Ποια ταινία έχετε δει τις πιο πολλές φορές;

justelene22

Νεοφερμένος

Η justelene22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ναι βασικα εκανα τη βλακεια να δω πρωτα τις ταινιες...τωρα διαβαζω το 1ο και την ιστορια πριν απο τον αρχοντα,το silmarrilion:) ειναι ομως βαρετοοοοοο:P

Δεν έχεις κι άδικο, η γραφή είναι πολύ επιτηδευμένη και σου βγάζει την πίστη! Παρόλα αυτά είναι ένα απ τα αγαπημένα μου βιβλία επειδή οι τόσες ΠΟΛΛΕΣΣΣΣΣΣΣ λεπτομέρειες με κάνουν να πιστεύω ότι ο φανταστικός κόσμος πραγματικά υπάρχει.....καπου....!!!!:P Για να μην αναφέρω τους Νόλντορ, την Γκοντόλιν και τον αγαπημένο μου Φινγκολφιν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Το Ροκι!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Καμιά 40 φορές το Home Alone No1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν έχεις κι άδικο, η γραφή είναι πολύ επιτηδευμένη και σου βγάζει την πίστη! Παρόλα αυτά είναι ένα απ τα αγαπημένα μου βιβλία επειδή οι τόσες ΠΟΛΛΕΣΣΣΣΣΣΣ λεπτομέρειες με κάνουν να πιστεύω ότι ο φανταστικός κόσμος πραγματικά υπάρχει.....καπου....!!!!:P Για να μην αναφέρω τους Νόλντορ, την Γκοντόλιν και τον αγαπημένο μου Φινγκολφιν!!!
:P να σου πω την αληθεια καθε σελιδα εχει κ απο 100 ονοματα...ενταξει ρε παιδι μ πολυ ωραιος ο κοσμος που εχει δημιουργησει ο τολκιν,ηταν κορυφη ο ανθρωπος αλλα ειναι πολυ βαρυ βιβλιο...και τωρα που τα αναφερεις κατι μου λενε αυτα τα ονοματα αλλα η ολη ιστορια ειναι πολυ μπλεγμενη για να τη θυμαμαι...προτιμω την 3η εποχη του αρχοντα οπως την ξερουμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmy_

Νεοφερμένος

Η εμμανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τον τιτανικο εννοεται:Pοπως οι περισσοτεροι μαλλον!
κ το seven..δεν το χορταινω με τιποτα!
-----------------------------------------
τον τιτανικο εννοειται:Pκ το σεβεν..δεν το χορταινω με τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ειδα τον αρχοντα των δαχτυλιδιων το ενα και το βαρεθηκε η ψυχη μου.
οχι βρε γιατι το λες?ειναι πολυ ωραιος ο κοσμος που διαμορφωνεται και η ολη ιστορια που εκτυλισσεται ειναι πολυ ωραια.....ειναι φοβερη ταινια...κ περναει βαθια μνματα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justelene22

Νεοφερμένος

Η justelene22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
:P να σου πω την αληθεια καθε σελιδα εχει κ απο 100 ονοματα...ενταξει ρε παιδι μ πολυ ωραιος ο κοσμος που εχει δημιουργησει ο τολκιν,ηταν κορυφη ο ανθρωπος αλλα ειναι πολυ βαρυ βιβλιο...και τωρα που τα αναφερεις κατι μου λενε αυτα τα ονοματα αλλα η ολη ιστορια ειναι πολυ μπλεγμενη για να τη θυμαμαι...προτιμω την 3η εποχη του αρχοντα οπως την ξερουμε...:)

Xεχε...:iagree: Να φανταστείς εγώ ουσιαστικά δεν είχα καταλάβει τίιιιιιιποτα απ όλο το βιβλίο μέχρι την τρίτη φορά που το διάβασα! Αλλά τώρα όλη την ώρα διαβάζω κάποιο κομμάτι εξαιτίας της πώρωσης... Το καλό είναι ότι μαθαίνουμε περισσότερα για τα ξωτικά που ήταν η αγαπημένη μου φυλή και αποκωδικοποιούμε το Nightfall In Middle Earth των Blind Guardian!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polytimi

Νεοφερμένος

Η polytimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Αχ,παιδια εχετε ανοιξει το ΤΕΛΕΙΟ θεμα για συζητηση!Το Lord of the Rings!

