Ποια ταινία έχετε δει τις πιο πολλές φορές;

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το twilight νομίζω γύρω στις 10 φορές :p
Tο Moulin Rouge γυρω στις 4-5, πολλές φορές έχω δει και τους πειρατές τις Καραιβικής.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
the Lord of the Rings (και συνεχίζω να το βλέπω)
ο πόλεμος των αστρων (τρελη πορωση)
Amelie
Ιντιανα Τζοουνς (μαζι με τον μπαμπα κ τα τεσσερα)
μπαμπουλας αε
ψαχνοντας τον νεμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Lord of the rings . ξαναειδα χθες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγω μια ταινια παραγωγησ 1991. ''Το κορακι'' με τον Brandon Lee( γιοσ του Bruce Lee) η ταινια ειναι λιγο παλια παρολα αυτα, ειναι και γαμω!!! ψαξτε την και δειτε την, δεν θα το μετανιωσεται.... Α! μα φυσικα και το Fightclub με τουσ Edward Norton και Brap Pitt. ειναι μαγικο πωσ μεσα απο μια ταινια ποσα μυνηματα πηγαζουν... δειτε την!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγω μια ταινια παραγωγησ 1991. ''Το κορακι'' με τον Brandon Lee( γιοσ του Bruce Lee) η ταινια ειναι λιγο παλια παρολα αυτα, ειναι και γαμω!!! ψαξτε την και δειτε την, δεν θα το μετανιωσεται....
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=T4m57m2QYds&feature=channel_page[/ame]

The Crow :heart:

Aπο τις πολυ αγαπημενες ταινιες. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Θεικια ετσι? χαιρομαι που εστω και μια ασχολειται και με παλιες παραγωγες ταινιων... η ταινια χαρακτηριστηκε ως την καλυτερη ταινια δρασης τησ δεκαετιας του 90 απο κριτικες περιοδικων κ.τ.λ . δεν νομιζω να ειναι τυχαιο αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Θεικια ετσι? χαιρομαι που εστω και μια ασχολειται και με παλιες παραγωγες ταινιων... η ταινια χαρακτηριστηκε ως την καλυτερη ταινια δρασης τησ δεκαετιας του 90 απο κριτικες περιοδικων κ.τ.λ . δεν νομιζω να ειναι τυχαιο αυτο....
Δεν το συζητω,υπεροχη. :heart:


To μονο ασχημο ηταν ο θανατος του Brandon Lee, ηταν η τελευταια του ταινια αυτη. :(

Παντως αξιζει να την δει καποιος. :)

Victims,aren' t we all...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HEADBANGER

Νεοφερμένος

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Οντως ειναι κατι το λυπηρο... :( παρολα αυτα αφησε κατι πολυ ωραιο να τον θυμομαστε... Το κορακι στην πολη των αγγελων (''The Crow'' - ''City Of Angels") ειναι επισης πολυ καλο αλλα οχι σαν αυτο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
κ εγω το twilight... καμια 10ρια φορες στο σπιτι κ 1 στο σινεμα!
και το freaky friday αμετρητες φορες!!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Λοιπόν:
"Το Αυτό" το έχω δει ολόκληρο 20 φορές (με τις καλύτερες σκηνές θα πάει 50)
Το "Ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι" το έχω δει ολόκληρο 33 φορές
Το "Κραυγή αγωνίας" το έχω δει 6 (και οι καλύτερες σκηνές θα πάει 13)
Το "Φρικτοί εφιάλτες" το έχω δει 50 φορές.
Το "Η Αλίκη δικτάτωρ" 15 φορές.
και "Το καταφύγιο του τρόμου" 10 φορές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
ποσεσ φορεσ δε ξερω....παντωσ ειναι φυσικοτατα

The Lord Of The Rings 1...2....3

και 2ο ερχεται

Perfume: the story of a murderer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
"Ημέρα ανεξαρτησίας":13 φορές
"Terminator 2":10 φορές
"Η μέθοδος της αράχνης":7 φορές
"Μόνος στο σπίτι 1":14 φορές
"Μόνος στο σπίτι 2":10 φορές
Άλλες δεν θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Το V for vendeta (7 φορες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Δε μ'αρεσει να βλεπω την ιδια ταινια 2η φορα οσο ωραια και να ειναι...
Βεβαια, εχω δει 3-4 ταινιες 2 φορες απλα και μονο επειδη το'χε στην τηλεοραση πχ και δεν ειχε τιποτε αλλο να δω...

Στις σειρες παλι δεν εχω κανενα προβλημα να δω το ιδιο επεισοδιο πολλες φορες (Friends , Κων/νου κ Ελενης, Εισαι το ταιρι μου , κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Έχω δει πάνω από χίλιες φορές το "Εξολοθρευτής 2". Ήταν η καλύτερη ταινία που είχα δει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justelene22

Νεοφερμένος

Η justelene22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ποσεσ φορεσ δε ξερω....παντωσ ειναι φυσικοτατα

The Lord Of The Rings 1...2....3

και 2ο ερχεται

Perfume: the story of a murderer


Συμφωνώ και επαυξάνω για την τριλογία!!! Σίγουρα πάνω από 10 φορές το τρίτο μέρος και πάνω από 50 τα δύο πρώτα, μέχρι να μάθουμε απέξω λόγια, τραγουδάκια, ξωτικο-γλωσσες (αυτά γίνονται με μεγάλη παρέα).

Δεύτερο έρχεται το Kill Bill με καμιά 15αριά φορές το κάθε μέρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
Συμφωνώ και επαυξάνω για την τριλογία!!! Σίγουρα πάνω από 10 φορές το τρίτο μέρος και πάνω από 50 τα δύο πρώτα, μέχρι να μάθουμε απέξω λόγια, τραγουδάκια, ξωτικο-γλωσσες (αυτά γίνονται με μεγάλη παρέα).

Δεύτερο έρχεται το Kill Bill με καμιά 15αριά φορές το κάθε μέρος!



ενοειτε....παντα
πλεον ομωσ δε το βλεπω με παρεα επειδη τσαντιζονται που λεω τα λογια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Η τριλογία ΒLADE!!! Έχω χάσει το μέτρημα... αλλά όχι απλά ξέρω τα λόγια (κ από τις 3) αλλά κ τις κινήσεις του Wesley Snipes που τα συνοδεύουν!! :zilia: μετά είναι το City by the sea, το Αmerican History X και το SLC PUNK...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

justelene22

Νεοφερμένος

Η justelene22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ενοειτε....παντα
πλεον ομωσ δε το βλεπω με παρεα επειδη τσαντιζονται που λεω τα λογια:P

Χαχα!!!:lol: Μα ο αρχοντας είναι κατι σαν μουσική, όπως τραγουδάς ένα τραγούδι έτσι λες και τις ατάκες από τις ταινίες!:P Εκμεταλλεύσου την ευκαιρία απόψε παίζει τη συντροφιά στην τηλεόραση εννοείται ότι θα λιώσω για άλλη μια φορά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Amelie αμέτρητες φορές. Επίσης και twilight(ΟΚ γι'αυτό ντρέπομαι). Περηφάνια και προκατάληψη, μπλε, απέραντο γαλάζιο, περσέπολις, άρχοντα στο σχολείο. Μετά είναι και τα κλασικά μόνος στο σπίτι, γαλάζια λίμνη κλπ που παίζει χρόνια τώρα η τηλεοραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top