Ποια ταινία σας στοίχειωσε για πάντα;

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Το "Alter Ego".


Οχιιιιιιιιιι.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Ακομα γελαω εδωωω.:lol:
Μου εφτιαξες την μερα χου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
"Το Κορακι" ( Το 1ο με τον brandon lee)
"Το Κορακι - η πολη των αγγελων"
"Fightclub" με τους Edward Norton Και Brad Pitt
"American History X" με τον Edward Norton
"Blow" με τον Johnny Depp
"Rounders" με τους Matt Daymon Και Edward Norton

Αλλα παιδια η ταινια που μου αλλαξε την ζωη πραγματικα το " Fightclub". Απλα σε βαζει να σκεφτεις πολλα πραγματα για το ποιος εισαι, τι εισαι, και τι κανεις......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Σιωπή των Αμνών, Hannibal, Rose Red. Όχι οτι με στοίχειωσαν, αλλά ήταν απο τα καλύτερα θρίλερ. Και το Ghost Ship μου φάνηκε πολύ τρομακτικό, ποτέ δε το δα ολόκληρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Βρε ουτε εγω εχω κατσει να τις μετρησω ποτε..:P...το ειπα για να δω την αντιδραση σου..:xixi: Παντως εχω αρκετες..
Θα σου πω καποιες απο αυτες που θυμαμαι απο τα θριλερ..:

"AMERIKAN PSYCHO 2"
''ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ" που πρεπει να ειναι βλακεια..δεν την εχω δει:P
"Η Ένατη Πύλη" με τον Τζονι Ντεπ
" Θεοσταλτος" με τον Ρομπερτ Ντε Νιρο
"Ο ΧΡΗΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ" με τον Ριτσαρντ Γκιρ
" ΤΟ ΚΕΛΙ " με την Τζενιφερ Λοπεζ
" Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗ " με τον Τζονι Ντεπ και την Σαρλιζ Θερον
" ΒΑΘΙΑ ΑΓΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ " ????
" Βλεπω το θανατο σου 1 "
" ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ η πολη των αγγελων "
" ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΗΣ ΟΠΕΡΑΣ "
" the ring " και τα τρια αλλα τα κινεζικα
" dark water " το κινεζικο... που νομιζω πως ειναι καλυτερο απο το αμερικανικο.
" ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ " με ΚΙΑΝΟΥ ΡΙΒΣ , ΚΕΙΤ ΜΠΛΑΝΣΕΤ, ΧΙΛΑΡΙ ΣΟΥΟΝΚ .
" ο μυθος του ακεφαλλου καβαλαρη" με τον Τζονι Ντεπ¨

Οπως βλεπεις δεν εχω σπουδαιες ταινιες :( αλλα ειναι ολες οσες εχω παρει απο εφημεριδες ή και κανα περιοδικο...Αυτα ειναι τα πιο θριλερ που πιστευω πως εχω..δεν νομιζω να ξεχασα καμια...
Και εγω θα ηθελα να εχω πολλα θριλερ για να μπορω να βλεπω..:(:(:'(
Μου εχουν φαει τα μισα λεφτα τα dvdαδικα..:P
Εσυ τι θριλερ εχεις ??? :)[/quote]

Καταρχάς είπα να μην εκδηλωθώ γιατί πηγα να τρελαθώ και περίμενα ότι θα δω καλές και πολλές ταινίες, αλλά με απογοητευσες. Γι' αυτό τώρα αντιδρώ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :mad::mad::mad::mad:

Καλα ρε πλακα κανω δε θυμωνω ευκολα με γυναίκες....;);););)

