Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Agnes

Νεοφερμένος

Η Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Kαι παιζει πολυ αυτη η πιθανοτητα! Ή Αθηνα η Σαλονικη! Λοιπον για ναυτικο ομιλο εμαθα οτι βρισκεται στην περιοχη της ''Λιμνοπουλας'' (κοντα στο κολυμβητηριο) .Εκει ειναι κι ενα γνωστο μαγαζι (εστιατοριο-bar-καφετερια) που ονομαζεται ομιλος. Αλλα επειδη εχω γνωστους που ασχολουνται με την κωπηλασια αυριο μπορω να σου δωσω πιο συγκεκριμενες πληροφοριες :)
Να σαι καλα ρε! Χαζομαρες ftw :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Kαι παιζει πολυ αυτη η πιθανοτητα! Ή Αθηνα η Σαλονικη! Λοιπον για ναυτικο ομιλο εμαθα οτι βρισκεται στην περιοχη της ''Λιμνοπουλας'' (κοντα στο κολυμβητηριο) .Εκει ειναι κι ενα γνωστο μαγαζι (εστιατοριο-bar-καφετερια) που ονομαζεται ομιλος. Αλλα επειδη εχω γνωστους που ασχολουνται με την κωπηλασια αυριο μπορω να σου δωσω πιο συγκεκριμενες πληροφοριες :)
Να σαι καλα ρε! Χαζομαρες ftw :P

αχ να'σαι καλά..θα μου κάνεις και μεγάλη εξυπηρέτηση αν ρωτήσεις και αν γίνεται τώρα στα 17 μου να ξεκινήσω και γενικά πότε είναι οι εγγραφές..:Dαν περάσεις θεσσαλονίκη βρε θα σου βρω σπίτι κάπου εδώ κοντά στο σπίτι μου που θα σε βολεύουν τα πάντα...για ποια σχολή στοχεύεις αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1

Νεοφερμένος

Ο tasos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πολύς κόσμος βλέπω μαζεύεται στα Γιάννενα σιγά-σιγά.Άντε να γινόμαστε πολλοί :up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnes

Νεοφερμένος

Η Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αχ να'σαι καλά..θα μου κάνεις και μεγάλη εξυπηρέτηση αν ρωτήσεις και αν γίνεται τώρα στα 17 μου να ξεκινήσω και γενικά πότε είναι οι εγγραφές..:Dαν περάσεις θεσσαλονίκη βρε θα σου βρω σπίτι κάπου εδώ κοντά στο σπίτι μου που θα σε βολεύουν τα πάντα...για ποια σχολή στοχεύεις αν επιτρέπεται;
Λοιπον νεες πληροφοριες! Δεν υπαρχει προβλημα με την ηλίκια. Απλως αν δεν εχεις εμπειρια ισως σε βαλουν αρχικα σε ενα τμημα αρχαριων. Τα αλλα καλα νεα, που ισως να ξερεις ηδη ,ειναι οτι δεν πληρωνεις τιποτα.Δεν υπαρχουν δηλαδη ''νορμαλ''εγγραφες. Μπορεις να πας ενα απογευμα καθημερινης απο τις 4-5 και να συννενοηθεις κατευθειαν με τους προπονητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ! :D να'σαι καλά!Θα τους επισκευθώ σύντομα :P
-----------------------------------------
Χρήστο τα μαθήματά σας πότε ξεκινάνε;α και στην εγγραφή πρώτα στη γραμματεία ή για τις εξετάσεις να πάω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
πέρασα μαθηματικό...μπορεί να με προσανατολίσει κάποιος στην πόλη και στο πανεπιστήμιο γιατί δεν έχω ιδέα από γιάννενα κα θα ανακαστώ να έρθω μόνη μου για την εγγραφή?:xixi:
και εγω μαθηματικο ειμαι....
να ρωτησω ρε παιδια πηγε κανενας για εγγραφη αν ναι ας μας πει τι χρειαζεται για να ειμαστε σιγουροι...

