Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Tα Γιάννενα-αν και σχετικά μικρή πόλη-προσφέρει τα πάντα.Το Πανεπιστήμιο της πόλης έχει τμήματα όπως η Ιατρική,το Παιδαγωγικό,η Φιλολογία,το Μαθηματικό,το Φυσικό,το Χημικό,η Πληροφορική,ενώ η βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου έχει ανακηρυχθεί η καλύτερη της Ελλάδας.Η φοιτητική ζωή έντονη και οι παροχές της σε ιατροφαρμακευτική περίθαλψη άριστες(τα Γιάννενα έχουν δύο νοσοκομεία).Από θέμα ψυχαγωγίας και διασκέδασης υπάρχει μεγάλη γκάμα επιλογών(από εναλλακτικές μουσικές σκηνές μέχρι...μπουζούκια).Επιπλέον,να προστεθούν στα θετικά η δυνατότητα για μικρές αποδράσεις σε χειμερινά θέρετρα (πχ στο Μέτσοβο για σκι) και η απαράμιλλη ομορφιά της πόλης.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Και η γκόμενα να τον φτύσει...δεν μετανοιώνεις για τα γιάννενα...άσε που βρίσκεις και εύκολα αντικαταστάτρια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
μια χαρά πόλη είναι...μινιατούρα της Θεσσαλονίκης κατά τη γνώμη μου!αν και αν είσαι από παραθαλάσσιο μέρος θα σου λείψει η θάλασσα πολύ...αλλά δε θα πεθάνεις κ όλας...επίσης τουλάχιστον τις 300 μέρες του χρόνου βρέχει...για μια κοπέλα είναι σπαστικό (χαλάει το μαλλί...ότι κόλπα και αν δοκιμάσουμε πάλι χάλια γίνεται :P ) αλλά εντάξει...θα περάσεις μια χαρά χωρίς καμιά αμφιβολία!!!!άσε που και το πανεπιστήμιο είναι όλα τα λεφτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
παίδες μαζεύτε λεφτά τώρα το καλοκαίρι γιατί το φοιτητικό εισιτήριο των αστικών το πήγανε στο 1 ευρώ...μας πιάνουνε τον κώλο.... ΕΛΕΟΣ:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μια χαρά πόλη είναι...μινιατούρα της Θεσσαλονίκης κατά τη γνώμη μου!αν και αν είσαι από παραθαλάσσιο μέρος θα σου λείψει η θάλασσα πολύ...αλλά δε θα πεθάνεις κ όλας...επίσης τουλάχιστον τις 300 μέρες του χρόνου βρέχει...για μια κοπέλα είναι σπαστικό (χαλάει το μαλλί...ότι κόλπα και αν δοκιμάσουμε πάλι χάλια γίνεται :P ) αλλά εντάξει...θα περάσεις μια χαρά χωρίς καμιά αμφιβολία!!!!άσε που και το πανεπιστήμιο είναι όλα τα λεφτά!

:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Και η γκόμενα να τον φτύσει...δεν μετανοιώνεις για τα γιάννενα...άσε που βρίσκεις και εύκολα αντικαταστάτρια:P

παει! εχει χαθει καθε ειδους ρομαντισμος....μπορει να ειναι ο ερωτας της ζωης του!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
παει! εχει χαθει καθε ειδους ρομαντισμος....μπορει να ειναι ο ερωτας της ζωης του!!!!:P:P
Είπα εγώ το αντίθετο καλέ?Ίσα-ίσα στηρίζω την επιλογή του,τονίζωντας του οτι και στη χειρότερη θα βρει καλύτερη:P
Γυναίκες,μην πούμε κουβέντα αμέσως κριτική:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annapav.kal

Νεοφερμένος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Είπα εγώ το αντίθετο καλέ?Ίσα-ίσα στηρίζω την επιλογή του,τονίζωντας του οτι και στη χειρότερη θα βρει καλύτερη:P
Γυναίκες,μην πούμε κουβέντα αμέσως κριτική:P

