Ποια ταινία σας στοίχειωσε για πάντα;

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=V7Oe62FKlac[/ame]
-----------------------------------------
ttp://www.youtube.com/watch?v=OwguD_9K3uQ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
το the it!!!!!δεν εχω δει πιο τρομακτικη ταινια
-----------------------------------------
://www.youtube.com/watch?v=V7Oe62FKlac
:!: αληθεια ειναι τοσο καλο???
Να το παρω δλδ..:xixi:
-----------------------------------------
Ωχ, δηλαδή???:P
Ηταν απιστευτος, μοναδικος, ιδιαιτερος.. Μπορω να ομολογησω πως δυσκολευτικα πολυ να το κανω αναπαρασταση... Γιατι μονο ετσι μπορεις να γελοιοποιησεις κατι που σε τρομαξε για να μη σε τρομαζει πια.. :P

Ηταν φοβερος.. Το ενα ποδι το εσερνε και με το αλλο κουτσενε..
-----------------------------------------
Εμενα δεν με στοιχιωσε κατι..
Μονο φετος ειχα δει το 31ο χιλιομετρο βραδυ και μετα που ηρθα σπιτι να διαβασω δεν μπορουσα γιατι φοβομουν μηπως ερθει κανα μικρο απο πισω μου και με ακουμπησει..
Οποιος το εχει δει ελπιζω να θυμαται την σκηνη στο νοσοκομειο που το αγορακι ειχε ακουμπησει την κοπελα..
Οκ..βλακεια σκηνη και σιγα την ταινια αλλα φοβομουν μην με ακουμπησει τιποτα..:(
Επισης με ειχε στοιχιωσει (μονο στα αυτια) ο ηχος που ακουγεται στην ταινια sillent hill απο εκεινες τις ντουντουκες, συρηνες, δεν ξερω τι ηταν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Γτ μωρε;Μια κουκλα ειναι :p

Ελα ντε...
Επισης με εχει στοιχειωσει μια γρια απο ενα θριλλερ.Οταν μου'ρχεται στο μυαλο μου το βλεμμα της.... αππαπαπαπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
με κακο η καλο τροπο;

Και τα δ'υο
-----------------------------------------
Μια είναι η ταινία που άφησε εποχή και με στοίχειωσε και ακόμα εξακολουθεί να είναι στο μυαλό μου σα μια τραυματική ανάμνηση: Το "Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι (2003)" ("The Texas chainsaw massacre") Δείτε και αποκλίεται να μη σας αφήσει κάτι για την υπόλοιπη ζωή σας. Αφού μετά από τόσα χρόνια (5 περίπου) που το είδα και όταν ετοιμάζομαι για εκδρομή σκέφτομαι μη μου συμβεί αυτό πυ έπαθε και η πενταμελής παρέα (Και το πρωτότυπο δείτε του 1974 εξισου καλό αλλά ποτέ μη τολμησετε να δείτε κάποιο σίκουελ μόνο το ριμέικ και το πρωτοτυπο του 1974 να εχετε κατα νου)

Απίστευτα στοιχειωτική για μενα είναι το "Stephen King's "It"" ("Το ¨Αυτό") ο Pennywise (They all float down here Georgie, all float) Δεκα φορές το χω δει ολόκληρα χώρια πόσες φορές το είδα αποκλειστικά για τις καλύτερες σκηνές και τωρα το ψάχνω για να το βαλω στη ταινιοθηκη μου.

Άλλος ένας είναι και ο Trevor Moorehouse από το "Bloody murder" (απομίμηση του "Friday the 13th" ("Παρασκευή και 13"). Και όμως ο Τρεβορ ειναι πιο τρομακτικος απο τον Jason Voorhees.
-----------------------------------------
Και φυσικά το "Kolobos" ("Λίμνη αίματος") σα ταινία με φρικαρε γιατι ηταν κατι το ξεχωριστο για σπλαττερ.

