4ο Πεδίο Ποια σχολή τελικά να επιλέξω από το 4ο Πεδίο;

panos<91>

Νεοφερμένος

Ο panos<91> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ρε παιδια εγω εχω βγαλει 17192 στο 5ο πεδιο κ θελω να μου πειτε που ειναι καλυτερο να παω..εγω θελω ΑΣΟΕΕ διεθνων και ευρωπαικων οικονομικων σπουδων αλλα αλλοι μου λενε να παω οικονομικων επιστημων αθηνας ή βιομηχανικης διοικησης κ τεχνολογιας πειραια..τ να κανω???:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolis15

Νεοφερμένος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων αθηνας διοτι εχει πολλες προοπτικες δουλειας.τωρα καλο θα ηταν να το ψαξεις στο internet για την καθε μια σχολη.δεν μπορει καποια σχολη απο αυτες θα ειναι ανταξια των προσδοκιων σου.συγχαρητηρια για τα μορια σου.:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Επισης μπορεις να περιμενεις μηπως πεσει λιγακι η βαση του ΠΑΠΕΙ τμημα οικονομικης επιστημης....Εγω παντως μπαινω με 17904 στο αντιστοιχο τμημα της ΑΣΟΕΕ:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos<91>

Νεοφερμένος

Ο panos<91> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ:D:D..παντως ειναι καλυτερο να βαλω πρωτη τη σχολη οικονομικων επιστημων στο ΠΑΠΕΙ παρα της Αθηνας ε?? Για διεθνων κ ευρωπαικων οικονομικων σπουδων ΑΣΟΕΕ δεν το συζηταμε καθολου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
[...] Για διεθνων κ ευρωπαικων οικονομικων σπουδων ΑΣΟΕΕ δεν το συζηταμε καθολου??


Εχω την εντύπωση πως οι απόφοιτοι αυτού του τμήματος δεν είναι οικονομολόγοι. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ:D:D..παντως ειναι καλυτερο να βαλω πρωτη τη σχολη οικονομικων επιστημων στο ΠΑΠΕΙ παρα της Αθηνας ε?? Για διεθνων κ ευρωπαικων οικονομικων σπουδων ΑΣΟΕΕ δεν το συζηταμε καθολου??
Βασικα το καλυτερο θα ηταν να δηλωσεις πρωτη την Οικονομικης Επιστημης ΑΣΟΕΕ,αν και πιστευω οτι δεν εχεις κ πολλες ελπιδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos<91>

Νεοφερμένος

Ο panos<91> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
τι εννοεις?? κατι τετοιο εγω ξερω οτι βγαινουν.. παντως σε οσους λεω γι αυτη τη σχολη δεν βλεπω και πολυ ενθουσιασμο και προτιμουν οικονομικων επιστημων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos<91>

Νεοφερμένος

Ο panos<91> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Βασικα το καλυτερο θα ηταν να δηλωσεις πρωτη την Οικονομικης Επιστημης ΑΣΟΕΕ,αν και πιστευω οτι δεν εχεις κ πολλες ελπιδες...
ναι το ξερω δυστυχως..αλλα για ΠΑΠΕΙ εχω ελπιδες και μαλλον θα βαλω αυτο πρωτο..ευχαριστω παντως:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κι εγώ με κάπου τόσα για Π.Α.Π.Ε.Ι. λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Οικονομολόγος βγαίνεις από παντού, οτιδήποτε έχει σχέση με οικονομικά! Είναι το λιγότερο που μπορείς να γίνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CH4r4

Νεοφερμένος

Η χαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ειμαι θετικη κατευθυνση.ηθελα να παω για αστυνομικες σχολες.θελω να εχω ομως και μια αλλη εναλακτικη σε περιπωση που δν τα καταφερω...μπορειτε να μου πειτε σχολες στο 5ο πεδιο?βασικα εκτος των οικονομικων τι αλλο υπαρχει?αν μπορει καποιος να μου πει...
ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy

