Ποιοί πέρασαν Ιωάννινα;

Anti12

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
χαχα κι εγω αναρωτιομουν..αλλα πιστευω θα υπαρχει γιατι ειδα πολλα μπαρακια κοντα στη λιμνη.
εσυ που περασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
τελικα βρηκα σπιτι, και πραγματικα ειμαι πολυ χαρουμενη...!!:Dειδα και εγω τα κλαμπ που αναφερει η αντιγονη..ειμαι αισιοδοξη,δεν ξερω βεβαια τι θα γινει.!το μονο που με ανυσηχει ειναι ο καιρος εκει.πρεπει να εχει πολυ κρυο και νομιζω οτι βρεχει συνεχεια:worry:.τελοσπαντων...θα δουμε!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anti12

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
βρεχει πολυ συχνα και καμια φορα χιονιζει κιολας(αλλα μονο τα χριστουγεννα)!
ελα μην ανησυχεις,θα ειναι πολυ ωραια;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
΄χαχα..σιγα σιγα αρχιζω να συνειδητοποιω πως τωρα αρχιζει η φοιτητικη ζωη.. τελειααααα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy feet

Νεοφερμένος

Η happy feet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Περασα στο Πανεπιστημιο Ιωαννινων και ψαχνω για συμφοιτητες :)
γειααααα!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΧΟΛΗΗ!!!!!!!!!! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosVou

Νεοφερμένος

Ο PanosVou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
'Eχω ακούσει τα καλύτερα πάντως. :D

Υπάρχει κανάς Γιαννιώτης να μας κατατοπίσει ή μπα? :P

Τι μαγαζιά παίζουν? Κανά rock bar υπάρχει ή κάνω τρελά όνειρα? :P

Για τις συγκοινωνίες εδώ:https://www.uoi.gr/map/urban/main_small.html
Για τις εγγραφές εδώ:https://www.uoi.gr/gr/students/_files/Eggrafes_A_Etwn_Foithtwn-2010.pdf
Για διασκέδαση: Μην βιάζεστε ...θα βρείτε πολλά:P (Μωρέ δεν θα διαβάζετε καθόλου;:eek:)
Το κέντρο έχει παλιά σπίτια.Νεότερα και πιο φθηνά έχει προς τη περιοχή του Νοσοκομείου Χατζηκώστα ( από την άλλη πλευρά της πόλης ), στα Σεισμόπληκτα και στην Ανατολή.Το Νοσοκομείο Χατζηκώστα απέχει πέριπου 3 χιλιόμετρα από το Κέντρο και η Ανατολή άλλα τόσα από την άλλη πλευρά.Το Πανεπιστήμιο απέχει περίπου 5 χιλιόμετρα από το κέντρο και 2 χιλιόμετρα από την Ανατολή.
Θα τα ξαναπούμε... στο Πανεπιστήμιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Και εγω περασα Γιαννενα,πληροφορικη.Γνωμη μου ειναι να προτιμησετε σπιτια που ειναι κοντα στο κεντρο παρα Ανατολη ή Σεισμοπληκτα καθως θελετε αστικο και για το κεντρο αλλα και για το παν/μιο,αλλα γουστα ειναι αυτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofiaaa

Νεοφερμένος

Η σόφη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
οχι ηταν η 4η!
ηθελα ψυχολογια αλλα επρεπε να πεσουν οι βασεις για να περασω στης κρητης.. δεν με πειραζει ομως.!
εσενα?
μια απ τα ιδια κ με εμενα αντιγονη μου! ηθελα ψυχολογια αλλα δεν επεσαν(απεναντιας ανεβηκαν)οι βασεις στην κρητη! θα μαι κ εγω γιαννενα! στο τμημα των νηπιαγωγων! καλη σταδιοδρομια ευχομαι σε ολους!

'Eχω ακούσει τα καλύτερα πάντως. :D

Υπάρχει κανάς Γιαννιώτης να μας κατατοπίσει ή μπα? :P

Τι μαγαζιά παίζουν? Κανά rock bar υπάρχει ή κάνω τρελά όνειρα? :P

τα παντα υπαρχουν! εχω πολλους φιλους κ φιλες που σπουδαζουν εκει! εχει μαγαζια, καφετεριες, μπαρακια για ολα τα γουστα!

Και εγω περασα Γιαννενα,πληροφορικη.Γνωμη μου ειναι να προτιμησετε σπιτια που ειναι κοντα στο κεντρο παρα Ανατολη ή Σεισμοπληκτα καθως θελετε αστικο και για το κεντρο αλλα και για το παν/μιο,αλλα γουστα ειναι αυτα:D

θα συμφωνησω απολυτα!!!!καλη σταδιοδρομια!!!