Υ.Γ. γιατι κανενας δεν αναφερε στα μαγαζια το privilege??ειναι πολυ κορυφαιο μαγαζακι απο το εκοψα συνεχεια εκει θα ειμαι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
και εγω μαθηματικο ειμαι....
να ρωτησω ρε παιδια πηγε κανενας για εγγραφη αν ναι ας μας πει τι χρειαζεται για να ειμαστε σιγουροι...

Υ.Γ. γιατι κανενας δεν αναφερε στα μαγαζια το privilege??ειναι πολυ κορυφαιο μαγαζακι απο το εκοψα συνεχεια εκει θα ειμαι....:P

Πηγα εγω για εγγραφη...
Θελει :
-Επικυρωμενο φωτοαντιγραφο απολυτηριου λυκειου
-Φωτοτυπια βεβαιωσης προσβασης
-Φωτοτυπια ταυτοτητας
-Πιστοποιητικο γεννησεως
-Φωτοτυπια εκκαθαριστικου σημειωματος
-Να εχεις μαζι σου ακτινογραφια θωρακα
-4 φωτογραφιες οτι να'ναι δε παιζει ρολο
-2,50 ευρω για να δωσεις στη γραμματεια να παρεις το πασο

Α...Και τερααααστια υπομονη

(τουλαχιστον αυτα μου ζητησαν εμενα στα γιαννενα για να γραφτω στο Β.Ε.Τ.)

ΥΓ : Τι ειναι αυτο το priviledge ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Πηγα εγω για εγγραφη...
Θελει :
-Επικυρωμενο φωτοαντιγραφο απολυτηριου λυκειου
-Φωτοτυπια βεβαιωσης προσβασης
-Φωτοτυπια ταυτοτητας
-Πιστοποιητικο γεννησεως
-Φωτοτυπια εκκαθαριστικου σημειωματος
-Να εχεις μαζι σου ακτινογραφια θωρακα
-4 φωτογραφιες οτι να'ναι δε παιζει ρολο
-2,50 ευρω για να δωσεις στη γραμματεια να παρεις το πασο

Α...Και τερααααστια υπομονη

(τουλαχιστον αυτα μου ζητησαν εμενα στα γιαννενα για να γραφτω στο Β.Ε.Τ.)

ΥΓ : Τι ειναι αυτο το priviledge ?
στο πανεπιστημιο περασες εσυ??γιατι εγωπου πηρα στο πανεπιστημιο τηλ.δεν μου ειπαν πιστοποιητικο γεννησεως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ναι στη σχολη Επιστημων και Τεχνολογιων στο τμημα Βιολογικων Εφαρμογων και Τεχνολογιων.
Δε ξερω εγω δεν το ειχα και μου ειπε να το παω οταν μπορεσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Ναι στη σχολη Επιστημων και Τεχνολογιων στο τμημα Βιολογικων Εφαρμογων και Τεχνολογιων.
Δε ξερω εγω δεν το ειχα και μου ειπε να το παω οταν μπορεσω
πλακα κανεις??καλα που σε ρωτησα δηλαδη...
αυριο παω να παρω και το πιστοποιητικο... τι να κανω.....
να σου πω δεν ηθελαν επικυρωμενη βεβαιωση προσβασης?
την επικυρωνουνε αυτοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
πλακα κανεις??καλα που σε ρωτησα δηλαδη...
αυριο παω να παρω και το πιστοποιητικο... τι να κανω.....
να σου πω δεν ηθελαν επικυρωμενη βεβαιωση προσβασης?
την επικυρωνουνε αυτοι?

Οχι κανονικη φωτοτυπια ηθελαν...Το μονο επικυρωμενο που μου ζητησαν ηταν η φωτοτυπια του απολυτηριου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Οχι κανονικη φωτοτυπια ηθελαν...Το μονο επικυρωμενο που μου ζητησαν ηταν η φωτοτυπια του απολυτηριου...
παλι καλα....
ποση ωρα σου πηρε συνολικα?
στην ιατρικη εξεταση τι σου εκαναν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
παλι καλα....
ποση ωρα σου πηρε συνολικα?
στην ιατρικη εξεταση τι σου εκαναν??

