόλεις της επαρχίας.Όσο για την υποδομή,απ' όσο ξέρω από συγγενή μου που είναι καθηγητής στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων,είναι πολύ καλή.Και μάλιστα,η πανεπιστημιακη βιβλιοθήκη έχει ανακηρυχθεί μια από τις καλύτερες της Ελλάδας.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
To φοιτητικό;:!:Kαλά πιο ακριβό και από την αθήνα είναι που έχει μετρό,ΗΣΑΠ...


Και στην Αθήνα 1 Ε είναι. Πριν από 3 χρόνια ήταν 50 λεπτά πριν απο 1,5 χρόνο 0,80 Ε και τώρα 1 Ε. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mα εγώ όταν κατέβηκα ζήτησα ένα κανονικό γιατί αφετέρου δεν δικαιούμαι πάσο αλλά και να δικαιούμουν θα ίσχυει για ΟΑΣΘ:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Kοιταξτε η τιμη του φοιτ. Εισιτηριου ειναι ο.70 ομως εχει βγει ανακοινωση οτι μπορει καποιος να παρει και μεσα απο το αστικο με 1eyro!:(.Οποτε προνοηστε απο πριν να εχετε...

QFT

εγω θελω να ρωτησω κατι για τα πανεπιστημια και την πολη των ιωαννινων ευρυτερα.οι συγκοινωνιες με τα πανεπιστημια ειναι αρκετα συχνες,η κτιριακη υποδομη του πανεπιστημιου ειναι επαρκης η κρινεται εντελως ανεπαρκης και τελος αν χιονιζει συχνα στην πολη?

Λεωφορεία περνάνε συχνά. Μόνο τα ΣΚ είναι αραιά. Σάββατο κάθε μισή ώρα, Κυριακή κάθε ώρα, κάτι τέτοιο.

Για την κτιριαική υποδομή, από σχολή σε σχολή διαφέρει. Υπάρχουν σχολές που έχουν πέσει λεφτά και άλλες που τις έχουν δυστυχώς γραμμένες στα μικροπάπαρά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
εδω ισως να παρεξηγησες το νοημα μου....
μου αρεσει το ψυχρο ηπειρωτικο κλιμα και ιδιαιτερα της ηπειρου.θα μου αρεσε αν χιονιζε συχνα πυκνα στα γιαννενα για αυτ ρωταω.σε γενικες γραμμες το χειμωνα πως ειναι ο καιρος?
και κατι ακομα ,ρωτησα για την υποδομη του πανεπιστημιου γιατι ακουσα πολλα πραγματα για τρομερες ελλειψεις

Εγώ ανέβηκα στον αδερφό μου τα Χριστούγεννα και δυστυχώς δεν χιόνιζε. Αλλά είχε ομίχλη. Τρελή ομίχλη. Ωραία ήτανε. :D
Κρύο έτσι κι έτσι. Έκανε σχετικά τώρα που το σκέφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
να ρωτησω κατι για καποια σχολη συγκεκριμενα..ειναι αληθεια οτι η ανατομια στην ιατρικη γινεται σε πλαστικες κουκλες γιατι δεν υπαρχει δυνατοτητα συντηρησης των πτωματων με φορμολη απο αντιστοιχη μοναδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
να ρωτησω κατι για καποια σχολη συγκεκριμενα..ειναι αληθεια οτι η ανατομια στην ιατρικη γινεται σε πλαστικες κουκλες γιατι δεν υπαρχει δυνατοτητα συντηρησης των πτωματων με φορμολη απο αντιστοιχη μοναδα?

ΑΜΑΝ... και δήλωσα 2η επιλογή τα Γιάννενα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
να ρωτησω κατι για καποια σχολη συγκεκριμενα..ειναι αληθεια οτι η ανατομια στην ιατρικη γινεται σε πλαστικες κουκλες γιατι δεν υπαρχει δυνατοτητα συντηρησης των πτωματων με φορμολη απο αντιστοιχη μοναδα?

Αυτο γινεται σιγουρα στην Κρητη. Δεν λεγονται πλαστικες κουκλες λεγονται προπλασματα:P Και ο λογος γι αυτο ειναι πως καποιες δομες του ανθρωπινου σωματος αλλαζουν μετα το θανατο. Γι αυτο προτιμουν εκει να δουλευουν σε προπλασματα, στα οποια οι ιστοι ειναι οπως στους ζωντανους ανθρωπους (μιας και ο γιατρος ασχολειται με τους ζωντανους) .

(τωρα λεπτομερειες μη με ρωτησεις κ εμενα φοιτητης μου τα πε αυτα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ΑΜΑΝ... και δήλωσα 2η επιλογή τα Γιάννενα :(

τωρα τι να σου ευχηθω..αντε και καλο προπλασμα.
και στη λαρισα χρησιμοποιουνται αυτα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
να ρωτησω κατι για καποια σχολη συγκεκριμενα..ειναι αληθεια οτι η ανατομια στην ιατρικη γινεται σε πλαστικες κουκλες γιατι δεν υπαρχει δυνατοτητα συντηρησης των πτωματων με φορμολη απο αντιστοιχη μοναδα?

στο βου εξάμηνο χρησιμοποιούσαμε αληθινά χέρια, απ'ότι ξέρω στο γ χρησιμοποιούμε αληθινά ολόκληρα σώματα πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top