Ποια σχολή/τμήμα έχει τις πιο όμορφες κοπέλες;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Ονούφριε...ίσως να έχεις δίκιο
ξέρω τι πιθανές απαντήσεις-χυλόπιτες αλλά...υπάρχουν πολλές οπτικές απαντήσεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κατι σημαντικο για την αποφαση μας στο μηχανογραφικο!!
Ενα τοπικ που πιστευω πως λειπει αποδω... :)
Ακουω τις γνωμες/εμπειριες σας!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

λολζ για το θεμα


μα το τμημα που εισαι ηδη,θελει και ρωτημα?:redface:

αφου καταρχην εχει εμενα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
From my experience, οι πιο όμορφες και εντυπωσιακές είναι στις εξής σχολες:

  1. Ευελπίδων
  2. ΣΜΥ
  3. Αστυφυλάκων
  4. ΑΕΝ
  5. Παιδαγωγικά
  6. Ψυχολογία
  7. Φιλολογία
  8. Χημικό/ ΧΜ
  9. Βιολογικό
  10. Ιατρική
  11. Νοσηλευτική
  12. Οικονομικό
  13. Κατασκευαστικά (Αρχιτέκτονες, Πολιτικοί Μηχ.)
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Θα ήθελα να γράψετε και ποιες σχολές έχουν τους πιο όμορφους άντρες. :P

@Μαθητής του 15 η σχολή θετικών επιστημών δεν; :laugh::laugh: Φυσικό / Μαθηματικό = μπάζολες;
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 310 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Τοπ 1 σε όλες τις χώρες του κόσμου, είναι η νοσηλευτική σε όμορφες κοπέλες. :P Ανέκαθεν οι ομορφότερες κοπέλες ένιωθαν μια έλξη για να φροντίζουν ασθενείς. Ο πόνος της βελόνας για το ψεκ-covid ήταν απαλός σαν βαμπάκι όταν με τσίμπαγε στο μπράτσο η νοσηλεύτρια. Μου έριξε δυο ματιές καρφωτές, διαπεραστικές και με πάγωσε.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Όταν το βρείτε, πείτε και σ'εμένα😌
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,999 μηνύματα.
From my experience, οι πιο όμορφες και εντυπωσιακές είναι στις εξής σχολες:

  1. Ευελπίδων
  2. ΣΜΥ
Ειδικά για αυτές μου έχει πει άτομο που φοίτησε εκεί ότι δεν έχουν ωραίες κοπέλες. Ναυτικό μου έχουν πει είναι πρώτη θέση, μετά αεροπορία και μετά στρατός ξηράς, όσον αφορά τον στρατό δηλαδή.
Θα ήθελα να γράψετε και ποιες σχολές έχουν τους πιο όμορφους άντρες. :P
Για ψυχολογία μου έχουν πει εμένα, αλλά εγώ ο μοναδικός και πιο ωραίος που έχω δει έως τώρα στο πανεπιστήμιο πρέπει να ήταν ή θετικών επιστημών ή υπολογιστές. Ήταν Κ Ο Υ Κ Λ Ο Σ, υπέροχος.

Πάντως πιστεύω πως σε όλα τα τμήματα μπορεί να δει κανείς όμορφους/όμορφες, ειδικά από τη στιγμή που η ομορφιά είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,659 μηνύματα.
Νοσηλευτική γιατί είμαι εγώ μέσα :playboy:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Για ψυχολογία μου έχουν πει εμένα, αλλά εγώ ο μοναδικός και πιο ωραίος που έχω δει έως τώρα στο πανεπιστήμιο πρέπει να ήταν ή θετικών επιστημών ή υπολογιστές. Ήταν Κ Ο Υ Κ Λ Ο Σ, υπέροχος.

Του μίλησες; ή ... :P
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,391 μηνύματα.
Φυσικό / Μαθηματικό = μπάζολες;
Το μαθηματικό νομίζω ήταν ανέκαθεν το χειρότερο σε αυτό το θέμα, πολλές καμένες τύπισσες(κοινωνικά) :hehe:. Το φυσικό κινείται σε περίπου παραπλήσια επίπεδα. Το χημικό είναι το ultimate balance μεταξύ θηλυκότητας/ομορφίας και ευφυΐας θεωρώ. On average φυσικά.
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,999 μηνύματα.
Του μίλησες; ή ... :P
Ναι, λογικά σαν ultimate introverted θα του μιλούσα :laugh: :laugh:. Στο λεωφορείο τον είδα, σιγά μην τον ξαναπετύχω. Απλά κατεβήκαμε μαζί, οπότε για αυτό υποψιάζομαι το τμήμα του. Αν και ομολογώ ότι για εκείνον θα τολμούσα να γίνω εξωστρεφής.
Ήταν τέλειος ρε παιδιά, πραγματικά. Και ενώ μου λένε ότι δεν έχω καλό γούστο, αυτός ήταν τέλειος.
Το μαθηματικό νομίζω ήταν ανέκαθεν το χειρότερο σε αυτό το θέμα, πολλές καμένες τύπισσες(κοινωνικά) :hehe:. Το φυσικό κινείται σε περίπου παραπλήσια επίπεδα.
Σα δε ντρέπεσαι λέω εγώ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,175 μηνύματα.
Τοπ 1 σε όλες τις χώρες του κόσμου, είναι η νοσηλευτική σε όμορφες κοπέλες
Αυτό είναι κοινό μυστικό όλων των αντρών. Ή νομίζουμε ότι είναι μυστικό. Ο κόσμος το έχει τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.

Όλοι θέλουμε να καταλήξουμε με νοσηλεύτρια σε αυτή τη ζωή :P
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,391 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Κορίτσια των ΙΕΚ, αν τον θέλετε αρρενωπό και λαϊκό παιδί, ψάξτε στο ΙΕΚ σας στα τμήματα μηχανικών αυτοκινήτων. :paladin:
1000055191.jpg


Μακριά από πληροφορικούς σε τέτοια περίπτωση. Πολύ nerd.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Ξέρει ο @Scandal. :P Όντως στα ΙΕΚ Μηχανικών Αυτοκινήτων έχει και κάποιους νταβραντισμένους από το γρύλλο. Έχουν κάνει ποντίκια από το σφίχτεν ενώ έχουν κάτι χέρια σαν τανάλιες από το βίδωμα στα μπουλόνια της ρόδας του αυτοκινήτου.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Εγώ θα πω την θεατρικών
(είμαστε 5-6 εκεί πολύ ωραίες)

:bleh:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,889 μηνύματα.
Κορίτσια των ΙΕΚ, αν τον θέλετε αρρενωπό και λαϊκό παιδί, ψάξτε στο ΙΕΚ σας στα τμήματα μηχανικών αυτοκινήτων. Μακριά από πληροφορικούς σε τέτοια περίπτωση. Πολύ nerd.

Ναι όντως οι πληροφορικάριοι παίζει να είναι και ...μπιχλιάρηδες λόγω απλυσιάς. Το μποξεράκι έχει πιάσει παρμεζάνα λόγω συνεχούς εκμάθησης του Ηλεκτρονικού Υπολογιστή. :lol:

Εγώ θα πω την θεατρικών
(είμαστε 5-6 εκεί πολύ ωραίες)

:bleh:

Πάντα οι φοιτήτριες των θεατρικών έχουν...αυτό το ελεύθερο στο γλωσσόφιλο. :inlove: Είναι κομμάτι της σπουδής τους.
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Όσοι λένε για νοσηλευτική, πολλές τσόντες βλέπουν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top