τελικα βρηκα σπιτι, και πραγματικα ειμαι πολυ χαρουμενη...!!:Dειδα και εγω τα κλαμπ που αναφερει η αντιγονη..ειμαι αισιοδοξη,δεν ξερω βεβαια τι θα γινει.!το μονο που με ανυσηχει ειναι ο καιρος εκει.πρεπει να εχει πολυ κρυο και νομιζω οτι βρεχει συνεχεια:worry:.τελοσπαντων...θα δουμε!!!;)

στα γιαννενα ειδικα μην περιμενετε να δειτε ασπρη μερα! ενημερωθηκα οτι το πλεον χρησιμοτερο αξεσουαρ ειναι η ομπρελαα! ειναι σαν ενα μικρο λονδινο! χιχι! βρεχει πολυ συχνα κ κανει πολυυυυ κρυο! ειδικα αν δεν το εχεις συνηθισει θα ναι δυσκολο τον 1ο καιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
σοφια και εσυ γιαννενα??νηπιαγωγων απ οτι ειδα..πολυ καλα..!;)ειλικρινα θα βρεχει πολυ,για αρχη εχω εξοπλιστει με αρκετες ομπρελες[ για να αλλαζουμε κιολασ,μην κυκλοφορουμε με τις ιδιες]χαχα:P
παρ ολα αυτα εχω να δηλωσω πως τα σπιτια μεσα στο κεντρο ειναι παρα πολυ παλια και εγω εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αξιολογο γι αυτο και προτιμησα σεισμοπληκτα..!!
εσυ σοφια που νοικιασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
σοφια και εσυ γιαννενα??νηπιαγωγων απ οτι ειδα..πολυ καλα..!;)ειλικρινα θα βρεχει πολυ,για αρχη εχω εξοπλιστει με αρκετες ομπρελες[ για να αλλαζουμε κιολασ,μην κυκλοφορουμε με τις ιδιες]χαχα:P
παρ ολα αυτα εχω να δηλωσω πως τα σπιτια μεσα στο κεντρο ειναι παρα πολυ παλια και εγω εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι αξιολογο γι αυτο και προτιμησα σεισμοπληκτα..!!
εσυ σοφια που νοικιασες??
Κέντρο δεν το προτείνω ούτε κι εγώ. Όσα είχα δεί,ήταν πολύ κάτω του μετρίου και γενικότερα πάρα πολύ παλιά ρε παιδί μου.
Δεν μου άρεσαν καθόλου. =/

Κι εγώ νοίκιασα στα Σεισμόπληκτα πάντως και είμαι μια χαρά ευχαριστημένη.

Καλά τόσο πολύ βρέχει ρε σείς? Γουστάρωω. :redface:


EDIT: Πόσα θέματα υπάρχουν για τη φοιτητική ζωή στα Γιάννενα? :confused: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πρέπει να ναι φοβερά στα Γιάννενα αν σκεφτεί κανείς την υγρασία που έχει συν το ότι είναι σε υψόμετρο:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Μια χαρά είναι. Αν σας αρέσει και η βροχή θα περάσετε καλά!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lazos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lazos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
elena αλλο τιποτα απο ροκαδικα!
γεματα ειμαστε, δυστυχως :S :P
χα χα
αν θες πληροφοριες στειλε p.m
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sanji05

Νεοφερμένος

Ο sanji05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Mήπως ξέρει κανείς τίποτα για τις εστίες?Είναι καλές?Όποιος ξέρει κάτι,ας μου πει..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marie!!!!

Νεοφερμένος

Η marie!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεια σας!! και εγω ερχομαι γιαννενα !!! να κανω μια ερωτηση .. οι εγγραφες γινονται αλφαβητικα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
PHP:
Γειά σας παιδιά!Mήπως ξέρει κανείς τίποτα για τις εστίες?Είναι καλές?Όποιος ξέρει κάτι,ας μου πει..!:)

το μονο που ξερω για τις εστιες ειναι οτι μπορουν να τρωνε ολοι με το φοιτητικο πασο,οσο για την ποιοτητα του φαγητου και της στεγασης δεν γνωριζω..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sanji05

Νεοφερμένος

Ο sanji05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...Κανεις αλλος για τα δωμάτια?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anti12

Νεοφερμένος

Η Αντιγόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
χαιρομαι που βρεθηκαν πολλοι ξαφνικα! κι εγω εχω προβληματιστει με τις εγγραφες. ξερετε αν ισχυει το 13-30?
περασε κανενας αλλος ΦΠΨ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sanji05

Νεοφερμένος

Ο sanji05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μπορεις να μπεις στο site της σχολής σου και να δεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hliolousth

Νεοφερμένος

Η Hliolousth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θρακομακεδόνες (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
λοιπον πηρα σημερα τηλεφωνο και μετα απο πολλες προσπαθειες μου απαντησαν..τελικα οι εγγραφες θα γινουν απο τις 13-30 σεμπτεβριου και ο καθενας μπορει να παει οποιαδηποτε απο αυτες τις μερες με τα απαραιτητα δικαιολογητικα για να εγγραφει..!! εμαθα επισης οτι απο φετος δεν υποχρεουμαστε να κανουμε ιατρικες εξετασεις..
αν ξερει καποιος κατι αλλο παρακαλω ασ ενημερωσει,,..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top