Ποιες μάρκες επιλέγετε για αθλητικά παπούτσια;

Ποιες μάρκες επιλέγετε για αθλητικά παπούτσια;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
  • ADIDAS

  • NIKE

  • PUMA

  • DIADORA

  • ASICS

  • SCOTT

  • MIZUNO

  • UMBRO

  • REEBOK

  • UNDER ARMOUR

  • CONVERSE

  • SALOMON

  • COLUMBIA

  • FILA

  • LOTTO

  • LA SPORTIVA

  • NEW BALANCE

  • THE NORTH FACE

  • Άλλη

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποια μάρκα επιλέγετε για αθλητικά παπούτσια;
Προσωπικά συνήθως πάω σε Nike ή Scott(εισάγονται απ'την εταιρία Μανιατόπουλος στην Πάτρα και πωλούνται στα ποδηλατάδικα, είναι εξαιρετικά αν κ λίγο ακριβά εδώ https://www.scott-sports.com/global/en/products/running-shoes τα μοντέλα της εταιρίας).
Από ένδυση παίρνω συνήθως Adidas ή κάποιο Puma, έχω πάρει και Scott.
Το θέμα μας εδώ είναι όμως τα ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ. Εσείς ποιες επιλέγετε;
Ψηφίστε όσες αγοράζετε δλδ πάνω από μία.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
τα asics~ απιστευτα ανετα και για τρεξιμο και για απλο περπατημα ^^ πανω σε καποιο σπορ η αληθεια ειναι δν τα χω δοκιμασει ομως :Ρ
 

Guest 523993

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψηφίστε, κάθε ψήφος μετράει... να δούμε τις τάσεις της αγοράς.
Μπορείτε να ψηφίσετε περισσότερες από μία μάρκες, άλλωστε όλοι έχουμε διάφορες..
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Εγώ συνήθως παίρνω Nike, αλλά το τελευταίο παπούτσι που αγόρασα ήταν New Balance και όντως το balance του είναι τέλειο
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,813 μηνύματα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Στο λύκειο έπαιρνα Nike. Από τότε που ανακάλυψα το πόσο άνετα, σύγχρονα και μαλακά είναι τα Adidas (παίρνω κυρίως την Alphabounce σειρά αλλά θέλω να δοκιμάσω και την ακριβή Ultraboost), έχω μείνει σε Adidas :)
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Παιδιά πήρα τα ultraboost 22, δυστυχώς στη θέση που άλλα παπούτσια έχουν γλώσσα, με σφίγγει πολύ.
Γέμισα το κάθε παπούτσι με:
α) 1 μπουκαλάκι Axe
β) ένα μπουκάλι νερό
γ) ένα παλιό χαλασμένο ποντίκι

311334177_1294359348047030_8099846913501900693_n.jpg


Τα έχω ήδη 48 ώρες έτσι. Η βελτίωση μικρή, θα τα αφήσω κάπου 5 μέρες.
Αν καταφέρω και τα στρώσω θα πάρω και την γκρι έκδοση!
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,847 μηνύματα.
Nike air force και air Jordan, απλά τα λατρεύω
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αθλητικά παίρνω πάντα Nike ή Adidas.
Sneakers συνήθως Adidas (stan Smith πχ) ή vans.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,818 μηνύματα.
Εγώ παίρνω Adidas ή Asics αθλητικά κυρίως. Τα sneakers δεν παίρνω επειδή γενικά περπατάω πολύ ώρα και με πονάνε στα πόδια μετά.
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
εγώ συνήθως παίρνω παπούτσια τύπου superstar, άσπρα κλειστά γιατί με βολεύουν αρκετά (αν και στην αρχή ήμουν πολύ σκεπτική), αλλά και για αθλητικά προτιμώ adidas (είναι τα μόνα που έχουν αντέξει χωρίς να διαλυθούν στο δίμηνο).
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Έχω κάτι Nike Air Max μαύρα από το 2017 περίπου και ακόμα φοράω αποκλειστικά αυτά. Έχουν σκιστεί μόνο λίγο στις άκρες, αλλά εύκολα μπορείς να το αγνοήσεις (δεν έχω κυριολεκτικά άλλα παπούτσια :whistle: ).
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Λοιπόν, τα Ultraboost 22 μαύρο που σας έδειξα παραπάνω, με λίγο περπάτημα ανοίξανε και τα έχω λατρέψει! <3

Αύριο περιμένω κούριερ (αν κυκλοφορήσουν τελικά και δε το στρώσει), να παραλάβω κι αυτά:
(το ανοιχτόχρωμο δε θα το βάζω όταν έχει βροχές ή λάσπες ο δρόμος για να μην λερώνει)
GX6643_2_.jpg
GX5460_2_.jpg



