Ποιοί θα είναι και πάλι στις Πανελλαδικές του 2010;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Παιδιά αυτο τοθ εμα το ανοιξα για να μιλησουν τα παιδια τα οποια δεν τα πηγαν και τοσο καλα και θα ξαναδωσουν του χρονου...!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμενα μου περναει φευγαλεα απ' το μυαλο να δωσω και 3η. :xixi: :P

Αλλα σκεφτομαι οτι με το ζορι αντεξα 2η. Σιγα μην αντεξω να ξαναματαδωσω. Οποτε καλα ειμαστε κι ετσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Εγώ θα δώσω του χρόνου αν και δεν ανήκω σε αυτούς που έδωσαν φέτος:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ασχετο. Την 3η (συνεχη) φορα μετρανε οι προφορικοι; Γιατι αν δεν μετρανε θα το σκεφτω πιο σοβαρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ασχετο. Την 3η (συνεχη) φορα μετρανε οι προφορικοι; Γιατι αν δεν μετρανε θα το σκεφτω πιο σοβαρα. :P

Αν η 3η φορά είναι ο 2ος χρόνος ως απόφοιτος μετράνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι νομιζω τη τριτη φορα μετρανε παλι οι προφορικοι αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρη. Σκεφτομαι σοβαρα να δωσω κ εγω 3η χρονια πανελλαδικες αλλα δεν ξερω αν θα αντεξω..Αλλα θελω πολυ γιατι ξερω πως μπορω και καλυτερα...πολυ δυσκολη αποφαση..........:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μπα, εγω μετα απ' αυτο που εμαθα για τους προφορικους δεν το σκεφτομαι. :P

Μου ειναι καπως δυσκολο να χωνεψω οτι εχασα μορια απο προφορικους και απο βλακειες (στη Βιολογια πχ ξεχασα ερωτημα, ο ορισμος της αυτοκτονιας). Γιατι με τις γνωσεις που ειχα μπορουσα πολυ παραπανω, κι αυτο με τρελαινει.

Ε καποια στιγμη θα το χωνεψω, που θα παει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
αφου ξες οτι θα τα πας καλυτερα!!!δοκιμασε!!!! βεβαια δεν εχω την πειρα που εχετε εσεις γτ ειμαι μικροτερος αλλα... αφου το λες και μονη σου οτι θα τα πας καλυτερα και οτι μπορεις!!!ΔΟΚΙΜΑΣΕ!!!!!!!!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
κι εγω σκεφτομαι να ξαναδωσω 2η φορα...δεν ειμαι κ πολυ ικανοποιημενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
chris δεν περνας εκει που θελεις;

Υ.Γ. 'Η μηπως δεν ξερεις που θελεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwmik

Νεοφερμένος

Ο antwmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδία αν δεν περάσατε εκεί που σας αρέσει ξαναδώστε γιατί αν πάτε σε μια σχολή για να πείτε πως πήγατε δεν θα έχει ενδιαφέρον και θα ζοριστείτε να πάρετε πτυχίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω chis_90 δεν χανω μονο λιγα μορια απο τους προφορικους αλλα παρα πολλα. Να φανταστεις ο μεγαλυτερος στα προφορικα ηταν 18,5 και ο μικροτερος 15...καποιοι καθηγητες εχουν πραγματικα προβλημα...δεν μπορουν να καταλαβουν πως με αυτο που κανουν στερουν το μελλον κ το ονειρο καποιου παιδιου..Ναι το ονειρο δεν ειμαι υπερβολικη γιατι εγω για 30 μορια χανω μια σχολη που μου αρεσει απο πολυ πολυ μικρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ποια σχολη bam bam??(αν επιτρεπεται!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ποια σχολη bam bam??(αν επιτρεπεται!!)
κοιτα πρωτη μου επιλογη θα ηταν το νηπιαγωγων γιατι εχει επαγγελματικη αποκατασταση κ φετος ειπα να βαλλω για στοχο το νηπιαγωγων που τελικα δε το ποιανω με τιποτα. Η σχολη που ηθελα παντα να περασω ηταν η φυσικοθεραπεια..μπορει να το θελω κ απο δευτερα δημοτικου πραγματικα..δε κοροιδευω..ειχε συμβει κατι σε ενα μελος της οικογενειας μου κ εβλεπα συνεχεια εναν φυσικοθεραπευτη στο σπιτι μας κ απο τοτε το αγαπησα πολυ κ ας ημουνα ακομα νιανιαρο( να φανταστεις μεχρι εκτη δημοτικου ελεγα οτι θελω να γινω μασερ...:lol::lol: ΡΕΖΙΛΙ..)
αλλα τεσπα ουτε αυτο το πιανω φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
chris δεν περνας εκει που θελεις;