Απο κει και πέρα μέχρι στιγμής δε βλέπω κάτι πιο τρομακτικό. Οψόμεθα. Μπορεί στο μέλλον να δω κάτι και να ξαναφρικάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Το "It", χαχα... Από τότε που την είδα, παθαίνω κάτι με τους κλόοουν...
και εγω! δεν μπορω να κοιμηθω οταν το θυμαμαι!
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=V7Oe62FKlac
-----------------------------------------
ttp://www.youtube.com/watch?v=OwguD_9K3uQ
τι το βαλλες αυτο ρε! παει ξενυχτησα και σημερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και τα δ'υο
-----------------------------------------
Μια είναι η ταινία που άφησε εποχή και με στοίχειωσε και ακόμα εξακολουθεί να είναι στο μυαλό μου σα μια τραυματική ανάμνηση: Το "Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι (2003)" ("The Texas chainsaw massacre") Δείτε και αποκλίεται να μη σας αφήσει κάτι για την υπόλοιπη ζωή σας. Αφού μετά από τόσα χρόνια (5 περίπου) που το είδα και όταν ετοιμάζομαι για εκδρομή σκέφτομαι μη μου συμβεί αυτό πυ έπαθε και η πενταμελής παρέα (Και το πρωτότυπο δείτε του 1974 εξισου καλό αλλά ποτέ μη τολμησετε να δείτε κάποιο σίκουελ μόνο το ριμέικ και το πρωτοτυπο του 1974 να εχετε κατα νου)

Απίστευτα στοιχειωτική για μενα είναι το "Stephen King's "It"" ("Το ¨Αυτό") ο Pennywise (They all float down here Georgie, all float) Δεκα φορές το χω δει ολόκληρα χώρια πόσες φορές το είδα αποκλειστικά για τις καλύτερες σκηνές και τωρα το ψάχνω για να το βαλω στη ταινιοθηκη μου.

Άλλος ένας είναι και ο Trevor Moorehouse από το "Bloody murder" (απομίμηση του "Friday the 13th" ("Παρασκευή και 13"). Και όμως ο Τρεβορ ειναι πιο τρομακτικος απο τον Jason Voorhees.
-----------------------------------------
Και φυσικά το "Kolobos" ("Λίμνη αίματος") σα ταινία με φρικαρε γιατι ηταν κατι το ξεχωριστο για σπλαττερ.

Απο κει και πέρα μέχρι στιγμής δε βλέπω κάτι πιο τρομακτικό. Οψόμεθα. Μπορεί στο μέλλον να δω κάτι και να ξαναφρικάρω.

ΑΤΣΑ ΑΤΣΑ........ πετυχα λαβρακι..:P
:zilia:
4 χρονια στα Γιαννενα ελπιζω να μου δανεισεις καμια φρικιαστικη, ψυχολογικη ταινια... :D


Καλε το εχω δει και εγω το αυτο... τωρα το θυμηθηκα :wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Παω να δω εγω την Καταρα και μετα θα κατεβασω και το αυτο. Δεν θα κοιμηθω αποψε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eirini15

Νεοφερμένος

Η Eirini15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αγναντερό (Καρδίτσα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αυτα που μου εχουν μεινει περισσοτερο ειναι η κουκλα απο τη νεκρικη σιγη με το σαγονι που πεφτει:P , το παιδακι απο την καταρα επειδη ειναι μικρο, οικονομικο και χωραει παντου :P και η κοπελια με το πλουσιο μαλλι στη μουρη και το κομψο περπατημα :jumpy: ..! Το αυτο δεν το εχω δει , αλλα απο αυτα που διαβασα μονο με παρεα θα το επιχειρησω και μερα μεσημερι :P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
:!: αληθεια ειναι τοσο καλο???
Να το παρω δλδ..:xixi:
-----------------------------------------

Ηταν απιστευτος, μοναδικος, ιδιαιτερος.. Μπορω να ομολογησω πως δυσκολευτικα πολυ να το κανω αναπαρασταση... Γιατι μονο ετσι μπορεις να γελοιοποιησεις κατι που σε τρομαξε για να μη σε τρομαζει πια.. :P