Λοιπόν εγώ έχω:
ΣΕ DVD:
Το "Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι (2003)"
"Το χάρισμα"
"The ring" (το πρώτο το γιαπωνέζικο "Ringu" δηλαδή)
"Η προφητεία" (με Christopher Walken, Elias Koteas, Virginia Madsen)
"Σε βλέπω" (Τις τρεις πρώτες και ένα μικρό βιντεάκι της που είχαν στείλει οι συντελεστές σε εταιρείες για να δεχτούν να το γυρίσουν)
"Η κατάρα 1 και 3" (Η αμερικάνικη εννοώ)
"Ψυχώ" του 1960
"Ο χρησμός της πεταλούδας"
"28 εβδομάσες μετά"
"Disturbia"
"Resident evil 2: Η αποκάλυψη"
"Βασικό ένστικτο"
"Hannibal: Η αρχή"
Σε VHS:
"Χαμένοι στον ωκεανό" (Το σίκουελ του "Άγριος ωκεανός")
"Βλέπω το θάνατό σου νο. 3"
"28 μέρες μετά"

Μετά έχω και άλλες ταινίες σε dvd κωμωδίες, περιπέτειες και ......
Αισθησιακές!;);)
Α οι ταινίες με μαύρο δεν ξέρω τι θα κάνεις, αλλά όταν έρθεις στα Γιάνενα θα τις φέρεις θα επικοινωνήσεις μαζί μου και θα τις δώσεις:D:D:P

Το "Βαθιά άγρια θάλασσα" τι πραγματεύεται; Καλά αν βαριέσαι πες μου τον πρωτότυπο τίτλο και εγώ θα καταλάβω.

Υ.Γ. Περίμενα να έχεις πιο σκληρά θρίλερ. Λεγοντας μου οτι εχεις και παλιες ο νους πηγε στο "Ο εξορκιστής", "Παρακευή και 13", "Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες", το "Scream" και άλλα τετοια. Δεν πειραζει όμως......:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Σε ποιον το λες Σωκρατη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Στη BAM BAM ΛΈΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Βρε ουτε εγω εχω κατσει να τις μετρησω ποτε..:P...το ειπα για να δω την αντιδραση σου..:xixi: Παντως εχω αρκετες..
Θα σου πω καποιες απο αυτες που θυμαμαι απο τα θριλερ..:

"AMERIKAN PSYCHO 2"
''ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ" που πρεπει να ειναι βλακεια..δεν την εχω δει:P
"Η Ένατη Πύλη" με τον Τζονι Ντεπ
" Θεοσταλτος" με τον Ρομπερτ Ντε Νιρο
"Ο ΧΡΗΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ" με τον Ριτσαρντ Γκιρ
" ΤΟ ΚΕΛΙ " με την Τζενιφερ Λοπεζ
" Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗ " με τον Τζονι Ντεπ και την Σαρλιζ Θερον
" ΒΑΘΙΑ ΑΓΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ " ????
" Βλεπω το θανατο σου 1 "
" ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ η πολη των αγγελων "
" ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΗΣ ΟΠΕΡΑΣ "
" the ring " και τα τρια αλλα τα κινεζικα
" dark water " το κινεζικο... που νομιζω πως ειναι καλυτερο απο το αμερικανικο.
" ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ " με ΚΙΑΝΟΥ ΡΙΒΣ , ΚΕΙΤ ΜΠΛΑΝΣΕΤ, ΧΙΛΑΡΙ ΣΟΥΟΝΚ .
" ο μυθος του ακεφαλλου καβαλαρη" με τον Τζονι Ντεπ¨

Οπως βλεπεις δεν εχω σπουδαιες ταινιες :( αλλα ειναι ολες οσες εχω παρει απο εφημεριδες ή και κανα περιοδικο...Αυτα ειναι τα πιο θριλερ που πιστευω πως εχω..δεν νομιζω να ξεχασα καμια...
Και εγω θα ηθελα να εχω πολλα θριλερ για να μπορω να βλεπω..:(:(:'(
Μου εχουν φαει τα μισα λεφτα τα dvdαδικα..:P
Εσυ τι θριλερ εχεις ??? :)

Καταρχάς είπα να μην εκδηλωθώ γιατί πηγα να τρελαθώ και περίμενα ότι θα δω καλές και πολλές ταινίες, αλλά με απογοητευσες. Γι' αυτό τώρα αντιδρώ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :mad::mad::mad::mad:

Καλα ρε πλακα κανω δε θυμωνω ευκολα με γυναίκες....;);););)

Λοιπόν εγώ έχω:
ΣΕ DVD:
Το "Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι (2003)"
"Το χάρισμα"
"The ring" (το πρώτο το γιαπωνέζικο "Ringu" δηλαδή)
"Η προφητεία" (με Christopher Walken, Elias Koteas, Virginia Madsen)
"Σε βλέπω" (Τις τρεις πρώτες και ένα μικρό βιντεάκι της που είχαν στείλει οι συντελεστές σε εταιρείες για να δεχτούν να το γυρίσουν)
"Η κατάρα 1 και 3" (Η αμερικάνικη εννοώ)
"Ψυχώ" του 1960
"Ο χρησμός της πεταλούδας"
"28 εβδομάσες μετά"
"Disturbia"
"Resident evil 2: Η αποκάλυψη"
"Βασικό ένστικτο"
"Hannibal: Η αρχή"
Σε VHS:
"Χαμένοι στον ωκεανό" (Το σίκουελ του "Άγριος ωκεανός")
"Βλέπω το θάνατό σου νο. 3"
"28 μέρες μετά"

Μετά έχω και άλλες ταινίες σε dvd κωμωδίες, περιπέτειες και ......
Αισθησιακές!;);)
Α οι ταινίες με μαύρο δεν ξέρω τι θα κάνεις, αλλά όταν έρθεις στα Γιάνενα θα τις φέρεις θα επικοινωνήσεις μαζί μου και θα τις δώσεις:D:D:P

Το "Βαθιά άγρια θάλασσα" τι πραγματεύεται; Καλά αν βαριέσαι πες μου τον πρωτότυπο τίτλο και εγώ θα καταλάβω.

Υ.Γ. Περίμενα να έχεις πιο σκληρά θρίλερ. Λεγοντας μου οτι εχεις και παλιες ο νους πηγε στο "Ο εξορκιστής", "Παρακευή και 13", "Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες", το "Scream" και άλλα τετοια. Δεν πειραζει όμως......:P:P[/quote]





:lol::lol: με εκανες πραγματικα και γελασα μεσημεριατικα..
Λοιπον...συγνωμη που σε απογοητευσα...:sorry: ουτε εγω ειμαι περηφανη για τις ταινιες που εχω αν και συνεφιλ..:(

Δεν εχω δει τον εφιαλτη στον δρομο με τις λευκες ακομα:'(:'(:'(την εχω ψαξει παντου αυτη την ταινια...:'(

Λοιπον οκ;) θα τα βολεψουμε με τις ταινιες που θελεις..Και εγω θελω αυτες που σου τσεκαρα με εντονο μαυρο...:zilia::zilia: σχεδον ολες ειναι...
Μακαρι να τις ειχα αυτες που λες. Και εγω τρελενομαι για το "scream"..
Και εγω εχω και αλλες βρε..;)απο ολα...(δεν φταιω οι εφημεριδες τις ειχαν:who::who:)

Εχω να προσθεσω αλλες δυο ταινιες..
" HANNIBAL Η ΑΡΧΗ "
" UNDERWOLD η εξελιξη "
...:Pδεν θυμαμαι αλλη τωρα...

Λοιπον "ΒΑΘΙΑ ΑΓΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ " ειναι ταινια..αυτος ειναι ο τιτλος...
Περιληψη...:
.........................μμμμ ...:Dμολις ειδα πως δεν εχει
παντως ειναι με καρχαριες... καλυτερο απο πολλα αλλα με καρχαριες....