Υ.Γ. 'Η μηπως δεν ξερεις που θελεις;:P
Πανω-κατω ξερω (και το πιανω). Απλα ειμαι σκασμενος γιατι εχασα μορια απο βλακειες. Εγωισμος εν ολιγοις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Παιδιά μάλλο κι εγώ θα ανήκω σε αυτόν τον "κατάλογο" από αυτούς που θα ξαναδώσουν. Δεν τα πήγα όπως τα ήθελα και τα έχω βάλει πολύ άσχημα με τον εαυτό μου. Λογικό γιατί ενώ όλ τη χρονιά διάβαζα μετά τον Μάρτιο μπούχτισα, αγανάκτησα...με έπιασε η στενοκεφαλιά μου;...Πείτε το βλάκεία...ό,τι και αν ΄ταν αυτό μετά τον Μάρτιο άρχιζα να κουράζομαι και εν τέλει αν τα παρατάω...

Είχα απογοητευτεί πλήρως από τις επιδόσεις μου και οι προσπάθειες μερικές οφρές ήταν άκαρπες. όπως και να ΄χει το όνειρό μυο είναι να αποφοιτήσω από έα καλό τμήμα οικονομικών και διοιήκησης επιχειρήσεων.

Εύχομαι να το πραγματοποιήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirovlaxos

Νεοφερμένος

Ο Μανώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μενεμένης (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
και γώ το σκέφτομαι σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
παιδια εγω δν 3ερω τ να κανω....περναω στ τει χαλκιδας(αυτοματισμου,μηχανολογιας,ηλεκτρισμου)...αν πεσουν 200 μορια η αν δν ανεβουν πολυ...(αλη8εια τ νομιζετε οτ 8α κανουν αυτεσ οι σχολεσ??)αλλα οι γονεισ μου μ πριζουν να 3αναδωσω...κ δν 8ελουν να παω σε τει...τ 3ερω πως αν 3αναδωσω 8α τ παω καλυτερα...αλλα δεν τν αντεχω κ αλλη χρονια...
καμια βοη8εια κανενασ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Παιδιά μάλλο κι εγώ θα ανήκω σε αυτόν τον "κατάλογο" από αυτούς που θα ξαναδώσουν. Δεν τα πήγα όπως τα ήθελα και τα έχω βάλει πολύ άσχημα με τον εαυτό μου. Λογικό γιατί ενώ όλ τη χρονιά διάβαζα μετά τον Μάρτιο μπούχτισα, αγανάκτησα...με έπιασε η στενοκεφαλιά μου;...Πείτε το βλάκεία...ό,τι και αν ΄ταν αυτό μετά τον Μάρτιο άρχιζα να κουράζομαι και εν τέλει αν τα παρατάω...

Είχα απογοητευτεί πλήρως από τις επιδόσεις μου και οι προσπάθειες μερικές οφρές ήταν άκαρπες. όπως και να ΄χει το όνειρό μυο είναι να αποφοιτήσω από έα καλό τμήμα οικονομικών και διοιήκησης επιχειρήσεων.

Εύχομαι να το πραγματοποιήσω!
γιατι πως τα πηγες φετος? δε πιανεις καμια σχολη? Η αδελφη μου ειναι οικονομικο κ της αρεσει παρα παρα πολυ αλλα ειναι δυσκολουτσικη αρκετα σαν σχολη. Σου ευχομαι πραγματικα να φτασεις το ονειρο σου απο φετος κ να μη χρειαστει να ξανα δωσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pythagoras

Νεοφερμένος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αααα...και κατι ολιγον βλακωδησ...¨πως φτιαχνουμε δικο μασ 8εμα??:P:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top