Ποια ταινία σας στοίχειωσε για πάντα;

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
To the ring. Ή μάλλον Το φρικιαστικό κοριτσάκι στo The ring...δεν κοιμήθηκα για ένα μήνα από όταν είδα τν ταινία και ορκίστηκα στον εαυτό μου πως δεν θα δώ ποτέ μα ποτέ θρίλερ ξανά. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Παιδια, καμια καλη ταινια σε στυλ 'Προφητεια' εχετε να μου προτεινετε;
Ή γενικα ταινια που να αφορα Χριστο-διαβολο και τετοιο στυλ.

Καλες να'ναι ομως, οχι μαπα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifitsa

Νεοφερμένος

Η fifitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
To the ring. Ή μάλλον Το φρικιαστικό κοριτσάκι στo The ring...δεν κοιμήθηκα για ένα μήνα από όταν είδα τν ταινία και ορκίστηκα στον εαυτό μου πως δεν θα δώ ποτέ μα ποτέ θρίλερ ξανά. :p

συμφωνω:iagree::iagree:
οπως επισης και η ταινια ο εξορκιστης ηταν τουλαχιστον για μενα πολυ τρομακτικη..............:scared::scared::scared::scared:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ρε σεις ο εξορκιστης δεν ειναι τρομακτικη.
Σιγα τ' αυγα δηλαδη.
Πολυ κακο για το τιποτα.
Την ειδα και ειπα, ε, οκεη, τελειωσε?
Μια απλα μετρια κατα τη γνωμη μου ταινια, κι αυτο ειναι ολο.
(-η ακυρη.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fifitsa

Νεοφερμένος

Η fifitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μακαρι να ειχα κιεγω αυτη τη γνωμη....!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αν δεις από κοντά την Λουκρητία, θα την έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αν δεις από κοντά την Λουκρητία, θα την έχεις.

Οντως, θα αναθεωρησει καποια πραγματα περι τι ειναι πραγματικα τρομακτικο.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
¨Ξερω που ειναι τα τει και τα αει.. και ναι ξερω την αποσταση που εχουν..:)
Οκ.. και εγω εχω ταινιοθηκη αλλα με παλιες κυριως ταινιες..Οι ταινιες μου δεν ξεπερνουν τις 200. Εσενα? :P

"Το Αυτο"? Ωραια ταινια δεν μπορω να πω...... άλλα αυτος ο κλοουν ηταν υπερβολικα τρομαχτικος... Παντα με φοβιζαν καπως οι κλοουν αλλα αυτος ηταν ακομα χειροτερος...:(

Μάλιστα!
Εγώ κυρίως θρίλερ έχω ούτε που έχω κάτσει να τις μετρήσω ποτέ... Από παλιές τι έχεις;; Κανά θρίλερ έχεις;;;
-----------------------------------------
εγω πιο μικρος ειχα δει γκουζγκουνη.με στοιχειωσε για παντα.:lol:
Θα συμφωνήσω.........:no1::no1::no1:
-----------------------------------------
Ρε παιδιά το "The ring" ημιαποτυχημένη είναι. Υπάρχουν πολλές πιο τρομακτικές ταινίες από αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Η Λάμψη με τον Τζακ Νίκολσον (αυτό το βλέμμα του τρελού με ανατριχιάζει...) και η Σιωπή των Αμνών. (Έκανα να φάω κρέας 1 μήνα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Παιδια, καμια καλη ταινια σε στυλ 'Προφητεια' εχετε να μου προτεινετε;
Ή γενικα ταινια που να αφορα Χριστο-διαβολο και τετοιο στυλ.

Καλες να'ναι ομως, οχι μαπα.:P

Πολλές όπως "Ο εξορκιστής" (και όλη η τριλογία του). "Ο εξορκισμός της Έμιλι Ρόουζ". Πολύ καλό επίσης το "Ο Μεσσίας του Διαβόλου" ή το "Σατανάς". Χιλιάδες υπάρχουν πάνω σ' αυτό το είδος πού να σου λέω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
το αυτο ηταν ισως οτι πιο τρομακτικο εχω δει. αυτο και η καταρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Καλά και ο Εξορκισμός της Εμίλυ Ρόου ήταν κάπως..Αλλά η αδέρφη μου αναισθήτη..Γελάει στα θρίλερ..τι να πεις..

