Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γιάννενα και γω!Νοίκιασα σπίτι στην Κιάφα!Καλή φοίτηση εύχομαι και καλά να περάσετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anti12

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
:hmm:κ οι πρωτοετης 27 ξεκινουν?αφου οι εγγραφες τελειωνουν στις 30
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
αληθεια ισχυει αυτο?οτι ξεκιναμε δηλαδη 27 σεμπτεβριου??
εμενα απο την γραμματεια μου απαντησαν οτι δεν ξερουν ακομα ποτε θα αρχισουν τα μαθηματα..
μου φαινεται υπερβολικο,δεν ξερω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anti12

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ελπιζω οχι στις 27 μου φαινεται πολυ νωρις! απλως το ειδα στο site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μια ερωτηση κρισεως...ποτε περιπου οι περισσοτεροι απο εσας θα πατε να εγγραφειτε??
οι εγγραφες γινονται αλφαβητικα??εγω ξερω πως οχι,απλα ρωταω για επιβεβαιωση..:)
οποιος ξερει ας απαντησει..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
μια ερωτηση κρισεως...ποτε περιπου οι περισσοτεροι απο εσας θα πατε να εγγραφειτε??
οι εγγραφες γινονται αλφαβητικα??εγω ξερω πως οχι,απλα ρωταω για επιβεβαιωση..:)
οποιος ξερει ας απαντησει..!!
Εγω θα παω την αλλη δευτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω θα παω την αλλη δευτερα...
και εγω σκεφτομαι απο την παραλλη εβδομαδα να παω..
ποτε ξεκινουν τα μαθηματα ξερεις??:hmm:<καλα δεν ειναι το ιδιο για ολες τις σχολες αλλα λεω μηπως εχεις μαθει ποτε περιπου>:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
:hmm:κ οι πρωτοετης 27 ξεκινουν?αφου οι εγγραφες τελειωνουν στις 30

Το εξάμηνο θεωρητικά ξεκινάει στις 27. Για τα μαθήματα θα σας πουν λογικά στις εγγραφές. Το φαγητό στην λέσχη είναι τσάμπα για όλους και η ποιότητα (σύμφωνα με καθηγητές) είναι από τις καλύτερες. Γενικά είναι μέτριο το φαγητό. Για τις εστίες πρέπει να πάρει τηλέφωνο να ρωτήσεις αν και ξέρω ότι έχει προκαταβολή 180? και το ενοίκιο είναι 45?/μήνα. Καλό είναι να βρείτε σπίτι κοντά στο κέντρο γιατί συνήθως εκεί θα βγαίνετε ή τουλάχιστον κοντά σε στάση αστικού. Ό,τι άλλο θέλετε πείτε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μια ερωτηση κρισεως...ποτε περιπου οι περισσοτεροι απο εσας θα πατε να εγγραφειτε??
οι εγγραφες γινονται αλφαβητικα??εγω ξερω πως οχι,απλα ρωταω για επιβεβαιωση..:)
οποιος ξερει ας απαντησει..!!
Δεν γίνονται αλφαβητικά... Όποια μέρα θέλεις πηγαίνεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εγω θα παω την αλλη δευτερα...

Το εξάμηνο θεωρητικά ξεκινάει στις 27. Για τα μαθήματα θα σας πουν λογικά στις εγγραφές. Το φαγητό στην λέσχη είναι τσάμπα για όλους και η ποιότητα (σύμφωνα με καθηγητές) είναι από τις καλύτερες. Γενικά είναι μέτριο το φαγητό. Για τις εστίες πρέπει να πάρει τηλέφωνο να ρωτήσεις αν και ξέρω ότι έχει προκαταβολή 180? και το ενοίκιο είναι 45?/μήνα. Καλό είναι να βρείτε σπίτι κοντά στο κέντρο γιατί συνήθως εκεί θα βγαίνετε ή τουλάχιστον κοντά σε στάση αστικού. Ό,τι άλλο θέλετε πείτε!:)
για δωρεαν σιτηση πρεπει να καταθεσεις τα αντιστοιχα δικαολογητικα??εννοω για τυπικους λογους..
ξερω οτι ο καθενας μπορει να τρωει μονο και μονο με το πασο..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
μπα δεν χρειάζεται! όποιος έχει πάσο τρώει! δεν ξέρω κιόλας άμα το άλλαξαν φέτος αυτό αλλά πέρσι δεν χρειαζόταν τίποτα. μόνο το πάσο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σίμος53101

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος53101 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Παιδιά εγώ δεν πέρασα Γιάννενα, αλλά πήγα εκεί φέτος τριήμερη και είναι τέλεια!!! Καλά να περάσετε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
μπα δεν χρειάζεται! όποιος έχει πάσο τρώει! δεν ξέρω κιόλας άμα το άλλαξαν φέτος αυτό αλλά πέρσι δεν χρειαζόταν τίποτα. μόνο το πάσο! ;)
Εγώ ήξερα πως ίσχυε αυτό που ανέφερε η Hliolousth πριν. Συγκεκριμένα μου είπαν ότι χρειάζεται κάρτα σίτησης ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. :/:

Αν ισχύει και φέτος αυτό που λες για το πάσο θα 'ναι καλό,τουλάχιστον στην αρχή, ιδιαίτερα για μας του άσχετους με το σπορ της μαγειρικής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
για δωρεαν σιτηση πρεπει να καταθεσεις τα αντιστοιχα δικαολογητικα??εννοω για τυπικους λογους..
ξερω οτι ο καθενας μπορει να τρωει μονο και μονο με το πασο..:)
εγώ δεν κατέθεσα τπτ!!:redface: Δεν ζητάνε τπτ στη λέσχη! Μόνο το πάσο και παλι, όχι πάντα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
εγώ δεν κατέθεσα τπτ!!:redface: Δεν ζητάνε τπτ στη λέσχη! Μόνο το πάσο και παλι, όχι πάντα!!
χαιρομαι γιατι ηταν ενα μεγαλο ζητημα και αυτο...:clapup:τουλαχιστον θα τρωμε,ελπιζω και η ποιοτητα του φαγητου να ειναι καλη..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
χαιρομαι γιατι ηταν ενα μεγαλο ζητημα και αυτο...:clapup:τουλαχιστον θα τρωμε,ελπιζω και η ποιοτητα του φαγητου να ειναι καλη..:D
καλα ειναι τα φαγητα.. μερικες φορες ειναι λιγακι χαλια αλλα οκ!!! :P:D καθε μερα εχει 2 φαγητα να διαλεξεις!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
καλα ειναι τα φαγητα.. μερικες φορες ειναι λιγακι χαλια αλλα οκ!!! :P:D καθε μερα εχει 2 φαγητα να διαλεξεις!! ;)
ααα εχουμε και ποικιλια/:Pτι αλλο να ζητησει κανεις..!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
ααα εχουμε και ποικιλια/:Pτι αλλο να ζητησει κανεις..!!!:)
ναι ναι!! Να ξέρετε πάντως.. το βραδάκι έχει συνήθως καλύτερο φαγητό από το μεσημέρι!! ;)
Επειδή έχει λιγότερο κόσμο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
μπορει κανεις να μου απαντησει ποιο λεωφορειο πρεπει να παρω απο το κτελ ιωαννινων για να φτασω στο πανεπιστημιο??
αα και κατι αλλο σε ποια σταση πρεπει να κατεβω..??
:):worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top