Ποια σχολή/τμήμα έχει τις πιο όμορφες κοπέλες;

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Tίποτα για δείγμα; :lol: Όλο μέλι μέλι και τηγανίτα τίποτα..
Τα κοριτσια δεν ειναι λουτρινα αρκουδακια στο ραφι του jumbo να τα διαλεξεις...
Αμα γινεις καλο παιδι θα ερθουν μοναχα τους.

1709648376146.png
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Θα έπρεπε να φτιάξουμε ένα θέμα και να δούμε ποια σχολή έχει τις πιο άσχημες κοπέλες ή τους πιο μπιχλάκηδες γύπηδες. :read:
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 295 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.

EcoClown

Νεοφερμένος

Ο EcoClown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Η σχολή που σπούδασα είχε μν...ρες...αλλά οι περισσότερες δεν πρόκειται να πάρουν ποτέ πτυχίο και δεν έχουν στόχους γενικά...

Η κοπέλα μου είναι Ιατρική και εκεί έχει ωραίες κοπέλες και κοπέλες με φιλοδοξίες κλπ
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,794 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.
Κτηνιατρική απθ, τελείως αντικειμενικά… :prettyplz:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,794 μηνύματα.

EcoClown

Νεοφερμένος

Ο EcoClown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χρηματοοικονομικής & Τραπεζικής Διοικητικής Πειραιά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.
Φήμες λένε πως σε συζητήσεις έξω με παρέες αυτές της κτηνιατρικής ΑΠΘ ξεκινάνε θέματα αναπαραγωγής των ζώων. Φήμες.
Αχαχαχαχαχαχαχ, σε σας πρέπει να είχα πει για την τεχνητή σπερματέγχυση 😂
Πάντως υπάρχουν και χειρότερα, κάποιοι λαμβάνουν και φωτο, ρωτα την Τζοτζι 😶🌫️
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Αχαχαχαχαχαχαχ, σε σας πρέπει να είχα πει για την τεχνητή σπερματέγχυση 😂
Πάντως υπάρχουν και χειρότερα, κάποιοι λαμβάνουν και φωτο, ρωτα την Τζοτζι 😶🌫️
Να πω εδώ ότι οι φωτογραφίες στέλνονται χωρίς προειδοποίηση και μάλιστα φροντίζει να το κάνει με το που ανοίξει το μάτι μου. Ξεκίνησα νωρίτερα τα μαθήματα ανατομίας εγώ.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.
Να πω εδώ ότι οι φωτογραφίες στέλνονται χωρίς προειδοποίηση και μάλιστα φροντίζει να το κάνει με το που ανοίξει το μάτι μου. Ξεκίνησα νωρίτερα τα μαθήματα ανατομίας εγώ.
Μη μιλάς γτ έχω καιρό να σου στείλω την γνωστή φωτο του Ζακ :pfff:
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Οι πμ
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Θα έπρεπε να φτιάξουμε ένα θέμα και να δούμε ποια σχολή έχει τις πιο άσχημες κοπέλες ή τους πιο μπιχλάκηδες γύπηδες. :read:
Πάντειο for sure. Έχει τυπαδες που κάνουν μαζική πεσιματική σε 10αδες κοπέλες μέσω ινστα ημερησίως
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η ψυχολογία.-
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
From my experience, οι πιο όμορφες και εντυπωσιακές είναι στις εξής σχολες:

  1. Ευελπίδων
  2. ΣΜΥ
  3. Αστυφυλάκων
  4. ΑΕΝ
  5. Παιδαγωγικά
  6. Ψυχολογία
  7. Φιλολογία
  8. Χημικό/ ΧΜ
  9. Βιολογικό
  10. Ιατρική
  11. Νοσηλευτική
  12. Οικονομικό
  13. Κατασκευαστικά (Αρχιτέκτονες, Πολιτικοί Μηχ.)
ΠΩΣ φαίνεται πως δεν έχεις περάσει ποτέ από ΣΣΕ, ΣΜΥ.

Πιο άσχημες κοπέλες από ευέλπιδες δεν έχω δει. Και το αναφέρω γιατί είχα και τέτοιες όταν υπηρετούσα.

Εν αντιθέσει, οι αστυνομικίνες :huglove::huglove::huglove::huglove::huglove::huglove::huglove::huglove:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το μαθηματικό νομίζω ήταν ανέκαθεν το χειρότερο σε αυτό το θέμα, πολλές καμένες τύπισσες(κοινωνικά) :hehe:. Το φυσικό κινείται σε περίπου παραπλήσια επίπεδα. Το χημικό είναι το ultimate balance μεταξύ θηλυκότητας/ομορφίας και ευφυΐας θεωρώ. On average φυσικά.
Gamhse ta bro, fr fr.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top