Συγνωμη και παλι για την απογοητευση...:sorry::sorry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Bαλε και καμια παραθεση. Που να το καταλαβουμε...:P

Είχα βάλει αλλα σβηστηκε σορρυ
-----------------------------------------
Καταρχάς είπα να μην εκδηλωθώ γιατί πηγα να τρελαθώ και περίμενα ότι θα δω καλές και πολλές ταινίες, αλλά με απογοητευσες. Γι' αυτό τώρα αντιδρώ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :mad::mad::mad::mad:

Καλα ρε πλακα κανω δε θυμωνω ευκολα με γυναίκες....;);););)

Λοιπόν εγώ έχω:
ΣΕ DVD:
Το "Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι (2003)"
"Το χάρισμα"
"The ring" (το πρώτο το γιαπωνέζικο "Ringu" δηλαδή)
"Η προφητεία" (με Christopher Walken, Elias Koteas, Virginia Madsen)
"Σε βλέπω" (Τις τρεις πρώτες και ένα μικρό βιντεάκι της που είχαν στείλει οι συντελεστές σε εταιρείες για να δεχτούν να το γυρίσουν)
"Η κατάρα 1 και 3" (Η αμερικάνικη εννοώ)
"Ψυχώ" του 1960
"Ο χρησμός της πεταλούδας"
"28 εβδομάσες μετά"
"Disturbia"
"Resident evil 2: Η αποκάλυψη"
"Βασικό ένστικτο"
"Hannibal: Η αρχή"
Σε VHS:
"Χαμένοι στον ωκεανό" (Το σίκουελ του "Άγριος ωκεανός")
"Βλέπω το θάνατό σου νο. 3"
"28 μέρες μετά"

Μετά έχω και άλλες ταινίες σε dvd κωμωδίες, περιπέτειες και ......
Αισθησιακές!;);)
Α οι ταινίες με μαύρο δεν ξέρω τι θα κάνεις, αλλά όταν έρθεις στα Γιάνενα θα τις φέρεις θα επικοινωνήσεις μαζί μου και θα τις δώσεις:D:D:P

Το "Βαθιά άγρια θάλασσα" τι πραγματεύεται; Καλά αν βαριέσαι πες μου τον πρωτότυπο τίτλο και εγώ θα καταλάβω.

Υ.Γ. Περίμενα να έχεις πιο σκληρά θρίλερ. Λεγοντας μου οτι εχεις και παλιες ο νους πηγε στο "Ο εξορκιστής", "Παρακευή και 13", "Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες", το "Scream" και άλλα τετοια. Δεν πειραζει όμως......:P:P





:lol::lol: με εκανες πραγματικα και γελασα μεσημεριατικα..
Λοιπον...συγνωμη που σε απογοητευσα...:sorry: ουτε εγω ειμαι περηφανη για τις ταινιες που εχω αν και συνεφιλ..:(

Δεν εχω δει τον εφιαλτη στον δρομο με τις λευκες ακομα:'(:'(:'(την εχω ψαξει παντου αυτη την ταινια...:'(

Λοιπον οκ;) θα τα βολεψουμε με τις ταινιες που θελεις..Και εγω θελω αυτες που σου τσεκαρα με εντονο μαυρο...:zilia::zilia: σχεδον ολες ειναι...
Μακαρι να τις ειχα αυτες που λες. Και εγω τρελενομαι για το "scream"..
Και εγω εχω και αλλες βρε..;)απο ολα...(δεν φταιω οι εφημεριδες τις ειχαν:who::who:)

Εχω να προσθεσω αλλες δυο ταινιες..
" HANNIBAL Η ΑΡΧΗ "
" UNDERWOLD η εξελιξη "
...:Pδεν θυμαμαι αλλη τωρα...

Λοιπον "ΒΑΘΙΑ ΑΓΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ " ειναι ταινια..αυτος ειναι ο τιτλος...
Περιληψη...:
.........................μμμμ ...:Dμολις ειδα πως δεν εχει
παντως ειναι με καρχαριες... καλυτερο απο πολλα αλλα με καρχαριες....