Απο τις 11 μεχρι τη 1 κρατησε :P

Στην εξεταση τπτ δε σου κανουνε σου κοιταζουν την ακτινογραφια για 5 δευτερολεπτα, σε ρωτανε αμα εχεις μπει ποτε στο νοσοκομειο, σου βαζουν μια υπογραφη και εφυγες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Απο τις 11 μεχρι τη 1 κρατησε :P

Στην εξεταση τπτ δε σου κανουνε σου κοιταζουν την ακτινογραφια για 5 δευτερολεπτα, σε ρωτανε αμα εχεις μπει ποτε στο νοσοκομειο, σου βαζουν μια υπογραφη και εφυγες...:)
ε ενταξει 2 ωριτσες καλα ειναι δεν μπορω να πω.....:P
-----------------------------------------
Πηγα εγω για εγγραφη...
Θελει :
-Επικυρωμενο φωτοαντιγραφο απολυτηριου λυκειου
-Φωτοτυπια βεβαιωσης προσβασης
-Φωτοτυπια ταυτοτητας
-Πιστοποιητικο γεννησεως
-Φωτοτυπια εκκαθαριστικου σημειωματος
-Να εχεις μαζι σου ακτινογραφια θωρακα
-4 φωτογραφιες οτι να'ναι δε παιζει ρολο
-2,50 ευρω για να δωσεις στη γραμματεια να παρεις το πασο

Α...Και τερααααστια υπομονη

(τουλαχιστον αυτα μου ζητησαν εμενα στα γιαννενα για να γραφτω στο Β.Ε.Τ.)

ΥΓ : Τι ειναι αυτο το priviledge ?
το privilege ειναι ενα ωραιο Club στα γιαννενα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
ε ενταξει 2 ωριτσες καλα ειναι δεν μπορω να πω.....:P
-----------------------------------------

το privilege ειναι ενα ωραιο Club στα γιαννενα....

Ηταν οι μετακινησεις μωρε μεσα στην πανεπιστημιουπολη που σου τρωνε το χρονο...

Κριμα που δεν πηγαινω σε club :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ηταν οι μετακινησεις μωρε μεσα στην πανεπιστημιουπολη που σου τρωνε το χρονο...

Κριμα που δεν πηγαινω σε club :(
δεν χανεις και τπτ χαχαχαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
E ναι γι αυτο δε πηγαινω... :D
Be proud to be a metalhead :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
ε ενταξει 2 ωριτσες καλα ειναι δεν μπορω να πω.....:P
-----------------------------------------

το privilege ειναι ενα ωραιο Club στα γιαννενα....

privilege παντού έχει :P αν και δεν έχω πάει ποτέ :D

σχετικά με το πιστοποιητικό γέννησης...εφόσον θα δώσουμε φωτοτυπία ταυτότητας τι το θέλουν;πω πω περίεργοι είναι...σε όλες τις υπηρεσίες ή ταύτοτητα ή πιστοποιητικό γέννησης ζητάνε...εγώ δε μπαίνω στον κόπο να τρέχω στο δήμο να βγάλω...αν είναι να το γράφανε στο site τους.

και επαναλαμβάνω, Demerlad τα μαθήματά σας πότε ξεκινάνε;α και στην εγγραφή πρώτα στη γραμματεία ή για τις εξετάσεις να πάμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1

Νεοφερμένος

Ο tasos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το εκκαθαριστικό χρειάζεται για δωρεάν σίτιση?δικαιούνται όλοι οι φοιτητές ή εξαρτάτε από το εισόδημα των γονέων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
νομίζω ότι μπορούν να καταθέσουν όσοι θέλουν τα χαρτιά αλλά εν τέλει επιλέγουν αυτοί ορισμένα άτομα
-----------------------------------------
εγω περασα μαθηματικο....
επιτέλους κάποιος στην ίδια σχολή με μένα!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top