Η ταινια που εχω δει εγω πιο πολλες φορες πρεπει να ειναι η Tim Burton's Corpse Bride και το Pride and Prejudice,αν φυσικα δε μιλαμε και για disney που πιο μικρη τα ειχα λιωσει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Xεχε...:iagree: Να φανταστείς εγώ ουσιαστικά δεν είχα καταλάβει τίιιιιιιποτα απ όλο το βιβλίο μέχρι την τρίτη φορά που το διάβασα! Αλλά τώρα όλη την ώρα διαβάζω κάποιο κομμάτι εξαιτίας της πώρωσης... Το καλό είναι ότι μαθαίνουμε περισσότερα για τα ξωτικά που ήταν η αγαπημένη μου φυλή και αποκωδικοποιούμε το Nightfall In Middle Earth των Blind Guardian!!!:D
αμαν εγω δεν θυμαμαι καν τι ειναι αυτοι οι blind guardians:( πωπω χαλια θελ να λεγομαι και φαν ομως ειναι ολα τοσο μπλεγμενα κ δεν εχω καθολου υπομονη εγω να κατσω να διαβασω αυτον τον τομο τρεις φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
The notebook:heart:
A walk to remember:heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justelene22

Νεοφερμένος

Η justelene22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
αμαν εγω δεν θυμαμαι καν τι ειναι αυτοι οι blind guardians:( πωπω χαλια θελ να λεγομαι και φαν ομως ειναι ολα τοσο μπλεγμενα κ δεν εχω καθολου υπομονη εγω να κατσω να διαβασω αυτον τον τομο τρεις φορες...

Ααααααα δε διευκρίνισα ότι οι Blind Guardian είναι ένα συγκρότημα, σόρι δικό μου λάθος. :P είναι πωρωμένοι με ό,τι έχει να κάνει με fantasy , πχ Τολκιν, Αρθούρο, Dragonlance κλπ κλπ κι έχουν διασκευάσει μουσικά το Σιλμαρίλιον στο άλμπουμ Nightfall in Middle Earth(και πολύ κάψιμο). Μια χαρά φαν είσαι δε χρειάζεται να πάρεις και δίπλωμα στην Ιστορία της Μέσης Γης για να σου αρέσει!!! :xixi: Εδώ εγώ είχα ξεχάσει ότι υπάρχει ο Γκρίμα ο Φιδόγλωσσος παρόλο που έχω λιώσει τις ταινίες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Sense and sensibility,καμια 5αρια φορες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δεν είναι ταινία.
Σειρά - "Είσαι το ταίρι μου".

Μέρες συνεχόμενες στο playlist του SMPlayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Την ΤΡΟΙΑ την έχω δει πάνω από 25-30 φορές..
Το Catch me if you Can κάπου 30 φορές
Το λυκόφως 40 φορές τουλάχιστον
...Άρχοντας τον Δαχτυλιδιών 60 φορές στο περίπου (Η Επιστροφή του Βασιλιά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
τα παιδικα(αλαντιν, ο βασιλιας των λιονταριων, η παναγια των παρισιων κλπ κλπ κλπ) εκατονταδες φορες:P
ακομα τις παλιες ταινιες του ιντιανα τζοουνς καμια 40αρια φορες τον Αρχοντα αλλες τοσες και τη "σιωπη των αμνων" καμια 15αρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantinos

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
σιγουρα το harry potter 1 οταν ήμουν μικρός μεγάληηη πόρωση μιλάμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Αυτοί οι Blind Guardians παίζουν τη μουσική του διαόλου έτσι μου πανε.

Η ταινία που έχω δει τις περισσότερες φορές πρέπει να είναι το Karate Kid 2. Όποτε το πετυχαίνω στην tv το βλέπω και πρέπει να το χω πετύχει 15 φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ααααααα δε διευκρίνισα ότι οι Blind Guardian είναι ένα συγκρότημα, σόρι δικό μου λάθος. :P είναι πωρωμένοι με ό,τι έχει να κάνει με fantasy , πχ Τολκιν, Αρθούρο, Dragonlance κλπ κλπ κι έχουν διασκευάσει μουσικά το Σιλμαρίλιον στο άλμπουμ Nightfall in Middle Earth(και πολύ κάψιμο). Μια χαρά φαν είσαι δε χρειάζεται να πάρεις και δίπλωμα στην Ιστορία της Μέσης Γης για να σου αρέσει!!! :xixi: Εδώ εγώ είχα ξεχάσει ότι υπάρχει ο Γκρίμα ο Φιδόγλωσσος παρόλο που έχω λιώσει τις ταινίες!!!!
wow!!!τι μου λες υπαρχει τετοιο συγκροτημα που εχει διασκευασει μουσικα το Σιλμαριλιον και μαλιστα και αλμπουμ???!!!και γω τι κανω απλα συνεχιζω να καιγομαι με τις ταινιες!!!!παω τωρα να ψαξω να βρω γι αυτους!!!ευχαριστω που μου το ειπες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Την ΤΡΟΙΑ την έχω δει πάνω από 25-30 φορές..
Το Catch me if you Can κάπου 30 φορές
Το λυκόφως 40 φορές τουλάχιστον
...Άρχοντας τον Δαχτυλιδιών 60 φορές στο περίπου (Η Επιστροφή του Βασιλιά)



Υπάρχει αγόρι που να του αρέσει το Λυκόφως?:!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Tα underworld rise of the lycans και Fast and Furius (ειδικά το tokyo drift) τα έχω δει 2-3 φόρες. Γενικά δε μπορώ να βλέπω πολλές φορές την ίδια ταινία γιατί άμα ξέρω τη συνέχεια χάνει το ενδιαφέρον της....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top