Συγνωμη και παλι για την απογοητευση...:sorry::sorry:[/quote]

Οκ αλλα γιατι γέλασες?? Ναι πως το λενε στα αγγλικα θελω να μάθω.
Πότε ερχεσαι Γιαννενα?
Μη στενοχωριέσαι ρε τίποτα:P:P
-----------------------------------------
Α και Bam bam θέλω να δω και τα άλλα είδη που έχεις;););)
Υ.Γ. Πώς σε λένε;
Υ.Γ. 2 Ελπίζω όλες τις ταινίες να τις εχεις μαζί....:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Battle royal 2, τοσο αναπαρια σε μια ταινια μπορει να σε κανει να χασεις της αισθησεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikola Tesla

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Battle royal 2, τοσο αναπαρια σε μια ταινια μπορει να σε κανει να χασεις της αισθησεις σου.
ρε Γιωργο ειδα μονο το traler και me επιασαν τα γελια :lol: ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Είχα βάλει αλλα σβηστηκε σορρυ
-----------------------------------------






:lol::lol: με εκανες πραγματικα και γελασα μεσημεριατικα..
Λοιπον...συγνωμη που σε απογοητευσα...:sorry: ουτε εγω ειμαι περηφανη για τις ταινιες που εχω αν και συνεφιλ..:(

Δεν εχω δει τον εφιαλτη στον δρομο με τις λευκες ακομα:'(:'(:'(την εχω ψαξει παντου αυτη την ταινια...:'(

Λοιπον οκ;) θα τα βολεψουμε με τις ταινιες που θελεις..Και εγω θελω αυτες που σου τσεκαρα με εντονο μαυρο...:zilia::zilia: σχεδον ολες ειναι...
Μακαρι να τις ειχα αυτες που λες. Και εγω τρελενομαι για το "scream"..
Και εγω εχω και αλλες βρε..;)απο ολα...(δεν φταιω οι εφημεριδες τις ειχαν:who::who:)

Εχω να προσθεσω αλλες δυο ταινιες..
" HANNIBAL Η ΑΡΧΗ "
" UNDERWOLD η εξελιξη "
...:Pδεν θυμαμαι αλλη τωρα...

Λοιπον "ΒΑΘΙΑ ΑΓΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ " ειναι ταινια..αυτος ειναι ο τιτλος...
Περιληψη...:
.........................μμμμ ...:Dμολις ειδα πως δεν εχει
παντως ειναι με καρχαριες... καλυτερο απο πολλα αλλα με καρχαριες....


Συγνωμη και παλι για την απογοητευση...:sorry::sorry:

Οκ αλλα γιατι γέλασες?? Ναι πως το λενε στα αγγλικα θελω να μάθω.
Πότε ερχεσαι Γιαννενα?
Μη στενοχωριέσαι ρε τίποτα:P:P
-----------------------------------------
Α και Bam bam θέλω να δω και τα άλλα είδη που έχεις;););)
Υ.Γ. Πώς σε λένε;
Υ.Γ. 2 Ελπίζω όλες τις ταινίες να τις εχεις μαζί....:jumpy::jumpy:[/quote]


Γελασα γιατι στην αρχη το επαιζες αγριος και μετα ηρεμησες...:xixi::xixi::xixi:
Γιαννενα θα ερθω οταν μου στειλουν την διαγραφη απο την αλλη σχολη.
οκ..δεν στενοχωριεμαι..
Οκ.. θα σου πω αλλη στιγμη τα αλλα ειδη..
Με λενε Σοφια...:xixi:
Και οχι δεν ειχα σκοπο να τις φερω μαζι μου εννοειτε αλλα αφου τις θες θα τιςκαταχωνιασω και αυτες στην βαλιτσα....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Γελασα γιατι στην αρχη το επαιζες αγριος και μετα ηρεμησες...:xixi::xixi::xixi:
Γιαννενα θα ερθω οταν μου στειλουν την διαγραφη απο την αλλη σχολη.
οκ..δεν στενοχωριεμαι..
Οκ.. θα σου πω αλλη στιγμη τα αλλα ειδη..
Με λενε Σοφια...:xixi:
Και οχι δεν ειχα σκοπο να τις φερω μαζι μου εννοειτε αλλα αφου τις θες θα τιςκαταχωνιασω και αυτες στην βαλιτσα....:P:P
[/quote]

