Ποιες μάρκες επιλέγετε για αθλητικά παπούτσια;

Ποιες μάρκες επιλέγετε για αθλητικά παπούτσια;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
  • ADIDAS

  • NIKE

  • PUMA

  • DIADORA

  • ASICS

  • SCOTT

  • MIZUNO

  • UMBRO

  • REEBOK

  • UNDER ARMOUR

  • CONVERSE

  • SALOMON

  • COLUMBIA

  • FILA

  • LOTTO

  • LA SPORTIVA

  • NEW BALANCE

  • THE NORTH FACE

  • Άλλη

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

George35

Νεοφερμένος

Ο George35 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μετράει κανένας τα χιλιόμετρα που περπατάει η τρέχει με τα αθλητικά του παπούτσια; Πόσα χιλιόμετρα διανυετε μέχρι να αρχίσει να σας ενοχλει το παπούτσι σας ώστε να αγοράσετε καινούργιο;
Στα δικά μου είχα κάποια nike που τα χρησιμοποιούσα για περπάτημα και μετά από 700χλμ τα πέταξα διότι είχα πρόβλημα στα πόδια. Τα επόμενα που πήρα ήταν Asics και με ενοχλούσαν στα 300 οπότε και τα άλλαξα διότι δεν παλευόταν το περπάτημα.

Έχω ακούσει πολύ καλές γνώμες για adidas boost, ultraboost κτλ.
 

Guest 302501

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετράει κανένας τα χιλιόμετρα που περπατάει η τρέχει με τα αθλητικά του παπούτσια; Πόσα χιλιόμετρα διανυετε μέχρι να αρχίσει να σας ενοχλει το παπούτσι σας ώστε να αγοράσετε καινούργιο;
Στα δικά μου είχα κάποια nike που τα χρησιμοποιούσα για περπάτημα και μετά από 700χλμ τα πέταξα διότι είχα πρόβλημα στα πόδια. Τα επόμενα που πήρα ήταν Asics και με ενοχλούσαν στα 300 οπότε και τα άλλαξα διότι δεν παλευόταν το περπάτημα.

Έχω ακούσει πολύ καλές γνώμες για adidas boost, ultraboost κτλ.

Δεν μετράω χιλιόμετρα, όμως αυτά που κράτησαν τον περισσότερο καιρό για μένα ήταν τα puma
 

art_of_poetry

Νεοφερμένος

Ο art_of_poetry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Φιλοσοφίας & Παιδαγωγικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Συνήθως, τα αλλάζω όταν νιώθω κούραση στο περπάτημα. Αυτό ποικίλλει ανάλογα με τα παπούτσια. Αν και συνήθως νομίζω κοντά στο χρόνο είναι καλός χρόνος για αλλαγή
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,627 μηνύματα.
Abibas
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Τι τραγικό παπούτσι είναι αυτό;
500 ευρώ για παπούτσια για εξωγήινους
Screenshot_20230906_181858_Facebook.jpg
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.
Αποκλείεται αυτό το πράγμα να είναι παπούτσι
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,627 μηνύματα.
Μοιάζει με τα Κινέζικα «παπούτσια του Λωτού» που σχεδιάστηκαν για να μικραίνουν βιαίως το μέγεθος της γυναικείας πατούσας. Ένα βάναυσο κινεζικό έθιμο αιώνων που πλέον έχει, ευτυχώς, εξ αφανισθεί.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.
τα skechers είναι πολύ αναπαυτικά παπούτσια, τέτοια έχω πάρει τώρα
 

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.
Τι τραγικό παπούτσι είναι αυτό;
500 ευρώ για παπούτσια για εξωγήινους
View attachment 121156
Είμαι πολύ ιδιότροπη στα παπούτσια. Δεν με νοιάζει αν κάτι είναι στην μόδα ή αν είναι ακριβό. Αν δεν μου αρέσει δεν το αγοράζω. Πχ. Αρνούμαι να αγοράσω παπούτσια Oxford, δεν μου αρέσουν καθόλου. Αυτό εδώ ανήκει στην κατηγορία και τζάμπα να μου το δώσουν δεν το φοράω.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,846 μηνύματα.
δεν φοράω ποτέ αθλητικά, είμαι του vans και του converse, αλλά αν βάλω τα αγαπημένα μου είναι τα circa, προτιμώ τα skate..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top