Νεοφερμένος

Η Κριστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας... ειμαι σκ@τ@... ξαναδινω φετος πανελληνιες,αν και περασα σε σχολη λογιστικης... και ηθελα να ξαναδωσω για αξιωματικους η στη χειροτρη περιπτωση για αστυφυλακων... εμαθα ομως οτι σε κρατανε μεσα...δε βγαινεις να πας σπιτακι σου..να δεις τους φιλους σου..το αγορι/κοριτσι σου:'(
δεν ειναι μεγαλη π@π@ρια εκ'μερος τους να σε αποκοβουν απο το περιβαλλον σου? απο μικρη ηθελα να παω αστυνομια αλλα απο κανεναν δεν ακουσα να μου λενε οτι σε κλεινουν για 2/4 χρονια μεσα στη σχολη... τωρα ειμαι χαλια... εχασα ενα εξαμηνο στη σχολη που περασα και δε ξερω που να παω γιατι δεν εχω ψαξει γενικα για τις οικονομικες σχολες του 5ου πεδειου... μ'αρεσουν τα μαθηματικα,οικονομικα και τετοια(τουλαχιστον σαν ιδεα!)...:'(
περσι εβγαλα 15.830
(απο βλακειες λαθη χαρισα πολλα μορια...φανταστητε κιολας οτι απο το αγχος εγραψα στην οικονομια οτι 4900-4000=100!!!!!!!!) αλλα δε πηγα αστυφυλακων επειδη μαλωσα με εναν γιατρο που επρεπε να μου κανει ακτ.θωρακα και τα παρατησα με την ελπιδα να περασω αξιωματικους φετος... τωρα ομως δε ξερω ποια σχολη να διαλεξω... φετος σιγουρα θα βγαλω περισσοτερα μορια η τουλαχιστον μεχρι στιγμης τα παω πολυ καλα...αλλα που να δηλωσω? δε ξερω τιποτααααααααα:'(:'(:'(
κι οχι τιποτα αλλα τις οικονομικες και τις λογιστικες σχολες τις φοβαμαι..εχουν κορεστει πλεον και οι 2 αυτοι τομεις...:'( καμια προταση? καμια βοηθεια??:'(:'( ευχαριστω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ενταξει δε σε αποκοβουν εντελως απο το περιβαλλον σου,σ/κ και τεταρτη απογευμα βγαινεις εξω.Αλλα και παλι απο οσα λες μην πας καλυτερα σε τετοια σχολη :P

κι οχι τιποτα αλλα τις οικονομικες και τις λογιστικες σχολες τις φοβαμαι

To 5o μονο τετοιες σχολες εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Κάπου διάβασα οτι θα βγάλουν απο το 5ο πεδίο τις αστυνομικές σχολές,αλλά μόλις το βρω στα σίγουρα θα το ποστάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Κάπου διάβασα οτι θα βγάλουν απο το 5ο πεδίο τις αστυνομικές σχολές,αλλά μόλις το βρω στα σίγουρα θα το ποστάρω.

Φετος σιγουρα οχι.Βγαλαν καποιες στρατιωτικες απ οτι ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy

Νεοφερμένος

Η Κριστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εντομεταξυ εχω φρικαρει κιολας με τους ΤΟΜΟΥΣ που παιρνουν στις οικονομικες σχολες στα μαθηματα... που να τα μαθεις ολα αυτα ρε????? (δε τα'χω ανοιξει βεβαια,δεν αντεξε η καρδια μου να τα δω και μεσα!) αν μπω σε κανενα οικονομικο σιγα μη ξαναβγω απο κει μεσα....!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Παντου τα ιδια βιβλια σε μεγεθος δινουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Σε οποια σχολη και αν πας τομους θα παρεις...Γι'αυτο υπαρχουν και οι σημειωσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristy

Νεοφερμένος

Η Κριστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ελεος!!!! εχω πεσει απ'τα συννεφα!... λετε να παρατησω το φρο και να ξαναγραφτω για λογιστικη??? μα τοσα χρονια να μη μου πει καανεεεενασ οτι ειναι ετσι η σχολη ΕΛ.ΑΣ?!!!
εσεις βρε Χρηστο και Γιαννη τι σπουδαζετε...???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εγω οδοντιατρικη.Βεβαια,απο τους ΣΣΑΣίτες που βλέπω στη σχολή, είναι ζόρικα τα πράγματα στο στρατό και την αστυνομία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top