4ο Πεδίο Ποια σχολή τελικά να επιλέξω από το 4ο Πεδίο;

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Κάπου διάβασα οτι θα βγάλουν απο το 5ο πεδίο τις αστυνομικές σχολές,αλλά μόλις το βρω στα σίγουρα θα το ποστάρω.
ποσταρε αμα το βρεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Πιο μαλακία από το να πας σε στρατιωτική σχολή δεν υπάρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πιο μαλακία από το να πας σε στρατιωτική σχολή δεν υπάρχει!
Συμφωνω, αλλα μην μου πεις οτι οι περισσοτεροι δεν τρωνε πρηξιμο απο το σοι τους να πανε σε στρατιωτικες! Ειδικα οσοι θελουμε επαγγελματα υγειας (λογω κορεσμου του κλαδου). Κυριως λογω χρηματων και αποκαταστασης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Πιο μαλακία από το να πας σε στρατιωτική σχολή δεν υπάρχει!

Για σενα μαλακια.Αλλοι μπορει να το γουσταρουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Πιο μαλακία από το να πας σε στρατιωτική σχολή δεν υπάρχει!
και εγω πχ μπορω να θεωρω μαλακια το πανεπιστημιο γιατι σπουδαζεις 4χρονια τουλαχιστον και μετα βρησκεις δουλεια με 600ευρω..
θελω να πω ο καθενας εχει την αποψη του αλλα αυτο ειναι ασχετο με το θεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aliki_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aliki_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Κατ αρχάς ψυχραιμία!!!:P

Από ποιά κατεύθυνση δίνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
και εγω πχ μπορω να θεωρω μαλακια το πανεπιστημιο γιατι σπουδαζεις 4χρονια τουλαχιστον και μετα βρησκεις δουλεια με 600ευρω..
θελω να πω ο καθενας εχει την αποψη του αλλα αυτο ειναι ασχετο με το θεμα :P

Αυτά να τα πεις σε αυτούς που θα παίρνουν 600 ευρώ, γιατί εγώ μέσα σε αυτούς δεν θα είμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Απο το 5 πεδιο βγαλανε μονο τη ΣΜΥ και τη ΣΜΥΝ και τις πηγανε στο 4.
Τωρα για την αστυνομια..Αν δε σ αρεσει η πειθαρχια, το πρωινο ξυπνημα , οι μερες η καλυτερα μηνες που θα λειπεις απο το σπιτι σου και μακρια απο τους φιλους και τον υπολογιστη σου τοτε καλυτερα μην τις δηλωσεις καθολου και απολαυσε τη φοιτητικη σου ζωη στο τμημα Λογιστης. Μη φτασεις σε σημειο μετα απο 1 χρονο εξοντωντικου διαβασματος να περασεις και αφου δεις τη κατασταση να πεις δε μ αρεσει..Οπως αλλωστε κανανε φετος γυρω στα 40 ατομα..(Τοσους ξερω οτι φυγανε μονο στη βασικη εκπαιδευση των 40 ημερων στην Αυλωνα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iraklis7

Νεοφερμένος

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Συμφωνω, αλλα μην μου πεις οτι οι περισσοτεροι δεν τρωνε πρηξιμο απο το σοι τους να πανε σε στρατιωτικες! Ειδικα οσοι θελουμε επαγγελματα υγειας (λογω κορεσμου του κλαδου). Κυριως λογω χρηματων και αποκαταστασης...
Εγώ σκεφτόμουν να πάω στρατιωτική σχολή (έχω αυτη τη τρέλα) αλλά έτρωγα πρήξιμο για να μην πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Εγώ σκεφτόμουν να πάω στρατιωτική σχολή (έχω αυτη τη τρέλα) αλλά έτρωγα πρήξιμο για να μην πάω.

Κανε οτι γουσταρεις και μην ακους κανεναν.Αν το εχεις τρελλα πανε σε στρατιωτικη σχολη.Καλυτερα να πας παρα να μετανιωνεις μια ζωη επειδη δε πηγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ελεος!!!! εχω πεσει απ'τα συννεφα!... λετε να παρατησω το φρο και να ξαναγραφτω για λογιστικη??? μα τοσα χρονια να μη μου πει καανεεεενασ οτι ειναι ετσι η σχολη ΕΛ.ΑΣ?!!!

κατι θα πρεπε να σου ειχε πει το μαθημα του ΣΕΠ και ο σχετικος οδηγος αλλα βλεπεις δεν γινεται σωστα:(. βεβαια, και συ καθως και ο κυκλος σου θα πρεπε να το χατε ψαξει, αλλα οκ δεν ειναι εκει το θεμα.
απο οσα διαβαζω δεν επιθυμεις :
--αστυνομια
--οικονομικο ΣΣΑΣ
--απλα οικονομικα και λογιστικα

οποτε συμπεραινω πως μαλλον δεν σου παει το 5ο πεδιο. γνωμη μου ειναι να αρχισεις (αν δεν το χεις κανει ηδη) να κοιτας και αλλα πεδια,αλλα τμηματα. βασικα ειναι κατι που θελω να ρωτησω.:P.λες πως αφενος σε ελκυει η οικονομικη επιστημη αφετερου δεν προτιμας τα σχετικα τμηματα εξαιτιας του κορεσμου. αρα δεν πρεπει να διαλεξεις τι ειναι αυτο που σε τραβαει περισσοτερο ? η ιδεα της ενασχολησης με ενα αγαπημενο αντικειμενο ή η απλη αποκατασταση? πιστευω πως αν πραγματικα σαρεσει και εχεις βεβαια και τις απαραιτητες ικανοτητες πηγαινε σε καποιο οικονομικο τμημα, ειδικα αφου απο ο,τι καταλαβαινω δεν υπαρχουν αλλα τμηματα που να σου κανουν "κλικ".:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top