Ποια ταινία σας στοίχειωσε για πάντα;

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
www.youtube.com/watch?v=Fu8GdswN6Xo
-----------------------------------------
πολυ τρομακτικο

Την είχα δει μικρός αυτήν την ταινία και με είχε επηρεάσει αρκετά αυτός ο κλόουν. :'( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
"UP". Ακόμα πονάει η κοιλίτσα μου απ' τα γέλια. "Σκύλοι, σταματήστε!".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouno

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εμένα μου έχουν κάνει εντύπωση και δεν μπορώ να τις βγάλω από το μυαλό μου οι ταινίες:
SAW I, II, III, IV, V (ειδικά το III)
και το REC ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Και σε μια στιγμη σε πίστεψα και εγω δεν πίστευα τι διάβαζα. Αν δεν φτανουν θα βαλω κι εγω.... Καλα αυτες τις μερες κι εγω τρεχω δεν μπορω κι εσυ αφου δε θα κατσεις πολλες μερες γιατι να φορτωθεις τόσα πολλα πραγματα. Δεν πειραζει εν αναμονή μεχρρι τα Χριστούγεννα.. Θα δεσω την καρδιά μου πέτρα και θα σε περιμένω....:P:P:P
Λοιπόν περιμένω...........:what::what:
Αληθεια ποσο σφυχτα την εδεσες? :xixi:
Μην πλησιασεις την λιμνη και πεσεις και εσυ μεσα...:P:P
Σου εστειλα τις μισες..
Τωρα θα σου στειλω και τις υπολοιπες..:D
Σε αυτες που εχω ενα αστερακι σημαινει πως ειναι καλη ταινια.
Καποιες ισως σου φανουνε παραξενες :what: οπως και εμενα.Αλλα δεν πειραζει. Ψαξε στο youtube μηπως και μπορεσεις να τις βρεις.
Καποιες δεν τις εχω δει ουτε εγω αλλα στις εγραψα μηπως και τις ξερεις..
Ισως να μη σου γραψω καποιες γιατι φαινονται χαλια οπως τις εχω διαβασει απο πισω..
Σου εγραψα και 3 παιζικουλια:zilia:
-----------------------------------------
Αντε ρε Σοφία με ξέχασες;;;;;;;
-----------------------------------------
Υ.Γ. Πάντως δε το πιστεύω ότι δεν έχεις δει ποτέ το "Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες" :lol::lol::lol::lol::lol:
:zilia: Δεν φταιω εγω..
Ο Μορφεας δεν με πολυ αφηνει να φυγω απο κοντα του..:inlove:
Παντως στις εστειλα με καθηστερηση μιας μερας, καλα ειμαστε..;)

:'(:'(Ρε Σωκρατη δεν την εχω βρει πουθενα την ταινια...
Θα γηρισω ολα τα Γιαννενα για να την βρω..(:who:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Αληθεια ποσο σφυχτα την εδεσες? :xixi:
Μην πλησιασεις την λιμνη και πεσεις και εσυ μεσα...:P:P
Σου εστειλα τις μισες..
Τωρα θα σου στειλω και τις υπολοιπες..:D
Σε αυτες που εχω ενα αστερακι σημαινει πως ειναι καλη ταινια.
Καποιες ισως σου φανουνε παραξενες :what: οπως και εμενα.Αλλα δεν πειραζει. Ψαξε στο youtube μηπως και μπορεσεις να τις βρεις.
Καποιες δεν τις εχω δει ουτε εγω αλλα στις εγραψα μηπως και τις ξερεις..
Ισως να μη σου γραψω καποιες γιατι φαινονται χαλια οπως τις εχω διαβασει απο πισω..
Σου εγραψα και 3 παιζικουλια:zilia:
-----------------------------------------

:zilia: Δεν φταιω εγω..
Ο Μορφεας δεν με πολυ αφηνει να φυγω απο κοντα του..:inlove:
Παντως στις εστειλα με καθηστερηση μιας μερας, καλα ειμαστε..;)

:'(:'(Ρε Σωκρατη δεν την εχω βρει πουθενα την ταινια...
Θα γηρισω ολα τα Γιαννενα για να την βρω..(:who:)

Μωρε γραψε που ξερεις μπορει και να μου αρεσουν. Πάντως πολλες ειτε τις εχω ειτε καποτε τις εχω δει. Ευχαριστω και για το αστερακι..... Αν και μια ζωη με ταινιες ξερω τι ειναι καλό και τι όχι..:P
Εγω τον Εφιάλτη τον ειχα σε βιντεοκασετα πριν χρονια......... μπορει ν το ξαναποκτησω καποια στιγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μωρε γραψε που ξερεις μπορει και να μου αρεσουν. Πάντως πολλες ειτε τις εχω ειτε καποτε τις εχω δει. Ευχαριστω και για το αστερακι..... Αν και μια ζωη με ταινιες ξερω τι ειναι καλό και τι όχι..:P
Εγω τον Εφιάλτη τον ειχα σε βιντεοκασετα πριν χρονια......... μπορει ν το ξαναποκτησω καποια στιγμή
:'(:'(Δηλαδη δεν σου αρεσε καμια απο τις ταινιες μου?
Τζαμπα εγραφα μιση ωρα ?? :(
Καμια δεν θες δηλαδη?? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
:'(:'(Δηλαδη δεν σου αρεσε καμια απο τις ταινιες μου?
Τζαμπα εγραφα μιση ωρα ?? :(
Καμια δεν θες δηλαδη?? :(