:D:D Ετσι είμαι εγώ........:D
Επίσης επίσημα χαρηκα γιατί τόσες μερες δεν ηξερα το ονομα σου και ήθελα να σε ρωτησω ΕΔΏ ΚΑΙ ΜΈΡΕς.
Α και φετος δεν εδωσες πρωτη φορα ή ηταν δευτερη φορά που εδινες??Επισης εισαι ειλικρινης αλλα τουλαχιστον σε παραδεχομαι που θα τις καταχωνιασεις, αν και εγω αν παιρναγα στο Βόλο θα τις έπαιρνα:P:P
Και τελος ελπίζω να μου στείλεις τα άλλα είδη σε προσωπικό μήνυμα. Καληνύχτα!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:D:D Ετσι είμαι εγώ........:D
Επίσης επίσημα χαρηκα γιατί τόσες μερες δεν ηξερα το ονομα σου και ήθελα να σε ρωτησω ΕΔΏ ΚΑΙ ΜΈΡΕς.
Α και φετος δεν εδωσες πρωτη φορα ή ηταν δευτερη φορά που εδινες??Επισης εισαι ειλικρινης αλλα τουλαχιστον σε παραδεχομαι που θα τις καταχωνιασεις, αν και εγω αν παιρναγα στο Βόλο θα τις έπαιρνα:P:P
Και τελος ελπίζω να μου στείλεις τα άλλα είδη σε προσωπικό μήνυμα. Καληνύχτα!:):):)[/quote]



Ασε τις δικαιολογιες...:fss: Σιγα μην ηθελες να μαθεις το ονομα μου :who:
Και εγω χαρηκα...:xixi::xixi:
Εδινα δευτερη χρονια φετος..:iagree:
Ρε.. εγω νομιζα οταν θα ερθω για την εγγραφη να τις φερω μαζι μου:what: ΓΙα αυτο σου ειπα πως σιγουρα δεν θα τις επαιρνα...
Οταν θα ερθω μονιμα εννοειτε πως θα τις παρω απο εδω...:xixi::xixi:
Αλλα να σε στεναχωρεσω λιγο? :(Ειμαι β εξαμηνο ρε συ. Αρα θα ερθω μετα τα Χριστουγεννα....:(
Οκ.. τις αλλες αυριο με πμ...;)
Αλλα θελω και τις δικες σου...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:D:D
Ασε τις δικαιολογιες...:fss: Σιγα μην ηθελες να μαθεις το ονομα μου :who:
Και εγω χαρηκα...:xixi::xixi:
Εδινα δευτερη χρονια φετος..:iagree:
Ρε.. εγω νομιζα οταν θα ερθω για την εγγραφη να τις φερω μαζι μου:what: ΓΙα αυτο σου ειπα πως σιγουρα δεν θα τις επαιρνα...
Οταν θα ερθω μονιμα εννοειτε πως θα τις παρω απο εδω...:xixi::xixi:
Αλλα να σε στεναχωρεσω λιγο? :(Ειμαι β εξαμηνο ρε συ. Αρα θα ερθω μετα τα Χριστουγεννα....:(
Οκ.. τις αλλες αυριο με πμ...;)
Αλλα θελω και τις δικες σου...:PΕτσι είμαι εγώ........:D
:):):)



[/quote]

