Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Απο οτι μου ειπανε τα παιδια στη λεσχη των Ιωαννινων η σιτηση ειναι δωρεαν για ολους αλλα μου ειπανε επισης να μη δοκιμασω ποτε φαγητο απο εκει...Ειναι πολλα παιδια που μενουν νηστικα ολη μερα και δεν πανε να φανε στη λεσχη... Για τα Ιωαννινα μιλαμε παντα ε... Δε ξερω λεω να δοκιμασω μια φορα και μετα βλεπουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Απο οτι μου ειπανε τα παιδια στη λεσχη των Ιωαννινων η σιτηση ειναι δωρεαν για ολους αλλα μου ειπανε επισης να μη δοκιμασω ποτε φαγητο απο εκει...Ειναι πολλα παιδια που μενουν νηστικα ολη μερα και δεν πανε να φανε στη λεσχη... Για τα Ιωαννινα μιλαμε παντα ε... Δε ξερω λεω να δοκιμασω μια φορα και μετα βλεπουμε :P
Εγω παντως γνωριζω πως η σιτηση δεν ειναι δωρεαν για ολους εξαρταται απο την φορολογικη δηλωση..ετσι ξερω γενικα αν και οσοι πληρωνουν,πληρωνουν πολυ μικρο και τυπικο ποσο..τωρα δεν ξερω ισως αλλαξε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Εγω παντως γνωριζω πως η σιτηση δεν ειναι δωρεαν για ολους εξαρταται απο την φορολογικη δηλωση..ετσι ξερω γενικα αν και οσοι πληρωνουν,πληρωνουν πολυ μικρο και τυπικο ποσο..τωρα δεν ξερω ισως αλλαξε..

Δεν ειναι σιγουρο αυτο που σου λεω... Ετσι μου ειπανε καποιοι φοιτητες απο εκει...Ισως νομιζαν οτι δικαιουμαι... Δεν ξερω... Θα ρωτησω σιγουρα αυριο και θα ξαναποσταρω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Δεν ειναι σιγουρο αυτο που σου λεω... Ετσι μου ειπανε καποιοι φοιτητες απο εκει...Ισως νομιζαν οτι δικαιουμαι... Δεν ξερω... Θα ρωτησω σιγουρα αυριο και θα ξαναποσταρω ;)
Για ρωτα..αλλα μαλλον πρεπει να καταθεσεις φορολογικη δηλωση και μετα σου λενε αν δικαιουσαι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Όσοι ενδιαφέρονται για δωρεάν σίτιση στο φοιτητικό Εστιατόριο θα πρέπει να καταθέσουν συμπληρωματικά, κατά την εγγραφή τους τα παρακάτω δικαιολογητικά:
  • Φωτοαντίγραφο του τελευταίου εκκαθαριστικού σημειώματος φόρου εισοδήματος των γονέων ή του ιδίου, εφόσον υποχρεούται να υποβάλει δήλωση και ο ίδιος ο φοιτητής ή φωτοαντίγραφο της πρόσφατης φορολογικής δήλωσης των γονέων ή και του ιδίου.
  • Σε περιπτώσεις κατά τις οποίες οι ενδιαφερόμενοι δεν είναι υποχρεωμένοι από το Νόμο να υποβάλουν δήλωση εισοδήματος, πρέπει να προσκομίζεται σχετική βεβαίωση της οικείας Δ.Ο.Υ.
  • Δήλωση με στοιχεία για την οικογενειακή κατάσταση του φοιτητή (σχετικό έντυπο δίνεται από τις Γραμματείες των Τμημάτων κατά την εγγραφή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Απο οτι μου ειπανε τα παιδια στη λεσχη των Ιωαννινων η σιτηση ειναι δωρεαν για ολους αλλα μου ειπανε επισης να μη δοκιμασω ποτε φαγητο απο εκει...Ειναι πολλα παιδια που μενουν νηστικα ολη μερα και δεν πανε να φανε στη λεσχη... Για τα Ιωαννινα μιλαμε παντα ε... Δε ξερω λεω να δοκιμασω μια φορα και μετα βλεπουμε :P

εμένα και η αδερφή μου και πολλοί άλλοι φίλοι μου έχουν φάει στη λέσχη των Ιωαννίνων και μου λένε ότι τα φαγητά τους είναι καταπληκτικά!και γενικά σαν λέσχη φαίνονται πολύ οργανωμένοι!και έχει κανά δυο πιάτα να διαλέξεις οπότε δε παίζει...όλο και κάτι που σου αρέσει θα βρεις!Μάλιστα μέχρι πρόσφατα τη λέσχη την είχανε κάποιοι γνωστοί μας...Τέσπα για καλό και για κακό να μάθουμε όλοι να μαγειρεύουμε...δε γίνεται να τα περιμένουμε όλα από τη λέσχη!Αν και δε νομίζω να μας απογοητεύσουν!

