Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πρεπει να παμε εμεις αυτο το πιστοποιητικο καπου, να κανουμε καποια διαδικασια μετα την εγγραφη; (στρατολογια, ΚΕΠ η δεν ξερω κι εγω τι; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Στη στρατολογία, το είπα πριν... από εκεί θα πάρεις την αναβολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Με την εγγραφή στη σχολή, σε όλους τους άρρενες θα δοθεί πιστοποιητικό για στρατολογικούς λόγους, το οποίο κατατίθεται στο στρατολογικό γραφείο και αυτόματα παίρνεις αναβολή. Αν δεν σας το δώσουν αυτόματα, το ζητάτε...
δηλαδη παιρνω το χαρτι που μου δινει η σχολη και το παω στη στρατολογια και τελος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ναιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Η ιδια διαδικασια μπορει να γινει και στα ΚΕΠ; (εκει εκανα και το περιοδευον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Η ιδια διαδικασια μπορει να γινει και στα ΚΕΠ; (εκει εκανα και το περιοδευον)
δεν ξερω.....δεν νομιζω κιολας.....ε μωρε πηγαινε στη στρατολογια για να εισαι σιγουρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
βγήκε η ανακοίνωση για τις εγγραφές στο uoi.gr https://www.uoi.gr/site/students/admission.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
βγήκε η ανακοίνωση για τις εγγραφές στο uoi.gr https://www.uoi.gr/site/students/admission.php
ThnQ ρε συ και το εψαχνα αυτο....ειχα βρει μονο το περσυνο.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gr_maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
πέρασα μαθηματικό...μπορεί να με προσανατολίσει κάποιος στην πόλη και στο πανεπιστήμιο γιατί δεν έχω ιδέα από γιάννενα κα θα ανακαστώ να έρθω μόνη μου για την εγγραφή?:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
πέρασα μαθηματικό...μπορεί να με προσανατολίσει κάποιος στην πόλη και στο πανεπιστήμιο γιατί δεν έχω ιδέα από γιάννενα κα θα ανακαστώ να έρθω μόνη μου για την εγγραφή?:xixi:

Βασικα σε ενα κτηριο ειναι ολες οι γραμματειες το οποιο λεγεται Μεταβατικο κτηριο...Ρωτας καποιον στην πανεπιστημιουπολη και εισαι οκ :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
πέρασα μαθηματικό...μπορεί να με προσανατολίσει κάποιος στην πόλη και στο πανεπιστήμιο γιατί δεν έχω ιδέα από γιάννενα κα θα ανακαστώ να έρθω μόνη μου για την εγγραφή?:xixi:

1ον) το λεωφορείο που πάει στη πανεπιστημιούπολη είναι το 16
2ον) πάρε ένα χάρτη της πανεπιστημιούπολης και τύπωσέ τον γιατί σίγουρα θα σου χρειαστεί (δίπλα δίπλα είμαστε παρεπιπτόντως) https://www.cs.uoi.gr/Department/Images/map.pdf
3ον) αν χρειαστείς τίποτα άλλο εδώ είμαστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnes

Νεοφερμένος

Η Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Για οποιαδηποτε απορια για την πολη ρωτηστε με! Και για διασκεδαση και τετοια, πειτε μου τα γουστα σας και θα σας κατατοπισω! Καλη διαμονη :D
(Γιανιωτισσα που θελει απεγνωσμενα να φυγει :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Για οποιαδηποτε απορια για την πολη ρωτηστε με! Και για διασκεδαση και τετοια, πειτε μου τα γουστα σας και θα σας κατατοπισω! Καλη διαμονη :D
(Γιανιωτισσα που θελει απεγνωσμενα να φυγει :P )

Ποια είναι η άποψή σου για τον Καμπέρη:P?

Και σε λίγο πιο σχετικό, το myhouse είναι ακριβό μαγαζί?:P

(myhouse: γεμάτο φοιτητές, με μπιλιάρδα, ηλεκτρονικά, playstation etc)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
(myhouse: γεμάτο φοιτητές, με μπιλιάρδα, ηλεκτρονικά, playstation etc)


που βρίσκεται καλέ αυτό και δε το πήρα είδηση; :P βασικά μη μου λέτε τέτοια γιατί θα φάω όλη μου την περιουσία :lol:

εγώ ενδιαφέρομαι για τα ωραία rock μπαράκια που λένε ότι έχει :D επίσης αν μπορούσες να μας πεις τα δρομολόγια των αστικών!και τι καιρό έχει εκεί τώρα;:Pείναι αλήθεια ότι παγώνει η λίμνη;πότε χιονίζει;στο ναυτικό όμιλο πως θα πάω; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnes

Νεοφερμένος

Η Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα! Λοιπον ενας ενας
Καμπερης: o νεος, ο ωραιος, ο επιτυχημενος (lol)
καιρος: βρεχει! και καλα θα κανετε να το συνηθισετε (κακια mode on)
rock μπαρακια/καφετεριες : η ιριδα , το indian και το wild rose και για ωραια live και καφε και ο.τι θες το ''θυμωμενο πορτραιτο''.Στο myhouse δεν εχω κατσει για να ξερω τιμες, αλλα αν δε απατωμαι ειναι κοντα στη στοα σαρκα. Θα μαθω λεπτομερεις και θα ξαναποσταρω!
Η λιμνη: παγωνει καμια φορα! Και βρισκεις στην επιφανεια της ο.τι θες απο παπουτσια μεχρι τηλεορασεις! Α!Προσοχη μην πεσετε μεσα (καταλαθος ή επειτηδες) γιατι θα βγειτε μεταλλαγμενοι! Σαν τους x-men ενα πραγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
οταν ερθω λεω να κανω ενα μπανακι :P
ζηλευω τα νυχακια του γουλβεριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχα! Λοιπον ενας ενας
Καμπερης: o νεος, ο ωραιος, ο επιτυχημενος (lol)
καιρος: βρεχει! και καλα θα κανετε να το συνηθισετε (κακια mode on)
rock μπαρακια/καφετεριες : η ιριδα , το indian και το wild rose και για ωραια live και καφε και ο.τι θες το ''θυμωμενο πορτραιτο''.Στο myhouse δεν εχω κατσει για να ξερω τιμες, αλλα αν δε απατωμαι ειναι κοντα στη στοα σαρκα. Θα μαθω λεπτομερεις και θα ξαναποσταρω!
Η λιμνη: παγωνει καμια φορα! Και βρισκεις στην επιφανεια της ο.τι θες απο παπουτσια μεχρι τηλεορασεις! Α!Προσοχη μην πεσετε μεσα (καταλαθος ή επειτηδες) γιατι θα βγειτε μεταλλαγμενοι! Σαν τους x-men ενα πραγμα...

o καμπέρης ποιος είναι ρε παιδιά;

ωραία μ'αρέσει η βροχή...:D και όλα αυτά που ανέφερες να φανταστώ είναι κέντρο ε;
τηλεοράσεις;εγώ πλυντήριο χρειάζομαι...λες να βρω κανένα; :P

και δεν μ'απάντησες στη πιο σημαντική μου ερώτηση :P στο ναυτικό όμιλο πως θα πάω;θέλω να ξεκινήσω κωπηλασία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnes

Νεοφερμένος

Η Agnes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναι στο κεντρο ειναι! Καλα τα Γιαννενα ουτως η αλλως μια σταλια ειναι...
Με αυτη τη λιμνη ποτε δεν ξερεις! Περιμενε μεχρι τον Ιανουαριο χωρις πλυντηριο και μπορει να εισαι τυχερη :P
Για το ναυτικο ομιλο , αυριο το μεσημερι καλως εχοντων των πραγματων θα ξερεις τα παντα! (ενταξει ας με ρωτατε ο.τι θελετε αλλα το οτι θα ξερω να απαντησω δεν ειναι σιγουρο :P keep asking)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Flying Monarch

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ναι στο κεντρο ειναι! Καλα τα Γιαννενα ουτως η αλλως μια σταλια ειναι...
Με αυτη τη λιμνη ποτε δεν ξερεις! Περιμενε μεχρι τον Ιανουαριο χωρις πλυντηριο και μπορει να εισαι τυχερη :P
Για το ναυτικο ομιλο , αυριο το μεσημερι καλως εχοντων των πραγματων θα ξερεις τα παντα! (ενταξει ας με ρωτατε ο.τι θελετε αλλα το οτι θα ξερω να απαντησω δεν ειναι σιγουρο :P keep asking)

και μόνο που διαθέτεις το χρόνο να απαντήσεις στις δικιές μου χαζομάρες σου είμαι ευγνώμων :P αν περάσεις Θεσσαλονίκη σ'εμένα να'ρθεις!το καλύτερο σπίτι θα σου βρω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top