Χαχα εγώ εννούσα όταν θα έρθεις μόνιμα.:P:P
Αν μπορείς κ τωρα κανένα πρόβλημα, όπως θες......:P
Α και αλήθεια ήθελα να μάθω το όνομά σου......
Λοιπόν θα στις στείλω όλες σε π.μ. και να μου πεις ποιες θες και φέρε και αγραφα dvd, να τις εχεις μόνιμα.... Τις αυθεντικές δε τις δίνω είναθ συλλογή αυτη και δε χαλιέται. Απλώς το έχω σαν αρχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Χαχα εγώ εννούσα όταν θα έρθεις μόνιμα.:P:P
Αν μπορείς κ τωρα κανένα πρόβλημα, όπως θες......:P
Α και αλήθεια ήθελα να μάθω το όνομά σου......
Λοιπόν θα στις στείλω όλες σε π.μ. και να μου πεις ποιες θες και φέρε και αγραφα dvd, να τις εχεις μόνιμα.... Τις αυθεντικές δε τις δίνω είναθ συλλογή αυτη και δε χαλιέται. Απλώς το έχω σαν αρχή...

:PΚαι καλα κανεις και δεν μου τις δινεις..Μου αρεσει τα dvd μολις τα δω να τα γρατζουναω για να χαλασουν...:D.....ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ...:P:P:P
Καλα κανεις και δεν τα δινεις..Και εγω δεν τις δινω ποτε σε ασχετους που ξερω πως οταν δουν την ταινια θα αφησουν το dvd απο να'νε και θα λερωθει ή θα γρατζουνιστει..Δεν μπορω να τα βλεπ γρατζουνισμενα...:mad:Αλλα εχω μια αδιαφορη για τετοια πραγματα αδελφη και μου εχει χαλασει πολλα....τεσπα..παλι φλυαρω..:xixi:
Εννοειτε πως θα φερω και αγραφα dvd :!::!: Ελπιζω να φτανουν 50...:xixi:
Παντως εχεις τελειες ταινιες...:jumpy:....:xixi:
Θα τις φερω οταν θα ερθω για μονιμα, γιατι δεν θα κατσω μερες τωρα που θα ερθω..:(

Τα χριστουγεννα θα σου κανω surprise...:P
To βραδυ θα σου στειλω και τις δικες μου...:who:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:PΚαι καλα κανεις και δεν μου τις δινεις..Μου αρεσει τα dvd μολις τα δω να τα γρατζουναω για να χαλασουν...:D.....ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ...:P:P:P
Καλα κανεις και δεν τα δινεις..Και εγω δεν τις δινω ποτε σε ασχετους που ξερω πως οταν δουν την ταινια θα αφησουν το dvd απο να'νε και θα λερωθει ή θα γρατζουνιστει..Δεν μπορω να τα βλεπ γρατζουνισμενα...:mad:Αλλα εχω μια αδιαφορη για τετοια πραγματα αδελφη και μου εχει χαλασει πολλα....τεσπα..παλι φλυαρω..:xixi:
Εννοειτε πως θα φερω και αγραφα dvd :!::!: Ελπιζω να φτανουν 50...:xixi:
Παντως εχεις τελειες ταινιες...:jumpy:....:xixi:
Θα τις φερω οταν θα ερθω για μονιμα, γιατι δεν θα κατσω μερες τωρα που θα ερθω..:(

Τα χριστουγεννα θα σου κανω surprise...:P
To βραδυ θα σου στειλω και τις δικες μου...:who:..

Και σε μια στιγμη σε πίστεψα και εγω δεν πίστευα τι διάβαζα. Αν δεν φτανουν θα βαλω κι εγω.... Καλα αυτες τις μερες κι εγω τρεχω δεν μπορω κι εσυ αφου δε θα κατσεις πολλες μερες γιατι να φορτωθεις τόσα πολλα πραγματα. Δεν πειραζει εν αναμονή μεχρρι τα Χριστούγεννα.. Θα δεσω την καρδιά μου πέτρα και θα σε περιμένω....:P:P:P
Λοιπόν περιμένω...........:what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Αντε ρε Σοφία με ξέχασες;;;;;;;
-----------------------------------------
Υ.Γ. Πάντως δε το πιστεύω ότι δεν έχεις δει ποτέ το "Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες" :lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top