Ποια σχολή/τμήμα έχει τις πιο όμορφες κοπέλες;

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Κατι σημαντικο για την αποφαση μας στο μηχανογραφικο!!
Ενα τοπικ που πιστευω πως λειπει αποδω... :)
Ακουω τις γνωμες/εμπειριες σας!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ωραία κριτήρια.:PΚι εγώ ο μαλάκας κρίνω με βάση αυτό με το οποίο θα ασχολούμαι στη ζωή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

182

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
"Κατι σημαντικο για την αποφαση μας στο μηχανογραφικο!!" πες μου οτι το πηρες στα σοβαρα??
Κι εκτος αυτου μια ελαφρια κουβεντα τετοιου τυπου σ'ενα φορουμ δν κανει κακο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alitis

Νεοφερμένος

Ο alitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ΑΣΣΟΕ ασυζητητί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θέλει και ερώτημα; ΤΕΙ Αισθητικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ΤΕΙ Μηχανολογια,Μηχανολογος Μηχ. ΕΜΠ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
ΤΕΙ Μηχανολογια,Μηχανολογος Μηχ. ΕΜΠ:P
ναι.... αν θεσ αγορι!!!!!!!!!!! χαχααχαχαχαχα :P
τμημα παιδαγωγικου ειδικησ αγωγησ το πα.μακ.... με διαφορα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Παιδαγωγικό/Φιλολογία Ιωαννίνων :)

Και θα πάω εγώ (πρώτα ο Θεός) στο Φυσικό και θα κάνω τη διαφορά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Θεολογίας.Τέεεεεεεεεεεεελος

Και θα πάω εγώ (πρώτα ο Θεός) στο Φυσικό και θα κάνω τη διαφορά ;)
Άντε μωρέ,μακάρι να'μαστε συμφοιτητές του χρόνου:redface:
Αν και σε κόβω για Α.Π.Θ. εσένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θεολογίας.Τέεεεεεεεεεεεελος
Ξέρω μία της Θεολογίας που είναι πραγματικά πολύ ωραία κοπέλα!


Άντε μωρέ,μακάρι να'μαστε συμφοιτητές του χρόνου:redface:
Αν και σε κόβω για Α.Π.Θ. εσένα:P

Γιατί ΑΠΘ; Εγώ δεν με κόβω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Ξέρω μία της Θεολογίας που είναι πραγματικά πολύ ωραία κοπέλα!

Γιατί ΑΠΘ; Εγώ δεν με κόβω :P
Γιατί γράφεις απο σαλλόνικα:)
Νταξ,σε άλλη πόλη θα περάσεις καλύτερα anyway:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και θα πάω εγώ (πρώτα ο Θεός) στο Φυσικό και θα κάνω τη διαφορά ;)
:worry:

Vanity is an evil disease.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γιατί γράφεις απο σαλλόνικα:)
Νταξ,σε άλλη πόλη θα περάσεις καλύτερα anyway:P
Αν και θελω ΑΠΘ για διάφορους λόγους ( :P ) δεν με κόβω να το πιάνω. :/:
:worry:

Vanity is an evil disease.

Εννοείται πως έκανα πλάκα.Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Μακραν οτι εχει σχεση με παιδια !!!
Παιδαγωγικο ,Νηπιαγωγικο και παει λεγοντας! Ξερω ακομη πολυ καλο ειναι και η Νοσιλευτικη για αυτο ξερετε καλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
ΤΕΦΑΑ και ειδικα στο τμημα της Κομοτηνης;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Kωνσταντίνε, κάνετε καμία εξαγωγή προς τα κατώ..μπας και δούμε το φως μας οι αόματοι :D :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
σε καθε σχολη υπαρχουν ωραιες κοπελες.Τωρα πιο πολλες να θες..... φιλολογιες(μια φορα πηγα και επαθα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kωνσταντίνε, κάνετε καμία εξαγωγή προς τα κατώ..μπας και δούμε το φως μας οι αόματοι :D :lol: :lol:
Πες το κι εγινε!! Θελεις απο Κομοτηνη η Αλεξανδρουπολη;):P?? Εχεις προτιμηση σε ειδικοτητα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
σε καθε σχολη υπαρχουν ωραιες κοπελες.Τωρα πιο πολλες να θες..... φιλολογιες(μια φορα πηγα και επαθα:P)

ξέρω τι έπαθες...:P

μη το λες, εδώ η Πάτρα είναι άστα βράστα :D
οι περισσότερες και καλές έχουν συνήθως σχέση από το γυμνάσιο :hmm:

Κωσταντίνε, και Παιδαγωγικό να είναι...τουλάχιστον θα ξέρουν διδακτική :D :lol: :lol: :lol: (αστειάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
μη το λες, εδώ η Πάτρα είναι άστα βράστα :D
οι περισσότερες και καλές έχουν συνήθως σχέση από το γυμνάσιο :hmm:
Σύμφωνα με τις πηγές μου, δεν ισχύει αυτό.
Ωστόσο, είναι μια καλή αφορμή για να σε αποφύγουν. Εξέτασε κάθε ενδεχόμενο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top