Και σε κάνα μήνα θέλω να πάρω κι αυτά και σταματάω!!
Screenshot 2023-02-05 at 21-03-33 bf10a84fe33a47239ec0aecf00e5090d_9366.webp (Εικόνα WEBP 2000...png
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,887 μηνύματα.
Πιο μικρή αγόραζα σνικερ περιπατικο τύπου all star. Αλλά από τότε που έγινα φοιτήτρια απλά ΔΕΝ 😂 (κουράζουν απίστευτα το πόδι).
Ενώ βρίσκω πιο εύκολα παπούτσι από τα adidas, τα nike ομολογώ τα ζευγάρια που έχω είναι αθάνατα.
Έπειτα λατρεύω και δερμάτινες μπότες. Must υπόδημα για χειμώνα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπόν, τα Ultraboost 22 μαύρο που σας έδειξα παραπάνω, με λίγο περπάτημα ανοίξανε και τα έχω λατρέψει! <3

Αύριο περιμένω κούριερ (αν κυκλοφορήσουν τελικά και δε το στρώσει), να παραλάβω κι αυτά:
(το ανοιχτόχρωμο δε θα το βάζω όταν έχει βροχές ή λάσπες ο δρόμος για να μην λερώνει)
View attachment 112835View attachment 112836


Και σε κάνα μήνα θέλω να πάρω κι αυτά και σταματάω!!
View attachment 112837
Άσε scandal, αυτά τα ελαστικά σταθερά κορδόνια της φετινής σεζόν είναι εφιάλτης, ειδικά αν έχεις ψηλή καμάρα...
Πήρα ζευγάρι nike φέτος, το κλασσικό μου νούμερο, και αυτά τα λάστιχα κοντεύουν να μου κόψουν το πόδι🙄, πάρε έξτρα παραδοσιακά κορδόνια να είσαι σίγουρος μήπως χρειαστεί να τα κόψεις αυτά τα λαστιχακια
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Άσε scandal, αυτά τα ελαστικά σταθερά κορδόνια της φετινής σεζόν είναι εφιάλτης, ειδικά αν έχεις ψηλή καμάρα...
Πήρα ζευγάρι nike φέτος, το κλασσικό μου νούμερο, και αυτά τα λάστιχα κοντεύουν να μου κόψουν το πόδι🙄, πάρε έξτρα παραδοσιακά κορδόνια να είσαι σίγουρος μήπως χρειαστεί να τα κόψεις αυτά τα λαστιχακια
Εγώ τους κάνω έναν διπλό κόμπο, ίσα ίσα να μην κρέμονται και λύνονται (δλδ ούτε καν φιογκάκι, ούτως η άλλως δεν είναι μακριά για να γίνεται φιογκάκι).
Τα έχω επίσης χαλαρώσει όσο γίνεται ώστε να μην πιέζουν το πόδι.

Υπάρχει καμία πρόβλεψη από Adidas για high end σειρά (πχ ultraboost) για το '23;
 

art_of_poetry

Νεοφερμένος

Ο art_of_poetry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τα τελευταία χρόνια παίρνω New Balance αλλά ρε παιδί μου τέλειο δέσιμο στο πόδι, από άποψης ποιότητας μηδέν. Τώρα θα πειραματιστω με πιο κυριλέ εταιρίες sneakers
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,809 μηνύματα.
Εγώ έριχνα μια ματιά και στο high end μοντέλο της Asics, το Asics Gel Nimbus 25.
Φαίνονται πολύ βολικά, αλλά ρε παιδί μου, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ. Σαν σαμπρέλα φουσκωμένη και παπούτσι 00s.
1011b547-400-1-600x600.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

art_of_poetry

Νεοφερμένος

Ο art_of_poetry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εγώ κοιτάω αυτά Robinson 71501-145
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ή αυτά Clarks Nature X Two
 

Συνημμένα

  • IMG_20230206_020038.jpg
    IMG_20230206_020038.jpg
    91.3 KB · Εμφανίσεις: 85
  • IMG_20230206_015940.jpg
    IMG_20230206_015940.jpg
    88.5 KB · Εμφανίσεις: 82

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,887 μηνύματα.
Εγώ έριχνα μια ματιά και στο high end μοντέλο της Asics, το Asics Gel Nimbus 25.
Φαίνονται πολύ βολικά, αλλά ρε παιδί μου, ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ. Σαν σαμπρέλα φουσκωμένη και παπούτσι 00s.
View attachment 112844
I swear τέτοια πρέπει να είχε ο τότε έφηβος ξάδερφος μου το 2005 😂😂
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,613 μηνύματα.
Αθλητικα εγω προτιμω ειτε αντιντας ειτε ασικς που ειναι ελαφρια και ανετα.Αλλα σνικερς προτιμω ναικ(air force air max kai air jordan).Πολυ ομορφα παπουτσια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top