Α η μια φίλη μου που τελείωσε πέρυσι μου είπε ότι το μόνο φαγητό τους που δε μπορούσε να φάει ήταν το λιμνίσιο ψάρι...:xixi:μια άλλη πάλι φίλη μου ρώτησε αυτές τις μέρες πόσο πληρώνουμε για να φάμε στη λέσχη και είναι 2 ευρώ την ημέρα. Οπότε μάλλον αυτά που σου είπανε δεν πρέπει να ισχύουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
νομίζω ότι μπορούν να καταθέσουν όσοι θέλουν τα χαρτιά αλλά εν τέλει επιλέγουν αυτοί ορισμένα άτομα
-----------------------------------------

επιτέλους κάποιος στην ίδια σχολή με μένα!!!:no1:
Οχι παιδια εγω ξερω πολλους που σπουδαζουν εκει και μου ειπαν πως στη λεσχη στα γιαννενα δικαιουμαστε ολοι...
και πως μαλιστα το φαγητο ειναι καλο απλα πολλοι δεν πανε επειδη απο καποια στιγμη και μετα το φαγητο επαναλαμβανεται δηλαδη εχουν βγαλει προγραμμα τι μαγειρευουνε ολοι τη χρονια οποτε πολυ πιθανον να τρωμε πολλες φορες το ιδιο φαγητο οποτε καποια στιγμη θα το βαρεθουμε/Γι'αυτο το λογο δεν πηγαινουνε αποτι μου ειπαν και οχι επειδη δεν ειναι καλο το φαγητο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Eμενα παλι μου ειπανε οτι βαζουνε πολυ σοδα στα φαγητα για να φουσκωνεις αμεσως και να μην τρως πολυ... Και ειναι αληθεια ειδα επιπτωσεις σε φιλους μου... Παλι που ρωτησα τωρα παιδια στο τηλ μου ειπανε πως ειναι δωρεαν για ολους...Θα ρωτησω παλι και στη γραμματεια ομως... Βαζουν δε βαζουν σοδα ομως αμα σε κοψει η λορδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
για την εγγραφή πάμε πρώτα στη γραμματεία ή για τις εξετάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
για την εγγραφή πάμε πρώτα στη γραμματεία ή για τις εξετάσεις?

Πρωτα στη γραμματεια να σου δωσει τη βεβαιωση εξετασης που θα σου υπογραψει ο γιατρος... Να εχεις ομως μαζι σου μια ακτινογραφια...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Πρωτα στη γραμματεια να σου δωσει τη βεβαιωση εξετασης που θα σου υπογραψει ο γιατρος... Να εχεις ομως μαζι σου μια ακτινογραφια...:no1:
Μα δεν δινεις εκει τις εξετασεις και μετα σου δινουν ενα χαρτι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Μα δεν δινεις εκει τις εξετασεις και μετα σου δινουν ενα χαρτι???

Οχι...Στα γιαννενα πας πρωτα στη γραμματεια σου δινουν ενα χαρτι με το οποιο πας στο γιατρο... Ετσι εγινε σε μενα τουλαχιστον και σε αλλα 600+ παιδια που ηρθανε να γραφτουνε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
και ο γιατρός που είναι?ελπίζω όχι μακριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Απο τη γραμματεια ειναι πολυ μακρυα...Ειναι ενα 10λεπτο με τα ποδια...Το καλο ειναι οτι μπορεις να παρεις το λεοφωριο εως εκει απο το μεταβατικο κτηριο (εκει που ειναι οι γραμματειες) χωρις να χτυπησεις εισιτηριο... Μετα ομως για να κατεβεις παλι θελει εισιτηριο οποτε παρτο με τα ποδια (τουλαχιστον μετα ειναι κατηφορα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
για να καταλάβω:μετά το γιατρό ξαναπάω στη γραματεία?Γερή ποδαράδα δηλαδή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
για να καταλάβω:μετά το γιατρό ξαναπάω στη γραματεία?Γερή ποδαράδα δηλαδή!!!

Ναι ξαναπας στη γραμματεια...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ευχαριστώ για τις πληροφορίες, αν και πιστεύω ότι θα χαθώ...πόση ώρα σου πήρε αυτή η διαδικασία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Τιποτα βρε σιγα...Οπως εγραψα και σε αλλο ενα ποστ ενα 2ωρακι περιπου...Αλλα εγω αργησα γιατι επιασα και την κουβεντα με κατι φιλαρακια φοιτητες που βρηκα εκει :no1:
Σε ποιο τμημα περασες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μαθηματικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Συγχαριτηρια... Αντε καλες σπουδες ... Μη φοβασαι παντως... Θα βρεις παιδια να σε βοηθησουν... Μη φοβασαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top