Ηταν φοβερος.. Το ενα ποδι το εσερνε και με το αλλο κουτσενε..
-----------------------------------------
Εμενα δεν με στοιχιωσε κατι..
Μονο φετος ειχα δει το 31ο χιλιομετρο βραδυ και μετα που ηρθα σπιτι να διαβασω δεν μπορουσα γιατι φοβομουν μηπως ερθει κανα μικρο απο πισω μου και με ακουμπησει..
Οποιος το εχει δει ελπιζω να θυμαται την σκηνη στο νοσοκομειο που το αγορακι ειχε ακουμπησει την κοπελα..
Οκ..βλακεια σκηνη και σιγα την ταινια αλλα φοβομουν μην με ακουμπησει τιποτα..:(
Επισης με ειχε στοιχιωσει (μονο στα αυτια) ο ηχος που ακουγεται στην ταινια sillent hill απο εκεινες τις ντουντουκες, συρηνες, δεν ξερω τι ηταν......
Σειρήνες ήταν. Σχετικά με το Silent Hill οφείλω να πω, πως είναι ίσως και η χειρότερη ταινία που έχω δει στη ζωή μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
μη ξεχασω και το poltergaist
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αυτα που μου εχουν μεινει περισσοτερο ειναι η κουκλα απο τη νεκρικη σιγη με το σαγονι που πεφτει:P , το παιδακι απο την καταρα επειδη ειναι μικρο, οικονομικο και χωραει παντου :P και η κοπελια με το πλουσιο μαλλι στη μουρη και το κομψο περπατημα :jumpy: ..! Το αυτο δεν το εχω δει , αλλα απο αυτα που διαβασα μονο με παρεα θα το επιχειρησω και μερα μεσημερι :P...
:!: κομψο ???
Σιγουρα βλεπεις καλα ??? :P
-----------------------------------------
μη ξεχασω και το poltergaist
Τι ειναι παλι αυτο??? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
θα συμφωνησω επισης με μια κοπελα που ειπε για τη σειρηνα απο το silent hill....ανατριχιαστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Το it κι εδώ, που πρέπει να το είχα δει στα 9 μου και πραγματικά από τότε τους μίσησα τους κλόουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Σειρήνες ήταν. Σχετικά με το Silent Hill οφείλω να πω, πως είναι ίσως και η χειρότερη ταινία που έχω δει στη ζωή μου.:P
H χειροτερη ???
Δηλαδη που να δεις πως ειναι και οι χειροτερες..:P
Ειναι μια απλη καλη ταινια κατε με.
-----------------------------------------
θα συμφωνησω επισης με μια κοπελα που ειπε για τη σειρηνα απο το silent hill....ανατριχιαστικο
εγω ημουν αυτη ..:fss:



:!: πραγματι ηταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
η χειρότερη μου ήταν ο λαβύρινθος του πάνα. Μπορεί να μην ήταν τρομακτική με τη συνήθη έννοια του όρου, αλλά ειλικρινά μπορώ να χρησιμοποιήσω τη φράση : "με στοίχειωσε ". Ήταν απλά ένας καλλιτεχνικά δοσμένος τρόμος, με απίστευτα νοήματα και συναισθήματα. Ειλικρινά τρομερή ταινία... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Το it κι εδώ, που πρέπει να το είχα δει στα 9 μου και πραγματικά από τότε τους μίσησα τους κλόουν.

εγω το ειχα δει στα 7 μου και απο τοτε τα εκλανα με τους κλοουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
H χειροτερη ???
Δηλαδη που να δεις πως ειναι και οι χειροτερες..:P
Ειναι μια απλη καλη ταινια κατε με.
-----------------------------------------

εγω ημουν αυτη ..:fss:



:!: πραγματι ηταν..
καλα οκ δεν το θυμομουν εκεινη την ωρα:P...ακομα τη θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Παω να δω εγω την Καταρα και μετα θα κατεβασω και το αυτο. Δεν θα κοιμηθω αποψε.:P



Εεεεμ, τα θέλει κι εσένα ο .....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ελάτε ρε παιδιά, το "It" δεν ήταν και τόσο τρομακτικό. Κι εγώ το είχα δει μικρός αλλά δε μου έμεινε ψυχολογικό. Αφήστε που είναι και από τις αγαπημένες μου τέτοιου είδους!

Πάντως μία μου είχε κόψει το αίμα. Ούτε θυμάμαι ποια ήταν ή πώς λεγόταν αλλά είχε σχέση με κάτι αράχνες που σκότωναν ανθρώπους και μετά πήγαν ένα πτώμα στις ΗΠΑ κι εκεί άνοιξαν το φέρετρο και απελευθερώθηκαν αυτές οι δηλητηριώδεις αράχνες και σκότωναν τον κοσμάκη. Είχα μια φοβία με τις αράχνες για καμιά πενταετία αν και τώρα μου έχει περάσει σε μεγάλο βαθμό μολονότι με ανατριχιάζουν ακόμη κάπως (ο τρόπος που περπατούν...)

Γενικά δεν είμαι ιδιαίτερα φαν του είδους, πού και πού έτσι για να έχει και ποικιλία το πράγμα μπορεί να δω μόνος ή με παρέα καμιά ταινία. Εκείνη την ώρα μπορεί λιγουλάκι να τρομάζω αλλά δε θυμάμαι τίποτα την επομένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω θυμαμαι οταν ειχα δει πρωτη φορα το SAW.
Με το μαξιλαρι ανα χείρας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top