δε θεωρω οτι η λεξη αντικαταστατρια ταιριαζει σε μια μελλοντικη σχεση...
δεν ειμαι και η τοπ ρομαντικη αλλα δε θεωρω το αγορι μου αντικαταστατη του παλαιοτερου αγοριου μου (γενικα μιλωντας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
δε θεωρω οτι η λεξη αντικαταστατρια ταιριαζει σε μια μελλοντικη σχεση...
Today,we gonna learn the word...HUMOR...;)
δεν ειμαι και η τοπ ρομαντικη αλλα δε θεωρω το αγορι μου αντικαταστατη του παλαιοτερου αγοριου μου (γενικα μιλωντας)
Ντάξει μην ξεφύγουμε απο το θέμα,αλλά πλάκα έκανα,μην κολλάμε σε λεπτομέρειες.Α,και btw ο ρομαντισμός είναι στάση ζωής,δεν έχει σχέση με γλυκόλογα,κεράκια και ρόδοπέταλα...it's far beyond that,και δεν περιορίζεται στις ερωτικές σχέσεις...μιας και θίχθηκε δηλαδή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Και η γκόμενα να τον φτύσει...δεν μετανοιώνεις για τα γιάννενα...άσε που βρίσκεις και εύκολα αντικαταστάτρια:P

...σωστάαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosarrr

Νεοφερμένος

Ο manosarrr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εφαρμογες ξενων γλωσσων στη διοικηση και στο εμποριο....εινια ηγουμενιτσα αλλα απο οτι ακουω δεν ειναι ιδιαιτερα μακρυα απο τα γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
εφαρμογες ξενων γλωσσων στη διοικηση και στο εμποριο....εινια ηγουμενιτσα αλλα απο οτι ακουω δεν ειναι ιδιαιτερα μακρυα απο τα γιαννενα

Σαν πόλη πάντως η Ηγουμενίτσα δεν υπάρχει...και όταν λέω δεν υπάρχει κυριολεκτώ.Ένας δρόμος είναι και γύρω-γύρω έχει σπίτια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
με κτελ το πολύ μια ώρα να είναι απο τα γιάννενα με την εγνατία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
παίδες μαζεύτε λεφτά τώρα το καλοκαίρι γιατί το φοιτητικό εισιτήριο των αστικών το πήγανε στο 1 ευρώ...μας πιάνουνε τον κώλο.... ΕΛΕΟΣ:mad::mad:

To φοιτητικό;:!:Kαλά πιο ακριβό και από την αθήνα είναι που έχει μετρό,ΗΣΑΠ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:nono:αμα το αγορασεις απο καποιο περιπτερο το παιρνεις 0,60 λεπτα αν το κοψεις μεσα στο αστικο τοτε σου παιρνει ενα ευρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και πάλι μεγάλη η διαφορά...Εδώ το φοιτητικό(που δεν δικαιούμαι:mad:) κάνει 0.30 στο λεωφορείο και 0.25 στο περίπτερο για όσα λεωφορεία θες σε 70 λεπτά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
:nono:αμα το αγορασεις απο καποιο περιπτερο το παιρνεις 0,60 λεπτα αν το κοψεις μεσα στο αστικο τοτε σου παιρνει ενα ευρω...

εμένα μου είπανε ότι είδαν ανακοίνωση σε λεωφορείο ότι από 70 λεπτά γίνεται 1 ευρώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εμένα μου είπανε ότι είδαν ανακοίνωση σε λεωφορείο ότι από 70 λεπτά γίνεται 1 ευρώ!
πλακα κανεις :!::!:
αυριο πρεπει να παρατηρησω κανα λεωφορειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εμένα μου είπανε ότι είδαν ανακοίνωση σε λεωφορείο ότι από 70 λεπτά γίνεται 1 ευρώ!
Aν γίνει αυτό,διαμαρτυρία απο σεπτέμβρη...αυτά δε τ'αφήνουμε έτσι;)
Πάντως για γιάννενα,είχα ακούσει οτι το φοιτητικό απο 70 θα το πάνε 80.Άρα το απλό απο 1,30 θα το πάνε λογικά 1,50:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι 1.5.Πλάκα κάνουν?Καλύτερα αυτοκίνητο να αγοράσεις αν είναι να πληρώνεις τόσο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top