Δεν μπορώ να πω ότι με στοίχειωσε. Δεν ήταν και τόσο τρομακτικό.
-----------------------------------------
το αυτο ηταν ισως οτι πιο τρομακτικο εχω δει. αυτο και η καταρα...

Η κατάρα ήταν γελοία. Μόνο ο αδελφός της κολλητής μου τρόμαξε που είναι 5. (Φοβόταν να πάει στην τουαλέτα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Η Λάμψη με τον Τζακ Νίκολσον (αυτό το βλέμμα του τρελού με ανατριχιάζει...) και η Σιωπή των Αμνών. (Έκανα να φάω κρέας 1 μήνα...)

Α ναι, η λάμψη...



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmaryTAILOR

Νεοφερμένος

Η annmaryTAILOR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμένα με στοιχειωσε με καλό τροπο ο Brent Corrigan

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το λυκοφωσ.....................:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
το λυκοφωσ.....................:'(
Σε στοιχειωσε θετικα μηπως θες να πεις ??? :!:
'H σε στοιχειωσε το κουκλι...;)

:P:P:P:P
-----------------------------------------
Μάλιστα!
Εγώ κυρίως θρίλερ έχω ούτε που έχω κάτσει να τις μετρήσω ποτέ... Από παλιές τι έχεις;; Κανά θρίλερ έχεις;;;
-----------------------------------------

Θα συμφωνήσω.........:no1::no1::no1:
-----------------------------------------
Ρε παιδιά το "The ring" ημιαποτυχημένη είναι. Υπάρχουν πολλές πιο τρομακτικές ταινίες από αυτό.

Βρε ουτε εγω εχω κατσει να τις μετρησω ποτε..:P...το ειπα για να δω την αντιδραση σου..:xixi: Παντως εχω αρκετες..
Θα σου πω καποιες απο αυτες που θυμαμαι απο τα θριλερ..:

"AMERIKAN PSYCHO 2"
''ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΕΙΑ" που πρεπει να ειναι βλακεια..δεν την εχω δει:P
"Η Ένατη Πύλη" με τον Τζονι Ντεπ
" Θεοσταλτος" με τον Ρομπερτ Ντε Νιρο
"Ο ΧΡΗΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ" με τον Ριτσαρντ Γκιρ
" ΤΟ ΚΕΛΙ " με την Τζενιφερ Λοπεζ
" Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗ " με τον Τζονι Ντεπ και την Σαρλιζ Θερον
" ΒΑΘΙΑ ΑΓΡΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ "
" Βλεπω το θανατο σου 1 "
" ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ η πολη των αγγελων "
" ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΤΗΣ ΟΠΕΡΑΣ "
" the ring " και τα τρια αλλα τα κινεζικα
" dark water " το κινεζικο... που νομιζω πως ειναι καλυτερο απο το αμερικανικο.
" ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ " με ΚΙΑΝΟΥ ΡΙΒΣ , ΚΕΙΤ ΜΠΛΑΝΣΕΤ, ΧΙΛΑΡΙ ΣΟΥΟΝΚ .
" ο μυθος του ακεφαλλου καβαλαρη" με τον Τζονι Ντεπ¨

Οπως βλεπεις δεν εχω σπουδαιες ταινιες :( αλλα ειναι ολες οσες εχω παρει απο εφημεριδες ή και κανα περιοδικο...Αυτα ειναι τα πιο θριλερ που πιστευω πως εχω..δεν νομιζω να ξεχασα καμια...
Και εγω θα ηθελα να εχω πολλα θριλερ για να μπορω να βλεπω..:(:(:'(
Μου εχουν φαει τα μισα λεφτα τα dvdαδικα..:P
Εσυ τι θριλερ εχεις ??? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το "Alter Ego".

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.

Καλα...:!::!:
Ακομα απορω πως ζεις μετα απο αυτη την ταινια.. :!::!::!:




:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τα καταφέρνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top