Ρε κάποιες ήταν καλές μάλιστα σου έστειλα και π.μ. ποιες θέλω δεν το διάβασες ακόμα????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εμένα το χορεύοντας στο σκοτάδι...
είναι υπέέέέέέροχη ταινια....
vive lars von trier!!!!
χάχά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εμενα με κατατρομαξε το drag me to hell. το ειδα με την ξαδερφη μου και μπουμπουνιζε κιολας!!!! επηρεαστηκα τοσο που για μερικες μερες αγοραζα τα παντα απο ηλικιωμενες κυριες στο δρομο(χαρτομαντηλα, λουλουδια κλπ) απο φοβο μη με παρει καμια με στραβο ματι.ακομα και το τρειλερ πιστευω ειναι για γερα νευρα..[ame]ttp://www.youtube.com/watch?v=BUZTybLlWKI[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
Τα πουλια του Hitchcock (σορρυ δε θυμαμαι πωσ γραφεται)

δε με τρομαζει πια....αλλα το ειχε δει πολυ μικρη και για αρκετα χρονια φοβομουνα και ταυτοχρονα γοητευομουνα απο τα πουλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Alfred Hitchcock ο μεγαλύτερος δημιουργός της έβδομης τέχνης. Σωστά το έγραψες θα ήσουν αδικαιολόγητη να μη τον ξέρεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
Alfred Hitchcock ο μεγαλύτερος δημιουργός της έβδομης τέχνης. Σωστά το έγραψες θα ήσουν αδικαιολόγητη να μη τον ξέρεις:P


φιου (γιατι ειμαι τελειωσ ασχετη απο ορθογραφια ελληνικα και μη:P)...ενοειται..Αρχοντασ ειναι ο ανθροπωσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
εμενα με κατατρομαξε το drag me to hell. το ειδα με την ξαδερφη μου και μπουμπουνιζε κιολας!!!! επηρεαστηκα τοσο που για μερικες μερες αγοραζα τα παντα απο ηλικιωμενες κυριες στο δρομο(χαρτομαντηλα, λουλουδια κλπ) απο φοβο μη με παρει καμια με στραβο ματι.ακομα και το τρειλερ πιστευω ειναι για γερα νευρα..ttp://www.youtube.com/watch?v=BUZTybLlWKI
Jesus, κατατρόμαξα πρωινιάτικα! Πάει το ωραίο μου πρωινό χάλασε:(Από τη μία ψήνομαι να τη δω από την άλλη πήρα αρκετή δόση από φόβο, φτάνει.
Τα πουλιά που ειπώθηκαν για αρκετά χρόνια τα κοίταγα κι εγώ περίεργα. Ακόμα όταν βλέπω πολλά μαζεμένα νιώθω άβολα γιατί σκέφτομαι την ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
Jesus, κατατρόμαξα πρωινιάτικα! Πάει το ωραίο μου πρωινό χάλασε:(Από τη μία ψήνομαι να τη δω από την άλλη πήρα αρκετή δόση από φόβο, φτάνει.
Τα πουλιά που ειπώθηκαν για αρκετά χρόνια τα κοίταγα κι εγώ περίεργα. Ακόμα όταν βλέπω πολλά μαζεμένα νιώθω άβολα γιατί σκέφτομαι την ταινία.

με νιωθεισ:scared:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*mar

Νεοφερμένος

Η *mar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το κοριτσάκι από το The Orphan... Είναι αρκετά τρομακτικό!
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=P8OjaV3gyOI[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
εμενα κατα εναν περιεργο τροπο με εχουν στοιχειωσει τα gremlins..κ αυτο γιατι εβγαινε ενας τυπας στο τελος της ταινιας κ ελεγε οτι μπορει να ειναι κατω απο το κρεβατι μας η στην ντουλαπα μας...ακομα το σκεφτομαι:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Jesus, κατατρόμαξα πρωινιάτικα! Πάει το ωραίο μου πρωινό χάλασε:(Από τη μία ψήνομαι να τη δω από την άλλη πήρα αρκετή δόση από φόβο, φτάνει.
Τα πουλιά που ειπώθηκαν για αρκετά χρόνια τα κοίταγα κι εγώ περίεργα. Ακόμα όταν βλέπω πολλά μαζεμένα νιώθω άβολα γιατί σκέφτομαι την ταινία.
ειδες?????παρολο που χε***σαι απ το φοβο εχεις μια εντονη περιεργεια να το δεις..και γω ετσι επαθα οταν ειδα το τρειλερ στο σινεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Το κουρδιστό Πορτοκάλι και το ψυχοφθόρο "Funny Games" του Χάνεκε.
Εκπληκτικες ταινίες που άφησαν εποχή και τους κριτικογράφους να παραμιλούν,κυρίως για τη δεύτερη!Τί κρίμα που τις είδα σε πολύ μικρή ηλικία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Το κουρδιστό Πορτοκάλι και το ψυχοφθόρο "Funny Games" του Χάνεκε.
Εκπληκτικες ταινίες που άφησαν εποχή και τους κριτικογράφους να παραμιλούν,κυρίως για τη δεύτερη!Τί κρίμα που τις είδα σε πολύ μικρή ηλικία...

Το Funny games είναι σίγουρα μια από τις καλύτερες ταινίες που πέρασαν... Σε τι ηλικία το είδες;;;;;;;; Εγώ πριν τρια χρονια και ακόμα το σκέφτομαι......... Ασε το ειχα δει και 4 φορες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Το Funny games είναι σίγουρα μια από τις καλύτερες ταινίες που πέρασαν... Σε τι ηλικία το είδες;;;;;;;; Εγώ πριν τρια χρονια και ακόμα το σκέφτομαι......... Ασε το ειχα δει και 4 φορες:P:P

Με την υπογραφή του Μίκαελ Χάνεκε ένος εκ των σημαντικότερων Ευρωπαιων σκηνοθετών.
Το funny games το είδα όταν πήγαινα Β γυμνασίου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top